StandUp Gel për zmadhimin e penisit: mundësi të reja për burrat

StandUp Gel Ky është një produkt i veçantë, jo medicinal, veprimi i të cilit ka për qëllim rritjen e organit gjenital mashkullor. Një krem ​​për të përmirësuar rritjen e penisit në gjatësi do t'ju lejojë të arrini rezultate pas disa dhjetëra aplikimeve. Me këtë krem, një burrë do të jetë në gjendje të normalizojë jetën e tij seksuale. Përveç kësaj, ai do të fillojë të ndjehet më i sigurt kur komunikon me anëtarët e seksit të kundërt.

StandUp Gel për zmadhimin e penisit

Cream StandUp për zmadhimin e penisit fillon në mënyrë aktive me veprime mbi organet gjenitale pas aplikimit të parë. Dhe për një njeri, kursi i përdorimit të këtij ilaçi do të zgjidhë problemet e mëposhtme dhe të hap mundësi të reja:

 • Derdhje e shpejtë. Ky problem ndikon negativisht në kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale. Pas aplikimit të substancës, koka e penisit do të bëhet më pak e ndjeshme. Falë kësaj, do të jetë e mundur të zgjasni marrëdhëniet seksuale duke fshirë mbaresat nervore të penisit;
 • Testosterone e ulët. Ky hormon seksi prodhohet në testes. Prodhimi i tij ndikon në dëshirën seksuale dhe në funksionin riprodhues. Por me moshën, prodhimi i testosteronit është ulur ndjeshëm. Për shkak të kësaj, një burrë ka probleme shëndetësore. Një rënie e testosteronit ndikon negativisht në dëshirën seksuale. Përveç kësaj, sa më e ulët sasia e testosteronit, aq më i madh është rreziku i zhvillimit të depresionit;
 • Steriliteti. Përdorimi i kremës së penisit optimizon lëvizjen e spermës. Falë kësaj, cilësia e spermës bëhet më e lartë. Kjo ka një efekt pozitiv në funksionin riprodhues të burrave.

Udhëzime për përdorim StandUp Gel

StandUp Gel Rekomandohet të përdorni për burra rregullisht, pasi që vetëm me përdorim të vazhdueshëm të produktit rezultati do të jetë i dukshëm. Kremi duhet të fshihet çdo ditë në penis me lëvizje të lehta masazhi për 10 minuta. Pas kësaj, duhet të prisni derisa kremi të përthithet plotësisht. Ju nuk mund ta lani substancën, pasi në këtë rast një rezultat pozitiv nga përdorimi i produktit nuk do të pasojë. Kursi i aplikimit të kremës për zgjerimin e penisit duhet të jetë së paku 1 muaj. Nëse dëshironi të arrini mundësi të reja dhe rezultate edhe më të mëdha, duhet të përdorni mjetin për dy muaj. Rekomandohet gjithashtu që të përsërisni periodikisht rrjedhën e përdorimit StandUp Gelpor është më mirë ta bëni këtë jo më shumë se një herë në gjashtë muaj.

Avantazhet StandUp Gel para metodave tradicionale

Avantazhet StandUp Gel para metodave tradicionale

 

Tani shumica e seksit më të fortë shqetësohen për madhësinë e penisit të tyre. Prandaj, shumë prodhues filluan të prodhojnë ilaçe që kanë për qëllim zgjerimin e penisit. por StandUp Gel tejkalon substanca të ngjashme në shumë mënyra, madje edhe kremi i famshëm Titanium. Përparësitë e tij përfshijnë pronat e mëposhtme:

 • Shpejtësia e arritjes së rezultatit. Substanca do të fillojë të ndikojë pozitivisht në organet gjenitale mashkullore pas procedurës së parë. Dhe fjalë për fjalë pas tre ose katër përdorimeve të kremës, penisi juaj do të bëhet shumë më i madh, dhe kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale do të rritet;
 • Përbërja. Për dallim nga analogët, kjo krem ​​për zgjerimin e penisit nuk përmban përbërës që ndikojnë negativisht në shëndetin e një njeriu. Edhe me përdorim të zgjatur, substancat në përbërjen e barit nuk shkaktojnë alergji;
 • Zëvendësimi me kontraceptivë të tjerë. Gjatë marrëdhënies seksuale, kremi mund të përdoret si një lubrifikant intim, është i përshtatshëm edhe për seksin anal;
 • Kurseni efektin e përdorimit të kremës për një kohë të gjatë. Shumica e burrave në rishikimet e tyre vërejnë se anëtari i tyre nuk ka ndryshuar në madhësi për një kohë të gjatë pas përfundimit të përdorimit të drogës;
 • Nuk ka varësi. Falë përbërësve natyrorë në përbërjen e kremës për zgjerimin e penisit, një burrë nuk ka një varësi nga përdorimi i tij;
 • Kosto e arsyeshme. çmim StandUp Gel shumë më e ulët se ajo e analogëve, dhe konsumi i kremës është më pak. Kjo ju lejon të kurseni para dhe të merrni një rezultat të dukshëm.

Provimet klinike të kremës StandUp Gel

Përbërja dhe efekti i përbërësve StandUp Gel

Kremi për zgjerimin e penisit përmban substanca të sigurta për trupin e njeriut. Prandaj, ilaçi nuk shkakton një reaksion alergjik edhe pas përdorimit të zgjatur.

krem StandUp Gel përmban përbërës ekskluzivisht natyralë që nuk kanë analoge sintetike. Përveç kësaj, siguria e secilit përbërës në produkt është testuar në mënyrë empirike. Si rezultat i testimit, u zbulua se substancat kanë një efekt pozitiv dhe nuk kontribuojnë në shfaqjen e ndonjë sëmundjeje.

Përbërja e detajuar e kremës për zgjerimin e penisit është treguar në këtë foto.

Përbërja dhe efekti i përbërësve StandUp Gel

Indikacionet dhe kundërindikimet

Krem për zgjerimin e penisit është i destinuar për të gjithë burrat që kanë probleme me madhësinë e penisit të tyre mashkullor. Ju mund të filloni të përdorni mjetin për të gjithë ata që tashmë kanë filluar të bëjnë seks. Krem faleminderit StandUp Gel të rinjtë do të jenë në gjendje të ndjehen më të sigurt gjatë seksit. Gjithashtu, kremi për zgjerimin e penisit duhet të përdoret nga ata që rrezikojnë të infertilitetit. Drogës stimulon prodhimin e spermës, prandaj, ka një efekt pozitiv në pjellori.

Për shkak të faktit se përbërja e substancës përmban vetëm përbërës me origjinë natyrore, nuk ka kundërindikacione për përdorimin e këtij agjenti. Por para se të aplikoni kremin, rekomandohet të studioni se nga është krijuar, pasi njeriu mund të ketë intolerancë ndaj substancave të caktuara.

Shqyrtime dhe mendime të mjekëve dhe blerësve në lidhje me xhel

Përshtypjet e klientit për veprimet StandUp Gel

Edhe pse kremi për zgjerimin e penisit doli në shitje jo shumë kohë më parë, shumë ekspertë tashmë e rekomandojnë atë tek pacientët e tyre. Kjo ndodh sepse ky ilaç është më i miri në llojin e tij. Mjekët shënojnë përbërjen e tij natyrale dhe cilësinë e përbërësve aktiv. Gjatë testimit të kremës, asnjë urolog nuk zbuloi një reagim alergjik nga përdorimi i ilaçit.

Rishikimet e StandUp Gel Konsumatorët largohen nga 20 në 40 vjeç. Pothuajse 90% e atyre që përdorin këtë krem ​​shënojnë se ata panë se si penisi i tyre zmadhohet pas fërkimit 5-6. Dhe pas rrjedhës së përdorimit, të gjithë thonë se penisi i tyre u bë më i gjatë për të paktën 5 centimetra, dhe trashësia e organit u rrit me 1,5-2 cm (këto shifra mund të ndryshojnë në varësi të karakteristikave individuale të trupit të burrit). Për më tepër, një rezultat i tillë u ruajt edhe pas disa muajsh.

