Adamour për fuqinë: 10 kapsula që forcojnë një mbledhje dhe epsh

kapsula Adamour ktheni një ngritje të qëndrueshme 10 minuta pas administrimit. Ilaçi rrit ndjeshmërinë, ju lejon të merrni një kënaqësi të paharrueshme nga përkëdheljet intime dhe përsëri kthehet në kulmin e aktivitetit seksual. Për dallim nga analogët, nuk shkakton dhimbje koke, nuk rrit presionin dhe nuk provokon takikardi. Formulimi kapsulë gjithë natyral Adamour Ajo vepron butësisht dhe në mënyrë efektive. kapsula Adamour për fuqinë

Sipas statistikave, problemet me një mbledhje shfaqen tek çdo njeri i tretë. Arsyet mund të jenë një rënie e imunitetit, çrregullime hormonale, abstenim i zgjatur seksual dhe madje edhe mbipesha. Për më tepër, infeksionet e transmetueshme seksuale, një mënyrë jetese e ulur dhe mungesa e aktivitetit fizik mund të ndikojnë në një mbledhje.

Dështimi në sferën intime mund të çojë në stres, nervozizëm ose depresion të zgjatur. Problemet e ereksionit mund të jenë të rrezikshme për zhvillimin e adenomës së prostatës dhe prostatitit. Shpesh çon në ndarje me një të dashur dhe humbje të vetëvlerësimit. Ekziston një mënyrë e thjeshtë për të rimarrë forcën mashkullore - kapsulat Adamour do t'ju bëjë një dashnor të mirëpritur në çdo moshë.

Në një kapsulë farmaci Adamour Ju nuk mund ta blini atë, sepse ato ende nuk kanë dalë në shitje, kështu që lexoni në kushtet e blerjes së këtij produkti në Evropë.

Çmim Adamour termat dhe kushtet e dorëzimit të kapsulave në Evropë

Препарат Adamour mund të blihet me një zbritje mund të jetë në shumë vende të Bashkimit Evropian nga prodhuesi i kapsulave për të përmirësuar fuqinë, çmimi i tyre i shitjes me pakicë është nga 39 euro. Pas 20 minutash, menaxheri do t'ju kontaktojë dhe do të specifikojë adresën për dërgimin e mallrave. Për të blerë Adamour për të përmirësuar fuqinë mashkullore, ju mund të bëni absolutisht në mënyrë anonime dhe të sigurt në faqen zyrtare të prodhuesit.

Bleni kapsula Adamour për të përmirësuar fuqinë mashkullore

Ju mund ta merrni këtë produkt për të përmirësuar ngritjen tuaj duke vendosur një urdhër për dërgesë me korrier ose postë. Koha e dorëzimit është 3 deri në 7 ditë. Tani ky produkt ka një zbritje për klientët e rinj në shumën 50% të kostos totale të kapsulave.

Lista e përbërësve të përfshirë në kapsula për të forcuar ereksionin

Tek ilaçi Adamour përfshin përbërës unikë natyrorë të mbledhur në vende ekologjikisht të pastra të planetit tonë:

