Forte Love patogjen femëror

Forte Love është një patogjen femër që shkakton dëshirë të fortë seksuale tek gratë, është në dispozicion në formë të thatë për përgatitjen e një pije që rrit epshin seksual! preparat Forte Love u bë shumë popullor në mesin e "mbledhësve" për mbajtjen e "agjërimeve" ose joshjes së shpejtë të vajzave në takimin e parë, pavarësisht nga vendi dhe koha. Po, në situata të tilla, në ndihmë të tyre vjen patogjeni i grave Forte Love, për të cilën shkruajnë gurut e "teknikave të joshjes" Phillipp Bogachev dhe Alex Leslie.

Pra, le të kalojmë te pyetjet: si të emocionosh një vajzë pa prekur? Si të josh ndonjë femër në 100%? Si të shkaktojmë tërheqje seksuale dhe të josh një bukuri? Pyetjet e përsëritura në qindra forume për burra dhe përgjigja për to është e paqartë: Forte Love në gjendje të shkaktojë një gjendje eksitimi si në gra ashtu edhe në burra!agjenti origjinal shkaktar Forte Love

Epoka e çlirimit seksual ka ardhur në botën moderne, por pavarësisht kësaj ekziston një problem i lidhur me zgjimin intim në shumë vajza dhe gra, madje edhe në moshë të re. Dhe kush është tashmë më i moshuar, aq më tepër duhet të përballet me një situatë kaq të pakëndshme.

Mënyra më e lehtë për të fajësuar njeriun, ndërsa e akuzoni atë për papërvojë ose edhe më keq në dështimin e tij fizik dhe aftësitë në shtrat. Arsyeja e vërtetë për shfaqjen e mosfunksionimit të grave është në të vërtetë vetëm sa vijon:

 • Ndodhja e kushteve stresuese në punë, dhe si pasojë e kësaj, rrit nervozizmin;
 • Pasojat e traumës mendore dhe sëmundjes së çfarëdo natyre;
 • Vetë-dyshimi mendor;
 • Jetesa e pabalancuar, kequshqyerja dhe të ngjashme.

E gjithë kjo është më se e mjaftueshme që një vajzë e re tërheqëse të humbasë plotësisht interesin e saj natyror për seks. Si rregull, mungesa e tërheqjes seksuale çon në pasoja të pakëndshme në një marrëdhënie. Energjia negative grumbullohet me kalimin e kohës dhe më pas nuk harxhohet në bërjen e dashurisë, dhe fillon të shndërrohet në skandale dhe grindje. Rezultati është një ndarje në rastin më të mirë.

Forte Love: efektiviteti praktik i patogjenit

Në mënyrë që të verifikohet efektiviteti i patogjenit femëror Forte Love, u krye një test test i drogës. Kështu, gjatë eksperimentit, morën pjesë më shumë se 1000 gra të moshave të ndryshme, që vuanin nga shkelje të ndryshme të natyrës seksuale. Çdo ditë për një muaj, pjesëmarrësit në eksperiment pinë 1 gotë zgjidhje Forte Love në kohë të ndryshme të ditës. Bazuar në rezultatet e kësaj ngjarjeje, bazuar në reagimet nga pjesëmarrësit, u zbulua se 85% e tyre ndienin një ndryshim thelbësor. Ato kryesore përfshijnë: një përmirësim në ndjenjën e seksualitetit të vet, një shfaqje të ndjeshmërisë së shtuar ndaj dashurisë së partnerit tuaj, një rritje të dashurisë. Gjithçka u konfirmua, ilaçi është mjaft i aftë të zgjidhë problemet intime, dhe pjesëmarrësit në eksperiment kthyen interesin e tyre për një jetë normale seksuale.

Si është Forte Love

Forte Love Isshtë një pije e formuluar posaçërisht për stimulimin e shpejtë të dëshirës seksuale, e bërë nga një pluhur që përmban një koncentrat bimësh që nxisin rritjen e epshit. Me veprimin e saj, Forte Love nxit dëshirën seksuale dhe rrit numrin e orgazmave të marra. Me ndihmën e një patogjeni, një grua është në gjendje të eksitohet menjëherë dhe të gëzojë plotësisht kënaqësinë seksuale. Forte Love me të njëjtin efekt te burrat, sepse përmban rrënjën e xhensenit. Për ta përgatitur, mjafton të shpërndahet përmbajtja e qeses në çdo lëng.

