BigBoy xhel për rritjen e madhësisë së penisit: trashësia dhe gjatësia

BigBoy Xheli special është një produkt krejtësisht i ri për rritjen e madhësisë së penisit dhe përmirësimin e fuqisë mashkullore. Amongshtë ndër ofertat e reja në tregun dixhital në vitin 2020. Prodhuesi i tij deklaroi se xheli është i përshtatshëm për burra të të gjitha moshave. Meshkujt më të fortë madje mund ta përdorin atë për të lehtësuar problemet që lidhen me inflamacionin e prostatës. Duke marrë parasysh vlerësimet e shumta të klientëve në lidhje me këtë produkt të zgjerimit të penisit, gjëja më e rëndësishme duhet të theksohet: BigBoy rrit ngritjen dhe qëndrueshmërinë në shtrat. Përshkrimi i kremës BigBoytë publikuara në forume në internet mbi seksualitetin njerëzor janë jashtëzakonisht pozitive. Ato janë publikuar si nga burrat ashtu edhe nga gratë që pretendojnë se duke përdorur këtë krem, ata kanë arritur kënaqësinë maksimale reciproke.

BigBoy xhel për zgjerimin e penisit

Si të blini një përmirësues të dëshirës seksuale BigBoy? A ka shumë mashtrime në portalet e shitjeve të rreme si eBay, Amazon, eMag, Alibaba dhe AliExpress? Si të përdorim BigBoy xhel për zgjerimin e penisit? A ofron faqja zyrtare e internetit akses në promovime dhe oferta të tilla si Get 3 Kopjo BigBoy për çmimin prej 2?

Prodhuesi këshillon blerësit që të kenë kujdes nga mashtrimi dhe falsifikimi BigBoyata vetëm duhet të porosisin një produkt për një epsh më të fortë përmes faqes zyrtare të internetit. Për ta bërë këtë, shkruani emrin dhe numrin e telefonit në formatin e disponueshëm atje. Dorëzimi kryhet nga shërbimet korrier dhe postare. Përmirësuesi i potencialit për burrat paguhet pas pranimit të mallrave!

3 faktorë që vrasin epshin mashkullor!

Të gjithë burrat duan të jenë të famshëm në mesin e grave si dashnorë të mëdhenj. Ose, të paktën, jini të sigurt në aftësinë për të përmbushur nevojat e partnerit tuaj në shtrat. Për shkak të kësaj, ata shpesh marrin çajra bimorë të krijuar për të rritur fuqinë e meshkujve. Por ka shumë faktorë që kontribuojnë në epsh të ulët. Para së gjithash, gjithmonë ekziston rreziku i problemeve që lidhen me inflamacionin e prostatës. Sidomos nëse një person tashmë ka kaluar "kulmin e rinisë" ose ai është pothuajse 50 vjeç. Prandaj, rekomandohet që të ndiqni një dietë që është e dobishme për ruajtjen e shëndetit të prostatës. Stresi është një tjetër vrasës i shquar i dëshirës intime mashkullore. Ekzistojnë disa tinktura bimore që mund të përdoren për të trajtuar çrregullimet nervore.

Faktorët që vrasin libidon mashkull!

Ka shumë detaje specifike të ndryshme në seks që mund të mësojmë nga shkenca moderne. Rezulton se dëshira për seks tek burrat varet jo vetëm nga të dhënat e jashtme të partnerit seksual. Ka parakushte të tjera që rrisin ose ulin epshin. Shkencëtarët italianë kanë zbuluar se drita e ndritshme stimulon dëshirën seksuale në të dy gjinitë. Kjo ndikon në ekuilibrin hormonal në trupin e tyre. Sipas një studimi në Siena, i cili përfshinte 38 burra testesh dhe gra me epsh të ulët. Gjysma e tyre iu nënshtruan seancave 30-minutëshe në dritë të ndritshme. Papritur oreksi i tyre për kontakt intim u rrit.