 1. Catuaba. Kjo afrodiziak i fortë vendas në pyjet braziliane rrit rrjedhjen e gjakut në enët e penisit, duke siguruar një mbledhje të gjatë. Një ekstrakt nga një bimë ndihmon në prodhimin e testosteronit dhe rrit epshin. Gjithashtu, catuaba rrit gjendjen shpirtërore, jep qëndrueshmëri, rrit shtytjen e seksit.
 2. Muira puama. Një bimë tjetër me veti të forta afrodiziake. Në Brazil, quhet pema e potencës. Ekstrakti Muira Puama rrit ndjeshmërinë e penisit dhe jep një ndjesi të gjallë gjatë seksit.
 3. Emblik (emla, patëllushja indiane, gri balan gri). Një ekstrakt nga manaferrat dhe farat e kësaj bime, e cila rritet në Azinë Juglindore, ndihmon në rritjen e kohëzgjatjes së seksit dhe përmirëson cilësinë e spermës.
 4. Lulekuqe peruane. Rrit lëvizshmërinë e spermës, zgjat mbledhjen dhe stimulon qarkullimin e gjakut në penis. Përveç kësaj, lulekuqja peruan ka një efekt të dobishëm në prostatë dhe rrit qëndrueshmërinë e trupit.
 5. Tribulus. Shtë një ekstrakt nga pjesa ajrore e Tribulus i mërzitur, i njohur për vetitë e tij për të rritur epshin, luftuar impotencën e shkaktuar nga stresi dhe ndikon në kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale. Gjithashtu, një ekstrakt i tillë nga bimët rrit dëshirën seksuale dhe prodhimin e testosteronit, i cili ndikon pozitivisht në forcën e mashkullit.
 6. Kompleksi i zinkut, L-argininës dhe acidit nikotinik. Kombinimi i këtyre substancave përmirëson cilësinë e ejakulit, dhe gjithashtu kontribuon në mikroqarkullim më të mirë në zonën e legenit tek burrat. Për më tepër, ky kompleks shëron trupin në tërësi dhe rrit qëndrueshmërinë gjatë marrëdhënies seksuale.

Të gjithë përbërësit e listuar të përfshirë në kapsulë kanë kaluar kontrolle të rrepta mjedisore dhe radiologjike. Falë përbërësve të tillë dhe shtojcave bimore në formulimet e kapsulave Adamour ju jo vetëm që mund të përmirësoni cilësinë e seksit, por edhe ta zgjasni marrëdhënien seksuale për një kohë të gjatë. Tani mund të bëni seks sa të doni!

Përfitimet nga kapsula Adamour për ngritje dhe epsh

Adamour Ky është një ilaç origjinal i prodhuar nga Gjermania që ndihmon në forcimin e fuqisë mashkullore dhe shkakton një mbledhje të fortë 10 minuta pas aplikimit të një kapsulë.

Препарат Adamour I përshtatshëm për burra të çdo moshe dhe nuk shkakton rritje të presionit të gjakut gjatë seksit.

Tregu modern farmaceutik ofron shumë ilaçe për të përmirësuar fuqinë. Disa prej tyre janë Erofertil и Erogan. Të dy këta ilaçe kushtojnë shumë më pak. Adamour, por ndryshe nga kjo e fundit, ata mungojnë për një kohë të shkurtër. Ato janë në dispozicion në formën e pikave dhe kapsulave për administrim oral dhe kanë një përbërje plotësisht natyrale.

Falë kombinimit të duhur të përbërësve Adamour nuk rrit presionin e gjakut dhe nuk ka një efekt negativ në shëndet. Ajo vepron butësisht dhe në mënyrë efektive, nuk shkakton efekte anësore dhe varësi. Shqyrtime për ilaçin Erogan tregojnë se nuk është i përshtatshëm për pacientët me hipertension. Ekstrakti i rrënjës së xhensen në përbërjen e tij rrit presionin e gjakut, dhe mund të shkaktojë dhimbje koke. Duhet mbajtur mend se të gjitha ilaçet e listuara për të përmirësuar epshin dhe ereksionin nuk duhet të merren me mbindjeshmëri ndaj ndonjë prej përbërësve që përbëjnë përbërjen.

Erofertil dhe Erogan për të përmirësuar fuqinë

Lidhur me Erogan, atëherë tabletat janë gjithashtu të papërshtatshëm për të marrë 2 copë njëherësh, në të njëjtën kohë, ndryshe nga Adamourkrijuar në formën e kapsulave të vogla, guaska e së cilës menjëherë shpërndahet në trup. Kjo lejon që përbërësit e ilaçit të lëshohen pothuajse menjëherë dhe të fillojnë të veprojnë brenda 10 minutave.

