Dietonus për humbjen e peshës: përbërja e kapsulës, udhëzimet për përdorim

Përgatitja trefazore Dietonus ju lejon të humbni peshë shpejt dhe me efikasitet pa stres në trup dhe dëmtoni shëndetin. Efektiviteti i tij është për shkak të faktit se përbërja e produktit u zgjodh sipas gjendjes së trupit të njeriut në periudha të ndryshme të ditës, domethënë bioritmet. Për shkak të një pasurie kaq interesante, kjo ilaç lejon pacientin të ndjejë gëzim dhe energji gjatë gjithë ditës. Komponentët natyrorë, duke depërtuar në trup, punojnë jo vetëm për të djegur kalori dhe yndyrë në trup. Por edhe në heqjen e toksinave, mbeturinave, lëngjeve të tepërta.

Dietonus për humbje peshe

Kapsulat ndahen në tre lloje, secila prej të cilave duhet të konsumohet në një kohë specifike të ditës. Një përbërje e ekuilibruar jep një forcë të fuqisë, duke filluar që në mëngjes dhe të fillojë proceset e metabolizmit aktiv, madje edhe para gjumit. Pacientët ndiejnë vitalitetin dhe përmirësimin e sistemit të tretjes. Përveç kësaj, uria e tyre bllokohet dhe oreksi i tyre zvogëlohet. Vlen të përmendet që përbërës të tillë ulin kolesterolin dhe japin një humor të shkëlqyeshëm, liri të lëvizjes, vetëbesim.

Produkt inovativ Dietonus - Kjo është një mundësi e mahnitshme për të humbur peshë në një kohë të shkurtër me rehati maksimale. Një ilaç i tillë kontribuon në energji dhe rritjen e aktivitetit fizik, eliminimin e lodhjes, edemës dhe probleme të tjera.

Shumë njerëz në planetin tonë janë të trashë. Sipas statistikave, çdo person i katërt në Evropë është mbipeshë. Arsyet e shfaqjes së yndyrës në trup qëndron në bollëkun e ushqimit, shqetësimet metabolike dhe keqfunksionimet e sistemit të tretjes dhe endokrine. Për shkak të ekologjisë së dobët, mënyrës së jetesës së ulur, ngrënia e ushqimeve me kalori të lartë, mbajtja e peshës normale të trupit po bëhet gjithnjë e më e vështirë. Receta për humbje peshe është e thjeshtë: hani më pak dhe lëvizni më shumë, por në praktikë kjo nuk funksionon gjithmonë. Dhe pastaj "pilulat magjike vijnë në shpëtim Dietonus'.

Përshkrimi i kapsulave të hollimit

kapsula "Dietonus"Janë një mjet për të humbur peshë në bazë të përbërësve natyrorë, të mbledhura së pari në një formulë të vetme aktive që prek të gjitha sistemet e trupit. Dallimi kryesor midis ilaçit dhe mjeteve të tjera për humbje peshe është fakti që procesi i djegies së dhjamit ndodh në përputhje me bioritmet.

Dietonus eliminon indin dhjamor duke përdorur kushte të ndryshme funksionale të trupit 24 orë në ditë: mëngjes, pasdite, mbrëmje dhe natë, pa ndalur procesin e humbjes së peshës edhe gjatë gjumit!

Në industrinë moderne të bukurisë, “Produkti inovativ për humbjen e peshës” Dietonus". Për shkak të vetisë së tij unike, është e lehtë për të përpunuar dhe hequr yndyrën, ajo kontribuon në humbjen e shpejtë të peshës dhe restaurimin e metabolizmit. Sipas ekspertëve, substancat organike dhe përbërësit natyrorë që përbëjnë trupin nuk e dëmtojnë trupin, përkundrazi, ulin oreksin, e sjellin figurën në formën e duhur dhe përmirësojnë pamjen. Përdorimi i ilaçit ju lejon të arrini një rezultat të shpejtë pa përpjekje shtesë. Pritja e saktë eliminon nevojën për t'u ulur në një dietë të ngurtë dhe për të shterruar veten me një aktivitet fizik të tepruar. "Dietonus për humbje peshe ”njihet si ilaçi më i mirë jo vetëm në Rusi, por edhe në Evropë, Izrael, SHBA, Kanada. Shqyrtimet e klientëve tregojnë se rezultati bëhet i dukshëm në javën e parë të marrjes së drogës. Një minimum i kundërindikacioneve ju lejon ta përdorni pa frikë nga pasojat.

