karrem Fish XXL aktivizues i kafshimit me feromone - tërheqës për peshkim

Një përmbledhje e një tërheqësi unik për të kafshuar të gjitha llojet e peshqve Fish XXL, duke përdorur të cilin peshkimi gjithmonë do të jetë i suksesshëm dhe do të sjellë kënaqësi nga një kapur e pasur. Përdoret nga peshkatarë profesionistë dhe amatorë në të gjithë Evropën, që do të thotë se kjo karrem funksionon në mënyrë efektive, përndryshe nuk do të kishte shitje në të gjitha vendet e CIS dhe Bashkimin Evropian. Pra, pse keni nevojë për një aktivizues të kafshimit?

Nëse pas peshkimit nuk keni asgjë për tu mburrur, për shembull, nuk ka aspak kapje ose është aq e vogël sa nuk ka asgjë për të folur, atëherë mund të fajësoni motin, vendin e peshkimit, pajisjet ose ushqimin në gjithçka. Ndërkohë, e fundit nga sa më sipër është më së paku për të fajësuar për dështimin tuaj, pasi veshja standarde e sipër pushon së punuari kur temperatura arrin minus 10 dhe nën gradë, pasi peshku pushon së marruri erë në këto kushte.

Ju gjithashtu mund të ekzekutoni përhershme që ofrojnë hormonet e peshkimit, siç janë Peshku i uritur, të cilët, ata sigurojnë, janë në gjendje të joshin çdo peshk, madje edhe të ushqyer shumë. Shumë anglisht besuan këtë përrallë dhe ishin humbës. Mos e përsërisni këtë veprim, rrini zgjuar.

Tani le të prekim zinxhirët modernë të shitjes me pakicë. Ata ofrojnë një përzgjedhje gjigande të gjithçkaje që ju nevojitet për peshkim. Tërheqjet dhe zhytja në këtë rast nuk bëjnë përjashtim. Sa ju nevojitet kjo larmi? Duhet të dini që peshku është i kënaqur kryesisht me katër aroma, kështu që nuk duhet të prisni gurrë nga ajo.

llak Fish XXL aktivizues kafshimi feromoni

Farë është një tërheqës për aktivizuesin e kafshimit Fish XXL

Të gjithë peshkatarët, dhe jo vetëm ata, e dinë se për një kafshim të mirë, peshku kërkon karrem dhe karrem efektiv. Nëse peshkut i pëlqen karremi, atëherë do të bjerë në goditje, dhe nëse është e rehatshme me karrem, kapja do të rritet ndjeshëm. Kjo është saktësisht ajo që siguron aktivizuesi tërheqës i kafshimit - stimulimi i peshkut, duke shkaktuar instinktin e gjahtarit në të.

Ky mjet është veçanërisht i efektshëm në rastet kur qëllimi i peshkimit janë racat e mëdha të peshkut. Aktivizuesit e gishtave Fish XXL përmbajnë përbërës që garantojnë mbulimin e zonave të mëdha në drejtim të sigurimit të kafshimit. Peshku bëhet aq aktiv sa që është gati të thithë çdo ushqim, pavarësisht nga shkalla e ngopjes.

Ajo që duhet kuptuar si tërheqëse Fish XXL

Ky mjet është një aktivizues kafshimi i orientuar drejt peshkimit në çdo kohë të vitit. Vizualisht përfaqëson një masë të dendur në një shishe me mililitra 30. Ajo siguron një nivel të lartë të rehatisë kur peshkoni, kur është e mundur për të kapur më shpejt dhe më shumë si në aspektin e madhësisë totale të kapjes, dhe mostrave individuale të peshkut. Nuk ka rëndësi se çfarë lloj peshku do të kapni.

Me Fish XXL Ju mund ta shndërroni peshkimin më monoton në një aktivitet interesant. Agjenti në fjalë stimulon kafshimin e peshkut, i cili preferon të qëndrojë aty ku është mirë, domethënë në një zonë të ushqyer mirë.

Në zhvillimin e tërheqësit Fish XXL morën pjesë jo vetëm shkencëtarët, por edhe peshkatarët e zakonshëm, gjë që shpjegon suksesin e këtij aktivizuesi të kafshimit. Si rezultat i përpjekjeve të përbashkëta, ishte e mundur të merrej një përzierje aromatike, e karakterizuar nga performanca e lartë. Koha e kaluar për krijimin e mjetit ishte 3 e vitit. Gjatë kësaj periudhe u krye puna pikturuese: përmasat ndryshuan dhe erë të kombinuara. Përpjekjet e shpenzuara, pasi u krijua një aromë unike që ishte tërheqëse për çdo lloj peshku.

Për çfarë peshku është krijuar Peshku XXL?