Rregulla për përdorimin e kapsulave për të forcuar ereksionin

Препарат Adamour duhet të merrni një kapsulë një deri në dy herë në ditë para ngrënies. Mund ta pini pak para seksit (preferohet me stomak bosh). Për tu larë me një sasi të vogël uji ose lëng tjetër. Administrim i mundshëm i njëkohshëm me alkool, por jo në sasi të konsiderueshme. Adamour rikthen plotësisht fuqinë. Përdorimi i kursit ndihmon për të sjellë nivelin e hormoneve të testosteronit në normalitet. Mund të përdoret gjithashtu për të parandaluar adenomën e prostatës dhe prostatitin. Për më tepër, indikacionet për marrjen e kapsulave janë:

 • impotenca që vjen nga stresi;
 • marrëdhënie seksuale të shkurtër;
 • ulje e fuqisë;
 • zhdukja e dëshirës seksuale.

Ereksioni i vazhdueshëm ndodh 10 minuta pas marrjes së një kapsule. Do të merrni kënaqësi të paharrueshme së bashku me partnerin. Ndjeshmëria e penisit rritet 4 herë, dhe sasia e spermës që nxirret nga penisi gjatë derdhjes rritet 3 herë.

Kundërindikimi i pranimit është jotolerancë individuale ndaj përbërësve që përbëjnë përbërjen. Një mbidozë mund të shkaktojë pagjumësi, rritje të rrahjeve të zemrës dhe stomak të mërzitur. Prodhuesi paralajmëron që burrat mbi 60 vjeç duhet të këshillohen me një mjek përpara se të marrin Adamour.

Shqyrtime të burrave në lidhje me veprimin e kapsulave Adamour për ngritje

Shumë mjekë ua përshkruajnë pacientëve të tyre Adamour. Burrat me probleme të fuqisë mund të rimarrin shpejt forcën dhe epsh. Specialistët rekomandojnë këtë ilaç jo vetëm për trajtim, por edhe për parandalim tek kushdo që ka edhe probleme të vogla me një ereksion.

Kapsula për një ngritje të shpejtë

Kapsulat kanë një përbërje plotësisht natyrale dhe të gjithë përbërësit e përfshirë në to kanë kaluar çertifikim të detyrueshëm. Përveç kësaj, substancat në përbërje nuk përmbajnë substanca kimike dhe toksike. Më poshtë janë rishikimet e klientëve për ilaçin Adamour, e cila mund të porositet në faqen zyrtare të prodhuesit. Burrat janë të sinqertë në marrjen e këtyre kapsulave. Të gjitha opinionet më poshtë janë mbledhur në rrjetet sociale dhe në forume tematike.

Heinrich, Berlin:

“Unë jam 59 vjeç. Në këtë moshë, pothuajse të gjithë burrat vuajnë nga problemet e fuqisë. Derisa i gjeta këto kapsula, provova shumë ilaçe, por të gjitha dhanë një efekt afatshkurtër dhe rritje të presionit. Adamour më lejoi të kem një ngritje të qëndrueshme përsëri si në vitet e mia më të mira. Unë dikur nuk ndihesha si një person i plotë, por tani po them me besim të plotë se vetëvlerësimi im është rritur, dhe falë kësaj mrekullie! Tani kam seks të rregullt, dhe shëndeti im po përmirësohet. ”

Alex, Madrid:

"Derisa nuk fillova të marr AdamourNuk besoja se mund të bëja seks për kaq gjatë! Ngritja është bërë e qëndrueshme, dhe seksi është i bukur! "

Victor, Milano:

"Kapsula Adamour ejani në shpëtim kur kam nevojë të stimuloj ngritjen time dhe ta përmirësoj atë. Kam pasur probleme të një natyre seksuale, por tani pretendoj se ato u zhdukën plotësisht. Ndjenjat që unë marr ndërsa bëj dashuri janë thjesht të papërshkrueshme. Falë kësaj, marrëdhëniet me gruan e tij u zhvendosën në një nivel të ri. preparat Adamour na ndihmoi të shpëtojmë familjen ”.

