Таблетки Eco Slim për humbje peshe: përshkrim EcoSlim

Eco Slim: një përmbledhje e pilulave dietë zhytëse që shpërndahen në ujë dhe promovojnë humbje të shpejtë të peshës me përdorim të përditshëm për një muaj, ky artikull përmban përbërjen dhe efektin e përbërësve Eco Slim, rishikimet e mjekëve dhe klientëve, një përmbledhje video dhe udhëzime për përdorim. Një mjet inovativ për humbje të shpejtë të peshës është në dispozicion në formën e tabletave zhytëse në copa 20 për pako.

Ilaçi u zhvillua duke përdorur teknologjitë farmaceutike më moderne, të testuara dhe testuar në mënyrë të përsëritur në laboratorë. Rezultatet e provave klinike tejkaluan të gjitha pritjet. Tani paund shtesë mund të humbasin, me pak ose aspak përpjekje brenda një kohe shumë të shkurtër. Besueshmëria e ilaçit konfirmohet nga një certifikatë e një organizate që është e angazhuar në kontrollin e cilësisë së shtesave medicinale dhe ushqyese. Shqyrtime të vërteta të klientëve rreth pops Eco Slim mund të lexohet në artikull nga Elena Malysheva për humbjen e peshës.

Tableta efektive Ecoslim manaferrat e egër

Ku të merrni EcoSlim dhe me çfarë çmimi

Tableta tretëse Eco slim Manaferrat e egër janë në kërkesë të madhe. Popullariteti i tyre është për shkak të efektit të shkëlqyer të djegies së yndyrës - rezultati bëhet i dukshëm pas një jave. Por në një shitje farmaci, ky mjet i sapo zhvilluar nuk ka arritur ende. Mund të porositet vetëm në faqen e internetit të prodhuesit. Ndiqni këtë lidhje dhe vendosni porosinë tuaj. Humbni peshën me EcoSlim shpejt dhe pa mundim!

Nëse blini EcoSlim Manaferrat e egër, atëherë në paketimin e ilaçit mund të gjeni 20 tableta, çmimi i EcoSlim është:

 • RF - 990 f.
 • Kazakistani - 5 mijë 300 tenge.
 • Bjellorusia - 310 mijë 310 rubla bjelloruse.
 • Ukrainë - 390 hryvnia.
 • Në Emiratet e Bashkuara Arabe 220 Dirham;
 • në Turqi 69 lira.

Për të zbuluar koston EcoSlim në vendet e tjera, vizitoni faqen e internetit të prodhuesit.

Blini pilula ecoslim eko hollim

Blej EcoSlim i lëmuar për humbje peshe është i mundur në shumë vende të Bashkimit Evropian dhe Azisë. Ilaçi në disa vende bëhet në formën e pikave në shishe me një vëllim prej 30 ml.

Ecoslim pika

Brenda 15 minutash pas vendosjes së porosisë, menaxheri i kompanisë telefonon në numrin e kontaktit të klientit, specifikon adresën e dorëzimit të mallrave. Pasi të jeni njohur me dozat dhe rregullat e pranimit, lehtë mund të llogaritni numrin e tabletave të kërkuara për kursin, varësisht nga rezultati që duhet të arrini.

Përshkrimi i pilulave Eco Slim

Shumë gra janë shumë të shqetësuara për problemet me figurën. Kundra shtesë, yndyra e trupit të ngulitur, një bel i gjerë dhe vithet voluminoze janë në rrugën e bukurisë dhe tërheqjes. Por vërtet doni të keni një trup të paktë dhe të aftë! Dhe gratë po bëjnë përpjekje të mëdha për këtë. Ata shpenzojnë shumë para për të vizituar klubet e fitnesit, duke u ekspozuar ndaj stresit fizik rraskapitës dhe të varfërojnë trupin me dieta në modë.

Duhet të arrish rezultatin me muaj, dhe në të njëjtën kohë, është larg nga gjithmonë këmbëngulës. Paund shtesë po kthehen me kokëfortësi. Për të humbur peshë më shpejt, gratë provojnë një shumëllojshmëri të shtesave ushqyese dhe çajra hollimi. Por në këtë rast, ju nuk mund të humbni peshë për një kohë të gjatë.

Të gjithë e dinë se problemi i yndyrës së tepërt të trupit është i lidhur me ushqimin e hedhurinave, overeating, tretje të dobët, pabarazitë hormonale dhe mungesën e aktivitetit fizik. Prandaj, zgjedhja e mjeteve për të humbur peshë duhet të afrohet me kujdes. Më efektive janë shtojcat që:

 • Ato kanë një efekt të dobishëm në tretje.
 • Kontribuoni në eleminimin e toksinave nga trupi.
 • Mbush qelizat me lëndë ushqyese.
 • Normalizoni proceset metabolike në qeliza.
 • Ato kontribuojnë në djegien e yndyrës dhe nuk zvogëlojnë masën e muskujve. EcoSlim - Një ilaç inovativ me të gjitha këto veti.

