Aktivizues i djegies së dhjamit АСЖ-35 për të luftuar peshën e tepërt

Aktivizues i djegies së dhjamit АСЖ-35 është një koncentrat për të bërë një koktej hollimi. Marrja e ilaçit e tretur në ujë ju lejon të humbni kilogramë të tepërt dhe të pastroni në mënyrë efektive traktin gastrointestinal. Aktivizuesi i djegies së dhjamit i përket shtesave dietike që jo vetëm shkatërrojnë yndyrën e trupit, por gjithashtu ndihmojnë në normalizimin e metabolizmit, përmirësimin e proceseve të tretjes dhe në këtë rishikim do të shqyrtojmë në detaje përbërjen e tij, vetitë e përbërësve dhe mënyrën e aplikimit.

Aplikimi sistematik АСЖ-35 bën të mundur që shpejt të vendoset figura në rregull dhe të ruhet rezultati në të ardhmen. Përbërja e shtojcës përfshin një sasi të madhe të fibrave, një kompleks të përbërësve të bimëve, si dhe vitamina të grupeve të ndryshme. Cilësia e ilaçit konfirmohet nga certifikata përkatëse e paraqitur në fund të artikullit.

Përfitimet e një djegësi të dhjamit konfirmohen nga rishikime të shumta të personazheve të famshëm, dietologëve dhe atyre njerëzve të cilëve ju ndihmoi vërtet të humbnin peshë të tepërt pa bërë dietë. Kjo u diskutua në mënyrë të përsëritur në programin Le të flasin për humbjen e peshës së Tatiana Rybakova me dhjetëra kilogramë, dhe gjithashtu ka komente dhe komente të vërteta të njerëzve me fotografi të rezultateve të tyre "Para dhe Pas" të marrjes së aktivatorit АСЖ-35 .

Pamja e paketimit АСЖ-35

Ku të blini origjinalin АСЖ-35 dhe sa kushton

Paund shtesë janë bërë një katastrofë e vërtetë për botën moderne. Njerëzit janë mësuar me një mënyrë jetese të ulur, duke qenë gjithë ditën në zyrë dhe duke kaluar fundjavën në kompjuter. Situata përkeqësohet nga prania në dietën e shumë ushqimeve të dëmshme - ushqim i shpejtë, ëmbëlsirë, yndyror dhe i skuqur.

Si rezultat, beli bëhet më i gjerë dhe shëndeti i përgjithshëm përkeqësohet. Për të fituar një trup të hollë dhe për të rritur vitalitetin, mund të përdorni suplementin e sigurt të Fat Burning Activator, i cili funksionon fjalë për fjalë para syve tanë. Blej АСЖ-35 Isshtë e mundur vetëm në faqen e internetit të prodhuesit.

Kjo ju lejon të kontrolloni cilësinë e të gjitha produkteve të shitura dhe bën të mundur mbrojtjen e konsumatorëve nga falsifikimi. Produkti origjinal nuk është aktualisht në shitje në barnatore dhe dyqane të specializuara. Çmimi i një aktivizuesi të djegies së dhjamit në valë është në dispozicion për të gjithë - vetëm 990 rubla ruse dhe për Bjellorusinë, Kazakistanin, Moldavinë dhe Ukrainën, specifikoni koston АСЖ-35 në faqen e internetit të prodhuesit.

Bleni aktivizues të djegies së dhjamit АСЖ-35

përfitim АСЖ-35 për humbjen e peshës: efekti dhe avantazhet

Pesha e tepërt është një nga armiqtë më të rëndësishëm të shëndetit tonë. Njerëzit e dhjamit lëvizin më pak, vazhdimisht ndiejnë letargji dhe mungesë energjie. Sistemi i tyre muskulor dhe skeletik është nën tendosje të madhe, puna e sistemit kardiovaskular dhe mushkërive është e penguar. Sëmundjet serioze kronike zhvillohen për shkak të çrregullimeve metabolike. Kjo është, ne mund të themi me siguri se një shifër e tendosur nuk është vetëm tërheqëse, por edhe shëndet!

Problemi i kile shtesë shqetësoi shumë njerëz. Prandaj, zhvillimi i barnave të padëmshme për djegien e yndyrës është një nga fushat më premtuese të shkencës mjekësore. Përbërja e shtojcave dietike për humbje peshe po përmirësohet vazhdimisht, ato po bëhen më efektive dhe japin një rezultat të qëndrueshëm pa komplikime. Këto produkte inovative me cilësi të lartë përfshijnë një djegës yndyre. АСЖ-35.