Pierre, Paris:

"Gjatë viteve të fundit, unë kam marrë shumë pilula të ndryshme, pika dhe kapsula, dhe mund ta them këtë Adamour jo më keq sesa homologët e shtrenjtë. Pritja e përshtatshme dhe çmimi i arsyeshëm e bëjnë atë një të preferuar në mesin e ilaçeve të ngjashme. Unë dua të shtoj se pas përdorimit të këtyre kapsulave, jo vetëm që dëshira ime u kthye në normale, por gjithashtu mora fuqi të jashtëzakonshme. "

Shqyrtimet negative kanë mbetur nga burrat që porositën kapsula të rreme përmes rrjeteve sociale. Futja e tyre mund të çojë në pasoja negative për trupin. Kostoja e barnave të tilla është më e ulët sesa në faqen e internetit të prodhuesit zyrtar Adamour për trajtimin e impotencës.

Bordi Redaktues Obzoroff.info kujton se ju kurrë nuk mund të kurseni në shëndetin tuaj dhe të blini mallra më lirë sesa kostoja e rekomanduar e prodhuesit për produktin.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Urologu Novitsyuk Dmitry Fedorovich për 20 vjet i angazhuar në diagnostikimin, trajtimin dhe parandalimin e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar.

Komente: 9
 1. Nikita

  Kurrë nuk kam menduar se do të duhej të përballesha me problemin delikate mashkullor që më kapërceu në të dyzetat me pak. Jam martuar për fat të mirë. Në seks me gruan e tij, gjithçka ishte në rregull. Afërsia ka ndodhur rregullisht dhe nuk ka pasur mospërputhje. E dua gruan time. Kohët e fundit, fillova të vërej një indiferencë. Ai ia atribuoi lodhjes dhe sportit (bëj energji elektrike). Kur problemi u shndërrua në një aspekt fizik, unë u emocionova me zell. Si zakonisht, u futa në Internet për informacion. Kam hasur në një artikull rreth Adamour për potencë. Nuk doja të bëhesha i varur nga ilaçet serioze me një bandë efektesh anësore. Përveç kësaj, gruaja këmbënguli të shkonte te mjeku. Vendosa të porosis kapsula. Së pari, përbërja natyrale bazohet në përbërës bimorë. Së dyti - një minimum i efekteve anësore (praktikisht mungon). E treta është aksesueshmëria. Rezultati tejkaloi të gjitha pritjet e mia. Droga shton forcën, vetëbesimin. Gruaja është e lumtur. Ankthi dhe komplekset e mia kanë kaluar. Ju mund ta pini ilaçin në një kurs. Personalisht, kam përdorur vetëm para marrëdhënieve seksuale. Së pari, para secilit, atëherë - çdo herë tjetër. Aktiviteti seksual është rritur ndjeshëm. Kam harruar plotësisht impotencën. Ndonjëherë, edhe pas derdhjes, ereksioni vazhdon dhe ju doni të vazhdoni.

 2. Nikita

  Ilaçi është mjaft i kualitetit të lartë, dhe më e rëndësishmja, efektive, funksionon në mënyrë të përsosur dhe pa efekte anësore, të paktën unë e toleroj pa probleme dhe si pjesë e tij nuk kam vërejtur ndonjë aditiv që mund të shkaktojë shëndet të dobët. Kam provuar shumë analoge, por efekti ishte krejtësisht i ndryshëm dhe ndjehej si dhimbje koke, kjo nuk është gjëja më domethënëse që mund të ndodhë, kryesisht tabletat shkaktuan nxehtësi të fortë dhe rrahje të shpejtë të zemrës, gjë që nuk është shumë e mirë. Adamour në këtë drejtim, shpëtimi, veçanërisht nëse doni të merrni ndjesi më të reja. Nuk vuaj nga impotenca, thjesht lodhem shumë në punë dhe ndonjëherë nuk ka dëshirë ose mundësi për të bërë seks fare, por me Adamour gjithçka bëhet e mundur. Ajo vepron shpejt, ju filloni të vini re efektin në 10 minutat e para dhe pas një kohe intensifikohet. Avantazhi kryesor është se ilaçi rrit epsh dhe ndjeshmëri, ndërsa të tjerët thjesht përshpejtojnë qarkullimin e gjakut. Dëshira nën këtë ilaç rritet shumë, ndjeshmëria rritet me 40 përqind, derisa të provoni, nuk e kuptoni që seksi mund të jetë edhe më i këndshëm. Veprimi i ilaçit ndalet pa probleme, nuk lë asgjë pas, në mënyrë që ndjesitë të mbeten normale. Mos u turpëroni për problemin tuaj, përdorni mjetet e duhura dhe gjithçka do të jetë mirë me ju.

