Таблетки Keto Guru për humbje peshe - keto dietë për humbje peshe

Keto Guru Isshtë një produkt i mrekullueshëm dhe revolucionar i prodhuar nga tabletat 100% të çertifikuara natyrore të ndezura që ju lejon të humbni deri në 14 kg në vetëm dy javë duke vendosur trupin tuaj në ketozë.

Pilula dietike Keto Guru

Dieta keto është një dietë ku hani vetëm sasi të vogla karbohidratesh dhe sasi relativisht të mëdha yndyre. Kjo e bën humbjen e peshës më të lehtë sepse trupi juaj përdor yndyrën e tij për energji. Avantazhi i dietës keto është se ju ende mund të hani shumë ushqime të shijshme si mishi, peshku, vezët dhe djathi - në thelb çdo gjë që është e pasur me yndyrë. Sidoqoftë, duhet të ndaloni të hani plotësisht karbohidrate. Kjo mund të shkaktojë efekte anësore të tilla si:

 • mungesa e energjisë;
 • zhvillimi i "ketozës së gripit";
 • një problem me funksionimin e organeve të brendshme.

Këtu janë 3 arsyet kryesore pse ju duhet të blini një Keto Guru! Në fund të fundit, nuk keni pse të hiqni dorë nga karbohidratet dhe të shqetësoheni për shëndetin tuaj. tableta Keto Guru rrisin nivelin e ketoneve në trupin e nevojshëm për djegien e yndyrës! Gurët keto janë tableta të tretshme që e mbajnë trupin në një gjendje të ketozës (d.m.th. kur trupi nuk merr karbohidrate të mjaftueshme). Përbërësit aktiv të pilulave Keto Guru luftoni lodhjen dhe apatinë, ndihmoni në parandalimin e "gripit të ketozës" dhe kompensoni mungesën e lëndëve ushqyese në trup. Duke marrë keto-guru, përsëri mund të hani karbohidrate. Gjëja më e rëndësishme është të mos e teproj. Përbërja aktive e këtij produkti përshpejton procesin e djegies së dhjamit 2-3 herë pa dëmtuar trupin tuaj.

Ku të blej Keto Guru

Tabletat dietike "Keto Guru" janë rezultat i një formule origjinale dhe të provuar që tashmë ka lejuar mijëra burra dhe gra në të gjithë Evropën të humbin peshë duke përshpejtuar metabolizmin e tyre. Banorët e Rusisë, Kazakistanit dhe Ukrainës mund të blejnë Keto Guru vetëm në faqen zyrtare të internetit, kështu që shumë njerëz nuk mund t'i gjejnë këto pilula në barnatore, dyqane të ushqimeve të shëndetshme dhe madje edhe me recetë të mjekut, pasi ato shiten vetëm në faqen e internetit të prodhuesit.

Bleni një guru keto në faqen e internetit të prodhuesit

Shkoni në faqen e internetit të prodhuesit dhe zbuloni se sa e lehtë është të humbni peshë me këtë ilaç dhe vlerën e tij aktuale në vendin tuaj. Ju mund ta paguani porosinë me para në dërgesë dhe ajo do të arrijë në shtëpinë tuaj disa ditë pune pas paraqitjes së aplikacionit. Mimi i Keto Guru me një zbritje të jashtëzakonshme është i mundur vetëm në faqen zyrtare të kompanisë që e shpërndan atë në vendin tonë. Sidoqoftë, ky çmim është i disponueshëm vetëm për një periudhë të kufizuar kohore, sepse ndërmarrjet e mëdha farmaceutike në të gjithë botën po luftojnë për ekskluzivitetin e këtyre pilulave dietë ushqyese.

Blini pilula Keto Guru me zbritje është e mundur në vendet e Bashkimit Evropian dhe Azisë. Në territorin e secilit vend, dorëzimi nga një shpërndarës zyrtar është i vlefshëm, lidhjet në faqet për vendosjen e një porosie tregohen në formën e një liste:

 • Bulgari;
 • Hungari;
 • Вьетнам;
 • Gjermani, Austri;
 • Greqi, Qipro;
 • Spanjë;
 • Малайзия;
 • Poloni;
 • Portugali;
 • Rumani;
 • Таблетки Keto Guru për humbje peshe - dietë keto për humbje pesheKohët e fundit, pilula Keto Guru u bë i disponueshëm për banorët TurqiMimi i të cilave është 79 lira lira.
 • Таблетки Keto Guru për humbje peshe - dietë keto për humbje pesheNë Emiratet e Bashkuara Arabe mund të blini Keto Guru për humbje peshe për 220 Dirham.
 • Sllovakia;
 • Филиппины;
 • Francë;
 • Чехия.