Prodhuesi rekomandon disa metoda të aplikimit, secila prej të cilave ka një efekt të veçantë në zgjidhjen e një problemi të veçantë. Për shembull, grave të moshuara të shqetësuara për një problem të tillë si menopauza ose për prodhimin e hormoneve speciale femërore u ofrohet një "orar" i veçantë për të pirë.

Çmim Forte Love dhe ku mund ta blej patogjenin

Blej Forte Love i disponueshëm në Evropë dhe CIS, ky produkt për lehtësinë e përdorimit prodhohet në formën e një qeseje të paketuar në pesë pjesë për paketim. Deri më sot, çmimi i patogjenit të grave nuk "kafshon" aspak dhe kostoja e tij në këto vende është si më poshtë:

 • Bjellorusia 390 rubla bjelloruse;
 • Ukrainë 400 hryvnia;
 • Kirgizistani 1600 som;
 • Kazakistani 6400 tenge;
 • Rusia 1200 rubla;
 • Uzbekistani 80 mijë soms.

Bleni patogjen femër Forte Love në mënyrë anonime u bë e lehtë dhe e thjeshtë, falë aftësisë për ta porositur direkt në faqen e internetit të prodhuesit.

Blini patogjen forte love dorëzim

Vietnamishtja mund të blejë Forte Love për 1790000 dong. Dorëzimi kryhet brenda ditëve 3-5 nga momenti i vendosjes së porosisë.

Forte Love patogjen femëror

Karakteristikat e dobishme të patogjenit të grave Forte Love

Pa aplikim Forte Love seksi me cilësi të lartë nuk ndodh me iniciativën e një partneri; varet drejtpërdrejt nga të dy partnerët në mënyrë të barabartë. Nëse njëri prej tyre nuk ndjen eksitim ndaj partnerit të tij, atëherë si rezultat, asnjë prej tyre nuk do të marrë kënaqësi normale. Për të zgjidhur këtë problem, patogjeni i femrës do të ndihmojë në rritjen e dëshirës seksuale. Ky është zhvillimi më i fundit i shkencëtarëve në këtë industri dhe, për lehtësinë e përdorimit, është bërë në formën e pluhurit të zakonshëm të çastit.

Falë cilësive të dobishme të përbërësve me origjinë natyrore, ndjesitë natyrore janë përkeqësuar, ndjeshmëria në zonën erogjene përmirësohet. Baza e patogjenit Forte Love përfshin argininë, e cila përmirëson qarkullimin e gjakut dhe një nxitim të gjakut në organet gjenitale.

Patogjeni i femrës me veprimin e saj e çon gruan nga dëshira banale për të qenë me burrin e saj të dashur deri në kohën kur vendos orgazma, duke kaluar në fazat e mëposhtme: eksitim, parathënie dhe lojëra paraprake, vetë marrëdhënie seksuale dhe, si rezultat, një orgazëm i plotë. Pije do të jetë veçanërisht e dobishme për ato gra që ndjehen të ndrojtur dhe të vështirë tregojnë sensualitetin e tyre. Pas marrjes së patogjenit, bëhet shumë e thjeshtë për ta të heqin qafe komplekse të ndryshme dhe në këtë mënyrë të ofrojnë kënaqësi të papërshkrueshme për partnerin e tyre.

Përveç kësaj, rekomandohet të merrni Forte Love 1 herë në ditë 10 gjatë fillimit të menopauzës, në mungesë të orgazmës, në rast të thatësisë së tepruar të vaginës, për të eleminuar mungesën e progesteronit (një hormon i domosdoshëm i femrës).

Një nga avantazhet kryesore të patogjenit femëror është se mund të përdoret nga ata që vuajnë nga diabeti, pasi pija nuk kontribuon në një rritje të nivelit të sheqerit në gjak. Teste të shumta të patogjenit, të kryera nga prodhuesi, ishin në gjendje të konfirmonin vazhdimisht sigurinë absolute kur përdorni një agjent emocionues në çdo moshë.