 3. Alex

  Në rastin tim, përkundrazi, kishte një mbledhje në mëngjes, në mëngjes madje mund të kishte një marrëdhënie seksuale. Por derdhja nuk ndodhi fare. Dhe në mbrëmje pas punës unë nuk doja asgjë. Në të njëjtën kohë, unë kam një grua të re, dhe kur jam ankuar te një mik për problemet me potencialin, ai thjesht nuk e besonte. Kjo është arsyeja pse unë iu drejtova mjekut për këshilla profesionale.
  Meqenëse jetoj në Turqi me familjen time dhe nuk u besoj vërtet mjekëve vendas, vizitova urolog në Moskë me pushime. Analiza e spermës tregoi se unë jam teorikisht i shëndetshëm. Mjeku im sugjeroi që stresi dhe të jetosh në një vend tjetër mund të ndikojnë në fuqinë. Ai nuk më përshkruaj asnjë ilaç të rëndë për mua, por e këshilloi të merrte një kurs të ilaçit Adamur. Nuk e gjeta në Rusi, nuk doja ta zëvendësoja atë me analoge, kështu që e bleva diku në një muaj gjatë një udhëtimi pune në Madrid. Menjëherë pas blerjes, ai filloi ta merrte ashtu siç shkruhej në udhëzime, dhe fluturoi në shtëpi rreth tre ose katër ditë më vonë.
  Cila ishte surpriza ime kur isha e lodhur, e uritur, pas fluturimit me transferime, ndjeva një dëshirë të parezistueshme për intimitet me gruan time. Dhe akti seksual përfundimisht përfundoi me një spermë. Nuk mund ta kujtoja herën e fundit që ndihesha aq mirë nga seksi. Ndihesha si njeri, i plotë dhe i shëndetshëm.
  Ndërsa mjeku më këshilloi, piva kursin. Dhe gjatë një prej udhëtimeve bleva një tjetër. Por deri më tani nuk ka qenë e nevojshme. Gjithçka u vendos për mua, asnjë lodhje nuk ndikon në mua, dhe bërja e dashurisë përfundon me shumë sukses.

 4. Alex

  Unë gjithmonë kam qenë skeptik ndaj ilaçeve të tilla. Por vetëm deri vonë. Për fat të mirë për mua ka një përjashtim të tillë si Adamour. Për të qenë i sinqertë, nuk kam asgjë për të krahasuar, pasi nuk kishte përvojë të mëparshme me marrjen e ilaçeve të tilla. Ky ilaç u këshillua me forcë nga një mik i mirë, i cili nuk kishte arsye të mos besonte. Edhe pse, përsëri, kishte shqetësime (veçanërisht për efektet anësore). Pranoj Adamour gati një muaj. Mund të përmblidhni disa nga rezultatet. Së pari, ai vepron shpejt. Ky është një fakt. Herën e parë që e nënvlerësova shpejtësinë e saj, prisja që do të duhej më shumë kohë, të themi, për të ndërtuar. Për herë të parë, për të qenë i sinqertë, pati disa probleme me ndjeshmërinë, por pas disa aplikacionesh jo vetëm që u kthye, por edhe u intensifikua! Me sa duket, trupi thjesht nuk ishte gati për një efekt të tillë menjëherë. Dëshira rritet ndjeshëm me të. Unë do të them edhe më shumë, është bërë më rezistente ndaj stresit (megjithëse, mbase, ky është efekti Placebo në lidhje me rezistencën ndaj stresit). Sa i përket dëshirës dhe tërheqjes, unë ndiej fizikisht që e shikoj bashkëshortin tim ndryshe. Dhe, ajo, natyrisht, e vëren atë gjithashtu. Nuk di si ta përshkruaj. Perceptimi i seksit është i ndryshëm, në përgjithësi. Më e gjallë, më e mahnitshme apo diçka. Sa për efektet anësore, nuk kam vërejtur asgjë domethënëse. Ndoshta, nëse nuk abuzohet, atëherë nuk do të ketë efekte anësore. Dhe kështu, koka nuk dëmton, nuk ka asnjë letargji. Shëndeti im është normal.