Pra, Keto Guru është një suplement natyror dietik i përbërë nga tableta të ndezura që ju bëjnë të humbni peshë dita ditës pasi ato pastrojnë trupin nga qelizat dhjamore dhe elementët e dëmshëm. Tabletat Keto Guru me të vërtetë ju ndihmojnë të humbni peshë, deri në 14 kg në dy javë, me një çmim vërtet të mahnitshëm. Në Rusi, kostoja e tyre është vetëm 990 rubla, në Ukrainë 450 hryvnia.

Kur vendosni të blini Keto Guru, atëherë mund të siguroheni që ky kompleks të funksionojë në mënyrë efektive, sepse është një kombinim i vitaminave natyrale dhe mineraleve që përshpejtojnë procesin e humbjes së peshës. Sekreti për mungesën e efekteve anësore në këto pilula është saktësisht formula e tij natyrore, e cila është zhytur plotësisht nga trupi. Kombinimi i dozave të duhura siguron humbje të shpejtë të peshës pa ushtrime fizike shtesë. Ky ilaç funksionon si një përshpejtues metabolik, i cili lejon trupin të mos shpenzojë më shumë se ditë 7-10 për të hyrë në një gjendje të ketosis. Në vend të kësaj, vetëm në 40-50 minuta, trupi fillon të prodhojë trupa ketoni. Në vend të sheqerit, trupi juaj fillon të përdorë yndyrën, e cila është ruajtur si energji me vite dhe nuk përdoret kurrë.

Si Keto Guru ndikon në procesin e humbjes së peshës?

Shumë njerëz me të drejtë do të pyesin: si mund t’ju ​​ndihmojnë pilulat Keto Guru të humbni peshë? Në fakt, gjithçka është shumë e thjeshtë: kur trupi pushon të marrë sasinë e nevojshme të karbohidrateve, ajo fillon të humbasë energjinë dhe bie në një gjendje të ketosis. Trupi juaj do të fillojë të djegë në mënyrë aktive yndyrnat e tij për të marrë energji. Mbipesha do të zhduket për shkak të djegies së yndyrës suaj. Muskujt në këtë proces mbeten të paprekur.

Ketoza fillon pas javëve të 2-3 të vëzhgimit të dietës keto. Nëse përdorni tableta Keto Guru me këtë dietë, ky proces do të fillojë në minuta 45-50! Sasia e ketoneve rritet, edhe nëse konsumoni karbohidrate, dhe rreziku i efekteve anësore në dietë është ulur ndjeshëm.

Përbërësit aktivë në tableta janë efektivë gjatë gjithë ditës, edhe kur jeni duke pushuar ose duke fjetur. Ato nxisin metabolizmin dhe shkaktojnë djegien e dhjamit pa stërvitje. Rezultatet e arritura nga kjo dietë do të mbeten me ju. Nuk ka efekte anësore, falë përbërësve natyralë dhe një kompleksi të balancuar të përsosur të vitaminave në tabletat Keto, gurusët nuk ndikojnë në zemrën, enët e gjakut dhe mëlçinë. Rreziku i një reaksioni alergjik është jashtëzakonisht i ulët, që do të thotë se ky ilaç është i përshtatshëm për 95% që duan të humbin peshë.

Përbërësit në Keto Guru digjni dhjamin nënlëkuror pa prekur muskujt. Përkundrazi, ato madje i rritin ato. Këta përbërës ndihmojnë në parandalimin e uljes së nivelit të elektrolitit në gjak gjatë një diete me keto dhe kontribuojnë në humbjen e peshës. Nuk ka më dyshim! It'sshtë koha për të humbur peshë!

Siç mund ta lexoni në komentet e publikuara në faqen zyrtare të prodhuesit, rreth 14 000 njerëz të kënaqur në të gjithë Evropën, kjo shtesë natyrale fantastike me një çmim shumë të përballueshëm krahasuar me operacionet, dietat e uritur dhe produktet e blera në barnatore ju lejon të humbni peshë pa përpjekje, pa stres shtyp urinë nervore.

Kështu, ju mund të humbni peshë, të mposhtni celulitin dhe, mbi të gjitha, të parandaloni të gjitha sëmundjet që lidhen me mbipesha, përfshirë arterosklerozën, diabetin dhe problemet e kyçeve. Më në fund, ju mund të rivendosni formën tuaj të humbur pa llogaritur kalori, pa shkuar në palestër, pa uritur. Ende mund të kombinoni një aktivitet fizik dhe një mënyrë jetese të shëndetshme, por me këto tableta zhytës Keto Guru ju prapë do të humbni peshë ndërsa flini.

