llak My Sleep Good nga gërhitja dhe pagjumësia Mund të rrëshqasë mirë

Përshkrimi i gjumit tim i mirë, i zbatuar si një llak për lehtësinë e përdorimit, siguron lehtësim nga gërhitja dhe pagjumësia. Efekti i saj çon në faktin se indet e qiellzës së butë pushojnë të dridhen në mënyrë aktive. Kjo është ajo që siguron efektin e një gjumi të qetë, nëse përdorni ilaçin rregullisht para se të shkoni në shtrat. Ky përmbledhje do të shqyrtojë në detaje përbërjen e barit, pronat e tij të dobishme, mekanizmin e funksionimit të kapuçit të majit, udhëzimet për përdorim, si të dalloni një MySleepGood të vërtetë nga një i rremë, dhe natyrisht, ofrohen vlerësime dhe mendime të vërteta të mjekut në lidhje me përdorimin e një aerosoli që parandalon gërhitjen gjatë natës. Ka një analog të quajtur Snorex, i cili ka një efekt pak më të vogël, por është mjaft i përshtatshëm për t’u përdorur si një alternative.

Llak është një shije e këndshme që lidhet me aromën e agrumeve dhe nenexhikut. Përbërja e May Slip Hood përfshin përbërës natyralë, gjë që shpjegon sigurinë e ilaçit dhe efektivitetin e tij. Prodhuesi garanton që me ndihmën e llakit të propozuar, më në fund mund të shpëtoni nga një gjë e tillë si gërhitja. Produkti është i çertifikuar, nuk është i varur dhe nuk ka kufizime moshe në përdorim.

Alexander Myasnikov foli në detaje për vetitë e dobishme të këtij ilaçi, dhe gjithashtu mendimet e somnologëve për efektivitetin e llak janë botuar atje. My Sleep Good dhe vlerësime reale të njerëzve që u hoqën nga gërhitja.paketim dhe llak My Sleep Good nga gërhitja

Çmim My Sleep Good dhe ku mund të blini në CIS

Sot kostoja e llakut "My Slip Good" është si më poshtë për këto vende:

 • 1483 rubla - Rusi;
 • 397 UAH - Ukrainë;
 • 29,3 rubla - Bjellorusia;
 • 5385 tenge - Kazakistani.

Çmimi në vendet e tjera për këtë ilaç tregohet në faqen e internetit të prodhuesit, Bleni My Sleep Good nga gërhitja me një vëllim prej 26 ml është e mundur përmes formularit të aplikimit në faqen e internetit të zhvilluesit të llakut të vendosur në Moskë në rrugën Clara Zetkin 29.

Bleni MySleepGood Spray nga Gërhitës

Fotografia më poshtë tregon një foto se si duket një fallco. My Sleep Good vëllim prej 30 ml, që mashtruesit shpërndajnë përmes rrjeteve sociale Vkontakte dhe Odnoklassniki, kështu që ju nxisim: të jeni të kujdesshëm, pamja e falsifikuar është dukshëm e ndryshme nga origjinali!

si duket gjumi im i mire

Përshkrimi i veprimit dhe përfitimeve të My Sleep Good

Në zhvillimin e ilaçeve My Sleep Good morën pjesë specialistë të ngushtë, detyra kryesore e të cilëve ishte të studiojë problemet shëndetësore që vijnë nga gërhitja. Wasshtë kryer një studim i hollësishëm i këtij procesi specifik, për shkak të mosfunksionimit të orofaringut, i cili ishte shkaku i shfaqjes së fenomeneve negative siç janë gjumi i dobët, ndërprerja e shkurtër e lëvizjeve të frymëmarrjes dhe dhimbja e kokës. Të gjitha këto probleme përcaktohen nga faktori kryesor, që është mungesa e furnizimit me oksigjen në trup.