 1. Kujdesshëm. llak Fish XXLduke pasur një nuancë kafe, është e përqendruar në përdorimin në ujë të pastër dhe të ftohtë. Karrem me ngjyrë të errët tërheq peshk të frikësuar, të cilat mund t'i atribuohen, për shembull, rudd.
 2. Grabitqare. Masë e trashë e aktivizuesit Fish XXL i mbajtur mirë në grykë, duke ruajtur rezistencën ndaj ujit. Era e karremit përhapet në një distancë të gjatë, duke tërhequr përfaqësues të mëdhenj të peshkut.
 3. Paqësore. Në të ashtuquajturat pellgje të egra, peshqit nuk kanë përvojë me një ose një karrem artificial të krijuar artificialisht. Era e aktivistit e josh atë dhe ajo gëlltitet karremin me kënaqësi të madhe.

Nga se përbëhet karremi Fish XXL

Tërheqës shkakton acarim të rëndë të receptorëve të peshkut të shoqëruar me erë. Komponentët Fish XXL përbërësit, duke u tretur në ujë, veprojnë në mbaresa nervore kur hyjnë në mukozën, gjë që çon në stimulimin e aktivitetit korrespondues të trurit.

Peshku erë dhe noton mbi të. Përbërja e këtij aktivizuesi Peshku XXL eliminon praninë e përbërësve kimikë, kështu që peshqit e kapur është plotësisht i padëmshëm:

 • hudhra gjigande - thjeshton procesin e kapjes së majëve dhe brezave;
 • vaji i hempasurisë - shkakton një ndjenjë të urisë në nxituesit dhe peshqit e lumenjve në formën e një sopi;
 • gëlqere kaffir - rrit shanset e peshkimit për krap, tench dhe roach;
 • Proteina e kallamarëve - nuk do të lërë gjurmë indiferente, mustak të vogël, burbots dhe rotans.

 

A është në shitje Fish XXL në dyqane si të blini

Nëse dëshironi të blini një aktivizues të vërtetë Fish XXL, ju duhet t'i referoheni ekskluzivisht burimit të prodhuesit në Internet. Prania në pikat e shitjes me pakicë mund të deklarojë vetëm se do t'ju ofrohet një produkt i falsifikuar, të tilla si Fish Hungry dhe të ngjashme. Duke kontaktuar prodhuesin, ju do të siguroni blerjen e një tërheqësi me cilësi të lartë dhe efektive pa ndonjë mbipagim dhe rrezik për portofolin tuaj.

Blej Fish XXL aktivizues peshkimi

Gjatë shitjes mund të porosisni një aktivizues Fish XXL me zbritje në 50% të kostos së tij. Mos e humbisni këtë mundësi që gjithmonë të jeni me kapje. Për ta bërë këtë, ju vetëm duhet të futni informacionin e kërkuar në formularin në faqe.

Pas një kohe të shkurtër, operatori do t'ju kontaktojë, gjë që është e nevojshme për të sqaruar detajet e dorëzimit të porosisë. Në varësi të rajonit, dorëzimi kryhet nga ditët 2 në 8. Nuk ka nevojë të paguani paraprakisht.

Blej Fish XXL me zbritje është e mundur në vendet e Bashkimit Evropian. Në territorin e secilit vend, dorëzimi nga një shpërndarës zyrtar është i vlefshëm, lidhjet në faqet për vendosjen e një porosie renditen si listë:

 • Hungari;
 • Gjermani;
 • Greqi;
 • Spanjë;
 • Itali;
 • Letoni;
 • Литва;
 • Poloni;
 • Portugali;
 • Rumani;
 • Sllovenia;
 • Kroacia;
 • Estoni.

Si të dalloni një të rreme Fish XXL

Aktivizues i vërtetë Fish XXL është testuar në trupa të ndryshëm të ujit. Madhësia kompakte e aktivizuesit e bën të lehtë transportimin. Karremi është i gjithanshëm, domethënë i përshtatshëm për kapjen e ndonjë peshku. Për ta përdorur nuk është e nevojshme të hiqni gjedhet.

Nëse keni blerë Fish XXL, dhe peshku injoron karrem, atëherë mbase u fitua një fallco. Mos u besoni shitësve të panjohur. Ilaçi shitet vetëm në portalin e prodhuesit LLC AVEN, Moskë, ku ka informacion të detajuar mbi të.

Për të identifikuar një të rremë, para së gjithash, duhet të studioni pamjen e paketës. Ai duhet të kryhet në mënyrë cilësore dhe të dallohet nga prania e informacionit në formën e një data të lëshimit, logon, markën e regjistrimit dhe datën e skadimit. Falsifikimet mund të çojnë në reaksione alergjike dhe nuk mund të garantojnë se do t'ju sigurohet një kafshim i suksesshëm. Përjashtoni mundësinë e blerjes së aktivizmit të lezetshëm të Peshkut XXL nga përhapësit.

Si të dalloni një tërheqës nga një i rremë

Udhëzime se si të përdorni tërheqësin

Për të aplikuar aktivizuesin, mund të përdorni çdo karrem, për shembull, të njëjtën bukë. Kapja e peshkut paqësor do të jetë e suksesshme kur spërkatni urdhërat e karremave herë 3. Nëse qëllimi juaj është një peshk i kujdesshëm, atëherë sasia e përpunimit të karremave duhet të rritet në 8 herë. Pasi të keni kapur peshk 2 - 3, këshillohet që të përsërisni procedurën e mësipërme. Fillimi i kafshimit ndodh pas disa minutash nga momenti kur përdorni karremin Fish XXL.

