Maca peruan për potencë - rishikim ekstrakt Peruvian Maca

Ështja e përmirësimit të cilësisë në jetën seksuale të një personi mbetet gjithmonë e rëndësishme. Për këtë qëllim, përdoren ilaçe të ndryshme, ndër të cilat Peruvian Maca është një nga afrodiziakët më efektivë që rrit fuqinë. Një përgatitje cilësore është bërë nga një kulture ekzotike e rrënjës me vetitë unike shëruese që rritet në kontinentin e Amerikës së Jugut. Që nga kohërat e lashta, indianët i konsideronin rrënjët e lulekave peruan një produkt ushqimor të vlefshëm, duke i marrë ato në formë të papjekur ose të zier, dhe gjithashtu përdoren si një ilaç efektiv për pothuajse të gjitha sëmundjet.

Aminoacidet dhe alkaloidet, mineralet, acidet e vitaminave dhe amidet e acideve, të cilat janë pjesë e bimës peruan Maca, japin një efekt në trupin e njeriut në drejtime shumë të ndryshme. Bima përmban një sasi të madhe të kalciumit dhe kaliumit, si dhe elementë të tillë thelbësorë si jodi dhe elementë të tjerë gjurmë. Zhardhokët përmbajnë uridinë, acid malik, neurotoksina, në një gjendje natyrore. Molekulat e acidit karboksilik kanë një efekt stabilizues në sistemin nervor qendror të njeriut.

Përbërja sasiore e bimës peruan Maca shpërndahet si vijon:

 • karbohidratet, përmbajtja e të cilave arrin 80%;
 • proteinat janë përafërsisht 10-15 përqind.

I vlefshëm kur përdorni ilaçin Peruvian Maca është prania e vitaminave B (12, 2, 1), si dhe E dhe C. Secila prej substancave dhe elementeve që përmbahen në lulëkuqët kryejnë funksionin e tij specifik. Ekstrakti i Maca në nivele të larta të përqendrimit është marrë:

 1. Për të parandaluar shfaqjen e neoplazmave malinje;
 2. Parandalimi i sëmundjes kardiovaskulare, si forcim i murit vaskular dhe parandalimi i formimit të mpiksjes së gjakut;
 3. Imuniteti i rritur, parandalimi i depërtimit të infeksioneve të trupit;
 4. Me qëllim të forcimit të sistemit musculoskeletal;
 5. Nëse është e nevojshme, rrisni efikasitetin, qëndrueshmërinë, përmirësoni vëmendjen dhe kujtesën e një personi për shkak të efektit tonik.

Përdorimi i preparatit peruan Maca, i cili ka një përbërje kaq të veçantë, është jashtëzakonisht i efektshëm për ruajtjen e shëndetit jo vetëm të burrave, por edhe të grave. Sidoqoftë, një rezultat pozitiv mund të arrihet vetëm nëse përdorni një ilaç të çertifikuar bazuar në produkte origjinale.

Përforcues natyror i ngritjes së lulekuqes peruan

Ku ta blini pluhurin Maca Peruan

Tani në rrjetin e farmacive dhe dyqanet e seksit Peruvian Maca nuk zbatohet. Duke marrë parasysh që shumica e burrave janë në siklet të blejnë personalisht mallra të këtij lloji, është më lehtë të bësh një porosi në internet. Për ta bërë këtë, duhet të shkoni në faqen zyrtare të internetit dhe të lini një kërkesë. Ju mund të blini Maca peruan në 30 vende të botës, çmimi i së cilës është rreth 980 rubla në Rusi, 400 hryvnia në Ukrainë, 5500 tenge në Kazakistan etj.

