Kapsulat AMAROK: efekti i barit në ereksion dhe fuqinë mashkullore

Amarok është një ilaç universal për korrigjimin e funksionit erektil. Siguron arritjen dhe mirëmbajtjen e ereksionit të mjaftueshëm për një marrëdhënie të plotë dhe me cilësi të lartë. Rezultati është arritur indirekt për shkak të aftësisë së përbërësve të tabletave Amarok për të rritur veprimin e oksidit nitrik endotelial, një vazodilatator natyral. Kjo siguron zgjerimin e kapilarëve që sjellin gjak në penis dhe mbushin trupat shpellorë të penisit, dhe gjithashtu parandalon daljen e gjakut nga indet e gjera.

Kapsula AMAROK për potencial

Struktura e tabletave Amarok ndikon në mënyrë selektive në enzimën fosfodiesterazë-5. Në lidhje me enzimat e tjera të këtij grupi, aktiviteti i tij minimizohet ndjeshëm, gjë që zvogëlon rrezikun e reaksioneve anësore të padëshiruara.

Pas administrimit oral, ilaçi absorbohet shpejt në traktin gastrointestinal. Përqendrimi maksimal i pjesës aktive në plazmë pas marrjes së një tablete ndodh pas 20-30 minutash dhe zgjat për 2-3 orë. Ushqimet me yndyrë zvogëlojnë shkallën e thithjes së ilaçit në sistemin e zorrëve. Ta themi thjesht, kur tabletat Amarok merren me një vakt, efektet janë më të këqija sesa nëse merren në stomak bosh.

Sistemi i veprimit të Amarok gjatë derdhjes së hershme shoqërohet me frenimin e rimarrjes së serotoninës nga qelizat nervore, e ndjekur nga një rritje e veprimit të neurotransmetuesit në receptorët para dhe post-sinaptik. Sistemi i ejakulimit kontrollohet kryesisht nga sistemi nervor mbështetës. Fijet nervore të hollësishme postganglionike inervojnë qendrat me ndikim, vazat e drenusës, prostatën, muskujt e uretrës dhe qafën e fshikëzës, duke i shtyrë ata të koordinohen me njëri-tjetrin për të arritur derdhjen. Përbërja e tabletave Amarok ndikon në refleksin e ejakulimit, duke rritur periudhën e latente dhe duke zvogëluar periudhën e impulseve refleks të qelizave nervore motorike të ganglionit perineal. Stimuli që nxit ejakulimin prodhohet në qendrën refleks të shtyllës kurrizore, e cila kontrollohet përmes trurit të trurit nga bërthamat e shumta preoptike dhe paraventrikulare të trurit.

AMAROK është një stimulues efektiv i fuqisë mashkullore, i cili ka përbërës natyralë të padëmshëm. Produkti rikthen funksionimin e organeve të sistemit riprodhues, eliminon mosfunksionimin erektil, forcon epshin dhe përmirëson jetën seksuale. Para përdorimit të kapsulave AMAROK, vlen të merren parasysh tiparet dhe veçoritë e këtij mjeti, udhëzimet për përdorim dhe analogët ekzistues.

Ku mund të blini kapsula AMAROK në Evropë?

Ju mund ta porosisni ilaçin AMAROK në faqen zyrtare të prodhuesit. Për të blerë një produkt, thjesht ndiqni disa hapa:

 • Lini një kërkesë në sit;
 • Faqja duhet të plotësojë një formular që tregon emrin dhe numrin e telefonit;
 • Menaxheri i dyqanit në internet do t'ju thërret në 5 minuta, do të sqarojë pika të rëndësishme dhe do t'u përgjigjet të gjitha pyetjeve;
 • Pas kësaj, urdhri bëhet dhe i dërgohet blerësit.

Ju mund të blini kapsula AMAROK me një zbritje në shumë vende të Bashkimit Evropian. Ne sugjerojmë të vizitoni uebfaqen e prodhuesit tani.

Bleni Amarok për Potencë

Zakonisht porosia arrin në adresën e specifikuar brenda 4-6 ditësh. Pagesa bëhet pas pranimit të mallrave, çmimi mesatar i kapsulave për të përmirësuar një ngritje në Evropë është 39 euro.