Këto pilula të disponueshme tregtare Eco Slim ndihmojnë në mënyrë perfekte për të përballuar paund shtesë dhe për të siguruar një rezultat të qëndrueshëm. Formula e një shtese inovative siguron eliminimin e shpejtë të yndyrës së tepërt të trupit.

Mjeti prodhohet duke përdorur teknologji moderne evropiane. Për më tepër, ajo kaloi me sukses inspektimin sanitar dhe u njoh si plotësisht e sigurt për shëndetin. Duke marrë tableta joshës, ju mund të humbni peshë shpejt, pa frikë nga efektet anësore dhe komplikimet.

Eco slim foto paketimi

Përfitimet e pilulave Eco Slim Manaferrat e egër

Përparësitë e një mjeti unik për humbjen e peshës Eco Slim janë të dukshme:

 • Pesha humbet shumë shpejt. Brenda disa ditësh pas fillimit të kursit, rezultatet do të vërehen - shifra do të fillojë të bëhet e hollë.
 • Efekti maksimal. Mesatarisht, në sajë të tabletave zhytës, kërkon deri në 12 kg peshë në një muaj.
  Përbërja e ilaçit për humbje peshe në 100% është e natyrshme. Në këto tableta nuk ka aditivë sintetikë, që do të thotë se ato nuk do të kenë efekte anësore dhe nuk do të dëmtojnë shëndetin.
 • Efekti i tabletave nuk ka të bëjë vetëm me humbjen e peshës. Ata kanë një efekt shërues dhe forcues, pasi ato i sigurojnë trupit vitaminat që janë jashtëzakonisht të rëndësishme për të.
 • Mos paraqet rrezik për sistemin nervor dhe kardiovaskular.
 • Ata veprojnë në mënyrë selektive. Kjo do të thotë, efekti i tyre ka për qëllim yndyrën e trupit, muskujt nuk preken, kështu që figura merr një formë të bukur.

Përbërja dhe vetitë e dobishme të tabletave të ndezura EcoSlim

Formula e pilulave EcoSlim Eko-komunikimi, bazohet në ekstraktin e guaranës, algat Fucus, Colesus forskolia, vitaminat B. Efekti i kombinuar i këtyre substancave ndihmon në djegien e dhjamit dhe përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm. Përbërësit aktivë në përbërje EcoSlim Ato janë:

 • Vitaminat B2, B6, B12, PP, B8, B5. Veprimi i të gjitha këtyre vitaminave në kombinim siguron efektin maksimal. Ato sjellin përfitime të mëdha shëndetësore për shëndetin tonë. Ato përmirësojnë funksionimin e sistemit nervor, ndihmojnë për të përballuar efektet negative të stresit, normalizojnë proceset e tretjes dhe pastrojnë gjakun.
 • Chitosan. Kjo është një substancë e veçantë që mund të lidhet me molekulat e yndyrës në sistemin tretës. Në këtë rast, formohet një përbërës yndyre-chitosan, i cili nuk mund të përthithet. Kështu, yndyra ekskretohet nga trupi. Pas kësaj, pesha fillon të bjerë.
 • Kafeina që përmbahet në ekstraktin e guarana. Ky komponent, siç e dini, vepron në sistemin nervor në mënyrë emocionuese. Rrit tonin, stimulon trurin dhe aktivitetin fizik. Shpesh rekomandohet si ilaç për apatinë, përgjumjen dhe lodhjen kronike. Pas marrjes së kafeinës, perceptimi dhe vëmendja përmirësohet. Gjithashtu stimulon punën e zemrës dhe organeve tretëse. Sidoqoftë, të gjitha pronat e dobishme të kafeinës shfaqen vetëm me përdorim të moderuar. marrja Eco Slim një mbidozë nuk duhet të frikësohet, sepse gjatë përpilimit të formulës, proporcionet e të gjithë përbërësve u menduan me kujdes.
 • Taurine. Ky komponent luan një rol të madh në normalizimin e membranave qelizore. Isshtë në gjendje të rregullojë proceset metabolike dhe energjetike në trup. Veçanërisht e rëndësishme është prania e tij për metabolizmin normal të lipideve.
 • Acidi succinic. Kjo substancë aktivizon proceset e frymëmarrjes qelizore, normalizon proceset metabolike, promovon thithjen e shpejtë të oksigjenit, forcon shëndetin dhe përmirëson mirëqenien.
 • Diterpin Forskolin. Ky përbërës në tabletat Eco Slim gjendet në ekstraktin coleus forskolia. Pasi në trup, ajo hyn në një seri reagimesh, rezultati i të cilave është ndarja e yndyrnave dhe një rënie e yndyrës në trup.
 • L-karnitine. Ky komponent është i pranishëm në shumë shtesa sportive. Ka një efekt antihipoksik, djegie të dhjamit, efekt anabolik.

Tableta efektive Eco Slim përmbajnë vetëm substanca të sigurta natyrore, ato nuk përmbajnë hormone ose përbërës të tjerë të rrezikshëm për shëndetin. Prandaj, ato mund të merren për të ulur peshën pa frikë nga ndonjë ndërlikim.