Bleni Maca peruan për të përmirësuar fuqinë

Bleni ekstrakt Peruvian Maca me zbritje është e mundur në shumë vende të Bashkimit Evropian dhe Azisë. Në territorin e secilit vend, dorëzimi nga një shpërndarës zyrtar është i vlefshëm, listat e lidhjeve në faqet për vendosjen e një porosie janë si

 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaShqipëri;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaАвстрия;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaHungari;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaGreqi;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaSpanjë;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaLetoni;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaЛитва;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaPoloni;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaPortugali;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaRumani;
 • Maca peruan për potencialin - Rishikimi i ekstraktit Peruvian MacaSllovenia;
 • KroaciaKroacia.

Brenda 15 minutave pas vendosjes së porosisë, menaxheri i kompanisë telefonon numrin e kontaktit të klientit dhe specifikon adresën e dorëzimit të mallrave.

Karakteristikat dhe përfitimet e ilaçit Peruvian Maca

Substancat biologjikisht aktive që janë pjesë e ilaçit peruan Maca çojnë në rritjen e lëvizjes së spermës, e cila është shumë e rëndësishme në trajtimin e infertilitetit. Për më tepër, këto substanca ndikojnë jo vetëm në cilësinë, por edhe në bollëkun e spermës, duke rritur numrin e spermatocidëve të riprodhuar, i cili përdoret në trajtimin e një sëmundjeje kaq serioze, si ulja e vëllimit të spermës gjatë një akti derdhjeje. Glukozinolatet dhe thiocyanates organike lidhin komponentë toksikë gjatë procesit të trajtimit, duke shfaqur një efekt antitumor, antioksidant. Duke vepruar si një afrodiziak i fuqishëm, ilaçi është në gjendje të përmirësojë ndjeshëm dëshirën seksuale, bazuar në ngacmimin e qelizave mikrob, përmirëson vetitë funksionale të prostatës.

Ekstrakti i bimës peruan Maca përmirëson funksionimin e sistemit që synon fekondimin me farën që shpërthen, rrit aktivitetin seksual jo vetëm të burrave, por edhe të grave. Duke siguruar një efekt restaurues dhe stimulues me përdorimin sistematik, ilaçi ngadalëson ndjeshëm procesin e plakjes së trupit të njeriut, stimulon përtëritje të lëkurës. Shoqëria moderne jeton në kushte të presionit të vazhdueshëm psikologjik dhe një ritëm të përshpejtuar të jetës, i cili çdo ditë krijon situata konflikti.

Cilësitë e jashtëzakonshme të lulekuqeve peruan për të rritur rezistencën e trupit ndaj situatave stresuese e bëjnë përdorimin e tij jashtëzakonisht të dobishëm. Prania në përgatitjen e pararendësve të sekreteve seksuale, steroleve bimore është një faktor shumë i rëndësishëm në menopauzë ose në gjendjen pas menstruacioneve të një gruaje. Duke aktivizuar përqendrimin e proteinës që lidh oksigjenin në fibrat e muskujve, përbërësit që përmbajnë në bimë janë në gjendje të rrisin forcën fizike dhe të rrisin qëndrueshmërinë gjatë stërvitjes së atletëve. Dobia e një ilaçi natyral është një alternativë e shkëlqyeshme për aditivë të ndryshëm sintetikë të rekomanduar për ngjarje sportive.

Rekomandime për përdorimin e Maki Peruianit

Rekomandohet të përdorni një ilaç që përmban lulekuqe peruan si një agjent terapeutik nëse vërehen simptomat e mëposhtme:

 • shkalla e dëshirës shqisore zvogëlohet;
 • një grua ka vështirësi të konceptojë një fëmijë;
 • si pjesë e terapisë komplekse ose parandalimit të sëmundjeve të sistemit riprodhues të mashkullit që shoqërohet me uretrën;
 • shfaqja e shenjave të një ndjenje të lodhjes së vazhdueshme që nuk zhduket edhe pas një pushimi të gjatë.