Ku të blej Dietonus në Evropë dhe vendet e CIS

Bleni një ilaç novator Dietonus për humbje peshe mund të gjenden në faqen e internetit të prodhuesit. Çmimi i këtyre kapsollave në vendet e Bashkimit Evropian është 39 euro. Për të porositur dorëzimin e këtij produkti [irp posts = "16846 ″ name =" Tableta Reduslim për humbje peshe - përshkrim, udhëzime, përbërje, rishikime "], ju nevojiten:

 1. shkoni në faqen zyrtare të prodhuesit;
 2. hapni faqen ku ndodhet forma e porosisë;
 3. shkruani të dhënat tuaja personale dhe numrin e telefonit për komunikim.

Kjo është e nevojshme për të pritur thirrjen e menaxherit, i cili është i detyruar të informojë në lidhje me koston e mallrave, promovimet aktuale, si dhe të specifikojë adresën dhe mënyrën e dorëzimit. Kostoja e drogës është mjaft e përballueshme, dhe klientëve të rinj u jepet një zbritje prej 40-50%.

Dietonus për humbjen e peshës: përbërja e kapsulës, udhëzimet për përdorim

Në shitje falas, ju mund të blini një fallco, e cila duket pak më ndryshe nga origjinali, kështu që shmangni blerjet në rrjetet sociale! Administrata e Facebook po lufton me mashtruesit, por ndonjëherë ata arrijnë të reklamojnë produkte të falsifikuara për shëndet dhe humbje peshe!

Si funksionon ilaçi? Dietonus

Ilaçi për korrigjimin e peshës është prodhuar nga BERNADATTE LTD, e cila ka zhvilluar disa lloje të djegies së yndyrës që ndryshojnë në përbërje dhe efekt. Qëllimi i tij kryesor është ndarja e më të vështirave për të hequr yndyrën viscerale, depozitat e të cilave vërehen në bark, kofshë, mollaqe. "Pllakat Dietonus"Përshpejtojnë ndjeshëm metabolizmin e yndyrave, djegien dhe sekretimin e tyre, ndërhyn në thithjen e zorrëve.

Veprimi kryesor i djegies së dhjamit, sipas prodhuesit, është:

 • aktivizimi i proceseve metabolike në trup;
 • kontrollin dhe uljen e sherbimeve ditore te ushqimit te konsumuar;
 • pastrimi i traktit tretës nga produktet e dehjes;
 • heqja e kolesterolit të dëmshëm nga gjaku;
 • rivendosja e ekuilibrit të ujit;
 • rregullimi hormonal;
 • pengimi i formimit të yndyrës së re të trupit;
 • forcimi i imunitetit;
 • forcimi i procesit të rinovimit të qelizave të indeve.

Препарат Dietonus Ai gjithashtu i siguron trupit vitamina, minerale dhe elementë të vlefshëm gjurmë. Siç e dini, për humbje peshe është e nevojshme që të kombinohen saktë aktivitetin fizik dhe ushqimin e duhur. Por për shkak të punësimit të plotë ose për shkak të kundërindikacioneve mjekësore, jo të gjithë mund të përballojnë të vizitojnë palestrën. Dhe kufizimet e rrepta të kuzhinës ekspozojnë plotësisht trupin në një gjendje stresi dhe bëhen një shkak i nervozizmit, gjendjes së dobët të humorit dhe madje edhe përkeqësimit të mirëqenies.

kapsula Dietonus - 3 ngjyra

kapsula "Dietonus"Do të ndihmojë për të korrigjuar situatën, sepse për të humbur peshë nuk do të keni më nevojë të kufizoni veten në ushqim dhe të bëni kohë për sporte. Paketa përmban flluska me kapsula të bardha, të kuqe dhe blu për t’u përdorur përkatësisht në mëngjes, pasdite dhe mbrëmje. Do lloj ka një përbërje specifike dhe funksione që janë përshtatur me proceset themelore fiziologjike që ndodhin në një kohë specifike të ditës.

