Таблети Eco Slim слабеење и примена EcoSlim за диета

Eco Slim: преглед на шумливи апчиња за исхрана кои се раствораат во вода и промовираат брзо губење на тежината со секојдневна употреба за еден месец, овој напис содржи состав и дејство на компонентите Еко Слим, прегледи на лекари и купувачи, видео преглед и упатства за употреба. Иновативниот производ за брзо слабеење е достапен во 20 шумливи таблети по пакување.

Лекот е развиен со употреба на најсовремени фармацевтски технологии, тестиран и тестиран многу пати во лаборатории. Резултатите од клиничките испитувања ги надминаа сите очекувања. Сега вишокот килограми може да се фрли без практичен напор и за многу кратко време. Веродостојноста на лекот е потврдена со потврда од организација која го контролира квалитетот на лековите и адитивите во храната. Реални прегледи на клиенти за појавувања Eco Slim може да се прочита во статијата на Елена Малишева за губење на тежината.

Екстрацентни таблети Ecoslim бобинки

Каде можете да купите EcoSlim и по која цена

Шумливи таблети за вишок тежина Eco slim "Диви бобинки" се многу барани. Нивната популарност се должи на нивниот одличен ефект на согорување на маснотиите - резултатот станува забележлив во рок од една недела. Но, овој ново развиен лек сè уште не ја погоди аптеката. Може да се нарача само на веб-страницата на производителот. Следете ја оваа врска и направете нарачка. Слабејте со EcoSlim брзо и без напор!

Ако се купи EcoSlim Диви бобинки, потоа во пакетот со лекот можете да најдете 20 таблети, цената на ЕкоСлим е:

 • RF - 990 стр.
 • Казахстан - 5 илјади 300 тенге.
 • Белорусија - 310 илјади 310 белоруски рубли.
 • Украина - 390 гривни.
 • Во Обединетите Арапски Емирати, 220 дирами;
 • во Турција 69 лири.

За да ги дознаете трошоците EcoSlim во други земји, посетете ја веб-страницата на производителот.

Таблети Eco Slim слабеење и примена EcoSlim за диета

Во рок од 15 минути по поставувањето на нарачката, менаџерот на компанијата се јавува на бројот за контакт на клиентот, ја одредува адресата за испорака на стоката. Откако се запознавте со дозите и правилата за прием, лесно можете да го пресметате бројот на таблети потребни за курсот, во зависност од тоа каков резултат треба да постигнете.

Опис на таблети Eco Slim

Многу жени се многу загрижени за проблемите со нивната фигура. Дополнителни килограми, истакнати маснотии во телото, широк струк и обемни колкови стојат на патот на убавината и привлечноста. Но, навистина сакате да имате витко и фит тело! И, жените прават големи напори за ова. Тие трошат многу пари на посета на фитнес клубови, се подложуваат на исцрпувачки физички напор, го исцрпуваат телото со модерни диети.

Резултатот треба да се постигне со месеци, а во исто време тој е далеку од секогаш упорен. Вишокот килограми тврдоглаво се враќаат. За да ослабат побрзо, жените пробуваат различни додатоци во исхраната и чаеви за слабеење. Но, дури и во овој случај, не е можно да се изгуби тежината подолго време.

Секој знае дека проблемот со вишок маснотии во телото е поврзан со нездрава храна, прејадување, лошо варење, хормонална нерамнотежа, недостаток на физичка активност. Затоа, треба внимателно да се пристапи кон избор на средство за слабеење. Најефективни се додатоците кои:

 • Тие имаат корисен ефект врз процесите на варење.
 • Промовирајте елиминација на токсините од телото.
 • Наполнете ги клетките со хранливи материи.
 • Тие ги нормализираат метаболичките процеси во клетките.
 • Промовира согорување на маснотии без намалување на мускулната маса. EcoSlim - иновативен лек со сите овие својства.

Овие комерцијално достапни таблети Eco Slim совршено помагаат да се справат со вишокот килограми и да обезбедат трајни резултати. Иновативната формула за додатоци овозможува брзо отстранување на вишокот маснотии во телото.

Производот е направен со користење на современи европски технологии. Покрај тоа, тој успешно ја помина инспекцијата на санитарната инспекција и се покажа дека е целосно безбеден за здравјето. Со земање шумливи таблети, можете брзо да изгубите тежина без страв од несакани ефекти и компликации.