 Dieta Keto: tiparet, avantazhet dhe disavantazhet

Ky emër shpjegon parimin e dietës, gjatë së cilës trupi i njeriut përdor ketone të prodhuara nga mëlçia nga yndyrnat që vijnë për të ruajtur një nivel normal të aktivitetit jetësor, kur karbohidratet janë të parat që përpunohen për prodhimin e energjisë gjatë ushqimit normal. Kjo formë e humbjes së peshës quhet gjithashtu dietë e ulët e karbohidrateve, pasi konsumi i tyre minimizohet. Ju mund të shikoni studimin e dietës ketogenic (një dietë afatgjatë ketogjenike e kryer nga Qendra Kombëtare e SHBA për Informacione Bioteknologjike në anglisht).

Kur ushqimet e pasura me karbohidrate hyjnë në trup gjatë një vakt, gjëja e parë që ndodh është ndarja e yndyrnave. Ato shndërrohen në glukozë, e cila është molekula më e lehtë për ta shndërruar atë në energji, dhe insulina, e cila është transporti më i shpejtë i glukozës për lëvizjen e tij të menjëhershme përmes rrjedhës së gjakut. Prandaj, përpunimi i karbohidrateve për trupin bëhet përparësi, dhe yndyrnat, të cilat janë shumë më të vështira për tu tretur, ruhen në trup si furnizime urgjente. Qëllimi i dietës keto është që trupi të përdor yndyrna për të rimbushur burimin e tij të energjisë duke zvogëluar marrjen e karbohidrateve. Mjeku Andrei Egorov nga Vitebsk do t'ju tregojë në detaje në lidhje me dietën e ketos në videon e tij.

Pra, përqindja e konsumit ushqyes nuk duhet të tejkalojë normën për proteina dhe karbohidrate 10-15%, pjesa tjetër e 70-80% është yndyrë. Lista e mostrave të ushqimeve të preferuara në një dietë:

 • Vaj ulliri dhe gie;
 • Farërat dhe arrat;
 • krem;
 • vezë;
 • Peshk yndyror;
 • avokado;
 • Qumësht me përmbajtje yndyre 3,5%;
 • mish;
 • perime;
 • Pije pa sheqer.

Këto ushqime përmbajnë një përqindje të lartë të yndyrnave të shëndetshme, por ato gjithashtu do të furnizojnë trupin me sasinë e kërkuar të proteinave dhe karbohidrateve. Nëse zvogëloni edhe "kalorinë totale" të produkteve të konsumuara, atëherë procesi i humbjes së peshës do të fillojë shumë më shpejt. Ekzistojnë disa regjime diete keto:

 • Standard - më i përshtatshmi për ata që sapo kanë filluar udhëtimin e tyre në një dietë me karboni të ulët. Shtë e dobishme jo vetëm për humbjen e peshës, por edhe për shërimin e trupit në tërësi.
 • Me qëllim - do të ndihmojë ata që mirëqenia e përgjithshme e të cilëve mund të përkeqësohet nga një refuzim i mprehtë i karbohidrateve. Në fund të fundit, lejohet të konsumoni proteina dhe karbohidrate me përafërsisht gramë 30-50, në përgatitje të kalimit në një dietë të ulët në karbohidrate.
 • Ciklike - për adhuruesit e sportit dhe një mënyrë jetese aktive, duke ju lejuar të konsumoni karbohidrate në një sasi të caktuar dhe në ditë të përcaktuara qartë. Kjo ndihmon në plotësimin e glukogjenit të muskujve.

Por ka një gjë, jo shumë të këndshme që lidhet me këtë dietë - i ashtuquajturi gripi i ketozës. Simptomat janë pothuajse gjithmonë të ngjashme: dobësi, humbje e forcës, depresion, dhimbje në nyje, në disa raste, ethe. Ndihmësi i parë në këtë rast do të jetë disa kristale të çdo kripe për gjuhën.

Dieta Keto jo vetëm që ndihmon për të hequr qafe kile shtesë, por edhe përmirëson trupin në tërësi. Pra, ithtarët e këtij lloji të ushqyerjes shënojnë përmirësime në gjendjen e përgjithshme emocionale dhe fizike, një rritje shtesë të forcës dhe aktivitet të rritur.

Gjithashtu, nuk duhet të harroni se çdo ristrukturim në dietë është stres për trupin, kështu që nëse vendosni të ndryshoni dietën, duhet të kontaktoni një specialist i cili do të vlerësojë me saktësi të gjitha të mirat dhe të këqijat dhe të japë rekomandimet e nevojshme. Tjetra, ne ofrojmë një përmbledhje të statistikave për rishikimet e dietave keto nga otzovik.com, në bazë të të cilave mund të shihni se: efikasiteti është 81%.

rishikime të dietave keto

Si zhvillohet ketoza?