Një kurs trajtimi me ilaçin Maca Peruan kryhet nëse është e nevojshme të rritet qëndrueshmëria gjatë një ushtrimi fizik intensiv dhe të vazhdueshëm. Mesatarisht, përdorimi i ilaçit për 28 ditë kërkohet për të marrë një efekt terapeutik, por periudha specifike varet nga lloji i produktit dhe rezultati i dëshiruar.

efekti i përdorimit të maki peruan

Rregullat për përdorimin e pluhurit Maca Peru për potencë

Ruajtja e plotë e të gjitha vetive medicinale arrihet nëse përdorni maca në formën e saj natyrale, pa trajtim termik. Sidoqoftë, për banorët e qytetit, veçanërisht nëse ata jetojnë në një kontinent tjetër, gjetja e një kulture rrënjë të freskët për shitje është pothuajse një detyrë joreale. Një shtesë e veçantë e bërë nga rrënjët e përpunuara Peru Maca ofron një alternativë të shkëlqyeshme për një fabrikë të freskët. Për të marrë lëndë të parë që mund të ruhen për një kohë të gjatë dhe në të njëjtën kohë vetitë e tyre të rralla nuk humbin aspak, përdoret një teknologji e veçantë. Zhardhokët maca pastrohen, zhvlerësohen dhe priten në copa të vogla. Pastaj ato thahen në diell ose në një furrë të veçantë në dyzet e pesë gradë nxehtësie. Në të ardhmen, një produkt i tillë përdoret për të përgatitur përgatitje që përmbajnë përqendrime të ndryshme të makas.

Në krahasim me formën e pluhurit, ekstrakti nga rrënjët e lulekave, që përmbajnë substanca të dobishme në një formë të ngopur, ka efikasitet dhe efektivitet më të madh. Sidoqoftë, aroma dhe shija origjinale e ekstraktit parandalon përdorimin e saj në formën e tij të pastër. Prandaj, më shpesh, ekstrakti i ilaçit përdoret në formën e kapsulave me shtimin e substancave të tjera të dobishme. Përveç një spektri të gjerë veprimi, lulekuqja peruan ka një numër avantazhesh për shkak të përbërjes së saj natyrale. Ilaçi absorbohet lehtësisht, është i përshtatshëm për t'u përdorur, praktikisht nuk ka efekte anësore. Edhe pse ekspertët nuk e quajnë lulekuqen peruan një ilaç, por aftësia e saj për të zgjidhur shumë probleme të ndryshme shëndetësore e bën përdorimin e ilaçit shumë popullor, veçanërisht në lidhje me njerëzit e moshuar.

Sidoqoftë, megjithëse nuk ka kufizime të veçanta në përdorimin e kulturës rrënjësore të Mac peruan, përdorimi i tij duhet t'u bindet rregullave të caktuara:

 • Fillon ilaçi Peruvian Maca me doza të vogla, me kalimin e kohës, duke rritur dozën në tre lugë çaji në ditë;
 • Për të ruajtur trupin në gjendje të mirë pune, mjafton të merrni jo më shumë se 5 g pluhur çdo ditë;
 • Kur përdorni lulekuqe për qëllime terapeutike, doza ditore rritet në gramë 12.

Kur zhvilloni një kurs trajtimi, rekomandohet të bëni një pushim një ditor çdo javë në mënyrë që trupi të ketë mundësinë për t'u çlodhur. Në kapsulat, prodhuesit rekomandojnë të merrni ilaçin dy në të njëjtën kohë. Sidoqoftë, duhet të filloni me një dozë më të ulët, duke u përqëndruar në ndjenjat tuaja.

Forma pluhur e ilaçit Maca Peruane ju lejon ta përdorni në mënyra të ndryshme. Ilaçi mund të shtohet në ushqimin e përgatitur ose të konsumohet veçmas. Për të mbajtur të paprekura të gjitha substancat e vlefshme, temperatura e ushqimit të cilit i shtohet pluhuri nuk duhet të jetë më i lartë se 45 gradë Celsius. Kur përcaktoni kohën e marrjes së drogës, nuk duhet të harroni se lulekuqja peruan ka një efekt të fortë tonik. Prandaj, pritja e saj në kohën e gjumit mund të provokojë pagjumësi, të shkaktojë një ndjenjë ankthi.

