Dojan ngjit për të ngushtuar vaginën dhe për të zvogëluar muret

Shkopi Doyan, i cili siguron efektin e ngushtimit të vaginës, jep një orgazmë shumë të fortë dhe të ndritshme për të dy partnerët. Shkopi e bën vaginën më elastike, të ngushtë për shkak të tkurrjes së muskujve.

Secili vend ka sekretet e veta unike për ta. Dhe Koreja e Jugut nuk është përjashtim. Grassuditërisht rritet një bar në këtë vend - "rrënja e barit të malit Medula", i cili është përbërësi kryesor i një ilaçi unik për ngushtimin e vaginës. Ky përbërës është pjesë e kremës. Virgin Star dhe pa ekzagjerim, ai konsiderohet një kult në vend për shkak të efektivitetit të jashtëzakonshëm të veprimit të tij ndaj grave. Bredhi është veçanërisht i popullarizuar në mesin e grave të martuara që nuk marrin orgazëm për shkak të muskujve të dobësuar vaginal, si dhe lindjes së grave. Koreans e quajnë këtë produkt "Viagra femër". Shkopi prodhohet në formën e një cigare të vogël dhe përfshin ekstraktin e barishteve të famshme të përpunuara përmes përdorimit të zgjidhjeve moderne. Si rezultat i testeve, u zbulua se efekti i dëshiruar i ngushtimit të vaginës ndodh brenda 30 sekondave pas futjes së shkopit në vaginë. Për më tepër, u vërtetua se presioni i mureve të brendshme të vaginës 18 mg / sq Dm pas përdorimit të përbërjes dhe efektit unik të Doyan rritet në 60 mg / sq Dm.

Dojan ngjit për të ngushtuar vaginën

Një nga arsyet kryesore për dobësimin e muskujve të vaginës mund të konsiderohet lindja e fëmijëve. Sa më shumë fëmijë të lindte gruaja, aq më e fortë është shtrirja e muskujve të vaginës dhe, në përputhje me rrethanat, më e dobët e vaginës. Përveç kësaj, ka edhe faktorë të tjerë që çojnë në këtë rezultat.

Njeriu, ndryshe nga shumica e kafshëve, bën dashuri për kënaqësi, dhe jo vetëm për qëllimin e shumimit. Në shumë mënyra, është seksi i rregullt dhe i ndritshëm që përcakton gjendjen e mirë emocionale të njerëzve, dëshirën e tyre për të shijuar jetën. Një nga sëmundjet më të zakonshme të grave në fushën e psikologjisë sot është frigiditeti, që do të thotë pamundësi e marrjes së orgazmës.

Kjo sëmundje zhvillohet më shpesh në periudhën pas lindjes së fëmijës, kur muskujt e vaginës janë shtrirë sa duhet dhe ato nuk tkurren gjatë seksit. Kjo bëhet shkaku i pakënaqësisë së partnerëve dhe, si rezultat, përkeqësimi i gjendjes psikologjike deri në një ndërprerje të marrëdhënieve. Për shumë vite, shkencëtarët janë përpjekur të zgjidhin këtë problem, dhe rezultati i përpjekjeve të tyre ishte shpikja e një numri të madh pajisjesh të krijuara për të siguruar që partnerët të marrin kënaqësi të vërtetë nga kënaqësitë e dashurisë. Një nga pajisjet e tilla është shkopi i Dojan, i cili është i aftë:

 • për të zvogëluar muskujt e vaginës;
 • eliminoni shkakun e erës dhe shfaqjen e infeksioneve të ndryshme;
 • rivendosni mitrën pas lindjes;
 • për të përjashtuar zhvillimin e shumë sëmundjeve;
 • aktivizon procese të ndryshme metabolike;
 • eliminon mundësinë e të ashtuquajturës infeksion kryq.

Pricemimi dhe ku mund të blini Doian?

Shtë shumë e vështirë të blini një shkop të vërtetë Doyan në një farmaci të rregullt. Rekomandohet të blini produktin në dyqanin zyrtar në internet, ku ato shiten me një çmim prej rreth 1200 rubla. Mos llogarisni në një mjet më të lirë, sepse në këtë rast blerësit do t'i ofrohet një false. Vështirë se është e nevojshme të kurseni kënaqësinë, dhe dëshira për ta bërë këtë mund të çojë në pasoja negative për trupin.

Sot, ofrohen një larmi produktesh që, sipas shitësve dhe prodhuesve, në mënyrë efektive ngushtojnë vaginën. Ndër oferta të tilla janë shumë opsione të denja. Por siç tregon praktika, gratë pas përdorimit të pajisjes Doyan zgjedhin këtë mundësi.