 1. Pritja e mëngjesit. Në këtë kohë, trupi lëviz nga faza e gjumit në zgjimi, pra, "Dietonus»Ndihmon në rigjallërimin më të shpejtë, përmirëson tonin, përmirëson përqendrimin dhe performancën. Paralelisht me këtë, metabolizmi përshpejtohet dhe yndyra shndërrohet nga hipodermia, e cila shndërrohet në energji.
 2. Ekspozimi i ditës. Pasdite, trupi tashmë është duke punuar në mënyrë aktive dhe djeg kalori, prandaj, ajo ka nevojë për ndihmë për të optimizuar këto procese. kapsula Dietonus për një marrje ditore, ata dukshëm përshpejtojnë metabolizmin, shtypin oreksin dhe eliminojnë dëshirën për një meze të lehtë, madje edhe gjatë pushimit. Dhe më e rëndësishmja, në këtë kohë, ilaçi vendos një mburojë të fuqishme në prodhimin e katekolaminave (hormone që kontribuojnë në akumulimin e yndyrnave në hipodermë) dhe përdor në mënyrë më efikase yndyrën e organeve të brendshme të organeve të barkut.
 3. Faza e mbrëmjes. Në pritje të gjumit, trupit i duhet paqe dhe relaks i plotë. Dietonus siguron një kalim gradual nga faza aktive në pushim, lehtëson stresin dhe ankthin, heq ndjenjat e lodhjes, ndihmon për t'u çlodhur, zvogëlon oreksin. Por, megjithë efektin e butë qetësues, ilaçi nuk ndalon luftën kundër peshës së tepërt dhe ndihmon në mënyrë aktive për të humbur peshë, duke stimuluar mekanizmat "e natës" të djegies së yndyrës. Në të njëjtën kohë, shkalla e metabolizmit mirëmbahet, trupi pastrohet në mënyrë aktive nga lëngu i tepërt, kripërat dhe toksinat, dhe gjithashtu pastrohen limfat dhe gjaku.

Përbërja dhe vetitë e tabletave Dietonus

Për të humbur shpejt peshën, është e rëndësishme të studiohen pronat dhe parimi i veprimit të ilaçit. Përbërja e "Dietonus»Përfshinë ekskluzivisht komponentë natyrorë të bimëve: bimë medicinale (dhe ekstrakte të tyre) të mbledhura në zona ekologjikisht të pastra të planetit. Falë këtij kombinimi, ilaçi nuk është Addictive dhe efektet anësore, ai vepron butësisht dhe në mënyrë të sigurt, por me qëllim.

Препарат Dietonus të paraqitura në formën e kapsulave të tre llojeve, të cilat ndryshojnë në ngjyrën, përbërjen, metodën e ekspozimit dhe kohën e administrimit.

Strukturë Dietonus

Kapsulat e bardha janë të destinuara për t’u përdorur në mëngjes, pasi ato përmbajnë substanca për “zgjimin” e trupit, të afta për të shkaktuar procese metabolike dhe për të siguruar një ngarkesë energjie, përfshirë:

 1. Ekstrakt Guarana (stimulon procesin e djegies së dhjamit dhe shndërrimin e qelizave yndyrore në energji).
 2. Shafran i Indisë (fillon rrjedhën e gjakut, duke parandaluar depozitimin e yndyrave; bllokon oreksin, stabilizon sheqerin në gjak, dhe gjithashtu ndihmon në largimin e lëngut të tepërt, duke siguruar kështu humbjen e peshës në ditën e parë të marrjes së ilaçit).
 3. Xhenseni ("pastron" enët e gjakut, ul kolesterolin, përmirëson qarkullimin e gjakut, duke djegur aktivisht kalori).
 4. Synephrine (rregullon metabolizmin dhe ndihmon në pastrimin e traktit tretës nga toksinat dhe toksinat).
 5. Kafeina (shkatërron depozitat e yndyrës, duke i transportuar ato në gjak në formën e acideve yndyrore të lira; është një energji natyrore e fuqishme dhe jep ngarkesë për gjallëri dhe humor të mirë për të gjithë ditën).