Struktura e përgatitjes Forte Love për të ngacmuar gratë

Të gjithë përbërësit e përfshirë në përbërjen e përbashkët Forte Love kanë origjinë ekskluzive natyrore:

 • Laktoza, një produkt i marrë nga përpunimi i hirrës. Stimshtë stimuluesi më i fortë i sistemit nervor; shpesh përdoret në mjekësi si një masë parandaluese për zhvillimin e sëmundjeve kardiovaskulare;
 • Ekstrakt i Greenajit jeshil. Një burim i vitaminës C, si dhe një antioksidant i fuqishëm;
 • L-arginina është po aq e nevojshme si për trupin femëror ashtu edhe për mashkullin. Kontribuon në prodhimin e testosteronit tek burrat, serotonin në gratë. Për më tepër, mund të quhet shkurtimisht një "përmirësues universal i orgazmës", sepse në mënyrë efektive zgjat dhe përkeqëson ndjesitë seksuale të të dy partnerëve;
 • Kafeina, është gjithashtu një alkaloid natyral që kontribuon në psikostimulimin natyror të trupit; Ekstrakt rrënjë xhensen. Karakteristikat e tij të dobishme thjesht nuk mund të llogariten. Isshtë përbërësi kryesor në këtë produkt, pasi përmban saponin - stimuluesi më i fortë i aktivitetit seksual.

Bashkangjitur stimuluesit të dëshirës seksuale "Forte Love", Udhëzimet për përdorim japin një përshkrim të hollësishëm, dhe çka është më interesante, nuk ka asnjë fjalë në të që patogjeni femëror të përdoret menjëherë para marrëdhënies seksuale. Rekomandimet aktuale për përdorim Forte Love plotësisht e thjeshtë:

 • Shpërndani përmbajtjen e një qese të patogjenit në 100 ml lëng në ujë në temperaturën e dhomës. Nëse është e nevojshme, llokoçis derisa të zhdukë precipitatin e verdhë.
 • Merrni për qëllime parandalimi jo më shumë se dy herë në javë! Ka një shije të këndshme me aromë pjeshke.

Shqyrtime të vërteta të aplikacionit Forte Love

Shqyrtime Forte Love natyrisht ka eksploziv, për sa i përket efektit të tij dhe kjo nuk është për t'u habitur: produkte të tilla janë tepër të njohura në mesin e burrave. Për shembull, ato që shkruajnë për patogjenin Forte Love në Magazinën e Informacionit të Shpejtësisë.

Shumica e rishikimeve mbi veprimin e patogjenit femëror janë gjithashtu të pranishme në forume tematike, kryesisht shkruajnë vetëm burra të çuditshëm.

blerës të forte-dashuri-otzyvy

Patogjeni femër lejohet për shitje falas, e cila konfirmohet nga deklarata përkatëse. Por siç thonë ata, gjithçka është mirë, por gjithashtu ju duhet një mjet i përshtatshëm për dashurinë. Ne rekomandojmë të lexoni shënimin në krem ​​të veçantë Titan Gel për të rritur madhësinë e penisit në shtëpi për ditë 30.

Zonat erogjene dhe si të eksitoni një grua

Seksi ka ekzistuar në çdo kohë. Dikur ishte fshehur nga sytë e prishur dhe mbeti vetëm në familje ose bordelet e mbyllura. Por kohët po ndryshojnë. Me ardhjen e World Wide Web, Internetit, seksi është bërë i disponueshëm publikisht.

Në botën moderne, diversiteti i marrëdhënieve seksuale është i shumëanshëm dhe i zbatueshëm Forte Love, marrëdhëniet seksuale kanë arritur në një nivel të ri! Ka më shumë lodra, interesat e njerëzve janë rritur. Tani një person po përpiqet të rinovojë themelet e thjeshta, bazat e intimitetit. Në këtë drejtim, burrat dhe gratë gjatë seksit përqendrohen në zonat erogjene të partnerit seksual.

A kam nevojë për një prelud para seksit? Fatkeqësisht, marrëdhëniet seksuale ndonjëherë nuk sjellin kënaqësi të mjaftueshme. Shpesh partneri nuk interesohet për stimulimin shtesë të gjysmës së dytë para seksit. Kjo çon në një copulim të gjatë, të thatë dhe monoton. Në mënyrë që orgazma të jetë më e ndritshme dhe më e fortë, dhe seksi të sjellë kënaqësi dhe gëzim, është e nevojshme të ndikoni në pika të ndryshme të trupit të femrës para fillimit të veprimit.