Kufizimet për marrjen e ekstraktit Peruvian Maca

Përdorimi i bimës peruan Maca në specie të ndryshme për një kohë të gjatë, duke përfshirë si një produkt të vlefshëm ushqimor, ka vërtetuar sigurinë absolute të kulturave rrënjësore. Sidoqoftë, në disa raste, është më mirë të braktisni përdorimin e saj. Para së gjithash, kjo vlen për ata njerëz që janë intolerant ndaj substancave që përbëjnë bimën. Shtë gjithashtu më mirë që gratë shtatzëna të përmbahen nga marrja e drogës. Në moshën 18 vjeç, përdorimi i lulekuqeve duhet të pajtohet me mjekun, pasi me rritjen e eksitueshmërisë neuropsikologjike, pasojat e padëshirueshme janë të mundshme.

Përdorimi i paarsyeshëm i ilaçit mund të çojë në efekte anësore nga sistemi nervor dhe kardiovaskular - një rritje në rrahjen e zemrës, presionin e gjakut, dhimbje koke, shfaqjen e frikave pa shkak, rritje të nervozizmit. Manifestime tejet të rralla të çrregullimeve të traktit gastrointestinal - dispepsi, urth. Nëse e kufizoni veten në një dozë të vetme të barit, atëherë arrihet një efekt afatshkurtër. Për të arritur një përmirësim të vazhdueshëm të fuqisë, rekomandohet të merrni Maca peruan me kurse të krijuara për javë 2-3 dhe ta përsërisni atë pas një pushimi. Në këtë rast, trupi merr sasinë e nevojshme të substancave të shëndetshme.

Si te zgjidhni nje produkt cilesor

Në dyqanet ose kioskat e zakonshme të qytetit, lulekuqja natyrore peruane nuk shitet. Droga shpërndahet përmes faqeve zyrtare të internetit të prodhuesit dhe shpërndarësve të tij. Vetëm në këtë rast, blerësi është i garantuar të blejë një produkt cilësor, duke shmangur falsifikimet. Në këtë faqe mund të njiheni me certifikatat e cilësisë dhe sigurisë, të merrni udhëzime të plota se si të përdorni ekstraktin Peruvian Maca. Familjariteti me vlerësimet e konsumatorit do të ndihmojë për të shmangur blerjen e falsifikimeve.

Origjina e bimës peruan Maca

Arritjet e industrisë moderne farmaceutike kanë bërë që ilaçet e krijuara artificialisht të jenë në dispozicion, të cilat rrisin fuqinë dhe ndikojnë në shëndetin seksual. Një ndikim i caktuar në ndryshimin e preferencave të konsumatorit ndaj kimikateve ka pasur një politikë të reklamimit të vazhdueshëm dhe madje edhe ndërhyrës. Sidoqoftë, kohët e fundit gjithnjë e më shumë njerëz kuptojnë se mjetet natyrore natyrore jo vetëm që zgjidhin në mënyrë efektive problemet ekzistuese, por janë absolutisht të sigurta për shëndetin e njeriut, kështu që ato nuk kanë efekte anësore.

Majoneza Klopovnik, e njohur si Maki peruan, rritet në vargmalet malore në një lartësi prej katër mijë metrash në Argjentinë, Peru dhe Bolivi. Përpjekjet për të kultivuar një bimë me veti unike shëruese në zona të tjera kanë qenë të pasuksesshme. Zhardhokët që rezultuan nuk përmbajnë substanca që e dallojnë këtë bimë dhe e bëjnë lulëkuqen peruan kaq të vlefshme. Maca peruan në vendet e Amerikës së Jugut që nga kohërat e lashta ishte një produkt i zakonshëm që indianët e përdorën si një ushqim kryesor, si dhe për qëllime medicinale. Sidoqoftë, me kalimin e kohës, kur përdorimi i lulekuqeve si një ushqim kryesor për shkak të përhapjes së produkteve më të lira dhe më produktive, humbi rëndësinë e saj, të lashtat e saj u ulën ndjeshëm. Si rezultat, lulekuqja është bërë një produkt i pakët.