 5. Haji

  marrja Adamour, Më në fund arrita një marrëdhënie të gjatë të plotë. Në vitet e fundit, kamionët me kamionë kanë ndikuar shumë në fuqinë time mashkullore. Kjo mund të thuhet se është sëmundja jonë profesionale. Shtë mirë që miqtë e mi më këshilluan ta porosisja këtë ilaç të mrekullueshëm.
  Veçmas, unë do të doja të them në lidhje me rritjen e presionit. Kjo është një "lëndë e dhimbshme" e barnave të tilla, presioni kërcen prej tyre - vetëm gjatë rrugës! Por këtu ajo përbëhet ekskluzivisht nga barëra dhe ekstrakte bimore, të cilat pothuajse nuk kanë asnjë efekt në presionin e gjakut sistolik. Dhe kompleksi i vitaminave të zinkut, niacinës dhe L-argininës vetëm rrit efektin e tyre. Unë vetë nuk jam mjek, por kam një mik të mirë mjek i cili, pasi shqyrtoi përbërjen e ilaçit, më këshilloi ta përdor me guxim. Unë e bëra këtë dhe nuk u zhgënjeva.
  Rreth dhjetë minuta - e vërteta. Ngritësi sigurohet pothuajse menjëherë pas marrjes së dozës së rekomanduar. Unë e pi atë pak para aktit, kështu që nuk mund të komentoj për sistemin pas vaktit, nuk e kam provuar. Por, para se të shkojë në shtrat me gruan e tij, ai padyshim që ia vlen të pranohet.
  Nga rruga, prostata është bërë më pak shqetësuese për mua. Kjo është një nga vetitë e saj të dobishme "anësore".

 6. Hoze Gaspar

  Nuk mund të them asgjë të keqe në lidhje me këto pilula. Ata e përmbushin funksionin e tyre 100%. Penisi im është sikur jam përsëri 20 vjeç, që do të thotë kjo adamour punon! Në përgjithësi, çdo burrë duhet t'i provojë këto pilula mbi veten e tij, dhe rezultati i efektivitetit të tyre do të vlerësohet nga gruaja në shtrat me ju.

 7. Danil

  Mjet shumë i efektshëm dhe me cilësi të lartë, veçanërisht kur krahasohet me analoge, atëherë Adamour i rrah ato, madje edhe thjesht nga përbërja e tij, sepse është e natyrshme dhe në të nuk ka kimi apo aditivë. Po vepron Adamour shpejt, ndjesitë e vërteta shfaqen 10 - 15 minuta pas aplikimit të tij, dhe nëse pilulat e tjera thjesht drejtojnë gjakun nëpër trup, për shkak të së cilës shfaqet një ereksion, por me të një dhimbje koke, si dhe presion dhe një ndjenjë të nxehtësisë intensive, atëherë këtu është efekti kryesor vjen nga rritja e epshit, dëshira zgjohet fuqishëm. Nga përparësitë, vura re një rritje të ndjeshmërisë gjatë marrëdhënies seksuale dhe një shërim të shpejtë, kështu që ju mund ta përsërisni atë disa herë brenda natës. Efektet anësore në Adamour jo, ata veprojnë butësisht dhe pa probleme, kështu që çdokush mund ta marrë atë. As nuk ka varësi nga ilaçi, kështu që gjithçka do të funksionojë pa atë. Porositur në Kroaci, porosia erdhi brenda 4 ditësh, e gjithë pakoja, jeta e raftit është në rregull, origjinale. Kam provuar shumë mjete juridike për fuqinë, por Adamour Më bëri shumë përshtypje, kështu që rekomandoj ilaçin, e testova vetë, funksionon mirë edhe në situatat më të vështira, por gjëja kryesore është që është plotësisht e sigurt dhe e përshtatshme për çdo moshë dhe gjendje shëndetësore.

