cardiol kapsulisht 6 - 1

Cardiol A është një shtesë dietike në formë kapsule e krijuar për të ulur nivelet e presionit të gjakut. Duke pasur një përbërje bimore, ky produkt ndihmon në normalizimin e presionit të gjakut dhe kapërcen ilaçin e njohur ...
Obzoroff
biokulist dlya glaz 5 - 6

Bota moderne ka paraqitur mundësi të jashtëzakonshme, duke shkurtuar distancat me ndihmën e teknologjive digjitale dhe lehtësimin e komunikimit. Por si kthim ai kërkoi një sy të mprehtë. Humbja e perceptimit të ngjyrave, zhvillimi i miopisë dhe të tjerëve vërehen gjithnjë e më shumë ...
Obzoroff
grifola dlya pecheni i pohudeniya - 8

Grifola Shtë një kompleks biologjikisht aktiv inovativ, veprimi i të cilit ka për qëllim luftimin e sëmundjeve të mëlçisë dhe eliminimin e problemit të mbipeshes së organeve. Formulimi unik eliminon shkakun e sëmundjes, dhe jo ...
Obzoroff
immuten 2 - 24

Препарат Immuten - Një mjet shumë aktiv që ndihmon në rritjen e mbrojtjes së trupit. Pikat ndihmojnë për të mbrojtur veten gjatë sezonit të infeksioneve sezonale, për ta bërë trupin të luftojë përkeqësimet e patologjive kronike. Në të njëjtën kohë në ...
Obzoroff
insumed protiv diabeta - 26

INSUMED Këto janë kapsula për normalizimin e nivelit të sheqerit në gjak dhe parandalimin e diabetit. Veprimi i përbërësve të kapsulave ka për qëllim parandalimin e një shtimi të sasisë së glukozës, si dhe mbrojtjen e mureve të gjakut ...
Obzoroff
oftalmaks obzoroff - 34

Oftalmaks Drugshtë një ilaç modern për përmirësimin e shikimit, i cili ju lejon të përmirësoni cilësinë e jetës, të vononi zhvillimin e ndërlikimeve dhe të parandaloni shfaqjen e mosfunksionimit vizual. Problemet e shikimit mund të shfaqen si tek njerëzit e moshuar ...
Obzoroff
sostav gelya imosteon - 46

Imosteon është një kondroprotektor mjaft efektiv i brezit të fundit të nyjeve, i cili është bërë në formën e një xhel. Veprimi i tij ka për qëllim eliminimin e simptomave specifike dhe shkaqeve të sëmundjeve të sistemit muskulor skeletik. Ilaçi është në dispozicion në formën e ...
Obzoroff
shtyllat kryesore - 52

Amarok është një ilaç universal për korrigjimin e funksionit erektil. Siguron arritjen dhe mirëmbajtjen e ereksionit të mjaftueshëm për një marrëdhënie të plotë dhe me cilësi të lartë. Rezultati është arritur indirekt për shkak të aftësisë së përbërësve të tabletave ...
Obzoroff
gipergidroza prichiny - 54

Si të shpëtoni nga sqetullat e djersitjes - deri në 70-80% të popullsisë janë të angazhuar në kërkimin e zgjidhjeve optimale për këtë problem. Në fund të fundit, pikat e lagura shkaktojnë jo vetëm shqetësim fizik, por edhe psikologjik. Sot ...
Obzoroff
342 vetme e paracaktuar - 56

Препарат Alkotox - Një ilaç inovativ për alkoolizmin kronik. Ilaçi bëhet në formën e pikave, i përshtatshëm për t’u përdorur, i sigurt edhe me terapi të zgjatur. Suksesi i trajtimit varet nga dëshira e pacientit për të hequr qafe ...
Obzoroff
dialine i suganorm dlya lecheniya diabeta - 62

Këto ilaçe janë në kërkesë në trajtimin e diabetit. Krahasoni përbërjet dhe veprimet e tyre, merrni parasysh ndryshimet në indikacionet dhe kundërindikacionet, flisni për regjimet e sakta të dozimit. Artikulli përshkruan në detaje ku ...
Obzoroff