Aktivizues i djegies së dhjamit të hollimit

Tani nuk keni nevojë të bëni dieta të rrepta ose të torturoni veten me stërvitje rraskapitëse. Isshtë e mjaftueshme vetëm për të marrë ilaçin sipas udhëzimeve, dhe ju do të humbni peshë pa ndonjë përpjekje dhe kosto shtesë. Kjo metodë është plotësisht e padëmshme dhe mund të përdoret nga kushdo që ka mbushur moshën 18 vjeç. Përbërja natyrale e preparatit "Fat Burning Activator" siguron një rezultat të qëndrueshëm dhe kontribuon në forcimin e përgjithshëm të trupit.

Substancat bimore të barit АСЖ-35 garantojnë djegie të qetë të depozitave yndyrore. Kjo ndihmon në ruajtjen e tonit të lëkurës dhe në ruajtjen e masës së muskujve. Sidoqoftë, ekspertët rekomandojnë përdorimin e kozmetikës për elasticitetin e lëkurës dhe muskujt mbështetës me ushtrime të thjeshta.

Dhe tani do të përshkruajmë më në detaje pronat e dobishme të një ilaçi që digjet yndyrë АСЖ-35:

 • Promovon ndarjen e shpejtë të yndyrnave. Dieta e njeriut përbëhet nga tre grupe të substancave: proteina, karbohidrate, yndyrna. Për më tepër, qelizat yndyrore nuk e lënë trupin me produkte të tjerë metabolikë, por fillojnë të depozitohen në pjesë të ndryshme të trupit, veçanërisht në ijet, anët, mollaqe dhe në bark. Sa më i dobët të jetë ushqimi që hamë, aq më shpejt do të rriten depozitat e yndyrës. Produkti i hollimit përfshin substanca të veçanta me veti antioksiduese. Ato kontribuojnë në heqjen e yndyrës nga ushqimi në zorrët, dhe gjithashtu përshpejtojnë djegien e indit dhjamor të grumbulluar tashmë nga trupi.
 • Pastron sistemin tretës nga komponimet e dëmshme. Do ditë hamë lloje të ndryshme ushqimesh. Ato nuk mund të përvetësohen plotësisht. Një sasi e caktuar e mbeturinave grumbullohet në zorrë (gjatësia e së cilës arrin në shumë metra) dhe fillon të dekompozohet, duke helmuar trupin me toksina. Ky proces zgjat për shumë vite, toksinat grumbullohen, duke shkaktuar dëm të madh në shëndet dhe duke kontribuar në shtimin e peshës. Shtesa ASJ35 do t'ju ndihmojë të merreni me këtë problem.
 • Shtë një burim i substancave të dobishme për trupin. Me ndihmën e ushqimit, një person plotëson shpenzimet e energjisë dhe kështu mbështet aktivitetin jetësor të trupit. Për funksionimin normal të të gjitha organeve dhe sistemeve, qelizat duhet të marrin shumë lëndë ushqyese. Por ne shpesh harrojmë parimet e ushqimit të shëndetshëm dhe fillojmë të mbushim stomakun tonë me pite, ëmbëlsira, patate të skuqura dhe produkte të tjerë jashtëzakonisht të dëmshëm. Ushqimi i tillë jep një ndjenjë të plotësisë, jep kënaqësi, por në të njëjtën kohë përmban një minimum të përbërësve të dobishëm. Si rezultat, metabolizmi ngadalësohet. Në mënyrë që ta aktivizoni atë, duhet të përdorni një sasi të mjaftueshme të vitaminave dhe elementeve minerale.
 • Ul urinë. Difficultshtë e vështirë për një person që është mësuar me një dietë të bollshme të kufizojë oreksin e tij. Ka kaq shumë shijshme në raftet e dyqaneve saqë është thjesht e pamundur të kalosh pranë. Kur përpiqeni të bëni një dietë, ndjenja e urisë nuk jep pushim, çon në nervozizëm, nervozizëm, depresion. Zhvilluesit e shtojcës dietike të aktivizuesit të djegies së dhjamit e morën parasysh këtë moment dhe përfshihen në formulën e ilaçit përbërës natyralë që zvogëlojnë urinë.

Gjithashtu një ilaç për hollimin АСЖ-35 Ka veti të dobishme shtesë. Këto përfshijnë:

 • Ulja e kolesterolit.
 • Normalizoni nivelet e sheqerit.
 • Forcimi i sistemit imunitar.
 • Mbrojtje ndaj parazitëve.
 • Përmirësimi i florës së zorrëve.
 • Parandalimi i kapsllëkut.