Përbërja e tabletave Ecoslim

Përfitimet e pilulave EcoSlim dhe efektin e aplikacionit

Këto pilula EcoSlim ndryshojnë nga shumë mjete të tjera për humbjen e peshës, pasi ato kanë një efekt shërues gjithëpërfshirës në trup dhe nuk kanë ndonjë efekt anësor.

Tabletat e gjelbra Eco Slim kanë këto veti të dobishme:

 • Rregulloni proceset metabolike.
 • Normalizoni sfondin hormonal.
 • Përmirësoni proceset e tretjes.
 • Promovoni thithjen e mirë nga trupi i ushqyesve.
 • Rritni vitalitetin, përmirësoni shëndetin e përgjithshëm.
 • Ata japin gjallëri, rrisin efikasitetin dhe brohorasin.
 • Parandaloni thithjen dhe thithjen e yndyrnave.
 • Prishni yndyrnat dhe kontribuoni në sekretimin e shpejtë të tyre nga trupi.
 • Ulni oreksin, në mënyrë që një person të mos overeat.
 • Përmirësoni gjendjen e flokëve dhe thonjve.
 • Bëni lëkurën e bukur dhe të shëndetshme.
 • Normalizoni aktivitetin e sistemit nervor.

Rezultati i provave klinike të këtij mjeti është mbresëlënës. Në dy muaj të marrjes, rreth 70% e vullnetarëve ishin në gjendje të humbnin peshë. Secila prej tyre humbi rreth 20-25 kg. Për më tepër, humbja e peshës ndodhi vetëm për shkak të djegies së masës së yndyrës, ndërsa muskujt nuk u prekën. Kjo është, efikasiteti i lartë i tabletave Eco Slim është vërtetuar shkencërisht.

Përshkrimi i pasurisë ecoslim

Efektiviteti total i tabletave EcoSlim e tillë është:

 1. Everydo ditë të paktën një kile peshë të tepërt largohet.
 2. Të paktën 3,5 kg yndyrë në trup digjet në javë.
 3. Për një muaj mund të humbni peshë me 12 kg dhe madje edhe më shumë.

Duhet të theksohet se për secilin person 100% efekti nuk mund të garantohet. Në të vërtetë, shumë varet nga karakteristikat individuale të trupit. Shtë e pamundur të takosh dy persona që kanë saktësisht të njëjtat karakteristika shëndetësore. Prandaj, ka të ngjarë që disa klientë nuk do të jenë në gjendje të humbin sa më shumë peshë siç dëshirojnë. Por efekti do të jetë akoma i dukshëm, pesha e trupit do të bëhet më pak.

Kundërindikimet e mundshme kur përdorni Eco Slim

Që nga pilulat Eco Slim përbëhen ekskluzivisht nga përbërës natyralë, ato kanë pak kundërindikacione. Ata janë të padëshirueshëm për të marrë në raste të tilla:

 • Shtatzënia.
 • Laktacionit.
 • Mosha deri në 18 vjet.
 • Pagjumësia, eksitimi nervor.
 • Presioni i lartë i gjakut.

Këto kundërindikacione janë kryesisht për shkak të pranisë në tableta me ekstrakt guarana, i cili përmban kafeinë.

Udhëzime për përdorimin e tabletave EcoSlim

Merrni tableta joshës Eco Slim nga pesha e tepërt është shumë e thjeshtë - ju vetëm duhet të shpërndani produktin në ujë. Ju do të merrni një zgjidhje me një shije të butë dhe aromë joprustive. Pirja e një përbërjeje të tillë është e lehtë dhe e këndshme!

Udhëzimet EcoSlim tregojnë se:

 • Merrni pilula Eco Slim mund të jetë në çdo kohë të ditës para ngrënies ose gjatë ngrënies.
 • Doza duhet të jetë kjo: tableta 1 në një gotë ujë dy herë në ditë.
 • Kohëzgjatja e kursit varet nga sa kilogram duhet të humbni.

Ndërsa merrte Eco Slim nuk ka nevojë të ndryshoni stilin e jetës ose të shkoni në dieta të rrepta. Por, për të arritur efektin maksimal, është e nevojshme të braktisni alkoolin dhe ushqimet yndyrore të dëmshme.

Rishikimi i mjekut për pilulat dietë Ecoslim

Pasqyrë e tabletave EcoSlim që nga momenti i marrjes së parcelës deri te paketimi dhe përgatitja e pijeve Eco Slim do t'ju tregojë më në detaje rreth kësaj mrekullie për humbjen e peshës, mënyrën se si funksionon në praktikë, reagimet e vërteta të klientit dhe çfarë pije e përgatitur rezulton me shije dhe ngjyrë.