Zakonisht, trupi ynë merr shumicën e energjisë që i nevojitet nga karbohidratet, të cilat ndahen në glukozë dhe pastaj përdoren për prodhimin e energjisë. Nëse nuk ka karbohidrate të mjaftueshme, si dhe gjatë agjërimit, pas disa ditësh, ndodh metabolizmi i urisë (katabolizëm), në të cilin trupi furnizon veten me energji. Në këtë rast, trupi përdor rezervat e tij të glukozës dhe shndërron rezervat e yndyrës në mëlçi në një kombinim të molekulave - trupave ketone. Trupat ketone që rezultojnë shërbejnë si një lloj zëvendësimi i glukozës për të siguruar energji të mjaftueshme - veçanërisht për trurin. Ky proces fiziologjik quhet ketozë ose ketolizë (pra "dieta ketogjenike").

Rezultati i përdorimit të tabletave Keto Guru

Falë përbërësve të tyre unikë, të çertifikuar dhe 100% natyral, tabletat Keto Guru funksionojnë sipas një procesi të veçantë të çertifikuar dhe patentuar me dy hapa. Përbërja e tyre ju lejon të pastroni plotësisht trupin e toksinave që grumbullohen në trupin tuaj, duke e bërë trupin tuaj të hollë, gati për një jetë të re. Faza e dytë e veprimit të tabletave përfshin shpërndarjen e yndyrës së lokalizuar, për shembull, në bark dhe kofshë, dhe pas një kohe të shkurtër do të kuptoni që keni humbur në të vërtetë peshë.

Keto Guru punon për ju dhe përbërësit e saj nuk ju japin ndonjë problem pasi ato janë pa kimikate. Veryshtë shumë e lehtë të humbasësh peshë me të, sepse duhet të marrësh vetëm një tabletë në ditë. Pas dy javësh, do ta kuptoni se jeni duke humbur peshë, edhe nëse nuk ushtroni, dhe së fundmi, do të keni një metabolizëm të saktë, si për shembull, kur të ishit njëzet vjeç, do të ndjeni shumë më shumë energji në trupin tuaj dhe jetën tuaj përsëri do të bëhet e madhe.

Kur vdes nga uria, metabolizmi juaj ngadalësohet dhe nuk mund të humbni peshë. Ky shtesë natyror fantastik shpejton metabolizmin tuaj dhe ju lejon të humbni peshë ndërsa vazhdoni të hani, sepse trupi juaj funksionon siç duhet, falë Keto Guru, dhe më pas pastron plotësisht trupin dhe e bën atë të funksionojë shumë më mirë.

Shqyrtime të tabletave Keto Guru forume se si të humbni peshë pa ilaçe janë kryesisht pozitive. Ju mund ta shihni me sytë tuaj rezultatin, dhe sigurohuni që më në fund të gjeni mënyrën përfundimtare, të sigurt dhe efektive për të humbur peshë pa shpenzuar shumë para për trajtimin, ciklet e mjekësisë estetike, operacionet ose dietat e llogaritjes së kalorive që shpesh ju detyrojnë të hani hikërror, vezë, etj. perime ndërsa jeni i uritur për çmenduri. Në forume, ju mund të lexoni rishikimet e të gjitha grave që ishin të kënaqura me këto pilula diete, pasi ato janë me të vërtetë unike dhe shumë më efektive sesa shumë metoda të tjera për trajtimin e mbipeshes.

Cilat efekte të tjera kanë pilulat dietë Keto Guru dhe si funksionojnë ato?

 • Minimizimi i marrjes së karbohidrateve nga çdo burim;
 • Ulja e glukozës në gjak, e cila, kur ngrihet, shkakton diabet;
 • Mos aktivizoni prodhimin e insulinës, e cila parandalon djegien dhe depozitimin e yndyrës;
 • Ulja e urisë për shkak të niveleve të ulëta të insulinës.

Ftohtë, apo jo? Dhe cilat përbërës në Keto Guru garantojnë të gjitha këto efekte të jashtëzakonshme dhe nuk shkaktojnë reagime negative nga klientët?