Të dobishme në bimë janë të gjitha pjesët e saj, të përdorura si një shtesë në dietë, që plotësojnë plotësisht nevojën e përditshme të njeriut për elementë të tillë. Gjethet e lulekuqeve peruan janë të dobishme për gratë për të forcuar epsh për shkak të glikozideve steroide që ato përmbajnë. Pluhuri nga rrënjët e maki për burrat është i vlefshëm në atë që është më i efektshmi dhe në të njëjtën kohë i sigurt, ndryshe nga, për shembull, Viagra, një mjet për të rritur fuqinë.

Burrat duhet t'i kushtojnë vëmendje bimës peruan Maca gjithashtu sepse ajo, duke furnizuar me lëndë ushqyese në testikuj, përmirëson funksionimin e tyre. Maca peruan rekomandohet për ata që kanë një rrezik gjenetik të zhvillimit të sëmundjeve të sistemit riprodhues. Për banorët e një zone me një ekologji jo të kënaqshme, ilaçi shërben si një profilaktik i shkëlqyeshëm që rrit nivelin e mbrojtjes së trupit. Përdorimi i lulekuqeve peruan është efektiv në prani të sëmundjeve shumë të ndryshme, si në formën e tij të pastër, pa mjete të tjera (kurse trajtimi), ashtu edhe si pjesë e terapisë komplekse, së bashku me ilaçe të tjera terapeutike.

Faktorët për seksin me cilësi të mirë

Të gjithë e dinë që seksi është një përbërës i rëndësishëm i një marrëdhënie harmonike dhe të lumtur. Sidoqoftë, pak njerëz përmendin se seksi duhet t'i pëlqejë të dy partnerët, dhe të mos jetë një mënyrë për të kënaqur njëri, dhe tortura për tjetrin, fundi i të cilit ai pret çdo sekondë. Në këtë artikull, ne do të dëshironim t'ju tregojmë për atë që ju nevojitet për seks cilësor, në mënyrë që t'ju kënaqet dhe ta bëjë marrëdhënien tuaj edhe më të fortë dhe më të gëzueshme.

Ka disa rregulla që mund të ndihmojnë në arritjen e harmonisë në shtrat. Ndonjëherë ato janë shumë qesharake dhe duken absurde, megjithatë, për disa çifte kjo është një pengesë serioze për seksin cilësor dhe kënaqësinë e plotë. Dhe kështu, le të mos humbasim kohë dhe menjëherë të zbresim në biznes, ose më saktë, në trup:

 • Alkooli. Duket për shumë njerëz se me ndihmën e dozës së pranuar të alkoolit ne pushojmë dhe kemi çdo shans për të bërë seks më të mirë dhe më të mirë. Kjo është veçanërisht "demonstron" seksi në një datë të parë. Ky mendim është i gabuar, pasi që alkooli në vetvete është një kundër depresionit që mund të prishë jo vetëm koordinimin tuaj, por gjithashtu parandalon që sistemi nervor qendror të "negociojë" me trupin tuaj. Një mbledhje, çlirimi i lubrifikimit vaginal dhe faktorë të tjerë mund të dëmtohen gjithashtu. Dhe për këtë arsye, nëse e konsideroni seksin si vazhdim të një mbrëmje romantike, mos e teproni me adoptimin e pijeve alkoolike.
 • Drejt mbrapa. Pavarësisht se sa e çuditshme mund të tingëllojë, një sjellje e ngathët mund t'ju pengojë të arrini një orgazëm dhe të bëhen pengesë për seksin cilësor. Sipas shkencëtarëve, kur ne ndalemi, në trupin tonë rritet prodhimi i kortizolit, i cili ndikon drejtpërdrejt në formimin e testosteronit, dhe dihet se ndikon në epshin e të dy partnerëve.
 • Gjendje e mirë fizike. Ne nuk do të flasim për krem Titan Gel dhe rëndësia e madhësisë së penisit për një grua, por thjesht duam t'ju kujtojmë se pesha e tepërt e bën të vështirë nxitimin drejt anijeve, dhe për këtë arsye një mbledhje mund të mos jetë e njëjta siç dëshironi të keni. Gjithashtu, centimetra shtesë mund të ndikojnë në gjendjen psiko - emocionale, si rezultat i së cilës partneri nuk do të jetë në gjendje të pushojë, dhe të gjitha përpjekjet do të shkojnë poshtë. Gulçim dhe dhimbje muskulore janë gjithashtu të mundshme.
 • Këmbët janë të ngrohta. Seksi, kur partnerët në çorape, u bë shëmbëlltyrë në gjuhë, megjithatë, shkencëtarët vërtetuan se gratë që bënin dashuri në çorape, domethënë ishin të ngrohta, morën një orgazmë në raste 80, ndërsa "kolegët e tyre beznosnye" vetëm në 50 . Pra, çorapet, sado të çuditshme të duket, janë një nga faktorët që ju nevojiten për seks cilësor.
 • Pirja e duhanit. Harmshtë folur shumë për dëmin e tij, por nëse zbuloni se është shkaku i mosfunksionimit erektil, ne mendojmë se megjithatë do të mendoni se si të hiqni dorë nga pirja e duhanit. Ju gjithashtu mund të shpëtoni nga gulçim gjatë marrëdhënies seksuale.
 • Heqni qafe komplekset. Kjo është veçanërisht e vërtetë për gratë. Sipas psikologëve, për të marrë një orgazëm, një grua duhet të pushojë plotësisht. Prandaj përpiquni të mos mendoni për palosjet tuaja, duke qenë mbipesha dhe gjëra të ngjashme. Ju mund të kryeni një eksperiment të pazakontë mbi veten tuaj - mendoni për faktin që hoqët mbathjet tuaja, që do të thotë se nuk keni ku të shkoni dhe e vetmja rrugëdalje është të shijoni procesin. Dhe mund të përpiqeni të urreni trupin tuaj më vonë.

Urologu Novitsyuk Dmitry Fedorovich për 20 vjet i angazhuar në diagnostikimin, trajtimin dhe parandalimin e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar.

Komente: 3
 1. Maria

  Për një kohë të gjatë burri im dhe unë nuk kemi pasur sukses të kishim fëmijë. Ne provuam metoda të ndryshme. Në fillim, natyrisht, ata iu drejtuan mjekëve, por ata vetëm na dërguan në teste të pafund për të marrë më shumë para, pa shpjeguar me të vërtetë asgjë. Dhe burri im dhe unë ishim aq të dëshpëruar sa vendosëm t’i drejtohemi mjekësisë tradicionale. Fatkeqësisht, ajo nuk solli rezultatin e duhur. Për shkak të këtyre problemeve, fuqia e burrit është ulur shumë, sepse për ne tani detyra bashkëshortore ishte e ngjashme me shërbimin ushtarak. Sidoqoftë, tek një prej punonjësve të partisë korporative, një koleg, siç doli, që më parë kishte vuajtur nga pamundësia për të pasur fëmijë, na këshilloi të nxjerrim lulekuqe peruane. Ne sidomos nuk kishim shpresë për asgjë, kështu që nuk kishte asgjë për të humbur: vendosëm të provojmë. Ne studiuam me kujdes udhëzimet në mënyrë që të mos ketë efekte anësore, dhe të dy dhe unë dhe burri im filluan t'i marrim ato. Në fillim, burri tregoi ndryshime pozitive: ai u bë më aktiv seksual, dhe fuqia u rrit ndjeshëm, dhe zemra ime u mbush me shpresë se një ditë ne mund të bëhemi akoma prindër. Tani unë jam tashmë 2 muajsh dhe nuk mund ta përcjell gëzimin që ndiej! Pra, nëse vuani nga një problem i ngjashëm, atëherë mos e humbni shpresën: ekziston një rrugëdalje!