Përbërja dhe veprimi i përbërësve të kapsulave AMAROK

Avantazhi kryesor i AMAROK është përbërja e tij natyrale dhe efektive. Të gjitha bimët janë mbledhur nga vendet natyrore ekologjike, ata i nënshtrohen trajtimeve të nevojshme, të cilat ruajtën plotësisht të gjitha pronat e dobishme që synojnë stabilitetin e një mbledhje te burrat.

Pra, ekstraktet e mëposhtme të bimëve janë pjesë e këtij produkti për të rikthyer fuqinë:

 • Tribulus Terrestris. Stimulon punën e hipotalamusit dhe gjëndrës së hipofizës, stimulon prodhimin e testosteronit. Ka një efekt të dobishëm në fuqinë dhe fuqinë e mashkullit. Kjo është për shkak të një rritje në trupin e hormoneve luteinizuese (ato stimulojnë sekretimin e hormoneve seksuale);
 • Katuaba. Bima është një afrodiziak i fortë natyror që rritet në Brazil. Ajo përmban një nivel të lartë të vitaminave A, B, C, E. Dhe gjithashtu përmban jod, fosfor, magnez, hekur. Forcon sistemin nervor, imunitetin, ushqen forcat, forcon qëndrueshmërinë;
 • Maca (Peru Xhensen). Bima rrit qëndrueshmërinë në aspektin fizik dhe seksual. Bën akut ndjeshmërinë e mbaresave nervore, rrit kohëzgjatjen e kënaqësisë nga përkëdheljet seksuale;
 • Damian apo Turner po përhapet. Kur një bimë hyn në trup, ka një rritje të prodhimit të hormoneve seksuale, ato shkaktojnë një rritje të dëshirës seksuale, dëshirë seksuale. Bima ka përbërës të tillë si arbutin, hidroquinone, damianin, ato kanë një efekt stimulues dhe restaurues në organet gjenitale mashkullore;
 • Kokrra të përgjumura (Schlafbeere). Kjo bimë, sipas karakteristikave të saj: Viagra natyrale. Ka një efekt të dobishëm në cilësinë e jetës seksuale, përmirëson dëshirën seksuale. Falë tij, prodhimi i spermës rritet tek burrat, dhe niveli i testosteronit rritet. Eliminon infertilitetin mashkullor.

Indikacionet për përdorimin e kapsulave

AMAROK - nuk është ilaç, por është një shtesë dietike për përmirësimin e ereksionit, i cili bazohet vetëm në përbërës natyralë. Për këtë arsye, mund të merret pa recetë nga mjeku. Por prapë janë redaktorët e revistës Obzoroff.info rekomandon konsultimin me një specialist paraprakisht.

Krijim i fortë me kapsula Amarok për potencë

Udhëzimet tregojnë se kapsulat AMAROK duhet të përdoren për problemet e mëposhtme:

 • Përkeqësimi dhe ulja e fuqisë;
 • impotenca;
 • Mosfunksionim ngrerë;
 • Përkeqësimi i cilësisë së jetës seksuale;
 • Probleme me organet riprodhuese - inflamacion i gjëndrës së prostatës, prostatiti, adenoma.

Kundërindikimet dhe efektet anësore të drogës

Kapsulat AMAROK është një produkt natyral që përmban vetëm ekstrakte bimore. Nuk përmban aditivë kimikë, substanca sintetike që mund të ndikojnë negativisht në gjendjen e shëndetit. Ndër kundërindikacionet, udhëzimet tregojnë vetëm një alergji të mundshme ndaj përbërësve përbërës, intolerancës individuale.

Mjetet për fuqinë AMAROK është një ilaç i sigurt për rivendosjen e ereksionit, kur merret që nuk shkakton probleme shëndetësore. Por nëse keni një alergji ose mbindjeshmëri ndaj veprimit të përbërësve të përfshirë në përbërje, është e mundur që kur merrni kapsulat të mund të ndodhin reaksione të pakëndshme - skuqje, zgjebe, vjellje, dhimbje koke. Por këto simptoma largohen vetë.