Informacion i rëndësishëm për ushqimin plotësues dhe ushqyerjen

Eachdo peshkatar ka qasjen e tij për të ushqyerit. Dikush ushqehet shumë, duke derdhur rreth 5 kilogramë karrem në ujë gjatë seancës së pasdites. Kur peshkoni për shumë ditë, rezultati për peshkatarët ndonjëherë shkon në dhjetëra kilogramë. Dikush nuk ushqehet fare. Në cilin grup të bashkohen?

Këtu janë dy pyetje kryesore për të pyetur veten para se të përgatiteni për ushqime plotësuese:

 1. Sa kohë është peshkimi;
 2. Sa në këtë vend peshku u mësua të gjente ushqim.

Në përgjithësi, ushqimi i peshkut ndërsa peshkimi është i mirë sidoqoftë. Por në cilat vëllime? A ekziston rreziku të ushqehet me peshk të tepërt, dekurajoni oreksin e saj? Ne do të flasim për këtë më tej.

A është e mundur të ushqehet me tepri peshku? Siç tregon praktika e garave të peshkimit, askush nuk ka arritur të ushqejë shumë peshqit. Janë atletët që përdorin gjithmonë një sasi të madhe të përzierjes së karremit së bashku me të Fish XXL, duke lënë peshkatarët amatorë shumë larg në këtë çështje. Për të kuptuar pse është kështu, duhet të kuptoni qëllimin e të ushqyerit dhe detyrat e përzierjeve dhe programeve të karremit.

Pse keni nevojë për të ushqyer fare? Ka dy qëllime për të ushqyerit:

 • tërheqja e peshkut në një pikë specifike peshkimi;
 • mbajtja e peshkut në vendin e peshkimit gjatë gjithë seancës.

Në të njëjtën kohë, faktorët pozitiv dhe negativ veprojnë mbi peshqit:

 • Pozitivi kryesor është refleksi i ushqimit, i cili inkurajon peshqit të ushqehen dhe të kërkojnë vetë ushqimin.
 • Faktori kryesor negativ është frika ose ankthi, i cili lind për shkak të të afërmve, pajisjeve dhe individëve të llojeve të tjera të peshkut.

Si funksionon të ushqyerit Fish XXL? Kuptimi i procesit është krijimi i një vendi tërheqje foragjere për peshqit dhe kushtet në të cilat peshqit fillojnë të lundrojnë në pikën e nevojshme për peshkatarin. Edhe nëse i frikësoni peshqit, nuk do të shkojë shumë dhe së shpejti do të kthehet - përafërsisht, do të zhvillohet një "zakon".

Pika kryesore e të ushqyerit është krijimi i kushteve për tërheqjen e peshkut, dhe jo për ta ushqyer atë. Prandaj, ju mund të derdhni përzierje të kilogramëve - ata tërheqin, por mos ngopni peshkun. Shumica e tyre zakonisht janë argjilë dhe rërë.

Isfarë përfshihet në përbërjen e ushqimeve plotësuese?

Peshku tërhiqet në pjesën e imët të atyre përbërësve që ai konsideron se është ushqimi i tij në kombinim me një aktivizues Fish XXL. Më shpesh është grurë e thërrmuar, krimb i prerë, larva të insekteve (krimbat e gjakut dhe maggota), krustace të vogla ujore. Vëllimi i përbërësve të tillë është minimal, shpesh atyre u shtohen aromë dhe përmirësues të shijes (tërheqës dhe DIP). Pjesa tjetër është vënë "për vëllim" dhe duke marrë parasysh faktin se ushqimet plotësuese duhet të çlirojnë traktin tretës të peshkut sa më shpejt që të jetë e mundur.

Një aspekt i rëndësishëm - ajo që përdoret nga peshkatari si karrem duhet të jetë në kontakt të mirë me aditivët ushqyes të përdorur nga ai në përzierje. Kjo qasje quhet program ushqimor.

Ne rekomandojmë të shikoni artikullin në Dry Blooder karrem peshku tërheqës Gjak i thatë i destinuar kryesisht për kapjen e peshqve grabitqarë.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Kryeredaktor i revistës Obzoroff, specialist profesionist në fushën e mjekësisë, kozmetologjisë dhe dietologjisë. Shkruan dhe përmbledh materialin e shkruar nga mjekët.

Së bashku me përkthyesit, ai përgatit artikuj për lexuesit e huaj bazuar në materiale të përgatitura nga autorët e faqes me kualifikimet e duhura.

Menaxheri i projektit Obzoroff Ai është bashkëautor i shumë artikujve mbi shëndetin dhe metodat moderne të trajtimit të sëmundjeve të zakonshme, të shkruara së bashku me praktikues me përvojë, biografitë e të cilëve gjenden në faqen e autorëve.

Rrjetet sociale të autorit: Facebook Twitter YouTube
Shto një koment