Si rezultat, u zgjodhën përbërës me origjinë natyrore, të cilat bënin të mundur tonifikimin e indeve, gjë që bëri të mundur sigurimin e mbështetjes për karakteristikën e dobët të frymëmarrjes së gjumit. My Sleep Good u bë një ilaç që mund të lehtësojë gërhitjen dhe të eliminojë të gjitha pasojat e pakëndshme të këtij procesi, vepron si më poshtë:

 • normalizon funksionalitetin e nazofaringit, i cili ndalon gërhitjen ose zvogëlon intensitetin e tij sa më shumë që të jetë e mundur;
 • qetëson sistemin nervor përmes veprimit të përbërësve me origjinë natyrore, duke siguruar kështu një gjumë të rehatshëm;
 • eliminon mundësinë e një gjendje apnee kur zbulohet një arrest i shkurtër frymëmarrës, i cili shmang negativë të tillë si dhimbjet e kokës në mëngjes dhe fillimi periodik i marramendjes;
 • siguron siguri për sa i përket aplikimit, pasi nuk përmban ngjyra dhe kimikate.

Strukturë My Sleep Good dhe veprimi i përbërësve

Nëse shikoni përbërjen e My Sleep Good, ju mund të jeni disi të befasuar se çfarë lloj përbërësish u përdorën për të krijuar këtë produkt, pasi ato janë lehtësisht të gjetura në kuzhinën e çdo amvise:

 • balsami i limonit dhe nenexhiku - tonifikimi i indeve të laringut, lehtësimin e spazmës dhe shpëtoj nga dhimbja, gjë që përfundimisht garanton një gjumë të qetë;
 • ekstrakt limoni - lehtësimin e tensionit në muskujt e laringut dhe përmirësimin e qarkullimit të gjakut, i cili lidhet me shfaqjen e frymëmarrjes së lehtë, duke shkaktuar një rrjedhë më të madhe të oksigjenit në indet e trupit;
 • ekstrakt i sherebelës - një efekt antiseptik, i cili bën të mundur shpëtimin e inflamacionit me arritjen e një efekti relaksimi.

Secila prej përbërësve të mësipërm ka vetitë e veta pozitive, por së bashku ata mund të arrijnë një efekt shumë më të madh.

përbërja dhe vetitë e përbërësve të ilaçit My Sleep Good

Udhëzime për përdorim My Sleep Good  dhe efikasitetin

Për të marrë rezultatin e dëshiruar nga My Sleep Good, vetëm përdorni llak para gjumit duke e spërkatur atë në gojën tuaj. Shija e barit nuk duhet të bëjë që ju të refuzoheni, pasi kombinon frutat e nenexhikut dhe agrumet, dhe klikimet 1 - 3 do të jenë mjaft të mjaftueshme në një procedurë. Efekti pozitiv i llakit do të merret menjëherë me garancinë e ruajtjes së tij gjatë gjithë natës.

Efikasiteti dhe Rezultatet e Spërkatjes

Kur sëmundja të fillohet, përdorimi i ilaçit mund të mos çojë në eliminimin e plotë të gërhitjes, por vetëm në pjesërisht, domethënë do të bëhet më e qetë, por jo edhe të zhduket plotësisht. Në këtë rast, rezultati i dëshiruar është i mundur vetëm me kushtin që My Sleep Good do të aplikohet mjaft gjatë.

Efektiviteti i llak varet nga faza e sëmundjes. Nëse keni gërhitës që tremb të tjerët, atëherë rezultatet pozitive mund të merren pothuajse menjëherë pas përdorimit të ilaçit.

mendimi i mjekut për ilaçin mund të kalojë mirë

llak My Sleep Good kaloi testet e nevojshme dhe ka një leje për shitje, e cila konfirmohet nga një deklaratë dokumentare:

Dokumenti i certifikatës MySleepGood

Pse po flemë dhe pse na duhet një ëndërr

Në një ëndërr, njerëzit kalojnë një të tretën e jetës së tyre. Në fund të fundit, gjumi është koha që trupi i njeriut duhet të rimarrë forcën pas ditëve të punës me qëllim të grumbullimit të energjisë ditën tjetër. Gjatë gjumit, puna e organeve vitale vazhdon, por shumica e tyre ngadalësohen.