Për përdorim ditor, sigurohen kapsula të kuqe, me ndihmën e të cilave metabolizmi përshpejtohet dhe fillon faza aktive e procesit të djegies së yndyrës. Ato përmbajnë:

 1. Yohimbine (një alkaloid natyral me një efekt lipolitik të theksuar, i cili parandalon formimin e depozitave të yndyrës, stimulon sistemin nervor dhe qarkullimin e gjakut, përmirëson gjendjen shpirtërore dhe madje kryen funksionin e një afrodiziaku).
 2. Forskolin (një alkaloid natyral që ndikon pozitivisht në gjëndrën tiroide dhe stimulon trurin; me ndihmën e tij, ndodh sinteza e proteinave dhe niveli i aciditetit në stomak stabilizohet).
 3. L-tianina (një aminoacid që shndërron yndyrnat në energji, stimulon funksione më të larta të trurit, përmirëson tonin dhe gjendjen emocionale).
 4. L-carnitine (kontribuon në aktivizimin e metabolizmit, përmirëson sistemin nervor qendror, dhe gjithashtu rrit aftësinë adaptive të një personi).
 5. Piper i kajsës (përmirëson funksionin e zorrëve, duke siguruar kështu detoksifikimin e fuqishëm të trupit, ndrydh oreksin, shkakton procese metabolike dhe lufton pllakat e kolesterolit).

Kapsulat për përdorim në mbrëmje veprojnë më butësisht, duke qetësuar trupin dhe përgatiten për gjumë, pa ndalur mekanizmat e djegies së yndyrës. Kjo është për shkak të përbërjes unike, e cila përfshin:

 1. Ekstrakt Garcinia (një përshpejtues natyral i humbjes së peshës dhe një energji jo-agresive që ju lejon të ndjeheni një forcë të forcës, por pa eksitim të tepërt; pengon oreksin dhe promovon tretjen e shpejtë të ushqimit).
 2. Laminaria (heq toksinat dhe toksinat, lufton në mënyrë aktive radikalet e lira, stimulon metabolizmin e lipideve dhe bllokon depozitimin e yndyrës, dhe gjithashtu forcon sistemin imunitar).
 3. Spirulina (ka një efekt antioksidues, ndihmon në pastrimin e gjakut, rritjen e hemoglobinës dhe normalizimin e kolesterolit).
 4. Valerian (ndikon pozitivisht në sistemin tretës dhe kardiovaskular, shtyp urinë, qetëson nervat dhe ndihmon për t'u çlodhur para gjumit).
 5. Kafeja jeshile (një burim i pasur i vitaminave dhe antioksidantëve, pastron trupin nga radikalet e lira dhe stimulon funksionet mbrojtëse, zvogëlon nivelin e sheqerit dhe parandalon zhvillimin e diabetit; luan një rol kryesor në procesin e humbjes së peshës dhe luftimit të mbipeshes).

Përveç kësaj, si pjesë e ilaçit Dietonus përmban fibra, të cilat ndihmojnë në largimin e toksinave dhe toksinave, oreksit “të zbutura” dhe “pengon” procesin e përthithjes së yndyrnave dhe karbohidrateve, si dhe acide yndyrore të pa-ngopura omega-3, 6 dhe 9 të domosdoshme për trupin, të cilat janë të përfshirë në mënyrë aktive në proceset metabolike dhe rregullojnë nivelet hormonale .

Kjo është arsyeja pse Dietonus Ajo ka një efekt kompleks në trup dhe ka një efekt të dobishëm në punën e të gjitha sistemeve të tij, duke shkaktuar mekanizmat natyrorë të normalizimit të peshës.

Një rol të rëndësishëm luajnë fibrat dietike, të cilat rregullojnë thithjen e yndyrnave në trup, si dhe trigliceridet e acideve yndyrore, probiotikët, fosfolipidet, të cilat kontribuojnë në shërimin e trupit, duke forcuar reagimin imunitar. Në variacione të ndryshme, ekstrakte nga farat e kungullit, mollët, agrumet, garcinia, pulpat dhe lëngu i aloe mund të jenë të pranishme.

