Adamour për të eleminuar impotencën (kapsula për burra me një ngritje të dobët)

Adamour është një afrodiziak modern për përmirësimin e ereksionit dhe zgjatjen e marrëdhënieve seksuale. Së bashku me këtë, ilaçi jep energji, ton, rrit imunitetin dhe rezistencën e trupit ndaj stresit. Falë këtij ilaçi, ju mund të zgjasni kënaqësinë e marrëdhënieve intime deri në 3-4 orë, të përjetoni orgazma të shumta dhe të kontrolloni derdhjen. Dhe nëse vuani nga sëmundje mashkullore, atëherë ky ilaç për të rritur fuqinë do të ndihmojë në këtë problem delikat, lehtësimin e simptomave dhe manifestimeve të pakëndshme.

Таблетки Adamour kanë një efekt terapeutik nëse një burrë ka sëmundje të tilla: prostatiti, uretriti, adenoma. Mjeti mund të përdoret gjithashtu për t'i parandaluar ato. Drogës është në përputhje me alkoolin, nuk ka kundërindikacione për sëmundje të zemrës, hipertensionit dhe diabetit. Adamour  absolutisht i sigurt për shëndetin, nuk shkakton varësi dhe efekte anësore. Këto tableta janë një shtesë dietike e përshtatshme për burrat që ëndërrojnë për një mbledhje afatgjatë. Ky produkt i kapsulës së nivelit më të lartë rrit ndjeshmërinë e zonave erogjene dhe rrit kënaqësinë e marrëdhënies seksuale.

Adamour - kapsula për burra me një mbledhje të dobët

Duke përdorur pilula për të stimuluar një mbledhje, cilësia dhe sasia e qelizave të spermës do të përmirësohen, dhe jeta seksuale do të marrë një hije të re. Adamour është një ilaç i provuar për trajtimin e impotencës dhe garanton një mbledhje të përhershme, epsh të fortë dhe qëndrueshmëri seksuale. Kapsulat do t'ju lejojnë të rigjeni një orgazëm të ndritshme, të rrisni ndjeshmërinë, e cila nga ana tjetër do t'ju lejojë të kënaqni gruan tuaj partnere për shumë orë me radhë, dhe jo 30 minuta, siç ishte më parë.

Një person i fortë është një person i lumtur. Kur ai arrin ta sjellë partneren e tij në kulmin e kënaqësisë dhe t'i ofrojë një orgazëm shpërthyese, burri ndihet i kënaqur me aftësitë e tij seksuale. Për fat të keq, ka raste kur një burrë humbet ereksionin dhe përfundon marrëdhëniet më shpejt sesa pritej. Në situata të tilla, burrat kanë nevojë për ndihmë në formën e pilulave që zgjasin gjendjen e ereksionit. Lexoni për të mësuar të gjitha informacionet në lidhje me këtë produkt që ka pushtuar tregun evropian për produktet "rehati seksuale".

Çfarë është Adamour?

Në faqen zyrtare të prodhuesit thuhet se Adamour nuk është një ilaç, por një shtesë ushqimore për burrat aktivë, i cili prek qendrat nervore të palcës kurrizore, të cilat janë përgjegjëse për efikasitetin e funksionit të ereksionit dhe ejakulimit, dhe gjithashtu përmirëson qarkullimin e gjakut në korpusin kavernozum të penisit. Droga ndihmon në eleminimin e ndjenjave të shqetësimit, pasigurisë, ngurtësisë dhe frikës seksuale. Përbërësit natyralë të pilulave Adamour disa herë rrisin dëshirën për dashuri dhe shkaktojnë një rritje të aftësive intelektuale dhe fizike të një burri.

Bazuar në këtë, mund të konkludojmë se Adamour është një produkt që mund t'i ndihmojë burrat të rimarrin fuqitë e tyre seksuale. Duke përdorur këtë shtesë ushqyese, do të zbuloni një botë me përvoja të reja seksuale. Avantazhi i këtyre pilulave është se ju mund të filloni marrëdhënie seksuale 10 minuta pas përdorimit Adamour. Për të parandaluar trajtimin e mosfunksionimit ngrerë, mjafton të merrni 1-2 kapsula në ditë për të përmirësuar aftësitë tuaja seksuale në të ardhmen e afërt.