Gjithashtu në rishikimet mbi kremin e zgjerimit të penisit thuhet se nuk ka efekte anësore. Droga prek 100% të burrave ekskluzivisht në një mënyrë pozitive. Të gjithë burrat vërejnë se krem StandUp Gel lejohet të diversifikojnë jetën e tyre seksuale. Në fund të fundit, ilaçi jo vetëm që kontribuon në prodhimin e testosteronit, por gjithashtu zgjidh problemet me ereksionin.

Efekti i aplikimit StandUp Gel

Mimi, si dhe ku të blini StandUp Gelmetodat e dorëzimit

Blej StandUp Gel Ju mund të bëni në faqen zyrtare të prodhuesit, përveç kësaj, klientët e rinj mund të llogarisin në një zbritje të mirë deri në 30-40%. Vetëm atje mund ta gjeni mjetin origjinal me çmimin më të mirë. Mos u besoni dyqaneve të rishitësit, pasi shpesh ka falsifikime, të cilat në përbërjen e tyre përmbajnë substanca që kanë një efekt negativ në trup.

Renditja e një krem ​​për zgjerimin e penisit mund të bëhet lehtësisht në faqen e internetit të prodhuesit. Dorëzimi kryhet me postë në kudo në botë. Blerësi do të jetë në gjendje të marrë porosinë e tij me krem ​​në vetëm disa ditë. Para dërgimit, mallrat paketohen me kujdes, kështu që produktet nuk deformohen gjatë transportit dhe askush nuk do të dijë për përmbajtjen e parcelës. Kostoja e dërgimit të drogës varet nga largësia e vendbanimit nga depoja. Kremin duhet ta paguani kur të merrni paketën në postë në çfarëdo mënyre të përshtatshme: me kartë krediti ose me para.

Ku të blej StandUp Gel dorëzim

Çmim StandUp Gel në Rusi është 990 rubla, shpërndarja e këtij kremi për zgjerimin e penisit kryhet me postë në vendet e mëposhtme: Armenia, Belarusia, Georgia, Kazakistan, Moldavia, Ukraina.

Disa fjalë për sigurinë e seksit

Abstinenca seksuale është e vetmja mënyrë 100 për qind për të mos mbetur shtatzënë. Nëse nuk ka aktivitet seksual, atëherë vezët nuk mund të takohen me spermën. Shumica e adoleshentëve nuk kanë përvojë seksuale. Sidoqoftë, nëse një çift në dashuri vendosin të bëjnë seks, atëherë ata duhet t'i përmbahen rregullave të përshkruara më poshtë.

Përbërja e kontraceptivëve përfshin të njëjtat hormone që janë në trupin e vajzës. Ata rregullojnë ciklin menstrual dhe kundërshtojnë fekondimin e vezëve. Sot, farmacitë ofrojnë shumë pilula të tilla me kombinime të ndryshme të hormoneve. Më shpesh ato duhet të konsumohen rregullisht (më së shumti çdo ditë). Shtë më mirë të këshilloheni me një gjinekolog përpara se të filloni seksualisht, në mënyrë që mjeku juaj të mund t'ju ekzaminojë dhe të ju rekomandojë kontraceptivë që janë më të mirët për ju. Përdorimi i saktë dhe në kohë i tabletave është pothuajse 100 për qind e një shtatëzënie të padëshiruar.

Urologu Novitsyuk Dmitry Fedorovich për 20 vjet i angazhuar në diagnostikimin, trajtimin dhe parandalimin e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar.

Komente: 1
 1. i sinqertë

  Pasdite te mira, me te vertete dua te porosis me xhel STANDUP me dorezim ne Spanje? Shpresoj se mund të përdoret për burrat e zi? Unë nuk mund ta gjej këtë produkt askund në vendin tim, a është me të vërtetë një gjë e tillë e rrallë?

Shto një koment