Për hir të interesit, kemi blerë një paketë tabletash për ekonominë Eco Slim përqendrimi i shtuar në paketim në copa 10, fotot e vërteta të të cilave janë paraqitur në sfondin e këtij artikulli.Таблетки Eco Slim foto e vërtetë e origjinalit

6 rregullon se si të kurseni rezultatin pasi të humbni peshë me EcoSlim

Shumë njerëz marrin disa kile. Shtë shumë më e vështirë të mbash rezultatin për një kohë të gjatë. Isshtë koha për të harruar dietat dhe stërvitjen, pasi pesha e tepërt menjëherë fillon të kthehet. Cila duhet të jetë dieta e përditshme e një personi që përpiqet për harmoninë? Dhe a mundet që një overeating një herë të dëmtojë shumë figurën?

Ne do të tregojmë më në detaje rreth rregullave që duhet të respektohen në mënyrë që të jenë gjithmonë në formë pasi të humbni peshë me EcoSlim:

 • Pini ujë. Nëse dëshironi të jeni të pakta, përpiquni të ndiqni normën e rekomanduar nga nutricionistët - 30 ml ujë për 1 kg peshë në ditë. Fakti është se njerëzit shpesh e ngatërrojnë etjen me një ndjenjën e urisë dhe me mungesë uji mund të mbingarkohen. Përveç kësaj, dehidratimi kërcënon pasoja jashtëzakonisht të pakëndshme për lëkurën - mund të bëhet më pak elastike.
 • Futni më shumë fibra në dietën tuaj. Perimet janë një burim natyral i fibrave. Përdorni ato në sasi të mjaftueshme, dhe do t'ju sigurohet ndjenjën e ngopjes për një kohë të gjatë. Përveç kësaj, një herë në zorrë, fibra thith toksinat dhe eleminohet nga trupi me to. Një tjetër pronë e dobishme është normalizimi i sheqerit në gjak. Norma për një të rritur është gram fibra 30 në ditë. Perimet që nuk i janë nënshtruar trajtimit të nxehtësisë janë më të dobishmet për trupin. Prandaj, hani ato në formën e sallatave në çdo vakt.
 • Vëzhgoni ekuilibrin e CBJU. Për të ruajtur një figurë të mirë, duhet t'i përmbaheni rreptësisht normave ditore për proteina, yndyrna dhe karbohidrate. Pra, sasia e yndyrës së konsumuar në ditë nuk duhet të jetë më shumë se 1 g për 1 kg peshë. Shkalla e karbohidrateve duhet të llogaritet duke marrë parasysh stilin e jetës dhe karakteristikat e trupit. Mesatarisht, është 3 g për 1 kg. Standardet e proteinave janë: 1,5-2 g për 1 kg peshë për njerëzit aktiv, dhe 1-1,5 g për ata që nuk merren me sport.
 • Mos harroni se frutat janë më të shëndetshëm se lëngjet. Freskët konsiderohen të jenë pjesë e një jetese të shëndetshme. Por në fakt, ato mund të shkaktojnë shfaqjen e paund shtesë. Në fund të fundit, atyre u mungon fibra, por ka shumë karbohidrate të shpejta. Pra, përmbajtja kalorike e lëngut të rrushit është pothuajse dy herë më e madhe se vetë rrushi. Sigurisht, nuk duhet të braktisni plotësisht lëngjet. Gjatë periudhave të punës intenzive mendore, ato do të ndihmojnë në furnizimin e trurit me glukozë.
 • Kushtojini vëmendje përbërjes së produkteve të bukës. Fatkeqësisht, shumica e llojeve të bukës përmbajnë sheqer dhe maja. Dhe më të dëmshmet, mjaft të çuditshme, janë produktet me fjalët "palestër" dhe "drithëra të plota". Jepini përparësi bukës dhe rrotullave të bukës me përbërjen më të thjeshtë. Mos e privoni veten nga karbohidratet. Nëse një person konsumon shumë pak karbohidrate, ai rrezikon të bëjë probleme serioze shëndetësore (sëmundje të sistemit nervor, çrregullime të tretjes, rraskapitje të përgjithshme). Vetëm truri kërkon që karbohidratet 100 g të funksionojnë siç duhet! Dëgjoni mirëqenien tuaj - nëse shpesh ndiheni letargjikë dhe vazhdimisht bini në gjumë, rishikoni dietën tuaj dhe shtoni disa karbohidrate.
 • Mos hiqni dorë plotësisht nga ushqimi juaj i preferuar. Nëse i keni lejuar vetes pica ose tortë, dhe në mëngjes pesha juaj është rritur për një kilogram, mos u shqetësoni. Justshtë thjesht një lëng. Kështu që shumë yndyra brenda një dite nuk do të rriten. Fitimi në masë është për shkak të overeating sistematike. Kufizimet e rrepta rrisin rrezikun e avarive. Prandaj, herë pas here përkëdhel veten me mirësitë.

Njerëzit me mbipeshë në botë po bëhen gjithnjë e më shumë. Kjo është për shkak të mënyrës së jetesës dhe dietës së gabuar. Njerëzit nuk lëvizin shumë, por hanë ushqime me kalori të lartë, dhe për këtë arsye fitojnë peshë. Ekzistojnë një numër i madh i dietave të ndryshme, programe të veçanta për humbjen e peshës që përfshijnë marrjen e pilulave, çajrave dhe kapsulave. Dhe shumica e njerëzve ankohen se nuk mund të humbasin peshë, se nuk mund të gjejnë një mënyrë për të arritur qëllimin e tyre, dhe përgjigja e pyetjes është e thjeshtë dhe shtrihet në sipërfaqe.