Ritmet biologjike të njeriut varen drejtpërdrejt nga mënyra e jetesës. Për arsye të ndryshme (orari i ndërrimit të punës, mënyra jo e duhur e gjumit dhe kështu me radhë) cikli individual shkelet dhe, si rezultat, trupi është duke mos funksionuar, kështu që procesi i humbjes së peshës bëhet i pamundur.

Ilaçi "Dietonus»Ndihmon në rivendosjen e bioriteteve të shqetësuara dhe humbjen e peshës, pavarësisht nga rutina dhe zakonet e përditshme. Për shkak të kompleksit unik të përbërësve që përmbahen në përbërjen e tij, ky mjet vendos procesin e humbjes së peshës në një organizëm specifik dhe ju lejon të arrini formën e përsosur në një mënyrë natyrale:

 1. Pastron trupin, duke larguar toksinat, toksinat dhe lëngun e tepërt.
 2. Normalizon nivelet hormonale dhe mbështet funksionimin e sistemit imunitar.
 3. Fillon metabolizmin dhe aktivizon maksimalisht mekanizmin e djegies së dhjamit.
 4. Stimulon prodhimin e kolagjenit dhe rikthen elasticitetin dhe butësinë e lëkurës (shenjat e shtrirjes dhe lëkura e varur mund të harrohet përgjithmonë).
 5. Ai shtypë oreksin dhe ju lejon të kontrolloni në mënyrë të pavarur marrjen e ushqimit (për shkak të efektit të ekstraktit të garzinës, i cili parandalon prodhimin e endorfinave kur hani ushqime me kalori të lartë, ushqimi i hedhurinave nuk sjell kënaqësi, gjë që eliminon overeating).
 6. Ndikimi i secilit lloj kapsulë korrespondon qartë me nevojat e përditshme të trupit (në mëngjes ndihmon për të pirë e të ngrënë, gjatë ditës lejon trupin të maksimizojë aftësitë e tij, në mbrëmje ndihmon për të qetësuar dhe relaksuar gradualisht).
 7. Për dallim nga shumë ilaçe për humbje peshe nuk kërkon kufizime dietike, prandaj, dietat dhe situatat stresuese të lidhura janë të përjashtuara.
 8. Siguron një rezultat të qëndrueshëm - për 1 muaj mesatarisht 10-12 kilogramë "largohu" (dhe pesha e tepërt nuk kthehet as pas marrjes së ilaçit).
 9. Kjo ju lejon të arrini efektin e dëshiruar edhe në fazat e vona të mbipeshës.
 10. Absolutelyshtë absolutisht i sigurt për të gjitha sistemet e trupit dhe nuk ka kundërindikacione.

Avantazhi kryesor i ilaçit "Dietonus"Ashtë një efekt trefazor në trup. Procesi i djegies së dhjamit zhvillohet me intensitete të ndryshme 24 orë në ditë pa pushim, gjë që garanton një rezultat të shpejtë dhe njëqind për qind!

Avantazhet Dietonus para analoge

Ilaçet më të mira për humbje peshe

Tregu modern ofron një gamë të gjerë ilaçesh për të ulur peshën e trupit. Të gjithë ndikojnë në trup në mënyra të ndryshme: disa oreks shtypës (Bentolit), të tjerët digjen yndyrë (Keto Guru), e treta - përshpejtoni proceset e shkëlqyera (7-Slim). Por, pavarësisht nga vetitë farmakologjike, për të arritur rezultatin e dëshiruar, prodhuesit tregojnë nevojën për t'u pajtuar me rregullat e mëposhtme:

 • kufizoni përdorimin e ushqimeve pikante dhe yndyrore;
 • të zvogëlojë sasinë e ushqimit të konsumuar;
 • pini shkallën e rekomanduar të lëngut;
 • të heqësh dorë nga alkooli dhe pirja e duhanit;
 • merrni tableta në mënyrë rigoroze sipas udhëzimeve.

Zhvillimi i propozuar inovativ "Dietonus"Falë formulës së tij unike dhe përbërjes së pasur natyrore, ajo vepron në mënyrë gjithëpërfshirëse, kjo është arsyeja pse ende nuk ka analoge të plotë në treg. Sipas udhëzimeve, ilaçi ka një efekt diuretik, laksativ, djegës të dhjamit, rrit termogjenezën, zvogëlon oreksin, por nuk shkakton uri.