Shtesa e hollimit është në dispozicion në formë pluhuri në një paketë që peshon gramë 100, dhe të gjithë përbërësit e saj janë në formë të përqendruar. Para përdorimit, pluhuri hollohet në ujë. Koktej pluhur АСЖ-35 shije të mirë, është e lehtë për t’u pirë dhe shumë e thjeshtë për t’u përgatitur.

Strukturë АСЖ-35 dhe vetitë e përbërësve të djegies së dhjamit

shtojce dietetike АСЖ-35 ka një përbërje të ekuilibruar me kujdes. Veprimi i kombinuar i pesë përbërësve aktivë ndihmon për të arritur efektivitetin maksimal në luftën kundër kilogramëve.

Përbërësit aktivë të ilaçit janë:

 • Fibër (fibër me mollë, bizele, panxhar).
 • Farat e lirit që ndihmojnë në pastrimin e traktit digjestiv dhe rregullojnë proceset metabolike.
 • Acidet yndyrore.
 • Pektina dhe proteina (hirrë, bizele dhe mollë).
 • Farat e trëndafilit, të pasura me vitaminë C, vitamina B, E, antioksidantë.

Prandaj, i ndihmon të gjithë të humbasin peshë, pavarësisht nga lloji i figurës: dardhë, orare, mollë.

lloj dardhe, mollë, oreglas

Kompleksi i humbjes së peshës АСЖ-35 kaloi teste të shumta laboratorike, si dhe studime klinike. Plotësisht përputhet me standardet ndërkombëtare. Efektiviteti dhe siguria e tij konfirmohet nga një çertifikatë.Efikasiteti i djegies së dhjamit

Udhëzimet e pritjes АСЖ-35 dhe doza

shtojce dietetike АСЖ-35 është një pluhur për të bërë një koktej. Një lugë matëse është bashkangjitur në secilën pako të produktit. Një shtrat i tillë është i barabartë me një pjesë të ilaçit.

Për të shpërndarë pluhurin, mund të përdorni jo vetëm ujë, por edhe qumësht, kefir, lëngje. Zgjidhni një pije për shijen tuaj.

Nuk është e nevojshme të kufizoni fort veten tuaj në ushqim gjatë humbjes së peshës. Këtu është një menu shembull:

 • Mëngjesi - vezë të fërguara me bukë, çaj të ëmbël, fruta, pjesë 1 të barit.
 • Dreka - një pjatë supë (në supë me yndyrë), mish, perime, bukë, fruta të ziera, biskota, një dhe një gjysmë servirje djegës yndyre.
 • Darka - sallatë e lehtë, makarona, viçi, gjysma e një shërbimi të aktivizuesit.

Me një përmbajtje të lartë yndyre në dietë, pjesë e ilaçit mund të rritet pak. Së bashku me dozat, rregullësia e administrimit dhe kohëzgjatja e kursit kanë një rëndësi të madhe. Për shembull, nëse qëllimi juaj është të humbni rreth 10 kg, do të duhet të merrni suplementin çdo ditë për një muaj.

Ritmi i humbjes së peshës përcaktohet nga ushqimi dhe sasia e aktivitetit fizik. Për rezultate të shpejta, palestër 2-3 rekomandohet një herë në javë. Në përgjithësi, shumë varet nga karakteristikat e trupit, shkaqet e peshës së tepërt, moshës dhe stilit të jetës.

Certifikatë АСЖ-35

Dietat janë mit ose realitet

Do ditë, duke parë reflektimin tuaj në pasqyrë, ndërsa hyni në një marrëzi të lehtë dhe duke qortuar veten për të ngrënë dje, ju menjëherë merrni idenë e ushqimit të shëndetshëm. Dhe me mëngjes, trupi merr vetëm qumësht dhe kos, për drekë, qoftë kaloni ose gjysmën e shërbimit. Dhe sigurisht që ëndërroni se si do të bëheni një model i famshëm, duke shtruar në rrugë si në një katilimë.

Por vetëm në gjumë, tundimi shfaqet në formën e ëmbëlsirave dhe ëmbëlsirave të ndryshme. Si nuk mund të mësohet? Vetëm pasi të keni hapur sytë drejtuar në frigorifer me shpresën e fitimit, por pasi të keni pirë qumësht dhe të keni ngrënë kos tuaj, shkoni në pasqyrë me shpresën se ka ndodhur një mrekulli, dhe ju hodhët gjithçka që keni ngrënë me muaj dhe keni kuptuar se jeni mashtruar. Dhe është e vërtetë!