Adamour për trajtimin e impotencës

Prodhuesit pretendojnë se Adamour përmban përbërës natyralë dhe nuk shkakton efekte anësore. Sidoqoftë, ju rekomandoj që të konsultoheni me një mjek specialist para se të përdorni këtë produkt. Pas kryerjes së testeve të veçanta, mjeku do të jetë në gjendje t'ju tregojë për shfaqjen e mundshme të reaksioneve alergjike të shkaktuara nga përbërësit e ilaçit.

Formulë natyrale Adamour vepron me efekt kumulativ. Kjo nuk është rastësi, sepse përbërësit janë plotësisht natyralë. Receta e produktit u shfaq për herë të parë në vitet 30 të shekullit të kaluar. Ajo u soll nga shkencëtarë që morën pjesë në ekspeditën në Altai. Gjatë udhëtimit, ata zbuluan se pleqtë e popullit vendas nomad Selkup në moshën 70-80 vjeç kanë një forcë të shkëlqyeshme mashkullore. Burrat jo vetëm që drejtuan jetën e fisit, por ishin gjithashtu përgjegjës për shumimin. Shkencëtarët arritën të zbulonin sekretin e fenomenit, por vetëm pas 80 vjetësh ai u bë pronë e masave të gjera.

Ingredientsfarë përbërësish përmban ai Adamour?

Adamour Këto janë kapsula, përbërja e të cilave përfshin përbërës natyralë të njohur për vetitë e tyre të dobishme për organet gjenitale.

  • Muira Puama - është një afrodiziak i fuqishëm, rrit epshin seksual, stimulon qarkullimin e gjakut në organet e legenit dhe rrit ndjeshmërinë e kokës së penisit gjatë marrëdhënieve seksuale.
  • Amla është një bimë që përmirëson cilësinë dhe sasinë e spermatozoideve, rrit fuqinë tek burrat.
  • Ekstrakt nga bima "Peru Maca" - rrit kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale, ka një efekt të dobishëm në prostatë, stimulon qarkullimin e gjakut.
  • Catuaba është një afrodiziak i fuqishëm që stimulon furnizimin me gjak të enëve të penisit dhe mbështet prodhimin e testosteronit.

Cilat janë efektet pozitive të ilaçit?

Adamour - një ilaç natyral që lehtëson simptomat e sëmundjes së prostatës dhe përdoret për të parandaluar mosfunksionimin erektil, sepse përmirëson përbërësin vaskular të ereksionit: rrit funksionin seksual, përmirëson rrjedhën e gjakut arterial. Përbërja natyrale e tabletave ndihmon për të stimuluar funksionin seksual tek burrat, për të rritur fuqinë dhe dëshirën seksuale, për të përmirësuar funksionin riprodhues duke normalizuar prodhimin e testosteronit.

Përdorimi i kapsulës Adamour i ndihmon burrat të përmirësojnë jetën e tyre seksuale. Sekreti i kësaj formule qëndron në fuqinë e përbërësve natyralë që stimulojnë pozitivisht rrjedhjen e gjakut në zonën e legenit dhe rrisin ndjeshmërinë e zonave erogjene. Shqyrtimet e klientëve konfirmojnë se brenda 10 minutave nga marrja e kësaj shtese, do të keni një mbledhje të fortë që do të zgjasë për disa orë. Sasia e spermës së derdhur do të jetë shumë më e lartë se zakonisht, dhe orgazma e ndjerë do të jetë shpërthyese. Me pilula Adamour Ju do të bëheni dashnorja më e dëshirueshme e grave. (Kjo është ajo që thonë shumë prodhues të "filmave për të rritur"). Përveç kësaj, ju shpejt do të rigjeni forcën pas marrëdhënies seksuale dhe menjëherë do të jeni gati për një "lojë të re". Jo vetëm ju, por edhe gruaja juaj do të ndjeni një ndryshim pozitiv!