Effectfarë efekti kanë kapsulat Amarok për fuqinë

Ilaçi rekomandohet të merret në një kurs, me këtë qasje, ai mund të rivendosë fuqinë, të përmirësojë funksionimin e organeve të sistemit riprodhues mashkullor.

Veprimi i kapsulës Amarok për potencial

Pra, le të shohim se si funksionojnë këto kapsula për të përmirësuar fuqinë:

 • AMAROK nxit dhe përmirëson shumë shpejt ereksionin, sepse përbërja e veçantë e kapsulave stimulon qarkullimin e gjakut në organet e legenit. Përveç kësaj, substancat bimore kontribuojnë në mbushjen e shpejtë të penisit me gjak. Si rezultat, penisi i burrit rritet me 35%;
 • Rrit ndjeshmërinë e zonave erogjene. Substancat speciale që janë të pranishme në përbërje kanë një efekt të fortë në mbaresat nervore. Për këtë arsye, ndjesitë e pashembullt do të vërehen në prekjen e një partneri, përkëdhelje të lehta;
 • Forconi dhe zgjatni orgazmën. Komponentët ndikojnë në zonën e trurit që është përgjegjëse për ngjalljen seksuale. Kur merret, kohëzgjatja e orgazmës rritet, bëhet më e ndritshme dhe më e ngopur;
 • Rritni dëshirën seksuale. Përdorimi i kapsulave ka një efekt pozitiv në jetën seksuale. Lodhja dhe stresi nuk mund të parandalojnë më një marrëdhënie seksuale të plotë. Së bashku me ilaçin do të jeni gjithmonë në kulmin e aktivitetit seksual.

Marrja e kapsulave AMAROK jo vetëm që rrit fuqinë, por edhe përmirëson shëndetin e organeve riprodhuese. Nga pothuajse ditët e para, një njeri ndjen një forcë të fortë, puna e tij e organeve riprodhuese normalizohet, aktiviteti vaskular është restauruar, qarkullimi i gjakut është përmirësuar.

Për shkak të kësaj, fluksi i lëndëve ushqyese rritet në zonën e legenit. Përveç kësaj, prodhimi në rritje i hormonit seksual - testosterone, e cila rrit epsh, seksin shtytës.

Përfitimet shtesë të kapsulave Amarok

Para se të merrni AMAROK, ia vlen të hulumtoni tiparet e tij pozitive. Duke gjykuar nga rishikimet, produkti ndihmon për të përmirësuar jetën seksuale të një mashkulli. Një përbërje e ekuilibruar, e cila ka vetëm përbërës natyrorë, rikthen veprimtarinë e sistemit riprodhues, forcon, forcon një mbledhje.

Përfitimet e kapsulave Amarok

Pasi të keni studiuar përbërjen, përshkrimin, udhëzimet dhe vlerësimet pozitive, mund të veçoni një numër avantazhesh:

 • Baza është një përbërje natyrale pa përmbajtjen e përbërësve kimikë, sintetikë;
 • Kur merrni kapsula nuk ka efekte anësore, probleme shëndetësore;
 • Produkti është i shkëlqyeshëm për burra të çdo moshe, nuk ka kufizime në marrjen e tij;
 • Ndarja me pije alkoolike, droga;
 • Ka një efekt kompleks - përmirëson fuqinë, eliminon shumë sëmundje të sistemit riprodhues mashkullor;
 • Përmirëson jetën seksuale, e bën atë më të ndritshëm, më të ngopur.

Përfitimet e Amarok mbi ilaçet e tjera për të forcuar ereksionin

Tregu farmaceutik ofron një numër të madh të analogeve AMAROK, të cilat ndihmojnë në përmirësimin e potencës, rivendosjen e funksionimit të organeve të sistemit riprodhues. Shumë prej tyre janë plotësisht natyralë dhe të sigurt. Midis tyre ka zëvendësime të tilla të njohura të Viagra: pilula Adamourkapsula Erogan, komplekse Potencialex - të cilat përshkruhen në faqen tonë të internetit Obzoroff.info.

