Krem antigjen i shëndetshëm nga rrudhat antigjene: Përbërja dhe përshkrimi

Rishikimi i produktit kozmetik shërues për kujdesin e lëkurës së fytyrës "Krem i shëndetshëm nga rrudhat", vlerësimet e të cilave i janë mirënjohës prodhuesit. Dhe siç rezulton nuk është kot!

Ky mjet me të vërtetë revolucionarizoi botën e kozmetologjisë! Krijohet në bazë të derivateve të bletarisë dhe ekstrakteve të bimëve medicinale. Efektive për rrudhat, ka një efekt të përgjithshëm kundër plakjes. Mund të përdoret në çdo moshë në çdo moshë dhe për zgjidhjen e problemeve të tilla si, për shembull: korrigjimi i defekteve të lëkurës (puçrra, acarime të ndryshme të lëkurës dhe lëkurë të tepruar).

Completelyshtë plotësisht i sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur, dhe më e rëndësishmja, ai ka kaluar një numër provash klinike dhe është i çertifikuar. Kursi i rehabilitimit të lëkurës së fytyrës me dyllë krem ​​"Zdorov" do t'ju lejojë të heqni qafe pa ndonjë problem:

 • çdo rrudhë imituese - nga ato më të voglat tek ato që lidhen me moshën, më të thella;
 • thatësi e shtuar;
 • skuqje të puçrrave dhe djersitje;
 • zhvishem i dermës;
 • fryrja e fytyrës dhe çantat nën sy;
 • pigmentim i tepërt i lëkurës.

Në programin Live Healthy, Elena Malysheva foli për një risi kozmetike për përtëritje dhe si të heqim qafe rrudhat në 14 ditë duke përdorur një krem ​​dylli nga seria Healthy, dhe vlerësimet e vërteta e kanë konfirmuar këtë fakt.kremi është i shëndetshëm nga rrudhat

Ku të blini krem ​​për rrudhat

Tani dylli krem ​​i shëndetshëm nga rrudhat mund të blihet vetëm në dyqanin në internet të prodhuesit, i cili i dërgon mallrat blerësit me postë. Lajmi i mirë është se nuk keni nevojë të bëni parapagim. Të gjitha pas marrjes. Për të plotësuar një kërkesë, thjesht duhet të plotësoni një formular në faqen e internetit të prodhuesit: numrin e telefonit dhe emrin. Pas kësaj, përfaqësuesi do të telefonojë përsëri dhe të specifikojë adresën e dorëzimit.

Sa është kjo balsam i mrekullueshëm? Mimi tregohet në sit bazuar në kursin e plotë të aplikimit 1.

Krem zyrtar i faqes së shëndetshme

Produkti është i çertifikuar dhe i disponueshëm për shitje në shumicën e vendeve të Evropës dhe CIS.

Përbërja e dylli-krem Shëndetshëm nga rrudhat

 • Ekstrakti i propolisit është një antioksidant i mirënjohur i sigurt! Përfshin procesin e rigjenerimit të lëkurës, e lehtëson atë nga fryrja dhe mbron nga rrezatimi UV, prodhon një efekt rinovues;
 • Dylli i Bletës - nis funksionin e zbutjes së lëkurës duke e bërë atë më elastike dhe të fortë;
 • Rrëshirë kedri siberian - normalizon funksionin natyror të ndarjes së qelizave duke i ngopur me oksigjen, duke zgjatur kështu jetën e qelizave. Ky proces çon dukshëm në përtëritje të lëkurës, si rezultat, pamja e saj është përmirësuar dukshëm;
 • Vaj ulliri - i pasur me vitamina dhe i pasur me minerale të dobishme, i cili nga ana e tij stimulon qarkullimin normal të gjakut;
 • Mola e bletës - ka një efekt të dobishëm në restaurimin e lëkurës;
 • Helm i bletës - promovon prodhimin e kolagjenit, i cili mbron sipërfaqen e lëkurës nga faktorët e jashtëm dhe siguron elasticitetin e saj;
 • Ekstrakti i gështenjës së kalit - zvogëlon përshkueshmërinë e mureve kapilare, duke kontribuar kështu në rikuperimin e lëkurës!

Përbërësit e kremës zgjidhen posaçërisht, kështu që secili prej tyre rrit dhe ndihmon veprimin e tjetrit, duke arritur kështu efektin maksimal nga aplikimi.

Efekt rinovues në 28 ditë përdorimi

Anti-rrudhë e shëndetshme

Efekti pozitiv pas aplikimit të kremit të Zdorov do të bëhet i dukshëm pothuajse menjëherë, domethënë, pas dy aplikimeve. Prodhuesi rekomandon fuqimisht një kurs 28-ditor, sipas rezultateve të të cilit:

 • Rrudhat do të zbuten nga 95%, i ashtuquajturi efekt për rinovimin e fytyrës;
 • E ashtuquajtura "qërim" i lëkurës do të zhduket;
 • Do të vijë shërimi i plotë i mikrokrackave;
 • Pikat kafe dhe plagët e vogla do të lënë fytyrën;
 • Lëkura do të rimarrë ngjyrën e saj natyrale të shëndetshme dhe do të bëhet përsëri e re dhe elastike!

rigjenerimi i lëkurës së fytyrës

Udhëzime për përdorimin e kremës kundër rrudhave Zdorov

 • Para përdorimit, është e nevojshme të lani fytyrën tuaj dhe të heqni qafe të gjitha llojet e kozmetikës, pastaj të fshini;
 • Vendosni kremin në mënyrë të barabartë në sipërfaqen e lëkurës, shtresa nuk duhet të kalojë gjysmën e milimetrit!
 • Prisni derisa kremi të përthithet plotësisht;
 • Përsëriteni procedurën çdo ditë vetëm para gjumit!

Krem kundër rrudhave kundër plakjes

Lexoni gjithashtu për një mjet tjetër që ka dëshmuar veten mes mijëra njerëzve: Krem Collamask për përtëritje të fytyrës kirurgji zëvendësimi, nano botox dhe akupunkturë.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Dermatologu Bazilevskaya (Genina) Anna Evgenievna, një trajner i certifikuar në teknologjinë lazer, ka më shumë se 13 vjet përvojë praktike në specialitetin e dermatologut.

Përvoja praktike e mjekut i lejon asaj që të heq lehtësisht lythat dhe të kryejë "konturimin e fytyrës". Gjithashtu, duke pasur përvojën e një kozmetologu, ajo mund të korrigjojë çdo ndryshim në lidhje me moshën tek pacienti i saj dhe të kryejë një operacion për rinovimin e fytyrës.

Anna Evgenievna Bazilevskaya është autorja e shumë artikujve tiparë mbi kozmetologjinë, përtërirjen, trajtimin e sëmundjeve të ndryshme të lëkurës dhe detoksifikimin e trupit.

Shto një koment