Eco slim пакет фотографија

Предности на апчиња Eco Slim Бобинки

Предности на уникатен производ за слабеење Eco Slim се очигледни:

 • Тежината се губи многу брзо. За неколку дена по почетокот на курсот, резултатите ќе бидат забележливи - бројката ќе почне да станува тенка.
 • Максимален ефект. Во просек, благодарение на шумливите таблети, до 12 кг тежина исчезнува за еден месец.
  Составот на производот за слабеење е 100% природен. Во овие таблети нема синтетички адитиви, што значи дека нема да имаат несакани ефекти и нема да му наштетат на здравјето.
 • Ефектот на таблетите не е само во слабеењето. Тие имаат лековито и закрепнувачко дејство, бидејќи му даваат на организмот витамини кои се исклучително важни за него.
 • Тие не претставуваат опасност за нервниот и кардиоваскуларниот систем.
 • Тие дејствуваат селективно. Тоа е, нивниот ефект е насочен кон масни наслаги, мускулите не се засегнати, така што фигурата добива убава форма.

Состав и корисни својства на шумливи таблети EcoSlim

Формула на таблети EcoSlim Еко-комуникација, таа се заснова на екстракт од гуарана, алги Fucus, Coleus forskolia, витамини Б. Комбинираниот ефект на овие супстанции помага во согорувањето на мастите и го подобрува целокупното здравје. Активни состојки во составот EcoSlim се:

 • Витамини Б2, Б6, Б12, ПП, Б8, Б5. Дејството на сите овие витамини во комбинација обезбедува максимален ефект. Тие се од голема корист за нашето здравје. Тие го подобруваат функционирањето на нервниот систем, помагаат да се справат со негативните ефекти на стресот, ги нормализираат дигестивните процеси и ја чистат крвта.
 • Хитозан. Ова е специјална супстанца која е во состојба да се поврзе со молекулите на маснотиите во дигестивниот систем. Ова произведува соединение масно-хитозан кое не може да се асимилира. Така, маснотиите се излачуваат од телото. После тоа, тежината почнува да се намалува.
 • Кофеинот пронајден во екстрактот од гуарана. Познато е дека оваа компонента има возбудливо влијание врз нервниот систем. Го подобрува тонот, го стимулира мозокот и ја стимулира физичката активност. Често се препорачува како лек за апатија, поспаност и хроничен замор. По земањето кофеин, перцепцијата и вниманието се подобруваат. Исто така ги стимулира срцето и органите за варење. Сепак, сите корисни својства на кофеинот се појавуваат само со умерена употреба. Зборува Eco Slim Вие не треба да се плашите од предозирање, бидејќи при составувањето на формулата, пропорциите на сите компоненти беа внимателно разгледани.
 • Таурин Оваа компонента игра огромна улога во нормализацијата на клеточните мембрани. Тој е во состојба да ги регулира метаболните и енергетските процеси во телото. Неговото присуство е особено важно за нормален метаболизам на липидите.
 • Килибарна киселина. Оваа супстанца ги активира процесите на клеточно дишење, ги нормализира метаболичките процеси, промовира брза апсорпција на кислород, го зајакнува здравјето и ја подобрува благосостојбата.
 • Дитерпин форсколин. Оваа состојка во таблетите Еко Слим се наоѓа во екстрактот од Колеус Форсколија. Еднаш во телото, влегува во низа реакции, чиј резултат е распаѓање на мастите и намалување на телесните масти.
 • Л-карнитин. Оваа компонента се наоѓа во многу спортски додатоци. Има антихипоксично, согорување на маснотии, анаболни ефекти.

Екстрацентни таблети Eco Slim содржат само природни безбедни супстанции, тие не содржат хормони или други компоненти опасни по здравјето. Затоа, може да се земат за да се намали телесната тежина без страв од какви било компликации.

Состав на таблети Ecoslim

Придобивките од таблетите EcoSlim и ефектот на апликацијата

Овие апчиња EcoSlim се разликуваат од многу други средства за губење на тежината по тоа што имаат сложено лековито дејство врз организмот и немаат никакви несакани ефекти.