Amarok është më i mirë se pilulat Erogan, Adamour и Potencialex

Udhëzime për përdorim

Nëse keni nevojë të shkaktoni një ereksion, atëherë vetëm gëlltisni një kapsulë 5-7 minuta para marrëdhënies seksuale të synuar. Efekti i shpejtë i ilaçit vlen vetëm për njerëzit që nuk kanë komplikime të rënda me funksionin erektil.

Një aplikim i hollësishëm tregohet në udhëzime. Përdorimi i kapsulave AMAROK për trajtimin e impotencës kronike është mjaft i thjeshtë:

 • Shtë e nevojshme të merren 2 herë në ditë - në mëngjes dhe në mbrëmje;
 • 1 kapsulë merret në të njëjtën kohë;
 • Për marrje më të lehtë të kapsulave, rekomandohet të pini me ujë;
 • Shtë e nevojshme të përdorni ilaçin brenda 7-14 ditësh para shfaqjes së një rezultati pozitiv të qëndrueshëm;
 • Nëse ndiqen të gjitha rekomandimet, duhet të presim një përmirësim të fuqisë, një mbledhje më të fortë dhe një rritje të orgazmës.

Veprimi i kapsulave vërehet tashmë 15-20 minuta pas marrjes së kapsulave. Potenciali dhe ereksioni rikthehen pas një deri në dy javë të përdorimit të kursit.

Dëshmitë nga mjekët dhe klientët për efektivitetin e kapsulave AMAROK

Vendosëm të botonim disa komente të gjetura në internet. Shqyrtimet mbi përdorimin e këtyre kapsulave do t'ju ndihmojnë të kuptoni më mirë parimin e tyre të veprimit mbi stabilitetin e potencës.

Mjek urolog Valvachev Arthur:

AMAROK është një produkt natyror efektiv që është i ngjashëm me Viagra. Një analog sintetik ka një efekt të dëmshëm në shëndet, ai shkatërron enët e gjakut, dëmton aktivitetin e zemrës dhe provokon komplikime serioze. Por sa i përket këtij ilaçi, përkundrazi, ai përmirëson ndjeshëm shëndetin, ka një efekt pozitiv në punën e organeve riprodhuese, rrit potencën dhe eliminon mosfunksionimin erektil. Kur merrni ilaçin, qarkullimi i gjakut në organet e legenit përshpejtohet, për shkak të së cilës rritet rrjedha e ushqyesve. Falë kësaj, epshi, dëshira seksuale rritet, jeta seksuale bëhet më intensive, kohëzgjatja e orgazmës rritet ". Amarok nuk është menduar për përdorim nga gratë, megjithatë, për shkak të rritjes së qarkullimit të gjakut në organet e legenit, ka të ngjarë të rrisë stimulimin seksual duke qarkulluar gjak në klitoris dhe zonën e vaginës. Në të njëjtën kohë, ky supozim nuk duhet të konsiderohet si një udhëzues për veprim: udhëzimet për përdorimin e ilaçit nuk thonë asgjë për këtë.

Denis, 45 vjeç, Paris:

“Jo shumë kohë më parë fillova të përjetoja probleme seksualisht, fuqia u bë jo aq e fortë, ereksioni u përkeqësua. U bë një stres i madh për mua, mendova se së shpejti do të kisha impotencë të plotë. Por unë gjeta mirë ilaçin AMAROK, porosisja një pako dhe vendosa ta pija si kurs. Kam vërejtur përmirësime menjëherë pas 15 minutash pas marrjes së kapsulës. Falë tij, seksi është bërë i ndritshëm, intensiv. Penisi është rritur në madhësi, është bërë më këmbëngulës dhe i fortë ”.