 2. maj

  Kurrë nuk do ta kisha menduar që një situatë e tillë do të ndodhte në familjen tonë kaq herët, por ajo që ndodhi ndodhi, dhe unë, si optimist në jetë, isha i sigurt se gjithçka do të zgjidhej shumë lehtë, por doli që jo. Në përgjithësi, situata është si më poshtë. burri im është një biznesmen i ri dhe shumë shpesh në punë i nënshtrohet të gjitha llojeve të stresit, në fillim nuk ndikoi në shëndet në asnjë mënyrë, dhe pastaj ata filluan të vërejnë se burri im kishte probleme me potencën, në fillim gjithçka filloi zakonisht, ai nuk u ngrit pas një dite të vështirë, por pak nga përpjekjet e mia dhe kaq patën sukses, dhe pastaj ndodhi gjithnjë e më shpesh. Unë pashë që burri im ishte shumë i shqetësuar për këtë, i shpjegova se në çdo rast, unë do ta ndihmoja atë në zgjidhjen e problemit të tij, ne filluam të shkonim tek mjekët, disa ilaçe nuk ndihmuan aspak, disa dhanë pak rezultat, burri im gjithnjë e më shumë i shqetësuar dhe ai humbi zemrën, dhe për shkak të kësaj unë u shqetësova edhe më shumë, por nuk doja të ndalem fare. Në përgjithësi, më shumë për të kuptuar çështjen, dëgjova për ilaçin e mrekullueshëm "Peru Maca", burri im pranoi të provonte dhe ne përsëri kishim shpresë. Në përgjithësi, ky ilaç me të vërtetë filloi të përmirësonte potencialin e burrit të saj, me kalimin e kohës gjithçka funksionoi plotësisht. Unë patjetër e rekomandoj këtë mjet dhe sigurohuni që të mos hiqni dorë!

 3. Parim

  Në sfondin e stresit të vazhdueshëm emocional në punë, fillova të kisha probleme me ereksionin. Në fillim nuk i kushtova vëmendje, mendova se gjithçka do të kalonte, por situata po përkeqësohej. Unë nuk pi gjenetikë në parim, ato kanë shumë efekte anësore, unë isha duke kërkuar produkte natyrore. Maca peruan për potencë mori shumë komente pozitive në internet, vendosa ta provoj. Por menjëherë ju këshilloj të lexoni me kujdes udhëzimet e përdorimit. Në fillim vendosa të filloja me doza të mëdha, por kur nuk munda të fle normalisht për dy ditë, kuptova që prodhuesi nuk dha rekomandime më kot. Ju duhet ta merrni në doza të vogla në mënyrë që trupi të mësohet gradualisht. Kam përzier ilaçin në ushqim, praktikisht nuk ndihet. Por duhet të respektohet kërkesa që temperatura e ushqimit ose pijeve të mos jetë më e lartë se 45 gradë. Nëse temperatura është më e lartë, ilaçi humbet vetitë e tij të dobishme. Efekti është i dukshëm pas dy javësh, unë jo vetëm që jam zhdukur "keqpërdor" kur ereksioni zhduket papritur, por kohëzgjatja e marrëdhënies filloi të rritet, tani nuk është më 5-10 minuta, por shumë më e gjatë. Kam pirë kursin për tre javë. Përveç faktit që gjërat janë përmirësuar me potencë, imuniteti është rritur gjithashtu. Nëse më parë kam qenë i sëmurë mjaft shpesh, pothuajse çdo muaj, atëherë në gjashtë muajt e fundit pas pirjes së kursit - jo një herë.

Shto një koment