Шумливи таблети Еко Слим ги имаат следниве корисни својства:

 • Регулирање на метаболичките процеси.
 • Тие ги нормализираат хормоналните нивоа.
 • Ги подобрува процесите на варење.
 • Промовирајте добра апсорпција на хранливите материи од телото.
 • Зголемување на виталноста, подобрување на целокупното здравје.
 • Тие даваат енергија, ја зголемуваат ефикасноста и се расположуваат.
 • Мешајте се во апсорпцијата и асимилацијата на мастите.
 • Тие ги разградуваат маснотиите и ја промовираат нивната брза елиминација од телото.
 • Намалете го апетитот, така што едно лице не прејадува.
 • Ја подобрува состојбата на косата и ноктите.
 • Тие ја прават кожата убава и здрава.
 • Тие ја нормализираат активноста на нервниот систем.

Резултатите од клиничките студии на овој агенс се импресивни. За два месеци прием, околу 70% од волонтерите можеа да изгубат тежина. Секој од нив изгуби околу 20-25 кг. Покрај тоа, слабеењето се случи исклучиво како резултат на согорување на масната маса, додека мускулите не страдаа. Тоа е, високата ефикасност на таблетите Eco Slim е научно докажано.

Опис на својствата ecoslim

Конечната ефикасност на таблетите EcoSlim таков е:

 1. Секој ден, поминува најмалку половина килограм вишок тежина.
 2. Најмалку 3,5 кг телесни масти се согоруваат неделно.
 3. За еден месец, можете да изгубите тежина од 12 кг или дури и повеќе.

Треба да се напомене дека за секоја личност 100% ефект не може да се гарантира. На крајот на краиштата, многу зависи од индивидуалните карактеристики на организмот. Невозможно е да се сретнат две лица кои имаат точно исти здравствени карактеристики. Затоа, постои можност некои купувачи да не можат да изгубат тежина колку што би сакале. Но, ефектот сепак ќе биде забележлив, телесната тежина ќе стане помала.

Можни контраиндикации при употреба на Eco Slim

Од апчиња Eco Slim се состојат исклучиво од природни состојки, тие имаат малку контраиндикации. Пожелно е да се земаат во такви случаи:

 • Бременост
 • Лактација.
 • Возраст до 18 години.
 • Несоница, нервна возбуда.
 • Висок крвен притисок.

Овие контраиндикации главно се должат на присуството на екстракт од гуарана во таблетите, кој содржи кофеин.

Упатства за употреба на таблети EcoSlim

Земете шумливи таблети Eco Slim од вишок тежина е многу едноставна - само треба да го растворите производот во вода. Getе добиете раствор со благ вкус и ненаметлива арома. Пиењето таков состав е лесно и пријатно! Инструкциите на EcoSlim покажуваат дека:

 • Пијте апчиња Eco Slim може да се направи во кое било време од денот пред јадење или за време на оброците.
 • Дозирањето треба да биде како што следува: 1 таблета во чаша вода двапати на ден.
 • Времетраењето на курсот зависи од тоа колку килограми треба да изгубите.

За време на приемот Eco Slim нема потреба да се прават многу промени во животниот стил или да се држат строги диети. Но, за да се постигне максимален ефект, потребно е да се откажеме од алкохолни пијалоци и нездрава масна храна.

Преглед на лекар за апчиња за слабеење Екослим

Преглед на таблетите ЕкоСлим од моментот на приемот на пакетот до распакувањето и правењето пијалок Eco Slim ќе ви кажам подетално за ова чудо за слабеење, како функционира во пракса, вистински преглед на клиенти и каков вид на вкус и бои на подготвениот пијалок.

Заради интерес, купивме економичен пакет таблети Eco Slim висока концентрација во пакување од 10 парчиња, чија вистинска фотографија е поставена во однос на позадината на овој напис.Таблети Eco Slim вистинска фотографија од оригиналот

6 правила како да се одржи резултатот по слабеење со EcoSlim

Многу луѓе успеваат да изгубат неколку килограми. Многу е потешко да се задржи резултатот подолго време. Вреди да се заборави на диети и обука некое време, бидејќи вишокот тежина веднаш почнува да се враќа. Која треба да биде дневната исхрана на лицето кое се стреми кон хармонија? И, дали еднократното прејадување може многу да и наштети на фигурата?