Zonat erogjene: sa ka? Trupi i femrës është një mekanizëm shumë kompleks. Për të qenë në gjendje të punoni me të, duhet të dini cilat "butona" dhe kur të shtypni. Të njëjtat leva të presionit intim në trupin e femrës janë zona erogjene. Gjysma e bukur e njerëzimit ka shumë prej tyre. Përcaktohen dy lloje të zonave të përkëdheljes intime:

 • parësore;
 • Të mesëm.

Fillore - zonat më mbresëlënëse, sepse ato kanë një bollëk të mbaresave nervore. Pra, fushat e përkëdheljes intime: klitorisi, gjinjtë femra, labia minora dhe vagina.

Zonat e përkëdheljes intime të llojit sekondar, si rregull, lindin me kalimin e kohës. Këto janë zona specifike të trupit të femrës, kur ndikohen nga të cilat mund të shkaktohet ngjallje seksuale e partnerit. Këto pjesë të trupit janë: veshët, qafa, këmbët. Në një numër të vogël të grave, zonat erogjene të llojit sekondar mund të kenë një fosë midis kollareve, teheve të shpatullave, këmbëve dhe gishtërinjve.

Si ta lini partnerin seksual të kuptojë se ku jeni i kënaqur? Së pari, partneri vetë duhet të përpiqet t'ju ngacmojë. Ju duhet t'i jepni atij mundësinë për të studiuar trupin tuaj. Kur një burrë gjen një vend që i pëlqen një gruaje, ajo, nga ana tjetër, duhet ta bëjë të qartë se është e kënaqur. Zakonisht kjo shoqërohet me ankesa, frymëmarrje pasionante, çdo lëvizje në përgjigje, drejt.

Në kërkimin e zonave erogjene, gjëja më e rëndësishme është të mos e teproni, pasi partneri mund të jetë budalla ose do të jetë i pakëndshëm për të.

Faktorët që ndikojnë në vendndodhjen dhe ndjeshmërinë e zonave ngacmuese

Pjesët femërore të trupit që burrat duan të eksitojnë janë shumë humor. Nën ndikimin e disa faktorëve, ata mund të "lëvizin" në një vend tjetër ose të zhduken krejt.

Këta faktorë mund të përfshijnë:

 • Scents. Të gjitha gratë, pa përjashtim, kanë qëndrimin e tyre ndaj aromave. Për shembull, një partner seksual erë të pakëndshme për partnerin, atëherë pa marrë parasysh sa një burrë përkëdhel një grua, ajo nuk do të jetë në gjendje të shpëtojë nga një rrethanë e pakëndshme dhe të shijojë seksin.
 • Situata. Eksitueshmëria e zonave të ndryshme erogjene varet shumë nga mjedisi. Në një atmosferë intime, të këndshme, të qetë, një grua është e ngazëllyer nga vetëm përkëdheljet dhe prekjen e një ose një pikë tjetër. Në një vend të hapur ku ka të huaj, përkëdhelja e zonave krejtësisht të ndryshme erogjene çon në eksitim.
 • Veshje. Disa zona erogjene mund të jenë më eksituese nëse preken përmes indeve të holla.

Zonat erogjene ndikohen gjithashtu nga gjendja shpirtërore e shkaktuar nga Forte Love, shkalla e lodhjes, alkoolit, pritja e diçkaje, dhimbja. Nuk ka asgjë të çuditshme për këtë. Gruaja u krijua si organizmi më i përsosur që mund të zgjasë racën njerëzore. Prandaj, ndikimi i mjedisit në trupin e saj është një fakt plotësisht i shpjegueshëm.

Gjëja më e rëndësishme për të dini është se seksi nuk është një "lojë e njëanshme". Të gjithë duhet të kujdesen dhe të përpiqen për partnerin e tyre. Withshtë me ndërveprimin aktiv të dy gjinive që intimiteti do të bëhet i paharrueshëm, dhe orgazma do të jetë më e ndritshme dhe do të zgjasë më gjatë.

Si të bëhet dashnori i përsosur

Vetë përkufizimi i "dashnorit të përsosur" është i rremë, vulgar. Në fund të fundit, ata e duan një person specifik, dhe më shumë se një person në botë nuk është ideal. Por, në sferën seksuale, si në çdo tjetër, ka njerëz të talentuar. Dhe talenti është ajo që pëlqejnë shumica e njerëzve.

