Kapsula për të përmirësuar fuqinë "Don Juan"

Ilaçi natyral "Don Juan" është krijuar për të rivendosur shëndetin e burrave dhe aktivitetin seksual në çdo moshë. Një produkt inovativ i krijuar nga shkencëtarë modernë në laboratorët francezë do t'ju ndihmojë të rimarrni aftësitë tuaja dhe fuqinë seksuale të mëparshme brenda pak ditësh! Risi tashmë ka ndryshuar jetën e shumë burrave! Kapsulat Don Juan janë produkti i parë efektiv i provuar. Le të hedhim një vështrim në përfitimet kryesore të një kompleksi bimor natyror të verës, bazuar në kërkimin dhe zhvillimin afatgjatë.

Kapsula për të përmirësuar potencialin Don Juan

Karakteristikat e dobishme, përbërja, efekti në trup, efikasiteti flasin vetë, dhe rishikimet e dhjetëra mijëra burrave të kënaqur frymëzojnë vetëbesim - ilaçi "Don Juan" për potencë nuk do t'ju heqë poshtë dhe në momentin më të rëndësishëm do të "qëndroni në majë"! Shikoni informacionin e detajuar në këtë artikull për t'u armatosur plotësisht në çdo kohë.

Don Juan Informacion mbi Produktin

Produkti me përbërës natyralë në përbërjen e tij është krijuar për të rivendosur shëndetin seksual, për të rikthyer fuqinë në nivelin e mëparshëm dhe për të forcuar funksionet mbrojtëse të trupit. Një koktej novator-bimor verë i krijuar për të aktivizuar potencën, zgjat kohën e marrëdhënies dhe zgjat ngritjen. Ekspertët rekomandojnë këtë shtesë për të gjitha llojet e mosfunksionimit erektil, dobësi seksuale dhe probleme të tjera në sferën intime. Me kapsulat Don Juan, kënaqësia e burrave rritet me nëntëdhjetë e pesë përqind.

Përshkrimi i kapsollave Don Juan

Përgatitja e çertifikuar bazuar në formulën e patentuar PROVINOLS includes përfshin aminoacidin L-ARGININE, selen, zink, ekstrakt të rrënjës xhensen dhe ekstrakte nga bimë të tjera medicinale.

Ndikimi i përbërjes së kapsollave "Don Juan" në trupin e një burri

Përbërja e produktit "Don Juan" për potencë përfshin gjashtë përbërës të dobishëm, të dhuruar nga natyra. Efektiviteti i ilaçit është provuar nga kërkimet nga shkencëtarët francezë, si dhe nga rishikimet e pacientëve të kënaqur me rezultatin. Komponenti kryesor është PROVINOLS (një formulë e patentuar, e cila është një kompleks vazodilatator, siguron rrjedhjen e gjakut në penis, mban një mbledhje të fortë dhe të sigurt për një kohë të gjatë). Polifenolët e verës së kuqe aktivizojnë sintezën e oksidit nitrik, mbushin rrjetin vaskular të penisit me gjak, duke rezultuar në ereksion të qëndrueshëm.

Farmacistët francezë punuan për zhvillimin së bashku me institutin INRA. Ata u bashkuan me një sipërmarrje për prodhimin e verës të quajtur Société Française de Distilleries. Elementë me cilësi të lartë me fuqi shëruese nxirren nga vera e kuqe. Kapsulat Don Juan janë formuluar me kujdes për të maksimizuar përfitimet terapeutike.

Kapsula për përmirësimin e potencës "Don Juan"

 

Përfitimet e polifenoleve të verës së kuqe që gjenden në kapsulat Don Juan:

 • Pastrimi i trupit nga toksinat;
 • Forcimi i sistemit imunitar;
 • Aktivizimi i proceseve metabolike;
 • Forcimi i elasticitetit të murit vaskular;
 • Parandalimi i mpiksjes së gjakut;
 • Reduktimi i rrezikut të zhvillimit të sëmundjeve kardiovaskulare;
 • Parandalimi i impotencës;
 • Reduktimi i rrezikut të adenomës së prostatës;
 • Mirëmbajtja e niveleve normale të sheqerit në gjak;
 • Mbrojtja nga infeksionet virale akute të frymëmarrjes;
 • Ulja e përqindjes së yndyrës trupore;
 • Rregullimi i metabolizmit të karbohidrateve.