Thjesht duhet të hani më pak dhe të lëvizni shumë, gjë që kontribuon Eco Slim. Arkivoli është shumë i thjeshtë për t’u hapur, edhe pse i vështirë, sepse duhet të bëni përpjekje, si dhe të kufizoni veten, të ndryshoni mënyrën e jetës. Vetëm kështu pesha nuk do të largohet. Sport, ushqim i duhur, gjumë i shëndetshëm dhe relaksim. Asgjë e komplikuar apo edhe e shtrenjtë. Gjëja kryesore është prania e dëshirës dhe vullnetit.

Si te ushqehemi? Ne kufizojmë gjithçka që është e dëmshme, jo e dobishme, shumë e lartë në kalori. Këto janë produkte mielli, ëmbëlsira, produkte dyqanesh komode, sode, të gjitha llojet e snacks, etj. Ky ushqim sjell përfitime minimale, dhe disa nga llojet e tij janë shumë të dëmshëm. Prandaj, nuk përshtatet. Çfarë të bëjmë? Zëvendësojeni me një tjetër të dobishëm.

Mund të hani arra, fruta, perime, produkte me qumësht të thartë, mish të freskët, varietete me yndyrë të ulët dhe shumë më tepër. Në fillim do të jetë e vështirë dhe madje pa shije, por me kalimin e kohës trupi do të mësohet me të, dhe të gjitha këto produkte do të duken shumë të shijshme.

Përveç ndryshimit të produkteve, duhet të ndryshoni dietën. Ushqimi duhet të jetë në të njëjtën kohë, por i shpeshtë. Pjesët gjithashtu duhet të zvogëlohen. Në mënyrë ideale, duhet të hani rreth 5 një herë në ditë në intervalet tre-orëshe. Ushqimet më të dendura dhe me kalori duhet të bien gjatë vakteve në mëngjes. Dhe për darkë ju duhet të lini diçka të lehtë, për shembull, sallatat me kefir ose perime pa veshje.

Sports. Një pjesë e rëndësishme programet e humbjes së peshës с EcoSlim është një sport. E gjitha varet nga disponueshmëria e kohës dhe mundësive. Mund të shkoni në palestër, të angazhoheni me një trajner. Ose, nëse nuk ka para për një trainer, mund të studioni vetë në palestër. Nëse nuk ka kohë për palestrën, mund të blini pajisje sportive dhe të praktikoni në shtëpi.

Ju mund të bëni ecje nordike, vraponi në mëngjes. Por, nëse doni të humbni një numër të madh kilogramësh, është më mirë të angazhoheni me një trainer në palestër, sepse është shumë më efektiv, duke alternuar trajnimin e forcës me ushtrimet kardio.

Rekomandime të përgjithshme. Shtë e nevojshme të merrni gjumë të mjaftueshëm, të pushoni, të shmangni stresin në mënyrë që trupi të mund të shërohet. Ju duhet të humbni peshë jo ashpër, por gradualisht në mënyrë që të mos bëhet stres për trupin, siç është rasti me përdorimin e ampulave Neurosistemi 7.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Dietiani, Kristina Yuryevna Lobanovskaya, një specialist i ri dhe tashmë i suksesshëm i nutricionistëve, i cili në vitet e praktikës 4, tashmë ka arritur të ndihmojë pothuajse pacientët 1000 të zgjidhin problemet me mbipeshë dhe nënpeshë.

Në aktivitetet e tij, mjeku këshillon pacientët e tij për ushqimin. Kryen zhvillimin e programeve ushqimore individuale për sëmundje të ndryshme. Në karrierën e tij, ai përdor përdorimin e metodave moderne për trajtimin e mbipeshes ose nënpeshës, dhe gjithashtu zbaton metodat e korrigjimit të trupit bazuar në një qasje individuale.

Komente: 5
 1. Maria

  Jo shumë kohë më parë, vendosa të humb peshë, thjesht e lodhur duke u dhjamosur. Në fillim vendosa të provoj dieta të ndryshme, por më munguan 3 ditë. Nuk mund të qëndroja mbi ta për një kohë të gjatë dhe thjesht u prish dhe fillova të ha gjithçka me radhë, duke fituar kështu edhe më shumë peshë të tepërt.
  Thjesht nuk kam kohë të shkoj në palestër, kam fëmijë të vegjël; nuk kam absolutisht askënd që t'i lë ata.
  Kështu që vendosa të kërkoja ndonjë metodë tjetër. Në njërën prej forumeve mësova rreth tabletave Eco Slim. Gratë në forum i ndanë rezultatet e tyre dhe, për të qenë të sinqertë, ata më frymëzuan drejtpërdrejt, atë mbrëmje unë urdhërova këtë ilaç dhe fillova të marrë pilulat në mënyrë rigoroze sipas udhëzimeve.
  Më pëlqeu fakti që marrja e tyre është shumë e thjeshtë dhe e thjeshtë.
  Rezultati nuk erdhi shumë; unë arrita të humbas 9 kg për kurs. Por për të qenë i sinqertë, ky është vetëm fillimi i rrugëtimit tim, unë planifikoj të humbas peshë të paktën me të njëjtën sasi, do të vazhdoj të humbas peshë edhe me këto pilula Ecoslim.
  Unë jam shumë i kënaqur që pasi morëm këto pilula, nuk pati asnjë efekt anësor, ata u përballën me detyrën e tyre të përkryer. Më vete, dua të vërej koston e përshtatshme.
  Sipas mendimit tim, gjëja më e rëndësishme është që unë arrita të humb peshë shumë lehtë, pesha u largua vetë dhe nuk kishte nevojë të tallesh me veten time!