Indikacionet për përdorimin e kapsulave të hollimit

Dietonus për korrigjimin e peshës, si çdo ilaç, duhet të merret vetëm pas konsultimit dhe me lejen e mjekut që merr pjesë. Ekzistojnë një numër kushtesh në të cilat tregohet përdorimi i kapsulës:

 • yndyra e trupit që vjen nga gabimet në të ushqyerit, stilin e jetës, pas shtatzënisë;
 • diagnoza e mbipeshes, e bere gjate diagnostikimit;
 • çrregullime të sistemit të tretjes (kapsllëk);
 • defektet kozmetike të lëkurës;
 • probleme dermatologjike të shoqëruara me çekuilibër hormonal.

Ilaçi rekomandohet për përdorim në mungesë të efektit të përdorimit të dietave dhe metodave të tjera të humbjes së peshës.

Shtë e rëndësishme të mbani mend se ndërsa merrni një djegës yndyre, duhet të heqni qafe peshën e tepërt gradualisht, në mënyrë që të mos krijoni ngarkesa serioze në sistemet e trupit.

Efektet anësore dhe kundërindikimet

Para se të filloni një humbje peshe të planifikuar dhe produktive, duhet të studioni udhëzimet për përdorim dhe të konsultoheni me mjekun tuaj. Kjo masë është për shkak të pranisë së kundërindikacioneve mjekësore dhe efekteve anësore të mundshme që nuk mund të injorohen.

Ndër kufizimet për marrjen e drogës Dietonus për korrigjimin e emetimit të peshës trupore:

 • mbindjeshmëria ndaj përbërësve individualë;
 • sëmundjet e traktit digjestiv, që ndodhin në një formë kronike;
 • obstruksioni i zorrëve;
 • shqetësime në mëlçi;
 • dështimi i veshkave;
 • çrregullime mendore;
 • sëmundjet e sistemit kardiovaskular;
 • periudha e shtatzënisë dhe laktacionit;
 • fëmijë (nën 15 vjeç) dhe mosha e pensionit.

Nëse ndiqni të gjitha rekomandimet, pamja e efekteve anësore përjashtohet. Por në rast të mbidozës, një përkeqësim i përgjithshëm i mirëqenies është i mundur, shfaqja e:

 • reaksione alergjike;
 • skuqje të lëkurës që janë natyrale lokale;
 • përkeqësimi i patologjive kronike.

Në të njëjtën kohë, mund të shfaqen probleme të tretjes dhe një efekt laksativ i theksuar.

Udhëzime për përdorim Dietonus

Përkundër sigurisë së deklaruar të tabletave Dietonus për të ulur peshën e trupit, ju duhet t'i merrni ato në përputhje me udhëzimet për përdorim, të cilat rekomandohen nga prodhuesi. Vetëm respektimi i rreptë i rregullave të përdorimit ju lejon të arrini rezultatin e dëshiruar.

Udhëzime për përdorim Dietonus

Metoda e aplikimit është shumë e thjeshtë: Në prag të pritjes, rekomandohet të organizoni një ditë agjërimi. Pastaj 1 kapsulë Dietonus duhet të lahen me një gotë ujë, komposto ose lëng. Shtë e rëndësishme të mbani mend ngjyrën e kapsulave dhe t'i merrni ato në kohën e duhur të ditës:

 1. në mëngjes (nga 8:00 deri në 11:00) është e nevojshme të pini kapsula të bardha që kontribuojnë në zgjimin e trupit dhe fillimin e proceseve metabolike;
 2. pasdite (nga ora 12:00 deri në 15:00) rekomandohen kapsula të kuqe, të cilat përshpejtojnë metabolizmin dhe përshpejtojnë procesin e djegies së yndyrës deri në kufi;
 3. në mbrëmje (nga 17 e mëngjesit deri në 00 p.m.) supozohet të përdoren kapsula blu për t’i siguruar trupit relaksim, por në të njëjtën kohë të mirëmbani eleminimin e masave të yndyrës në ritmin e duhur.