Për një kohë të madhe, shkencëtarë të ndryshëm janë përpjekur të gjejnë përgjigjen e pyetjes, pse duhet të fle? Ata gjithashtu identifikuan disa teori, duke nënkuptuar përgjigje në pyetjen me interes për të gjithë.

 • Teoria e informacionit. Kujtesa njerëzore përbëhet nga kujtime afatgjata dhe të menjëhershme. Afatgjatë pranon çdo sasi informacioni për ruajtjen e tij të përhershme, por kujtesa e menjëhershme kufizohet nga hapësira e saj. I gjithë informacioni i përditshëm futet në të dhe deri në fund të ditës truri i ngjan një depoje plot me mallra, ku është e nevojshme të pastrohet, duke e mbyllur atë për një kohë të caktuar. Prandaj, gjumi është një mënyrë ideale për të ngopur dhe filtruar informacionin e panevojshëm për ju. Falë funksionit të përpunimit të të dhënave të marra, truri i njeriut mund të ruajë informacione që ai nuk i mban mend më, të cilat kanë aftësinë të shfaqen në një moment të caktuar, për shembull, në ndonjë situatë ekstreme. Ju madje mund të mbani mend një shprehje të tillë pasi e gjithë jeta fluturonte nga një vështrim i shkurtër para syve tuaj, ky është po i njëjti rast.
 • Teoria psikologjike. Psikologu Sigmund Freud parashtroi supozimin se një person nuk është në gjendje të durojë botën përreth tij për një kohë të gjatë dhe se ai ka nevojë që të kthehet në mënyrë periodike në gjendjen në të cilën ai ishte para lindjes në një vend ku është i qetë, i ngrohtë dhe i errët. Qëllimi i gjumit është pushimi. Dhe është kjo pjesë e jetës që nuk i nënshtrohet botës, kështu që çdo mëngjes fillon sikur nga një lindje e re.
 • Teoria e energjisë. Në një ëndërr, energjia rikthehet nga zgjimi. Gjumi dhe zgjimi konsiderohen dy kritere të pandashme të jetës njerëzore. Njeriu është duke fjetur dhe zgjuar për të jetuar.

Sasia kryesore e kohës e caktuar për një të rritur për të fjetur duhet të jetë afërsisht orë 7. Fëmijët, natyrisht, duhet të flenë më shumë, pasi të gjitha proceset e rritjes në fazat e para të jetës ndodhin gjatë gjumit.

Ekziston një periudhë e caktuar kohore nga 10 p.m. deri në 5-6 p.m., e cila është më e përshtatshme për rekreacion. Në këtë kohë, veçanërisht nga ora 10 e mëngjesit deri në orën 12 pasnesër, sistemi nervor rikthehet. Por nga 1 deri në 5 netë, trupi pastrohet. Dhe shkencëtarët gjithashtu vunë re se në një ëndërr procesi i plakjes ngadalësohet, kështu që sa më shumë një person fle, aq më pak plaket si nga jashtë ashtu edhe nga ana fizike. Për të përmirësuar gjumin dhe për të hequr qafe pagjumësinë, ju rekomandojmë të provoni ilaçin Sonilyuks.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Kryeredaktor i revistës Obzoroff, specialist profesionist në fushën e mjekësisë, kozmetologjisë dhe dietologjisë. Shkruan dhe përmbledh materialin e shkruar nga mjekët.

Së bashku me përkthyesit, ai përgatit artikuj për lexuesit e huaj bazuar në materiale të përgatitura nga autorët e faqes me kualifikimet e duhura.

Menaxheri i projektit Obzoroff Ai është bashkëautor i shumë artikujve mbi shëndetin dhe metodat moderne të trajtimit të sëmundjeve të zakonshme, të shkruara së bashku me praktikues me përvojë, biografitë e të cilëve gjenden në faqen e autorëve.

Rrjetet sociale të autorit: Facebook Twitter YouTube
Shto një koment