Këtu janë 3 faktorët kryesorë që ndikojnë negativisht në epshin mashkullor:

 • Stresi i lartë: kjo është "vrasësi" kryesor i dëshirës seksuale mashkullore. Momentet e shpeshta stresuese dhe presioni psikologjik janë kundërindikuar në dëshirën e mashkullit për seks.
 • Obeziteti: mbipesha çon në çrregullime metabolike. Sipas shkencëtarëve, ata janë gjithashtu armiq të seksit mashkull. Bilanci ushqimor duhet të respektohet në çdo moshë!
 • Mungesa e të kuptuarit të partnerit: burrat gjithashtu ndonjëherë qajnë!

Reviewsfarë rishikimesh lënë blerësit në lidhje me xhel për fuqinë BigBoy?

BigBoy xhel natyral për të përmirësuar cilësinë e potencës dhe për të rritur qëndrueshmërinë intime. Prodhuesi ka deklaruar se është i përshtatshëm për burra të të gjitha moshave. Ka shumë komente pozitive për klientët në forume produktesh pjellorie në internet. Gratë dhe burrat miratojnë aftësinë e produktit për të rritur kënaqësinë e ndërsjellë në shtrat.

Blerësit më së shpeshti flasin për shenja të tilla pozitive të xhelit BigBoy në vlerësimet, komentet dhe opinionet e tyre në forume intime:

 • Formula natyrale e xhelit për të forcuar epshin ndihmon në minimizimin e kundërindikacioneve të mundshme;
 • Pas aplikimit të xhelit BigBoy qëndrueshmëria në shtrat përmirësohet;
 • Përmirësohet cilësia e orgazmës;
 • Pricemimi i favorshëm në faqen zyrtare të produktit BigBoy;
 • Shtë e thjeshtë për të porositur mallra dhe të shpejtë dhe shpërndarje në adresën e specifikuar.

Shqyrtime rreth xhelit për fuqinë BigBoy

Sidoqoftë, ju rekomandojmë të ndiqni udhëzimet për përdorimin e këtij produkti të përfshirë në paketim! Përkundër faktit se prodhuesi pretendon se BigBoy Isshtë produkti më efektiv që shpejt jep rezultate mbresëlënëse, ne vendosëm të marrim mendimin e atyre që tashmë e kanë provuar. Redaktorët e faqes në internet Medeurope.info vizituan dhjetëra forume ku diskutuan këtë temë dhe analizuan komentet e përdoruesve. Siç pritej, mendimet u ndanë. Sigurisht, shumë burra pohojnë se ata kanë përmirësuar jetën e tyre seksuale në përgjithësi që kur filluan të përdorin xhelin. BigBoypor ka disa përdorues që nuk janë shumë entuziastë për këtë produkt. Siç doli, ata prisnin një rezultat shumë më të mirë nga sa u ofron mjekësia moderne. Në përgjithësi, ka mjaft ëndërrimtarë në forumet e burrave.

Cilët janë përbërësit kryesorë të xhelit BigBoy?

xhel BigBoy ka një formulë plotësisht natyrale dhe organike, që përbëhet nga një ekstrakt i bimëve të ndryshme të fuqishme. Secila prej tyre dihet se është një agjent i fuqishëm anti-inflamator dhe hipoallergenik. Ata i shtohen formulës së xhelit për të përmirësuar funksionimin e gjëndrës së prostatës. Shkenca i konsideron ato të sigurta për përdorim të përditshëm. BigBoy është një xhel për të rikthyer fuqinë dhe burrërinë, e cila përdoret në sipërfaqen e penisit. Burra të të gjitha moshave mund të përfitojnë nga përfitimet e saj për të rritur epsh dhe durimin në shtrat.

Përbërësit kryesorë për forcimin aktiv të forcës intime të meshkujve në xhel BigBoy janë si më poshtë:

 • Ekstrakt Rhodiola Rosea: forcon muret e kapilarëve të enëve të gjakut, duke rritur qarkullimin e gjakut, duke lejuar që ajo të qarkullojë lirshëm në trup. Kjo do të thotë që organi riprodhues mashkull mund të zgjerohet lehtë, duke mbajtur një gjendje vertikale për një periudhë të gjatë kohore. Të dy partnerët arrijnë nivele maksimale të kënaqësisë reciproke.
 • Ekstrakt frutash Guarana: Një ekstrakt i fuqishëm bimor nga Amazon. Dizenjuar për të rritur epshin mashkull dhe për të rritur dëshirën seksuale. Shumica e urologëve rekomandojnë përdorimin BigBoy për parandalimin e sëmundjeve të prostatës.
 • Ekstrakt livando: lehtëson depërtimin e xhelit në shtresat më të thella të lëkurës. Jep penisit një aromë të këndshme, duke mbushur kokën e penisit me qëndrueshmëri dhe energji. Përmirëson kohëzgjatjen e një akti intim.
 • Ekstrakt Mentha Arvensis: përmirëson qarkullimin e gjakut dhe vitalitetin. Punon për të përmirësuar potencialin dhe vitalitetin e burrave gjatë "punës intime".