Don Juan përbëhet nga pesë përbërësit e mëposhtëm, të cilët përshkruhen më poshtë:

 1. Zinku aktivizon funksionimin e gonadave, promovon prodhimin e testosteronit.
 2. Seleni ndikon drejtpërdrejt në spermatogjenezë, rrit sasinë e ejakulatit dhe përmirëson cilësinë e tij.
 3. Ekstrakti i rrënjës së xhensenit ka një efekt pozitiv në gjendjen e trupit, e tonifikon atë dhe nxit prodhimin e testosteronit. L-Arginina zgjeron menjëherë enët e gjakut, mbush penisin me forcë dhe fuqi dhe stabilizon ereksionin.
 4. Ekstrakti nga rrënja e macas peruan, të mbledhur në Peru, rrit epshin, aktivizon zonat erogjene dhe zgjat kohën e marrëdhënies seksuale. Gjatë koitusit, ndjesitë intensifikohen, orgazma shndërrohet në një fishekzjarr të vërtetë emocionesh.
 5. Komponenti L-Arginine ndihmon prodhimin e oksidit nitrik, rregullon metabolizmin e tij dhe kontrollon nivelin në gjak. Përshpejton qarkullimin e gjakut, është përgjegjës për "shpërndarjen" e gjakut në trupin shpellor të penisit.

Përveç kësaj, L-Arginine ka një efekt të shkëlqyeshëm në funksionimin e zonës gjenitale në këtë mënyrë:

 • Stimulon potencën;
 • Rrit aktivitetin seksual;
 • Zgjat ereksionin;
 • Zgjat kohën e marrëdhënies;
 • Përgjegjës për prodhimin e serotoninës;
 • Merr pjesë në spermatogjenezë;
 • Dyfishon ndjesitë e këndshme gjatë vetë paramendimit dhe marrëdhënies seksuale;
 • E bën orgazmën më të ndritshme;
 • Aktivizon punën e të gjitha organeve dhe sistemeve;
 • Përmirëson gjumin.

Sinergjia e dy komponentëve është efekti i një force të dyfishtë! PROVINOLS ™ dhe L-Arginine bashkëveprojnë, mbështesin forcën e njëri-tjetrit dhe japin rezultate të shkëlqyera! Ata aktivizojnë qarkullimin e gjakut në zonën e legenit, ndihmojnë në ruajtjen e një niveli të qëndrueshëm të ereksionit dhe çlirojnë forcën dhe fuqinë mashkullore. Trupi shpellor i penisit është i mbushur me gjak tre herë më shpejt.

Pse është Don Juan kaq popullor?

Përfitimet e pamohueshme të Don Juan stimulojnë shumë burra të bëjnë zgjedhjen e duhur. Pse zgjidhet?

 1. Efekti kumulativ i ilaçit ju lejon të arrini një rezultat me cilësi të lartë dhe afatgjatë: nuk mbani mend më për problemet në zonën gjenitale;
 2. Përgjegjës për marrjen e një ereksioni afatgjatë;
 3. Rrit ndjeshëm kohën e marrëdhënieve seksuale;
 4. E bën orgazmën më të ndritshme;
 5. Përmirëson prodhimin e spermës;
 6. Cilësia e ejakulatit rritet, gjë që konfirmohet nga studimet laboratorike midis burrave që morën pjesë në eksperiment;
 7. Ilaç natyral XNUMX%, vendas në Francë.

Shqyrtime mbi efektivitetin e kapsollave Don Juan

Indikacionet për përdorimin e kapsollave Don Juan

"Don Juan" tregohet për burrat që vuajnë nga mosfunksionimi seksual si shtesë e trajtimit kryesor ose si një ilaç i pavarur. E përshkruar për probleme në zonën gjenitale, shpërthim të parakohshëm të spermës, mbledhje të paqëndrueshme, pagjumësi, eksitim nervor, ulje të seksit, ngecje të gjakut në organet e legenit.

Kundërindikimet dhe efektet anësore

 • Hipersensitiviteti ndaj përbërësve
 • Sëmundja hipertonike
 • Sëmundjet kardiovaskulare
 • Reaksionet alergjike ndaj elementeve përbërës
 • Mosha e fëmijëve (nën tetëmbëdhjetë vjeç, nuk duhet ta merrni këtë ilaç).

Si ta përdorim ilaçin?

Rekomandohet të merrni kapsolla Don Juan njëzet e tridhjetë minuta para marrëdhënies së pritshme seksuale. Efekti zgjat gjatë gjithë ditës. Zakonisht, ilaçi për potencë tolerohet mirë, por nëse ndodhin reaksione të padëshiruara, duhet të ndërprisni marrjen e tij dhe të konsultoheni me një mjek. Si rezultat i përdorimit të zgjatur të kapsulave varësia "Don Juan" nuk zhvillohet, përbërja e saj nuk përfshin substanca të dëmshme. Produkti është i pajtueshëm me përdorimin e pijeve alkoolike.

Si t’i porosisni këto kapsolla me dorëzim?

Kapsulat "Don Juan" për potencë mund të porositen në faqen zyrtare të internetit, pasi të keni plotësuar formularin e feedback-ut. Një përfaqësues i ndërmarrjes do t'ju kontaktojë, do t'ju japë informacion mbi produktin, do t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja dhe do t'ju ndihmojë të zgjidhni skemën optimale të pritjes.

Kapsula për përmirësimin e potencës "Don Juan"

Ju mund të paguani për porosinë tuaj pas dorëzimit me ndërlidhës. Dorëzimi nga shërbimet postare është i mundur. Certifikatat dhe licencat e njëqind për qind të cilësisë konfirmojnë besueshmërinë dhe sigurinë e mallrave.