Kursi i plotë i humbjes së peshës është 1 muaj. Gjatë gjithë kësaj kohe, është e nevojshme të kontrolloni rreptësisht kapsulat sipas ngjyrës, të vëzhgoni kohën e pranimit dhe të mos kaloni një kohë të vetme, përndryshe ekziston rreziku për të provokuar jo vetëm një mosfunksionim në procesin e humbjes së peshës, por edhe një mosfunksionim të sistemeve të ndryshme të trupit.

Për të përmirësuar performancën, mjekët rekomandojnë kombinimin e kapsulave me aktivitet fizik të moderuar në sfondin e një diete të shëndetshme dhe të përmbahen nga trajtimi me ilaçe të tjera.

Opinioni i ekspertëve dhe rishikimet e klientëve

Opinioni i ekspertëve dhe vlerësimet e klientëve rreth Dietonus

Një vlerësim objektiv i përfitimeve të kapsulave Dietonus për humbje peshe specialistët mund të japin revistën Obzoroff.infotë cilët merren me zgjidhjen e problemit të peshës së tepërt. Një përshkrim i efektit të kapsollave në trup dhe arritja e një rezultati të vërtetë mund të gjendet në rishikimet e njerëzve që tashmë kanë testuar ilaçin.

Anna, 36 vjet:
Kam provuar disa dieta, dhe vendosa të blej këto kapsula. Sinqerisht, nuk besoja vërtet në sukses. Por doli që ilaçi nuk ishte vetëm dietik, por edhe i dobishëm për shëndetin përsa i përket vitaminave. U befasova nga rezultatet - në javën e parë hodha 3 kg dhe një madhësi. Nuk kam vërejtur ndonjë efekt anësor, u ndjeva më mirë, kishte lehtësi në lëvizje dhe ecje.

Marina, 28 vjet:
Pritjet nuk u realizuan. Përkundër faktit se kapsulat janë të lira, ato nuk kanë ndonjë përfitim të veçantë. Mora ilaçin sipas udhëzimeve për një muaj, humba vetëm 6 kg. E vërtetë, ajo nuk e kufizoi veten në të ushqyerit dhe unë kurrë nuk u tërhoqa të luaja sport. Tani po mendoj të blej një shtesë dietike, ndoshta të paktën do të jetë e dobishme.

Rishikimi i dietologëve kapsulë Dietonus

Kristina Lobanovskaya, nutricioniste:
“Sot mbipesha nuk është vetëm një problem mjekësor, por edhe një problem shoqëror. Prandaj, është e nevojshme të merreni me të në mënyrë gjithëpërfshirëse. Sigurisht, ka shumë ilaçe të fuqishme për të zvogëluar peshën e trupit, por ato kanë shumë kundërindikacione dhe efekte anësore. Dietonus Shtë një zhvillim unik shkencor, sepse përmban vetëm komponentë natyrorë. Futja korrekte e kombinuar me ushqimin e kursyer dhe ushtrimet jo vetëm që do të ndihmojnë në zvogëlimin e peshës, por edhe në rinovimin e trupit ”.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Dietiani, Kristina Yuryevna Lobanovskaya, një specialist i ri dhe tashmë i suksesshëm i nutricionistëve, i cili në vitet e praktikës 4, tashmë ka arritur të ndihmojë pothuajse pacientët 1000 të zgjidhin problemet me mbipeshë dhe nënpeshë.

Në aktivitetet e tij, mjeku këshillon pacientët e tij për ushqimin. Kryen zhvillimin e programeve ushqimore individuale për sëmundje të ndryshme. Në karrierën e tij, ai përdor përdorimin e metodave moderne për trajtimin e mbipeshes ose nënpeshës, dhe gjithashtu zbaton metodat e korrigjimit të trupit bazuar në një qasje individuale.

Komente: 1
 1. juliana

  I bleva këto pilula të shtrenjta diete dhe jam shumë e lumtur! Rezultati i tejkaloi të gjitha pritjet e mia! Dietonus shumë më efektive sesa aditivët e tjerë dhe rezultati është i dukshëm pas 10 ditëve të para të përdorimit të ilaçit. Unë jam i gatshëm t'i rekomandoj ata të gjithëve që duan të humbin shpejt peshën!

Shto një koment