Koledoli për të ulur kolesterolin dhe pastruar trupin

Koledoli me amarant është në gjendje të ul kolesterolin dhe të ndihmojë për të humbur peshë në një kohë të shkurtër, falë vetive të përfshira në të nga vetë natyra. Tema e këtij rishikimi ishte një përshkrim i plotë i ilaçit, ...
Obzoroff - ditar mjekësor ndërkombëtar
krem Collamask përtëritje e fytyrës kundër rrudhave

Përtëritje e fytyrës pa operacion dhe akupunkturë u bë e mundur me një maskë Collamask që përmban kolagjen, i cili ju lejon të mposhtni plakjen pa dhimbje dhe është një lloj "Dije Si" në kozmetologjinë moderne kundër plakjes. Me pronat e tij të dobishme ...
Obzoroff - ditar mjekësor ndërkombëtar
Mangosteen: Shurupi Mangosteen hollues

Përshkrimi i shurupit nga frutat e mangosteen Thai për humbje pesheMangosteen Humbja e peshës ”, pse është bërë në formën e një pluhuri, por në të njëjtën kohë ka edhe veti të tilla të dobishme për djegien e yndyrës. Si funksionon ...
Obzoroff - ditar mjekësor ndërkombëtar

Obzoroff revista e shëndetit dhe bukurisë