Para së gjithash, duhet të kuptoni që produktet e qumështit janë jashtëzakonisht të larta në kalori dhe të fitoni peshë nga kjo është shumë më e lehtë sesa të humbni. Ky lloj ushqimi nuk është dietik. Prandaj, është e nevojshme të sqarohet situata.

Shtë e nevojshme të blini qumësht me një përmbajtje maksimale të yndyrës 0,5% (pasi aty ka më pak yndyrë artificiale), ndërsa për kefirin, është 1%, dhe masa e gjizës është përkatësisht një maksimum prej 2%.

Lidhur me kos, vlen të përmendet se jo të gjithë janë të dobishëm. Megjithëse janë shumë të reklamuar. Sigurisht, janë të nevojshme kos, por jo për humbje peshe. Janë jashtëzakonisht të larta në kalori. Shpesh në një gram, një kalori. Mendoni për veten tuaj sa ju humbni peshë. Shtë e mundur që ai është i kënaqshëm, por ku e humb humbjen e peshës? Prandaj, në kos, si në qumësht, përmbajtja e yndyrës është shumë e rëndësishme. Në lidhje me këtë produkt të veçantë duhet të jetë një maksimum prej 1,5%.

Shumë dieta kanë lëng portokalli të agjërueshëm. Sa i përket vitaminës C, ai zëvendëson një portokall, por pas një gëzimi të tillë niveli i sheqerit rritet, dhe pas një kohe bie ndjeshëm. E cila çon në një ndjenjë të tepruar të etjes, dhe ju arrini në mënyrë të pavullnetshme për gotën tjetër, dhe ajo mbart kalori 115. Prandaj, mos harroni faktet e tilla. Mundësia më e mirë është një frut i vërtetë që përmban fibra dhe më pak kalori.

Shtë shumë e zakonshme që kola përmban zero kalori. Dora e saj arrin vetveten për të blerë një pije mrekulli. Por ky mendim është i gabuar. Cola indirekt i referohet një rritje të yndyrës në trup. Ajo, si çdo pije përmban fosfor. Ata që ndjekin figurën e dinë që kalciumi rregullon rezultatin.

Bukë. Kushdo që humbet peshë për një kohë të gjatë e di me siguri se kjo është gjëja e parë që nuk pranon.

Kjo vlen për bukë të ëmbël, bukë të bardhë dhe produkte gjalpi, por jo bukë kafe në asnjë mënyrë, pasi përmban shumë fibra, karbohidrate dhe pak kalori, prandaj është jashtëzakonisht e dobishme për çdo organizëm. Dhe nëse e zëvendësoni bukën e zezë me grurë ose thekër, ajo do të energjizojë jashtëzakonisht gjatë gjithë ditës.

Një dietë e zgjedhur në mënyrë korrekte sigurisht që do t'ju lejojë të humbni kilogramë shtesë, por nuk duhet ta zgjidhni vetë. Keni besim tek nutricionistët që së pari do të vlerësojnë gjendjen tuaj shëndetësore dhe më pas do të merrni një dietë, pa lodhur urinë dhe dëmtuar shëndetin.

Dieta dhe bazat e humbjes së peshës

Shumë njerëz, pasi kanë zbuluar disa të meta në trupin e tyre, të dashur dhe jo të tejkaluar, menjëherë nxitojnë ta heqin qafe atë (natyrisht nga e meta). Ata kërkojnë një zgjidhje për problemin për një kohë të gjatë dhe të zymtë, deri në fund, por ndonjëherë rruga për një zgjidhje çon në pasoja edhe më të këqija. Një nga këto defekte të mundshme është mbipesha. Për disa, mund të duket se zgjidhja e këtij problemi është ngacmimi në dietë dhe ushtrime fizike. Por sigurisht që nuk është kështu. Kjo rrugë mund të çojë në lodhje, por asnjë zgjidhje nuk mund të gjendet. Për fillestarët, çfarë është mbipesha? Nuk mund të shfaqet për shkak të ndonjë objekti, si një alergji, nuk mund ta kapërceni atë, jo SARS, por është më e lehtë për t’u kuruar sesa migrena.