 2. Svetlana Lukashevich

  Me EcoSlim Unë po humbja peshë para festave të Vitit të Ri, vërtet duhej të dukesha mirë, pasi i fejuari im vinte nga Amerika. Për një muaj kam humbur pothuajse tetë kilogramë, ndërsa ndjehesha i gëzuar dhe gjendja shpirtërore ishte e mirë, pushova së tepërti, preva pjesë nga tre herë, praktikisht nuk haja ëmbëlsirat dhe nuk doja. Në përgjithësi, jam mësuar me faktin se gjatë dietave më bëhet depresioni dhe apatia, por jo në këtë rast. Dhe, megjithëse nuk u futa për sport, trupi nuk u bë i butë, lëkura mbeti e butë dhe e tonifikuar.
  Për mua, efekti që kam marrë tejkaloi absolutisht të gjitha pritjet e mia, dhe megjithëse kisha lexuar rishikime shumë të mira më parë, ende nuk e prisja një rezultat të tillë. Nuk është e vështirë të merret, gjëja kryesore është të mos harroni ta bëni atë dy herë në ditë. Shijon mirë. Dhe ajo që është e rëndësishme për mua, përbërja e këtij mjeti frymëzon besim, të paktën është e qartë për shkak të asaj që fillon të veprojë.
  Kostoja nuk është aq e vogël, por nëse llogaritni sa kam kursyer në ushqim, rezulton se ky ilaç nuk më kushton asgjë fare. Tani gjëja kryesore është të rregullojmë rezultatin dhe të mos kthehen kilogramët që janë rikthyer. Unë jam i kënaqur që shikoj në pasqyrë në veten time të re, aq të hollë dhe të përshtatshme!

 3. Elena Zhenikhova

  Në përpjekje për të humbur peshë, provova shumë ilaçe të ndryshme - piva çajra, pilula, por nuk pata rezultatin e duhur. Dhe pastaj lexova një artikull rreth Eco Slim, РІСЃРµ РѕС ‡ ень РїРѕРґСЂРѕР ± РЅРѕ РѕРїРёСЃР ° РЅРѕ, СЂРµС € РёР »Р ° Р · Р ° РєР ° Р · Р ° ть тР° Р Ѕ РєСєРєРєРёє Уже С З РµСЂРµР · РґРІРµ недели СЏ Р · Р ° метил Р ° реР· СѓР »СЊС‚Р ° С. РСС З РмРЅСЊ СГРґРѕР ± РЅРѕ, СЗ С‚Рѕ РїСЂРѕС † есс РІРѕС ... удения РІСЂРѕР ... РўР ° Р ± Р »РµС‚РєРё РѕР ± Р» Р ° РґР ° СЋС ‚РѕС З З РМРЅСЊ РїСЂРёСЏС‚РЅС ј Рј РІРєСѓСЃРѕРј Р» есны…… ЏR …R …R… СЊ РЅРµ только приятно, РЅРѕ Рё РѕС З РµРЅСЊ РІРєСѓСЃРЅРѕ. СостР° РІ Сѓ тР° Р ± Р »РµС‚РѕРє РїРѕР» ностью РЅР ° турР° Р »СЅРЅС‹ Р№. R - R ° RІРµСЂРІС‹ Р№ месяц приемР° EcoSlim Kam humbur 14 kilogramë. Tani kam marrë ilaçin për muajin e dytë - më duheshin edhe 8 kilogramë. Por vlen të përmendet, në mënyrë që të arrihet një rezultat i shkëlqyeshëm, një hap EcoSlim nuk do të jetë e mjaftueshme, vlen të rimendoni plotësisht stilin e jetës tuaj. Para së gjithash, duhet të filloni me ushqimin e duhur. Kam hequr dorë plotësisht nga ushqimet e yndyrshme, të skuqura. Unë gatuaj ushqim ose në avull ose në një tenxhere të ngadaltë. Mund të piqni. Unë marr vetëm mish dietik - gjoks pa lëkurë, mish viçi, gjel deti. Ju duhet të pini shumë ujë. Epo, pa tendosje fizike, nuk ka gjasa që të jetë e mundur të humbasësh peshë, kështu që gradualisht fillova të luaj sporte. Menjëherë, nuk duhet të jeni shumë të zellshëm, është më mirë të filloni të vogla, duke rritur gradualisht ngarkesën. Në këtë mënyrë mund të humbni peshë!