Kur miratoni përdorimin e produktit Doyan nga një gjinekolog, rekomandohet të blini këtë produkt të veçantë. Në faqen zyrtare të internetit për shitje të fondeve, promovime të ndryshme mbahen vazhdimisht duke ofruar zbritje të konsiderueshme. Mimi i "Viagra femër" nuk mbart një barrë të madhe financiare, dhe në vende të ndryshme një shkop për ngushtimin e vaginës mund të blihet me çmimet e mëposhtme:

 • RF - rubla 1290;
 • Kazakistan - 10 tenge;
 • Ukrainë - 496 hryvnia.

Bleni Doian Chka për vaginën

Shenjat e tendosjes së muskujve vaginal

Dojan shkop rekomandohet për përdorim në prani të simptomave të mëposhtme:

 • nevoja për të përdorur objekte me diametër të madh për kënaqësi dhe kënaqësi;
 • mungesë e ndjesisë së kontraktimeve vaginale gjatë zgjimit seksual;
 • paaftësia për të shtrydhur gishtin tregues nga muskujt e vaginës;
 • vështirësi në arritjen e orgazmës;
 • pamundësia për të kënaqur partnerin.

Përdorimi i shkopinjve bën të mundur:

 • eliminoni ndjenjën e shqetësimit gjatë seksit për shkak të dobësisë së mureve të vaginës;
 • aktivizimi i tkurrjes së muskujve vaginal;
 • eleminimi i pasojave negative të lindjes;
 • përjashtimi i gjasave të zhvillimit të sëmundjeve të caktuara.

Parimi i veprimit Doian Chka

Pas përdorimit të Doyan, muret vagjinale tkurren për 30 sekonda. Vagina bëhet e ngushtë, dhe ky efekt formon një orgazmë me cilësi të lartë të partnerëve. Përveç kësaj, shkopi mund të trajtojë ftohtësinë, të përmirësojë cilësinë e jetës seksuale, të rivendosë mitrën pas lindjes në madhësinë e saj të mëparshme dhe të heq erën. Përdorimi i një shkopi unik ju lejon të bëni vagjinën më të ngushtë dhe të siguroni një orgazëm intensive, të ndritshme.

Përveç kësaj, orgazmat do të bëhen më shpesh dhe më të mira. Për të rivendosur aftësinë për të marrë kënaqësi të vërtetë nga seksi, bredha e Dojan dhe qirinjtë Vagilex do të ndihmojnë. Ky mjet është veçanërisht i domosdoshëm për gratë që nuk kanë shijuar një jetë intime për një kohë të gjatë. Seksi i keq ose mungesa e tij nuk duhet të jetë arsyeja e ndarjeve. Ngushtimi i vaginës do t’i lejojë një gruaje të fitojë kontrollin e muskujve të vaginës, gjë që bën të mundur që partnerit t’i japë ndjesi të reja të paharrueshme. Almostshtë pothuajse e pamundur të mbivlerësohet efekti i përdorimit të këtij mjeti unik.

Aplikimi Doian

Mjelja duhet të përdoret ekskluzivisht nga gratë. Para se të përdorni shkopinjtë, duhet të lani plotësisht vaginën. Pastaj shkopi Doyan njomet me ujë dhe ngadalë futet në vaginë me rotacion të njëkohshëm dhe masazh për 30 sekonda. Për të arritur efektin maksimal të mundshëm, duhet t'i përmbaheni rekomandimeve të mëposhtme. Shtë më mirë të lubrifikoni shkopin me një xhel të veçantë hidratues, i cili blihet veçmas.

Nëse xhel nuk përdoret për ndonjë arsye, pajisja mund të laget me ujë dhe pastaj të futet në vaginë. Shkopi mund të përdoret me ose pa xhel. Rekomandohet të përsërisni procedurën 2 - 4 herë. Në fillim, 1 - 2 aplikime mund të jenë të mjaftueshme, dhe numri i procedurave varet nga diskrecioni i vetë gruas. Kohëzgjatja e masazhit nuk duhet të kalojë 30 sekonda.

Ky kufizim ka për qëllim eliminimin e situatës së ngushtimit të tepruar të vaginës dhe, si rezultat, pengimin e aktit. Nëse efekti është shumë i fortë, atëherë muret e vaginës duhet të lubrifikohen me hidratuesin e përfshirë në çantë. Pajisja mund të përdoret çdo 3 - 4 e ditës, dhe pasi ta përdorni, duhet ta shpëlani atë plotësisht dhe ta fshini me një peshqir të thatë. Mbajeni pajisjen në një vend të thatë.