Përkundër faktit se shijet dhe preferencat e grave janë të ndryshme, ka diçka që i bashkon ato. Dhe kjo lejon që burrat të jenë të suksesshëm me shumicën e vajzave.

Për tu bërë një dashnor ideal, duhen shmangur dy ekstremet që ekzistojnë në kokat e shoqërisë:

 • Seksi është një proces thjesht fiziologjik, është një tërheqje e pavullnetshme dhe plotësisht instinktive.
 • Marrëdhënia seksuale është një shtesë e vogël e ndjenjave, varet plotësisht nga gjendja e dashurisë.

E vërteta, si gjithmonë, është në mes. Nëse seksi trajtohet si një instinkt, atëherë ai do të bëhet i zbardhur dhe i mërzitshëm, si çdo nevojë e trupit tjetër. Edhe një person nuk i afrohet ushqimit nga një këndvështrim instinktiv. Ai ndjen dhe dallon shijen, cilësinë e ushqimit, vendos bukur bukur tryezën, d.m.th., krijon një kulturë të të ushqyerit. Seksi është gjithashtu një kulturë, dhe duhet të trajtohet me përgjegjësi. Një njeri duhet të kuptojë se është e nevojshme të ndikosh jo vetëm trupin, por edhe sferën emocionale. Atëherë në sytë e grave ai do të jetë një dashnor i mirë.

Por nëse e bëni seksin shumë seriozisht, gjithashtu do të bëhet i pahijshëm pa përdorim Forte Love. Spontaniteti, të paktën një shkëputje e rrallë nga kontrolli, është shumë e rëndësishme këtu. Atëherë ju mund të ndjeni tërë gamën e ndjenjave dhe emocioneve në këtë fushë.

Varet nga spontaniteti nëse një burrë do të jetë një dashnor i mirë apo jo. Vetëm e saj nuk është e mjaftueshme, por pa të, seksi i shkëlqyer është i pamundur. Për më tepër, nëse një burrë i afrohet seksit pa spontanitet, atëherë ai mund të dëmtojë jo vetëm veten, por edhe partnerin e tij. Nëse kjo cilësi nuk është e pranishme, atëherë të dy nuk do të marrin kënaqësi sensuale, nuk do të pësojnë pasion.

Racionalizimi i emocioneve dhe ndjesive do të ulë pragun e ndjeshmërisë. Nëse një grua është me përvojë, atëherë ajo do të jetë në gjendje ta lëkojë partnerin në një nivel "emocional". Por nëse ka pak përvojë dhe kjo zonë është e zhvilluar dobët, një qëndrim i ftohtë ndaj seksit mund të vrasë epsh për një kohë shumë të gjatë.

Kjo është, gjëja e parë që duhet të bëni për t'u bërë një dashnor i mirë është të mësoni se si të relaksoheni, të lejoni rrjedhën e seksit përmes jush. E thënë thjesht, futu në një ekstazë erotike. Gjëja e dytë që duhet të bëni është të mësoni se si të ndjeheni një grua, të tregoni empati, të arrini bashkimin me të dhe të ndjeni (madje edhe parashikoni) dëshirat e saj.

Duket se kjo është e pamundur, këto dy rregulla kundërshtojnë njëra-tjetrën. Vetëm partneri i qetë, shkoi në ekstazë, në një gjendje të tillë nuk varet nga dëshirat e njerëzve të tjerë. Ose, përkundrazi, ai u përqëndrua në dëshirat e partnerit të tij, por ai vetë nuk mund të qetësohet. Disa burra e ndajnë seksin në dy pjesë: së pari i bëjnë mirë vajzës (ashtu siç ajo e do), dhe më pas plotësojnë nevojën e tyre. Së pari, ata bëjnë marrëdhëniet teknike pa emocione, dhe më pas emocionale pa teknikë. Si rezultat, pa seks. Kjo do të thotë, pa kënaqësinë tuaj (emocionale dhe fizike) është e vështirë të eksitoni një grua, ta tërheqni atë "në rrjedhën tuaj". Shtë e rëndësishme që njëkohësisht të merrni kënaqësi nga seksi dhe ta ndani atë me partnerin tuaj.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Urologu Novitsyuk Dmitry Fedorovich për 20 vjet i angazhuar në diagnostikimin, trajtimin dhe parandalimin e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar.

Shto një koment