Efekti i përdorimit të kapsulave erektile

rregullator Adamour funksionet gjenitourinare tek burrat përmirëson funksionimin e organeve gjenitourinar, përmirëson shëndetin e përgjithshëm. Përmirëson cilësinë e seksit, rrit mprehtësinë e ndjesive dhe ndihmon në zgjidhjen e çështjeve të infertilitetit. A kanë kundërindikacione këto tableta? Nuk merret me intolerancë individuale ndaj përbërësve të bimës. Nuk ka dobësi të tjera.

Si funksionon Adamour në funksionin erektil?

Ilaçi për zgjidhjen e problemeve intime përdor fuqinë e bimëve medicinale për të eleminuar problemin kryesor mashkullor (pafuqi). Prodhues shtesë Adamour kreu një hulumtim të veçantë dhe ishte në gjendje të gjente përbërës që mund të nxisin një gjendje ereksioni të lexuar menjëherë. Kështu, kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale rritet ndjeshëm, ndjeshmëria e zonave erogjene rritet dhe kënaqësia bëhet më e fortë. Burrat që përdorin këto kapsula mund të shijojnë një jetë të plotë seksuale kur të duan.

Si funksionon Adamour mbi funksionin ngrerë mashkullor

Sipas ekspertëve, ilaçi Adamour për të rregulluar funksionet gjenitourinar duhet të jetë në arsenalin e çdo njeriu. Fakti është se prostatiti, impotenca, infeksionet e fshikëzës dhe probleme të tjera mund të lindin papritmas, pa ndonjë parakusht. Kjo ju lejon të filloni menjëherë të luftoni me inflamacionin, proceset e ndenjur, të parandaloni problemin dhe të shëroheni në një kohë të shkurtër. Produkti është inovativ, efektiv, siç provohet nga testet laboratorike. Nuk ka analoge dhe cilësia konfirmohet nga çertifikatat ndërkombëtare.

Udhëzime për përdorimin e kapsollave për ngritje afatgjatë

Për të arritur një mbledhje afatgjatë, duhet të merrni 1 kapsulë para marrëdhënies seksuale. Isshtë një suplement dietik që nuk zëvendëson një mënyrë jetese aktive dhe një dietë të ekuilibruar. Adamour nuk rekomandohet për të mitur dhe njerëz të prirur ndaj alergjive ndaj ndonjë prej përbërësve të ilaçit. Para përdorimit, lexoni me kujdes udhëzimet e vendosura në kutinë e pilulave.

Si të gjeni Adamour në një farmaci dhe sa kushton?

tableta Adamour në barnatore nuk do të mund ta gjeni, sepse prodhuesi po e shet këtë produkt në faqen e tij të internetit. Zinxhirët farmaceutikë janë një ndërmjetës shtesë që pothuajse dyfishon koston e ilaçit. Nëse dëshironi të blini këtë produkt, ju lutemi vizitoni faqen zyrtare të internetit Adamour dhe plotësoni formularin e porosisë me informacionin e kontaktit.

Në pak minuta operatori do t'ju kontaktojë për të sqaruar disa pyetje në lidhje me dorëzimin e parcelës. Çmimi i produktit është 50 euro, por ofertat e zbritjes shfaqen në sit, kështu që ju mund të blini kapsula Adamour me një çmim prej 39 eurosh.

Adamour për të eleminuar impotencën (kapsula për burra me një ngritje të dobët)

Ju do të merrni paketën me pilula brenda 3-5 ditësh, në varësi të qytetit në të cilin jetoni. Pagesa duhet të bëhet pasi të merrni. Ju urojmë një emocion!

Importantshtë e rëndësishme të mbani mend se për të ruajtur shëndetin seksual të një burri, është e nevojshme jo vetëm të merren parasysh aspektet fiziologjike, por edhe t'i kushtohet vëmendje dietës. Për shembull, birra ndikon negativisht në gjendjen e ereksionit, gjë që çon në çekuilibër hormonal. "Barku i birrës" nuk është një tregues i pasurisë së një burri, por një shenjë e qartë e një uljeje të niveleve të testosteronit në gjak dhe një shenjë e një rritjeje të prodhimit të një hormoni femëror. Siç e dini, nëse prodhimi i testosteronit zvogëlohet, atëherë formimi i estrogjenit aktivizohet ndjeshëm nga konsumi i tepërt i kafeinës.