Ајде да разговараме подетално за правилата што мора да се почитуваат за да се биде секогаш во форма по слабеењето со EcoSlim:

 • Пијте вода. Ако сакате да бидете слаби, обидете се да го следите препорачаниот внес на диета - 30 ml вода на 1 kg телесна тежина на ден. Факт е дека луѓето често ја мешаат жедта со глад и може да прејадат ако има недостиг на вода. Покрај тоа, дехидрацијата може да доведе до крајно непријатни последици за кожата - може да стане помалку еластична.
 • Воведете повеќе влакна во вашата исхрана. Зеленчукот е природен извор на влакна. Јадете доволно од нив за да ве чувствувате сити подолго време. Покрај тоа, еднаш во цревата, влакната апсорбираат токсини и, заедно со нив, се излачуваат од телото. Друг корисен имот е нормализирање на шеќерот во крвта. Норма за возрасен е 30 грама влакна на ден. Најкорисни за организмот се зеленчуците кои не биле подложени на термичка обработка. Затоа, изедете ги како салати со секој оброк.
 • Внимавајте на рамнотежата на KBZHU. За да одржите добра фигура, треба строго да се придржувате до дневните норми за протеини, масти и јаглехидрати. Значи, количината на потрошена маст на ден не треба да биде поголема од 1 g на 1 kg тежина. Нормата на јаглени хидрати мора да се пресмета земајќи ги предвид начинот на живот и карактеристиките на телото. Во просек, тоа е 3 g на 1 кг. Протеинските норми се како што следува: 1,5-2 g на 1 кг тежина за активни луѓе и 1-1,5 g за оние кои не спортуваат.
 • Запомнете, овошјето е поздраво од сокот. „Свежо“ се смета за дел од здрав начин на живот. Но, всушност, тие можат да предизвикаат појава на вишок килограми. На крајот на краиштата, тие немаат влакна, но има многу брзи јаглехидрати. Така, содржината на калории во сокот од грозје е скоро двојно поголема од самата грозје. Се разбира, не треба целосно да одбивате сокови. За време на периоди на активна ментална работа, тие ќе помогнат да се обезбеди мозокот со гликоза.
 • Обрни внимание на составот на лебот. За жал, повеќето лебови содржат шеќер и квасец. И најштетни, чудно е доволно, храната етикетирана како „фитнес“ и „цели зрна“. Дајте предност на леб и чипс со наједноставни состојки. Не лишувајте се од јаглехидрати. Ако некое лице троши премногу малку јаглехидрати, тој ризикува сериозни здравствени проблеми (болести на нервниот систем, дигестивни нарушувања, општа исцрпеност). Само мозокот бара 100 гр јаглехидрати за целосно функционирање! Слушајте како се чувствувате - ако често се чувствувате слаби и поспани, прегледајте ја вашата диета и додадете малку јаглехидрати.
 • Не се откажувајте целосно од омилената храна. Ако си дозволивте пица или торта, а наутро вашата тежина порасна за килограм, не грижете се. Тоа е само течност. Нема да добиете толку многу маснотии за еден ден. Зголемување на телесната тежина се јавува поради систематско прејадување. Строгите ограничувања го зголемуваат ризикот од нарушување. Затоа, повремено расипете се со добрите.

Во светот има се повеќе луѓе со прекумерна тежина. Ова се должи на погрешен начин на живот и исхрана. Луѓето малку се движат, но јадат калорична храна и затоа се дебелеат. Постои огромен број на сите видови диети, специјални програми за слабеење кои вклучуваат земање апчиња, чаеви и капсули. И, повеќето луѓе се жалат дека не можат да ослабат, дека не можат да најдат начин да ја постигнат својата цел, а одговорот на прашањето е едноставен и лежи на површината.

Вие само треба да јадете помалку и да се движите многу, што придонесува за тоа Eco Slim... Многу е лесно да се отвори ковчегот, иако е тешко, затоа што треба да вложите напори, како и да се ограничите, да го промените вашиот животен стил. Тежината едноставно нема да исчезне. Спорт, правилна исхрана, здрав сон и релаксација. Ништо комплицирано, па дури и скапо. Главната работа е присуството на желба и волја.

Како да се јаде? Ние ограничуваме сè што е штетно, не е корисно, премногу калорично. Тоа се производи од брашно, слатки, производи од продавници за храна, сода, сите видови закуски итн. Оваа храна носи минимални придобивки, а некои од нејзините типови се многу штетни. Затоа, не одговара. Што да се прави? Заменете го со друг корисен.