Pra, si të shpëtoj? Dieta, fitnesi - këto mundësi mund të ndihmojnë, por ato jo gjithmonë ndihmojnë. Pse? A është diçka e gabuar në një person? Jo, por ato nuk ndihmojnë sepse arsyeja është krejtësisht e ndryshme. A nuk do të luftoni ulërimat si shërim i nxehtësisë nëse një person ka një tronditje dhimbjeje?

Pra, hapi i parë është përcaktimi i shkakut. Ka disa prej tyre:

 • Gjumi i shqetësuar ose rutina e përditshme;
 • Stresi, periudha nervore e jetës;
 • Çrregullime të hahet;
 • Tretje e dobët;
 • Momenti i overeating.

Siç mund ta shihni, ekzistojnë të dyja arsye të ngjashme dhe jo. Së pari ju duhet të merreni me secilën prej tyre. Disordersrregullime të gjumit - edhe nëse hani si një inç, për shkak të gjumit të dobët, jo gjithçka do të funksionojë në trup ashtu si duhet. Jo çdo gjë do të ketë kohë të prishet, të kthehet në proteinat, yndyrnat, karbohidratet e nevojshme. Rezultati është problemet e tretjes, për shkak të pamundësisë për të shfrytëzuar plotësisht mekanizmin e vetë kësaj tretjeje. Dihet se një pjesë e traktit ndodh gjatë gjumit. Pra, nëse një person i mungon gjumi, dhe ai ka peshë të tepërt, atëherë zgjidhja është thjesht për të normalizuar shkallën e gjumit. Me rutinën e përditshme, gjithçka është pothuajse e njëjtë. Trupi nuk ka kohë të përshtatet thjesht me zakonet tuaja, ose më saktë, me mungesën e tyre. Si rezultat, ekuilibri midis jush, dëshirat tuaja dhe trupi është thuajse plotësisht i ndërprerë.

Pra, pika e parë në humbjen e peshës është përcaktimi i shkakut. Kjo do të thotë, nëse shkoni në dietë, shkoni në palestër, por në të njëjtën kohë flini në orë 3 në ditë, atëherë, natyrisht, kjo vetëm do ta përkeqësojë. Pra, e kuptuam arsyen. Dhe kjo nuk është një ëndërr e gabuar, një bioritëm, një çrregullim fiziologjik i tretjes (urgjentisht te mjeku!). Dhe vetëm dieta e gabuar. Ju ndoshta keni parë diku, thonë ata, për të humbur peshë shpejt, ju duhet të hiqni substanca 3 nga dieta. Pra, e vetmja gjë që këto substanca mund të jenë janë proteinat, yndyrnat dhe karbohidratet.

Por sekreti i dietave është të ruani ekuilibrin. Mund të hani sa të dëshironi, por ushqimi është kalori, dhe kaloritë janë energji. Dhe nëse hani shumë, duhet të shpenzoni të njëjtën sasi energjie. Por ju ende keni nevojë për atë energji që të keni të drejtë. Cila do të ishte glukoza e mjaftueshme nga sheqernat, aminoacidet nga proteinat, glicerina nga yndyra, etj.

Por kush mund ta krijojë këtë dietë, a është një dietë e ekuilibruar që konsiston në ushqimin e duhur, stërvitje, shëtitje në diell dhe në ajër të pastër? Kush mund t'ju ndihmojë për një çështje kaq të rëndësishme. Në parim, nutricionistët janë puna e tyre. Por më e mira nga të gjitha ju do ta bëni:

 • Nëse fytyra juaj është shumë e zbehtë - hani më shumë fruta perime, sepse kjo është energjia e diellit.
 • Enët e dobëta të gjakut - më shumë bukë të bardhë, patate, zarzavate, sepse është fibër.
 • Vizion i dobët - boronica, e vërteta e përbashkët. Të gjitha ato që i shihni të dobishme para se të ndiqni këtë në mënyrë të përsosur.

Provojeni vetë! Dy javë janë të mjaftueshme. Po shihni një përmirësim? Atëherë kjo është e duhura për ju! Provoni gjithnjë e më shumë të reja dhe të reja, por në të njëjtën kohë, duke mbajtur atë që ju nevojitet, sepse askush nuk do t'ju ndihmojë më mirë se vetja juaj, sepse çdo organizëm është unik.

Një profesionist do ta krahasojë situatën tuaj me shumë që ka hasur. Një person i thjeshtë, të jetë mik, mik apo thjesht në tren, do ta krahasojë situatën tuaj me trupin tuaj.

Pra, gjërat 2 duhet të mbahen mend: ndihmësi juaj më i mirë është vetë ju, por ju duhet të ndihmoni duke ndryshuar të tepërt dhe të mbani të dobishëm.