 4. Helena

  РЇ РєСѓРѓРёР »Р ° Eco Slim RґR »СЏ РїРѕС ... удения РїРѕСЃР» Рµ СЂРѕРґРѕРІ, РєРѕРіРґР ° остР° Р »РѕСЃСЊ РґРМсять Р »С € РЅРЅР РРІРІРІРІРІРІРІРІРІРРРРРРР ...Р ...С… Ryo Ryo Ryo ± PµPґRµS. РЇ РЅРµ РјРѕРіР »Р ° РіРѕР» РѕРґР ° ть Рё РёР · нурять сеР± СЏ РґРёРМЂтР° Р±Рё, тР° Рє РєР ° Рє РјРЅРµРЅР С ‹РґР» СЏ СѓС ... РѕРґР ° Рё присмотрР° Р · Р ° РјРѕРёРј РјР ° Р »РµРЅСЊРєРёРј СЃС‹ РЅРѕРј. EcoSlim RїRѕRєR ° F · P ° R "SЃSЏ RјRЅRμ RѕS ‡ RμRЅSЊ RїSЂRoRІR" RμRєR ° S, RμR "SЊRЅS <Rј RІR ° SЂRoR ° RЅS, RѕRј: RІSЃRμRіRѕ-S, Rѕ RЅSѓR¶RЅRѕ SЂR SЃS, RІRѕSЂRoS, SЊ RѕRґRЅSѓ ° C, Р ° Р ± Р »РµС‚РєСѓ РЅР ° стР° РєР ° РЅ С З РёСЃС‚РѕР№ РІРѕРґС‹ Рё РІС‹‹ пить перРМРґ РїСЂРёРМРјРѕРј РїРёС P 'RґRμRЅSЊ RЅSѓR¶RЅRѕ RІS <RїRoRІR S, SЊ RґRІR ° ° ° S, R RєRoS ... SЃS, R RєR ° ° ° RЅR, S, R ° ± RєRoRј RѕR SЂR ° F · RѕRј, RμSЃR "Ryo PI SѓRїR ° RєRѕRІRєRμ 20 тР° Р ± Р »РµС‚РѕРє, то РѕРЅР ° РёР · СЂР ° СЃС ... одуется Р · Р ° 10 дней. РЇ РєСГРИР »Р »Р ° СЃСЂР ° Р · СГГ РґРІРµ СГРїР ° РєРѕРІРєРё, С З С‚РѕР ± С‹ С ... РІР ° тиР»Рс РЅР ° три РЅРМРґРМР» Рё. РЎС‚РѕРёС ‚Р · Р ° метить, С З С‚Рѕ тР° Р ± Р» етки нельР· СЏ употрРМР ± Р» ять Р¶РМРЅР ‰ РткРС Рј Р ± еременны Рј РёР »Рё РєРѕСЂРјСЏС‰ РёРј, СЏ РЅР ° С З Р ° Р» Р ° РєСѓСЂСЃ Eco Slim RІРѕСЃР »Рµ РѕРєРѕРЅС З Р ° РЅРёСЏ Р» Р ° ктР° С † РёРё. Р - Р ° РІСЃРµ время приемР° СЏ РЅРµ сиделР° РЅР ° диете, СЂР ° Р · РІРµ С З С‚Рѕ РёРЃРєР» СЋС ‡ Р ° Р · Р ° РЅРёРјР ° Р »Р ° СЃСЊ С„ РёР · РёС ‡ ескими РЅР ° РіСЂСѓР · РєР ° РјРё. RќRѕ RґR ° R¶Rμ RїSЂRo S, R ° RєRoS SѓSЃR ... "... RѕRІRoSЏS SѓR¶Rμ PI RїRμSЂRІSѓSЋ RЅRμRґRμR" SЋ SЏ SЃRєRoRЅSѓR "P ° S, SЂRo RєRoR" RѕRіSЂR ° RјRјR °, P ° R · RІS, RѕSЂSѓSЋ, RґRІR ° СЃ РїРѕР »РѕРІРёРЅРѕР№, Р ° Р · Р ° третью, РµС ‰ Рµ РїРѕР» торР°. RЈS € P "të € RμSЃS PS RїRѕ C, SЊ SЃR ° RЅS, RoRјRμS, SЂRѕRІ SЃ S, R ° F» P ± Pd Roro RμRґRμSЂ, ° F ° S, R RєR¶Rμ RЅRμRјRЅRѕRіRѕ SѓRјRμRЅSЊS € Rohr "SЃSЊ RіSЂSѓRґSЊ ° F. R - R ° RјРµС‚РёР »Р °, СЗ С‚Рѕ стР° Р» Р ° Р »РµРіС З Рµ встР° РИР ° ть РїРѕ СпаттрР° Рј, С З СГРІСЃЃ RїSЂRёR »RёRІ SЃRёR» Rё Р R ± RѕR »СЊС € Рµ RІСЂРµРјРµРЅРё удел СЏСЋ своей семье. Rђ SѓR¶ SЃR ° RјRѕRѕS RμRЅRєR ° RїRѕRґRЅSЏR † "° F SЃSЊ RЅR ° RЅRμSЃRєRѕR" SЊRєRѕ SЃS, SѓRїRμRЅRμR№ Ryo SЌS, RѕRјSѓ SЃRїRѕSЃRѕR SЃS, RІRѕRІR ° ± P "P ° SЃRјRμRЅR RіR ° ° ° F ± SЂRґRμSЂRѕR RЅR ° RЅRѕRІS <P Jo, РjРµРЅСЊС € РёР№ СЂР ° Р · Рjер.