Si të aplikoni dhe përdorni xhel ereksioni BigBoy?

Ky xhel ereksioni aplikohet në sipërfaqen e lëkurës të organit riprodhues mashkullor. Udhëzimet e hollësishme për përdorim janë të mbyllura nga prodhuesi në paketimin e produktit. Bernadette është shumë e popullarizuar tek adhuruesit e përmirësuesve organikë të epshit. Për shembull, disa nga produktet më të njohura nga ky prodhues: kapsula Amaroktableta Adamour.

Ndërmarrja farmaceutike "Bernadette" gjithashtu ofron kozmetikë organike që synojnë detoksin natyral të trupit. Pikat janë një shembull i shkëlqyeshëm. Bactefort për të pastruar në mënyrë aktive trupin e toksinave dhe toksinave. Të gjitha këto produkte kanë një formulë natyrale dhe janë të sigurta për përdorim të rregullt ditor.

Ja se si të përdorni dhe aplikoni Strong Men Gel BigBoy:

 1. Aplikoni një sasi të vogël xhel BigBoy në nivel lokal, përgjatë organit riprodhues mashkullor. Ju gjithashtu mund t’i kërkoni partnerit tuaj ta bëjë këtë për të shijuar afërsinë e njëri-tjetrit.
 2. Përdorni këtë ilaç rreth 30-40 minuta para aktivitetit të parashikuar seksual, gjatë paralojës, ose për vetë-stimulim të penisit.
 3. Përsëriteni këtë procedurë çdo ditë për një muaj kalendarik.

Si të porosisni xhel për kënaqësi të ndërsjellë me një çmim të mirë në internet?

prodhues BigBoy thotë se një produkt për epsh më të fortë dhe fuqi më të madhe është në dispozicion me çmimin më të mirë në faqen zyrtare. Faqja gjithashtu ofron zbritje të ndryshme promovuese. Mimi i xhelit BigBoy në vendet evropiane është afërsisht 39 euro me 50% zbritje.

Zbuloni më shumë rreth mundësisë për të blerë xhel Big Boy me 50% zbritje në faqen e internetit të prodhuesit.

blej BigBoy me zbritje 50%

Jini pasionant dhe të fortë në çdo moshë!

Si të bëhemi një dashnor pasionant në çdo moshë!

Ata thonë se oreksi vjen me të ngrënët. Kjo është thënia e saktë për gjithçka që ndodh në jetën e përditshme. Përfshirë marrëdhëniet tona të dashurisë dhe marrëdhëniet e dhomës së gjumit. Partneri juaj gjithashtu meriton kënaqësi të mirë seksuale. Nëse dëshironi të arrini përsosjen seksuale, atëherë angazhohuni në aktivitete të zgjeruara intime me partnerin tuaj, dhe BigBoy dhe zmadhues i penisit Titanium xhel Ata do t'ju ndihmojnë me këtë. Psikologët kërkojnë që të mos merren me "grumbullime", kështu që gjithmonë duhet të flisni për atë që ju pëlqen dhe atë që nuk dëshironi! Kjo do të ndihmojë në shmangien e shumë debateve.

A është i mirë apo i keq një penis i trashë?

Nuk është sekret që madhësia e penisit është një temë që shpesh pushton mendjet e shumë burrave pasi kultura moderne është fiksuar me barazimin e madhësisë me kënaqësinë (pavarësisht hulumtimeve që tregojnë se madhësia me të vërtetë nuk ka rëndësi kur bëhet fjalë për kënaqësinë e partnerit). Burrat zakonisht nënkuptojnë gjatësinë kur diskutojnë për madhësinë e penisit, por rrethi është gjithashtu një faktor i rëndësishëm.