5 Bukuri dhe produkte të shëndetshme më të shëndetshme

Shëndeti i grave varet nga shumë faktorë - prania e zakoneve të këqija, mënyra e jetesës dhe, natyrisht, ushqimi. Tjetra, ne do t'ju tregojmë për produktet më të dobishme për bukurinë dhe shëndetin femëror, për përbërjen e tyre, efektin në trupin e gruas.

1. Avokado është një depo e vërtetë e ushqyesve. Pulpa e avokados përmban pothuajse të gjitha vitaminat, si dhe yndyrnat, proteinat dhe kalciumin. Frutat e avokados janë mjaft të larta në kalori dhe shpejt ngopen. Përdorimi i avokados do të na ndihmojë të përmirësojmë kujtesën, të zvogëlojmë rrezikun e zhvillimit të sëmundjeve të zemrës dhe enëve të gjakut. Por avokado është veçanërisht e mirë për lëkurën, pasi stimulon prodhimin e fibrave të kolagjenit në shtresat e dermës dhe në këtë mënyrë zgjat rininë e tij dhe e bën atë më të tonifikuar dhe të zhdërvjellët. Por nuk janë të gjitha. Avokadot ndihmojnë në uljen e kolesterolit në gjak, qetësojnë sistemin nervor dhe parandalojnë kancerin.

2. Mollët. Në gjerësitë tona gjeografike, ky është një produkt i përballueshëm dhe shumë i lirë. Një mollë në ditë do të ulë nivelet e kolesterolit të keq. Një mollë përmban 10% të fibrave që trupit tonë i duhen për tretjen e duhur. Ngrënia e mollëve çdo ditë do të pastrojë mëlçinë tuaj dhe do të ndihmojë trupin tuaj të eleminojë substancat e dëmshme si plumbi dhe arseniku. Ngrënia e mollëve do të parandalojë kapsllëkun dhe do t’ju ​​mbrojë nga kanceri i zorrës së trashë.

3. Lakra. Ka shumë varietete të lakrës. Çdo lakër është e mirë për trupin tonë dhe në çdo formë, por secila varietet është e mirë në mënyrën e vet:

 • Lulelakër - zhytur në mënyrë të përsosur nga trupi, e pasur me vitamina.
 • Brokoli - i pasur me minerale, mbron trupin nga zhvillimi i kancerit.
 • Brokoli gjithashtu do të shpëtojë stomakun nga një ulçerë.
 • Lakra e kuqe - ka më pak fibra në këtë lakër, por ka më shumë vitamina sesa në varietetet e tjera.
 • Lakra e bardhë është e pasur me hekur.

4. Peshku dhe prodhimet e detit. Përdorimi i këtyre produkteve do të shpëtojë nga fillimi i sëmundjeve të zemrës dhe vaskulave, si dhe nga diabeti, artriti, goditja në tru dhe shumë sëmundje të tjera të tmerrshme. Peshku në tryezën tonë rrit përmbajtjen e kolesterolit të mirë në gjak dhe është thelbësor për bukurinë e flokëve dhe lëkurës. Ju gjithashtu mund të merrni vaj peshku, i cili gjithashtu përmban acide omega dhe yndyrna të mira.

5. Vezët. Trupi ynë ka nevojë për proteina shtazore, dhe vezët janë proteina të pastra. Një vezë në ditë është 14% e kërkesës suaj ditore për proteina. Gjithashtu, një vezë në ditë do t’i ndihmojë flokët tuaj të qëndrojnë të fortë dhe me shkëlqim. Përveç kësaj, vezët janë një burim i pazëvendësueshëm i vitaminave dhe mineraleve. Për të gjitha avantazhet e tyre, vezët janë mjaft të ulëta në kalori.

Dietiani, Kristina Yuryevna Lobanovskaya, një specialist i ri dhe tashmë i suksesshëm i nutricionistëve, i cili në vitet e praktikës 4, tashmë ka arritur të ndihmojë pothuajse pacientët 1000 të zgjidhin problemet me mbipeshë dhe nënpeshë.

Në aktivitetet e tij, mjeku këshillon pacientët e tij për ushqimin. Kryen zhvillimin e programeve ushqimore individuale për sëmundje të ndryshme. Në karrierën e tij, ai përdor përdorimin e metodave moderne për trajtimin e mbipeshes ose nënpeshës, dhe gjithashtu zbaton metodat e korrigjimit të trupit bazuar në një qasje individuale.

Shto një koment