Shqyrtime në lidhje me produktin "Don Juan" për potencë

Ivan Petrovich, 55 vjeç:

Pas pesëdhjetë vjetësh, jeta sapo ka filluar, tani e di me siguri! Unë urdhërova "Don Juan" për potencë (më saktësisht, për ta mbajtur atë) me këshillën e një shoku. Të them që jam i kënaqur, të mos them asgjë! Pasi pata kapsulën e parë, ndjeva forcë dhe fuqi në vetvete, sikur të isha tridhjetë! Në vend të një minutë e gjysmë (si më parë), seksi zgjat shtatë minuta. Ky është një sukses, veçanërisht në moshën time. Me pak fjalë, djema, provojeni, mos hezitoni. Më ndihmoi, do të të ndihmojë edhe ty! Unë tashmë i kam thënë lamtumirë potencës, por kështu ndodh. Ndihem si në vitet më të mira të fitnesit tim dhe aktivitetit seksual. Gruaja ime është dhjetë vjet më e re, ajo ka kulmin më të lartë të aktivitetit seksual, nëse mund ta them kështu. Më pëlqen, gruaja ime e pëlqen, të gjithë janë të lumtur. Ajo thotë se jemi në muajin e dytë të mjaltit dhe jam dakord me të!

Evgeny, 37 vjeç:

Pas shumë stresi, shoku im filloi të më lëshonte në momentin më të rëndësishëm. Do të duket se stresi dhe sherri na ndjekin gjatë gjithë kohës, është një gjë e zakonshme, por jo. Unë kurrë nuk kam menduar se kjo do të ndodhë me mua ... Unë jam i ngazëllyer, dhe pastaj ereksioni dobësohet dhe në përgjithësi bie. Ishte e turpshme dhe e turpshme, por unë duhej të shkoja në një konsultë me një mjek. Ai urdhëroi një listë të plotë të ekzaminimeve të turpshme, e cila është gjithashtu e pakëndshme për mua. Vendosa të shkoj në rrugën tjetër kur pashë një reklamë për ilaçin "Don Juan" për burra. Pa menduar dy herë (nuk ka ku të shkoj) e urdhërova atë. Unë thirra në telefonin që është shkruar në faqe, tregova problemin, një vajzë m'u përgjigj me një zë të këndshëm. Nuk kam pritur shumë gjatë dorëzimit. Ora "X" ka ardhur. Unë e piva atë, menjëherë para datës që filloi! Ne jemi akoma në një restorant me të dashurin tim, dhe im i vështirë tashmë ka filluar sikur të isha adoleshent. Djema, gati sa u turpërova duke u munduar ta fsheh këtë turp. Por vajza ishte e kënaqur, kuptoi se ajo më ndez. Ai veproi shpejt ndaj meje, ai thjesht donte ta luante atë të sigurt, mori pak më herët, tani do ta di çfarë është çfarë. Në përgjithësi, unë rekomandoj. Djema, mos e varni hundën nëse ka keq zjarr. Ka shpëtim për ne!

Andrey, 42 i vitit:

Don Juan më ndihmoi të rivendosja fuqinë shumë shpejt. Kam lexuar komente në lidhje me ilaçin, pashë ato negative, dyshova. Dhe pastaj kuptova që komente negative për Don Juan ishin shkruar nga ata që blenë një falsifikim në internet. It'sshtë më mirë të blini ilaçe në faqen e shitësit zyrtar, siç bëra unë! Mos i besoni negativëve, thjesht dini se ku të blini dhe kontrolloni informacionin. Mos e trajtoni ilaçin ose në mediat sociale. Mund të them se ilaçi po funksionon! Unë gjithashtu stërvitem në një karrige lëkundëse, atëherë testosteroni rritet në mënyrë që të mund të jap shanse për atletët e rinj amatore tetëmbëdhjetë vjeç! Jam i kënaqur, do të blej më shumë në mënyrë që stoku të mos shterohet. Tani mund të bëj dashuri më shumë se më parë, pa u shqetësuar se toni i penisit do të zhduket në momentin më të rëndësishëm (dhe gjithçka ndodhi). Unë gjithashtu humba adenomën e prostatës pas marrjes së ilaçit, pasi aktivizon qarkullimin e gjakut në organet e legenit. Më pëlqeu shumë efekti, do të porosis më shumë. Por unë shpresoj se ilaçi do të ndihmojë në ruajtjen e shëndetit të burrave për një kohë të gjatë, lexova në udhëzimet për veprimin kumulativ, kështu që shpresoj për më të mirën. Gjithë shëndet dhe potencë të fortë!

Kapsulat Don Juan për të përmirësuar mbledhjen

Bëj një pyetje

Dmitry Novitsyuk

Urolog Novitsyuk Dmitry Fedorovich për 20 vjet është angazhuar në diagnostikimin, trajtimin dhe parandalimin e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar.

Obzoroff
Shto një koment