Sergey, 52 vjeç, Bukuresht:

“Tashmë tre vjet kam pasur probleme në seks, rrallëherë merresha me të, dhe pastaj çdo herë. Penisi ishte vazhdimisht në një gjendje gjysmë të ngadaltë dhe nganjëherë nuk ngrihej fare. Tashmë jam pajtuar me këtë, kam menduar se asgjë nuk do të ndihmojë. Epo, një mik e rekomandoi ilaçin AMAROK. E mora për gati një muaj. Problemet në seks u zhdukën pas 3 ditësh nga marrja e drogës. Orgazma u bë e gjatë, e ngopur, dëshira dhe dëshira ime seksuale u rrit. Seksi tani është shumë i ndritshëm dhe sensual. "

Kirill, 37 vjeç, Varshavë:

"Unë nuk mendoja se problemet me fuqinë do të shfaqeshin në një moshë të re. Por prapëseprapë, kur fillova të bëja sukses me kalimin e kohës, fillova të shqetësohem shumë. Nuk kam marrë menjëherë stimulues sintetikë, nuk kam dashur të mbjell shëndet. Prandaj, vendosa të provoj ilaçin AMAROK. Dhe nuk jam penduar kurrë, tashmë 15 minuta pasi morëm mbledhjen u bë gur, dhe seksi thjesht nuk mund të shprehet me fjalë. E piva për 2 javë dhe gjithçka u kthye në normale ”.

Bëj një pyetje

Dmitry Novitsyuk

Urolog Novitsyuk Dmitry Fedorovich për 20 vjet është angazhuar në diagnostikimin, trajtimin dhe parandalimin e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar.

Obzoroff
Komente: 10
 1. Avatar
  Viktor Draymond

  Ka pasur situata kur kam pasur probleme për të bërë një mbledhje. Lodhja, stresi në punë, dieta jo e shëndetshme, e gjithë kjo çoi në keqpërdorime. Bleva kapsolla Amarok nga kurioziteti i pastër, doja të provoja diçka të re që nuk e kam marrë deri më tani. Epo, kishte disa frikë se do të mësohesha me ilaçin e mëparshëm dhe nuk do të funksiononte aq efektivisht si më parë. Në përgjithësi, nga të gjitha barnat e provuara, unë mund të rekomandoj tabletat Amarok më së shumti. Çmimi është normal, veprimi është i shkëlqyeshëm, me marrje të vazhdueshme, problemet zhduken përgjithmonë, formohen edhe më shumë spermatozoide.

 2. Avatar
  Inara

  Burri kohët e fundit filloi të përjetonte probleme me potencë. Duke parë që ishte e vështirë për të të shihte vetë një mjek, me këshillën e një mjeku që unë njihja, bleva kapsolla Amarok. Ata dolën të jenë vërtet efektive. Burri ka marrë këtë ilaç natyral për vetëm tre muaj, por përmirësimi është i dukshëm. Nuk ka më dështime me ereksionin, ndjesitë e intimitetit janë bërë të ndritshme dhe të paharrueshme. Kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale është rritur ndjeshëm, ato janë bërë më cilësore dhe më të gjata. Përveç kësaj, gjendja e përgjithshme e trupit është përmirësuar, presioni i gjakut është stabilizuar dhe dhimbjet e kokës janë zhdukur.

 3. Avatar
  Juri sobolev

  Të nderuar Zotërinj!
  Unë dua të blej kapsula Amarok, si mund të porosis dhe të dërgoj në Gjermani (Berlin)? Unë jam i shurdhër dhe 64 vjeç. Mezi pres një përgjigje pozitive.

 4. Avatar
  Sergei

  Mirëdita, do të doja të provoja edhe Amarok, por për ndonjë arsye nuk mund të porosis në Bjellorusi, a mund ta bëj apo jo?

 5. Avatar
  Sergei

  Ku mund të blej në Gjermani?

 6. Avatar
  Vlad

  Dua të blej kapsula Amarok, si të vendosni një porosi dhe dorëzim në Gjermani?

 7. Obzoroff
  Obzoroff

  Shkoni në faqen e internetit të prodhuesit dhe zbuloni çmimin aktual. Sepse mund të ndryshojë në vende të ndryshme të Evropës.

 8. Avatar
  Edward

  Doja të porosisja një ilaç. Sa kushton për kurs? 26713762 Letoni

 9. Obzoroff
  Obzoroff

  Po, ju mund ta merrni këtë ilaç nga COD në Letoni. Dorëzimi kryhet në të gjitha vendet e Bashkimit Evropian

 10. Avatar
  viktor

  A mund të marr drogë në para të gatshme gjatë lindjes në Letoni?

Shto një koment