Противопоказания

Para se të përdorni Doyan, rekomandohet që të konsultoheni me një gjinekolog për konsultë. Ndonjëherë një shkarkesë e trashë është e mundur, që do të thotë që duhet të ndaloni përdorimin e produktit. Në këtë situatë, rekomandohet që të bëni dush dhe shpëlarje të mirë të vaginës disa herë në ditë. Brenda 1 - 2 ditëve, këto sekrecione do të eliminohen në mënyrën e zakonshme. Kur përdorni pajisjen, djegia dhe kruajtja janë të mundshme, të cilat mund të eliminohen lehtësisht duke shpëlarë vagjinën me një solucion kamomili. Në rastin e instalimit të një spirale, mund të përdorni mjetin vetëm pas një muaji.

Ju nuk mund ta përdorni produktin për gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë foshnje me gji. Përveç kësaj, produkti është i ndaluar për përdorim gjatë menstruacioneve. Ekspertët gjithashtu nuk rekomandojnë përdorimin e Doyan në rast të ndonjë sëmundjeje të organeve gjenitale. Nëse, pas përdorimit të produktit, dhimbja shfaqet në pjesën e poshtme të barkut, atëherë kjo mund të konsiderohet normë. Dhimbja është një shenjë e tkurrjes aktive të muskujve.

Karakteristikat dhe përbërja e Doian

Shumë ekspertë vërejnë përbërjen plotësisht unike të Doian. Nuk është aq e larmishme për sa i përket numrit të përbërësve, por të gjithë krijojnë një efekt universal të fortë nga përdorimi i produktit.

 1. Talk. Ky përbërës përdoret në mënyrë aktive në pluhurat e foshnjës. Talc është i pasur me silikon dhe magji, kjo është arsyeja pse shpesh gjendet edhe në ilaçe të ndryshme dhe shtesa dietike.
 2. Dafinë e avokatit. Komponenti gjendet në vajra esencialë të ndryshëm.
 3. Pluhur perlash. Qëllimi kryesor i përbërësit është heqja e dëmshme për radikalët e trupit dhe produktet e dekompozimit të yndyrës. Për shkak të kësaj, një ngadalësim i plakjes së qelizave dhe një përmirësim i rëndësishëm në shkëmbimin midis qelizave aktivizohen. Si rezultat, lëkura është rinovuar seriozisht, imuniteti është forcuar, frekuenca e cikleve menstruale është normalizuar.
 4. Borneol. Për shkak të pranisë së këtij komponenti në organet e vendosura në legen, qarkullimi i gjakut është përmirësuar ndjeshëm. Për më tepër, një antimikrobik i fortë dhe një numër efektesh të tjera pozitive janë të dukshme.
 5. Rrënja e barit është "Mount Madula". Përbërësi është një përqendrim me origjinë natyrore dhe faktori kryesor në aktivizimin e tkurrjes së muskujve të vaginës. Edhe në Kinën e lashtë, përbërësi rekomandohej për t'u përdorur nga gratë për të marrë kënaqësi më të fortë seksuale. Për shkak të këtij përbërësi, formohet efekti i virgjërisë, gjë që rrit cilësinë e orgazmës.
 6. Alum pluhur. Përjashtoni zhvillimin e inflamacioneve të ndryshme në organet gjenitale.

Gjatësia e Doyan është 12 - 15 cm, dhe diametri i saj është 2 - 3 cm. Në dendësi të lartë, shkopi është mjaft i brishtë, prandaj kërkon trajtim të kujdesshëm. Pesha e produktit është 134 gram. Paketimi i shkopit është një kuti e zakonshme, dhe vetë shkopi vendoset në një film të izoluar, i cili përjashton kontaktin e tij me mjedisin e jashtëm para përdorimit.

Kryeredaktor i revistës Obzoroff, specialist profesionist në fushën e mjekësisë, kozmetologjisë dhe dietologjisë. Shkruan dhe përmbledh materialin e shkruar nga mjekët.

Së bashku me përkthyesit, ai përgatit artikuj për lexuesit e huaj bazuar në materiale të përgatitura nga autorët e faqes me kualifikimet e duhura.

Menaxheri i projektit Obzoroff Ai është bashkëautor i shumë artikujve mbi shëndetin dhe metodat moderne të trajtimit të sëmundjeve të zakonshme, të shkruara së bashku me praktikues me përvojë, biografitë e të cilëve gjenden në faqen e autorëve.

Rrjetet sociale të autorit: Facebook Twitter YouTube
Shto një koment