 5. Olga Ivanova

  Р ”Рѕ того, РєР ° Рє РІРѕРїСЂРѕР ± РѕРІР ° Р» Р ° тР° Р ± Р »РµС‚РєРё Eco Slim, Kam marrë dietë Keto dhe mjete shtrënguese të oreksit Idealis, por fatkeqësisht ato më kanë shkaktuar efekte anësore - tharje të gojës, dhimbje koke dhe gjendje të vazhdueshme të etjes, prandaj u desh të hiqja dorë prej tyre. Por unë doja të dobësohesha shumë, dhe kurrë nuk arrita ta bëja vetë, ose një predispozitë për të qenë mbipeshë, ose as nuk e di pse. Gjëja më interesante është se kur filloni të merrni pilula EcoSlim, SЏ RЅRμ RїRѕS SѓRІSЃS, RІRѕRІR ° ‡ P "P ° RЅRoRєR ° RєRoS ... RїRѕR RѕS ± ‡ RЅS <C ... RґRμR№SЃS, RІRoR№, ° F ° SЃRєRѕSЂRμRμ RґR R¶Rμ RЅR RѕR ° ± RѕSЂRѕS ,, ‰ RѕS SѓS ‰ Р ° Р »СЃСЏ РїСЂРёР» РёРІ Р ± одрости Рё СЃРёР ». RЎRЅR ° C ° F ‡ P "P ° R · ° F ± RІRμSЃRѕRј RѕSЃRѕR i PS RЅRμ SЃR" RμRґRoR "P °, RЅRѕ RїRѕS ... SѓRґRμRЅRoRμ RѕR ± RЅR SЂSѓR¶RoR °" ° F RѕRґRμRІ SЃRІRѕRo P "SЋR ± RoRјS <Rμ RґR ¶RoRЅSЃS <RєRѕS, RѕSЂS <Rμ RѕRєR ° F · P ° R "RoSЃSЊ RІRμR" RoRєRѕRІR ° S, S <PI S, R ° F "RoRo, S, RѕRіRґR SЃS, R ° ° ° RІRμSЃS RЅR PI <RїRѕRЅSЏR" R °, CЗ С‚Рѕ потерялР° 3 РєРі С З СГСССЊ Р ± РѕР» ее, С З РМРј Р · Р ° РЅРМделю. ЧереР· 1 месяц Р ± еР· РЅРёРєР ° РєРёС… Р …иеРЂмне СѓР СР ° R СЊ РµС ‰ Рµ столько же Рё СЏ Р ± СѓРґСѓ весить 10,5 РєРі, РєР ° Рє Рё РїРѕР» РѕР¶РмРЅРѕ РїСЂРё моеЁРЦенР° вревР° СЂР ° тР° РІРІРѕР »РЅРµ достувнР° СЏ Рё Рє кувить РМРіРѕ РјРѕР¶РМР ° жР° Р ° жкРР · С ‹РІР ° ть РѕСЂРёРіРёРёРЅРЅР °Р ° Р”, Р ° то СЃРµР№С З Р ° СЃ РѕС З РМРЅСЊ РјРЅРѕРіРѕ РїРѕРґРґРМР ”РѕРєРёРМР» РѕРєРёРМР »РѕРєРёРМР» Р »РєРёРМР »РѕРєРёРµРµРѕѕ Р ° РєРёС ... недоР± СЂРѕСЃРѕРІРµСЃС‚РЅС ... С ... РїСЂРѕРґР ° РІС † РсРІ, Р · Р ° РєР ° Р · РРјРЂРѕРѕРєРєРєР °Р ° Р ° Р ° Р »°» » Рј СЃР ° йтом ObzoroffC ‡ S, Rѕ Ryo RІR ° Rј SЃRѕRІRμS, SѓSЋ, RІRμRґSЊ P · RґRμSЃSЊ RІS <RіR SЂR ° ° ° RЅS, RoSЂRѕRІR RЅRЅRѕ RїRѕR "‡ SѓS ROS, Rμ S, RѕRІR ° SЂ RѕS, RїSЂRѕRoR · RІRѕRґRoS, RμR" SЏ . Р - елР° СЋ СѓРґР ° С ‡ РЅРѕРіРѕ РїРѕС ... удения!

Shto një koment