Në të vërtetë, shumë besojnë se duke përdorur një krem BigBoy rritja e një penisi të trashë është më e dëshirueshme sesa e gjatë, duke supozuar që problemet shëndetësore të penisit janë gjithsesi të barabarta. Sidoqoftë, disa burra vazhdojnë të ndihen të pakëndshëm me një penis të trashë, veçanërisht nëse mendojnë se trashësia vizualisht e shkurton dinjitetin e saj.

BigBoy A është xhel dhe një penis i trashë apo i mirë?

Të them të drejtën, ata nuk kanë asnjë arsye për këtë. Kur diskutojnë për madhësinë e preferuar të penisit, burrat priren të injorojnë faktin se masa e penisit është me të vërtetë vetëm një pjesë relativisht e vogël e ekuacionit. Me përjashtim të rastit të një mikro penisi të vërtetë, një burrë zakonisht ka një penis me madhësi të mjaftueshme për të kënaqur partneren e tij. Mbarimet nervore që krijojnë një përgjigje orgazmike tek gratë janë të vendosura në pjesën "afër" të vaginës, kështu që për shumicën e grave edhe një penis i vogël mund të prodhojë përgjigjen e dëshiruar.

Sidoqoftë, një burrë penisi i të cilit është më i trashë ka një avantazh të lehtë ndaj një burri tjetër me të njëjtën grup aftësish seksuale, por një penis pak më të hollë kur bëhet fjalë për seks. Kjo sepse një penis më i trashë shtrin vagjinën gjatë marrëdhënies seksuale, duke krijuar më shumë stimulim të këtyre mbaresave nervore.

Sidoqoftë, një shtrirje e tillë duhet të përgatitet dhe trajtohet në mënyrë të përshtatshme. Me këtë në mendje, këtu janë disa këshilla për një burrë me një penis të trashë (ose një grua që është e lidhur me një burrë të tillë).

Sa më i trashë penisi, aq më e vështirë është depërtimi - dhe sa më e vështirë të depërtohet, aq më e dhimbshme mund të jetë për një grua. Përdorimi i Big Boy Gel mund të ndihmojë në lehtësimin e hyrjes në vaginë, duke e bërë marrëdhënien më të këndshme për të dy palët.

graso BigBoy në vetvete nuk mund të jetë e mjaftueshme për ta bërë hyrjen e parë të këndshme për një grua. Të gjithë burrat duhet të përfshijnë parathënie adekuate në dashurinë e tyre, por kjo është veçanërisht e vërtetë për një burrë me një karin e trashë. Stimulimi manual dhe oral i vagjinës është një fillim i mirë, por mos harroni për gjinjtë, veshët dhe çdo pjesë tjetër që gruaja gjen sensuale. Dhe kur vjen koha për depërtimin aktual, është e rëndësishme që jo vetëm ta shtrydhni atë brenda. Burri duhet të veprojë ngadalë, të lirojë presionin në vaginë dhe nëse ka rezistencë, të tërhiqet për një kohë dhe të përkëdhel veten dhe partneren e tij me vazhdimin e paralojës. Dhe, sigurisht, nëse një grua ndjen dhimbje dhe e tregon atë, verbalisht ose ndryshe, atëherë akti duhet të ndalet.

Kur një burrë ka një penis të trashë, gruaja duhet të monitorojë seriozisht aktivitetin seksual, dhe kjo e lejon atë të bëjë rregullime nëse nuk është e përshtatshme me trashësinë e penisit të partnerit të saj. Për këtë arsye, pozicioni misionar nuk është zgjidhja më e mirë për të bërë seks me një penis të trashë. Pozicioni i lartë për gruan zakonisht i jep asaj aftësinë për të kontrolluar depërtimin. Disa gra gjithashtu preferojnë pozicionin e shtyllës, në të cilën gruaja qëndron me këmbët e futura, ndërsa burri hyn nga prapa. Ky pozicion funksionon më mirë nëse nuk ka një ndryshim të madh në gjatësi midis burrit dhe gruas.

Bëj një pyetje

Dmitry Novitsyuk

Urolog Novitsyuk Dmitry Fedorovich për 20 vjet është angazhuar në diagnostikimin, trajtimin dhe parandalimin e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar.

Obzoroff
Shto një koment