Може да јадете ореви, овошје, зеленчук, млечни производи, свежо месо со малку маснотии и многу повеќе. Отпрвин ќе биде тешко, па дури и невкусно, но со текот на времето, телото ќе се навикне, и сите овие производи ќе изгледаат многу вкусно.

Покрај промената на храната, треба да ја промените и вашата исхрана. Оброците треба да бидат во исто време, но чести. Треба да се намалат и порциите. Идеално, треба да јадете околу 5 пати на ден во интервал од три часа. Најгустата и калорична храна треба да биде на оброци наутро. И за вечера треба да оставите нешто лесно, на пример, кефир или салати од зеленчук без облекување.

Спорт. Важен дел од програмата за слабеење со EcoSlim е спорт Сè зависи од достапноста на времето и можностите. Можете да одите во теретана, да вежбате со тренер. Или, ако нема пари за тренер, можете сами да вежбате во теретана. Ако нема време за теретана, можете да купите спортска опрема и да вежбате дома.

Можете да направите скандинавски пешачење, џогирање наутро. Но, ако сакате да изгубите голем број килограми, подобро е да вежбате со тренер во теретана, затоа што тоа е многу поефикасно, наизменично тренирање на силата со кардио вежби.

Општи препораки. Задолжително е да спиете доволно, да се одморите, да избегнувате стрес за да може телото да се опорави. Вие треба да изгубите тежина не нагло, туку постепено, за да не стане стрес за телото, како што е случај со употреба на ампули Невросистем 7.

Постави прашање

Нутриционист, Лобановска Кристина Јуриевна, млад и веќе успешен специјалист за исхрана, кој за 4 години пракса, веќе успеа да им помогне на скоро 1000 пациенти да ги решат проблемите со прекумерна тежина и недоволна тежина.

Во својата работа, лекарот ги консултира своите пациенти за рационална исхрана. Спроведува развој на индивидуални програми за исхрана за разни болести. Во својата кариера, тој користи модерни пристапи кон третман на дебелина или недоволна тежина, а исто така спроведува методи за обликување на телото засновани врз индивидуален пристап.

Obzoroff
Коментари: 5
 1. Марија

  Не толку одамна решив да ослабам, едноставно бев уморна од дебелината. Отпрвин решив да пробам различни диети, но недостасував 3 дена. Не можев да бидам на нив долго време и само се расипав и почнав да јадам сè, со тоа добивам уште поголема вишок тежина.
  Едноставно немам време да одам во теретана, имам мали деца со кои немам со кого да ги оставам.
  Затоа, решив да барам некој друг метод. На таблетите научив на еден од форумите Eco Slim... Womenените на форумот ги споделија своите резултати и да бидам искрен, тие директно ме инспирираа, истата вечер го нарачав овој лек и почнав да пијам апчиња строго според упатствата.
  Ми се допадна што тие се многу лесни и едноставни за земање.
  Резултатот не се чекаше долго, за време на курсот успеав да ослабам 9 кг. Но, да бидам искрен, ова е само почеток на моето патување, планирам да изгубам барем иста количина тежина, ќе продолжам да слабеам со овие апчиња. Ecoslim.
  Многу ми е драго што по земањето на овие апчиња, немаше несакани ефекти, тие совршено се справија со својата задача. Одделно, би сакал да ги забележам соодветните трошоци.
  Според мене, најважно е што успеав многу лесно да ослабам, тежината помина сама по себе и немаше потреба да се потсмевам!

 2. Светлана Лукашевич

  Со EcoSlim Слабеев пред новогодишните празници, навистина требаше да изгледам добро, бидејќи мојот вереник дојде од Америка. За еден месец ослабев скоро осум килограми, додека се чувствував весело и расположението ми беше добро, престанав да прејадувам, три пати ги намалував порциите, практично не јадев слатки и не сакав. Во принцип, навикната сум на депресија и апатија за време на диети, но не во овој случај. И иако не се занимавав со спорт, телото не стана млитаво, кожата остана цврста и затегната.
  За мене, ефектот што го добив ги надмина апсолутно сите мои очекувања, и иако претходно имав прочитано многу добри критики, сепак не очекував таков резултат. Не е тешко да се земе, главната работа е да не заборавите да го правите тоа двапати на ден. Има добар вкус. И, она што е важно за мене е дека составот на овој производ инспирира доверба, барем е јасно како почнува да работи.
  Цената не е толку мала, но ако пресметате колку заштедив на храна, излегува дека овој лек воопшто не ме чинеше. Сега главната работа е да го консолидираме резултатот и да не ги вратиме изгубените килограми назад. Задоволен сум што се гледам во огледало себе си нов, толку тенок и фит!