 • Vitamina B6 (piridoksina) është një vitaminë shumë e rëndësishme që aktivizon gjenin SIRT, i cili është përgjegjës për mirëmbajtjen e trupit me një metabolizëm të përshpejtuar dhe të ligët;
 • Kaliumi jo vetëm që parandalon ngërçet. Ai është përgjegjës për funksionet jetësore të trupit dhe forcon nyjet;
 • Magnezi ndihmon në rikuperimin e muskujve, kockat dhe muskujt e shëndetshëm dhe një gjumë të mirë të natës të nevojshme për humbje peshe;
 • Vitamina B3 (niacin) zvogëlon nivelin e kolesterolit qarkullues në trup, zvogëlon ënjtjen dhe ruan lëngjet që rrisin peshën dhe japin përshtypjen e një trupi të fryrë;
 • L-glutamina është thelbësore për shëndetin e zorrëve; siguron energji për të mbajtur vëmendjen edhe në një gjendje të ketozës pa sheqer. Mbron masën e muskujve ndërsa humb peshën.

Dhe më e rëndësishmja, në tableta zhytës Keto Guru pa kimikate apo hormone. Mësimi për t'i marrë ato nuk është e vështirë: thjesht hidhni njërën nga tabletat në një gotë ujë dhe shpërndajeni, pastaj pini përzierjen. Eachdo shishkë vjen me dhjetë tableta.

Kohët e fundit, ekziston një produkt i ri dobësues: Kapo Kapo Keto Eat & Fit për ata që mbajnë dietë keto.

Keto Hani & Përshtatni

Ky ilaç siguron ndihmë shtesë për humbjen e peshës për njerëzit që mbajnë dietë keto. Kapsulat ju ndihmojnë të arrini një gjendje ketosis fjalë për fjalë nga dita e parë, duke përshpejtuar fillimin e procesit të djegies së dhjamit. Përveç kësaj, Keto Eat & Fit zvogëlon oreksin, përmirëson tretjen dhe përshpejton metabolizmin. Produkti mbështet sistemin imunitar, ju lejon të mbani një ngarkesë të energjisë dhe performancës së lartë. Kapsulat Keto Eat & Fit janë më efektive sesa dieta keto dhe nuk ka efekte anësore. Ky mjet mund të blihet në Rusi, Moldavi, Ukrainë, Bjellorusi dhe Gjeorgji, për detaje, vizitoni faqen e internetit të prodhuesit.

Таблетки Keto Guru për humbje peshe - dietë keto për humbje peshe

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Dietiani, Kristina Yuryevna Lobanovskaya, një specialist i ri dhe tashmë i suksesshëm i nutricionistëve, i cili në vitet e praktikës 4, tashmë ka arritur të ndihmojë pothuajse pacientët 1000 të zgjidhin problemet me mbipeshë dhe nënpeshë.

Në aktivitetet e tij, mjeku këshillon pacientët e tij për ushqimin. Kryen zhvillimin e programeve ushqimore individuale për sëmundje të ndryshme. Në karrierën e tij, ai përdor përdorimin e metodave moderne për trajtimin e mbipeshes ose nënpeshës, dhe gjithashtu zbaton metodat e korrigjimit të trupit bazuar në një qasje individuale.

Komente: 1
 1. Lana Koroleva

  Kam dëgjuar për metoda të ndryshme të humbjes së peshës, por asnjëra prej tyre nuk është bërë aq efektive për mua sa një dietë me keto. Mësova për këtë dietë nga shoqja ime, ajo është një bloge e njohur, dhe për shumë vite luftoi me mbipeshë, derisa i bleva këto pilula.
  Një dietë me keto është vetëm një dietë e veçantë kur duhet të hani minimumin e karbohidrateve dhe një maksimumi të yndyrnave.
  Ky ekuilibër arrihet në trup përmes përdorimit të këtyre tabletave zhytës. I porosita këto pilula në faqen zyrtare të kompanisë, para në dërgesë.
  Falë formulës së tyre unike, unë arrita të humb 12 kilogramë pas tre javësh përdorimi.
  Таблетки Keto Guru veproni në trup rreth orës, madje edhe gjatë gjumit. Justshtë thjesht një djegie aktive e yndyrës nënlëkurore pa stërvitje.
  Përveç faktit që kam humbur shumë peshë, unë prapë gati u shpëtova plotësisht nga celuliti, falë këtyre shtesave aktive.
  Këto pilula të mrekullueshme ndihmojnë njerëzit në të gjithë botën të zgjidhin problemin e mbipeshes, pa dieta të shtrenjta, uri, ushtrim fizik.
  Tashmë shumë nga miqtë e mi urdhëruan këto tableta zhytës dhe të gjithë dolën, askush nuk ka alergji ose efekte anësore. Mjeti është efektiv për humbjen e peshës me 100% si për gratë ashtu edhe për burrat.

Shto një koment