 8. Constantine

  Më duket se çdo njeri të paktën një herë ka hasur një problem me potencial, por nëse në moshë të re këto mospërputhje janë të rastësishme dhe zgjidhen me një pushim të shkurtër, atëherë në një moshë më të pjekur, problemi bëhet konstant dhe seksi bëhet më pak dhe më saktësisht për shkak të problemit. Në përgjithësi, unë nuk isha një përjashtim i lumtur, dhe thjesht ndodhi kështu që ajo ishte vërtet e trishtuar në shtratin tim, gruaja ime sigurisht që shqetësohej dhe më siguroi, por pashë se sa e vështirë ishte për të, që ajo provoi sa më mirë që të ishte e mundur, por unë madje kisha llogari- NGJARJE. Pasi kam pirë një mik në bar, vendosa të ndaj problemin tim, ai gjithashtu më tha që ai kishte të njëjtin problem dhe mjeku e këshilloi atë ilaç dhe tani ai ndjehet për të gjitha 18 vitet, natyrisht që fillimisht dyshova nëse do ta merrja këtë ilaç, por së shpejti vendosa që unë dua që gruaja ime të jetë e lumtur me mua në të gjitha aspektet e marrëdhënies. Një ditë pasi lexova të gjitha kritikat në internet, vendosa të porosis Adamour, tani që ndjehem edhe 18 vjeç, mund të them me siguri se ilaçi po funksionon me të vërtetë, filloi të më befasojë që edhe fuqia e mëngjesit u kthye, dhe gruaja ime tani është plotësisht e kënaqur. Unë mund ta rekomandoj me siguri!

 9. Igor Litvinov

  Më ka rastisur të mësoj për këtë ilaç në momentin kur fillova të kem probleme me fuqinë. E gjitha filloi me një derdhje të parakohshme, dhe përfundoi me faktin se nuk kisha një mbledhje. Sigurisht, kjo situatë më depresionoi shumë dhe madje gruaja ime vazhdimisht thoshte se ajo nuk më interesonte më. Kjo ilaç më rekomandohej nga mjeku kur vendosa ta vizitoja. Sigurisht, fillova të marr vazhdimisht Adamoursiç më rekomandoi mjeku. Sinqerisht, u befasova këndshëm që nuk më duhej të prisja gjatë për fillimin e efektit të këtij mjeti. Suruditërisht, së shpejti ngritja në mëngjes u kthye tek unë, të cilën menjëherë mund ta kënaqja bashkëshorten time, dhe më vonë munda të marr pjesë në një marrëdhënie seksuale të gjatë. Për mua, ky është thjesht rezultati më i mirë nga gjithçka që mund të prisja nga marrja e këtij ilaçi. Kisha frikë, natyrisht, se mund të shfaqen disa efekte anësore, por, për fat të mirë, ajo funksionoi. Nuk mund të them me fjalë se sa më vjen mirë që ky ilaç doli të jetë aq efektiv dhe mund të më ndihmonte për një kohë kaq të shkurtër. Do ta rekomandoja tek burrat që janë përballur me një problem të ngjashëm me atë që kam pasur.

Shto një koment