 3. Елена henенихова

  Во обид да ослабам, испробав многу различни лекови - пиев чаеви, апчиња, но не го постигнав посакуваниот резултат. И тогаш прочитав статија за Eco Slim, сè е опишано многу детално, решив да нарачам апчиња за судење. За две недели го забележав резултатот. Многу е погодно што процесот на губење на тежината се одвива постепено, без да му наштети на телото. Таблетите имаат многу пријатен вкус на диви плодови, така што губењето тежина не е само пријатно, туку и многу вкусно. Составот на таблетите е сосема природен. За првиот месец на прием EcoSlim Слабев 14 килограми. Сега земав лек веќе втор месец - ми требаа уште 8 килограми. Но, вреди да се напомене, со цел да се постигне одличен резултат, еден чекор EcoSlim нема да биде доволно, вреди целосно да се преиспита вашиот животен стил. Прво на сите, треба да започнете со правилна исхрана. Јас целосно се откажав од масна храна, пржена. Јас готвам храна или на пареа или во бавен шпорет. Можете да печете. Земам само диетално месо - гради без кожа, телешко месо, мисирка. Треба да пиете многу вода. Па, без физички напор, малку е веројатно дека ќе биде можно да се губат телесната тежина, па постепено почнав да спортувам. Не треба да бидете премногу ревносни веднаш, подобро е да започнете мали, постепено зголемувајќи го товарот. На овој начин исто така можете да изгубите тежина!

 4. Елена

  купив Eco Slim за губење на тежината по породувањето, кога остануваат десет килограми вишок во половината и колковите. Не можев да гладувам и да се исцрпувам со диети, бидејќи ми требаше сила да го чувам и да го чувам мојот мал син. EcoSlim Ми се чинеше многу привлечна опција: само треба да растворите една таблета во чаша чиста вода и да ја испиете пред јадење. Треба да пиете две такви чаши на ден, па ако има 20 таблети во пакет, тогаш ќе се потроши за 10 дена. Купив две пакувања одеднаш за да издржам три недели. Вреди да се напомене дека апчиња не можат да користат жени кои се бремени или дојат, започнав курс Eco Slim по завршувањето на лактацијата. За целото време на земање, не држев диета, освен што исклучував пржена и мрсна храна и не се занимавав со физичка активност. Но, дури и под такви услови, во првата недела, исфрлив три килограми, за втората, две и пол, а за третата, уште една и пол. Од половината и колковите беа потребни шест сантиметри, а градите исто така малку се намалија. Забележав дека станува полесно наутро да станам, чувствувам наплив на енергија и посветувам повеќе време на моето семејство. И самодовербата се искачи неколку чекори и ова беше олеснето со промена на гардеробата во нова, помала големина.

 5. Олга Иванова

  Пред да ги испробам апчињата Eco Slim, Земав средства за апетит на Кето диета и Идеалис, но за жал тие ми предизвикаа несакани ефекти - сува уста, главоболка и постојана состојба на жед, поради што морав да се откажам од нив. Но, сакав многу да ослабам и никогаш не успеав да го сторам тоа самостојно, или предиспозиција за прекумерна тежина, или не знам ни зошто. Најинтересно е што кога ќе почнете да пиете апчиња EcoSlim, Не чувствував несакани ефекти, туку напротив, почувствував наплив на живост и сила. Отпрвин, навистина не ја следев тежината, но најдов губење на тежината со тоа што ги облеков моите омилени фармерки, што се покажа дека се премногу големи на половината, а потоа кога се качив на вагата сфатив дека изгубив 3 кг за нешто повеќе од една недела. После 1 месец, без никакви диети, успеав да се ослободам од 10,5 кг, останува да изгубам иста количина и ќе тежам 50 кг, како што треба да биде со мојата висина. Цената на лекот е прилично прифатлива и секој може да ја купи, главната работа е да нарачате оригинал, инаку сега има многу фалсификати и за да не навлегувате во такви бескрупулозни продавачи, го нарачувам само од врските на препорачаната страница Obzoroff, што ве советувам, бидејќи тука гарантирано ја добивате стоката од производителот. Ви посакувам успешно слабеење!

Додадете коментар