Mallrat e pjekura me maja të ëmbël janë ushqimi që burrat duhet të konsumojnë në mënyrë të moderuar. Shkencëtarët pohojnë se marrja ditore e ëmbëlsirave nuk duhet të kalojë 50 gram. Suxhuku i tymosur është një tjetër ushqim i ndaluar për burrat, pasi përmban tym të lëngshëm që dëmton organet gjenitale. Soja, kripa dhe soda e bukës rrisin nivelet e kolesterolit, të cilat janë gjithashtu të dëmshme për shëndetin e burrave. Përdorni këtë njohuri të thjeshtë për të mbajtur një mbledhje guri deri në 70 vjet. Përndryshe, shpesh do të duhet të blini pilula Adamour në mënyrë që të bëni seks cilësor!

Shkaqet fizike dhe psikologjike të mosfunksionimit erektil

Një shkak i zakonshëm i ereksionit të dobët është qarkullimi i dobët në indet sfungjerore të penisit, të cilat nga ana tjetër sigurojnë qëndrueshmëri të penisit. Shkencëtarët dhe mjekët kanë zbuluar disa faktorë të tjerë që çojnë në probleme me ngritjen në kohë:

  • Arsyet mendore. Ankthi dhe stresi prek të gjithë trupin mashkullor në tërësi. Kjo pikë vlen për ata burra që tashmë janë përballur me problemin e ereksionit për shkak të stresit. Në këtë rast, situata do të kthehet përsëri. Ju duhet të jeni në gjendje të ndaloni punën dhe t'i kushtoni kohë vetes në mënyrë që të fitoni thjesht forcë dhe energji të re. Pa pushim, trupi shterohet dhe fillojnë çrregullimet e përgjithshme të trupit, gjë që në fund të fundit çon në pasoja të trishtueshme.
  • Depresioni mund të lindë nga problemet e vazhdueshme të jetës. Dështimet në dashuri, në punë, jetën familjare, e kështu me radhë mund të shqetësojnë dhe ta çojnë një person në një gjendje të vështirë. Muchshtë shumë më e vështirë të dalësh nga kjo gjendje, dhe psikoterapistët mund të ndihmojnë me këtë, në rastin më të keq, ilaqet kundër depresionit. Ju nuk duhet ta sillni veten në këtë gjendje, është më mirë të përpiqeni të stërvitni rezistencën ndaj stresit dhe të jeni gati të pranoni dhe zgjidhni çdo dilemë jetësore.
  • Libido e ulët ose mungesë dëshire për seks. Kjo pikë nënkupton përdorimin e mjeteve speciale dhe pamundësinë e ngritjes pa përdorimin e tyre. Në këtë çështje, është e nevojshme të merret parasysh gjendja e shëndetit të të gjithë organizmit. Arsyeja për një ulje të epshit mund të jetë sëmundja kardiovaskulare, patologjitë e sistemit endokrin, sistemet nervore dhe imune, një mënyrë jetese të ulur, ose anasjelltas, aktiviteti i tepërt fizik, ushqimi i paekuilibruar.
  • Arsyet fizike. Efektet anësore nga ilaçet e përdorura. Antidepresantët, frenuesit e 5-alfa-reduktazës dhe lehtësuesit e fuqishëm të dhimbjes mund të shkaktojnë këtë efekt serioz anësor.
  • Abuzimi me alkoolin dhe pirja e duhanit gjithashtu çojnë në ndalimin e epshit. Mosha shkakton një përçarje në prodhimin e hormonit mashkullor testosteron dhe shtyp dëshirën normale të një personi për seks. Përqendrimi i testosteronit në trupin mashkullor arrin kulmin në moshën 25 vjeç. Pas 40, nivelet e testosteronit bien ndjeshëm.

Droga do të ndihmojë në eliminimin e problemeve të shoqëruara me një mbledhje të dobët Adamourpor është e rëndësishme të mbani mend se këto kapsula nuk janë një ilaç absolut. Një mënyrë jetese e shëndetshme në çdo moshë është shumë më e dobishme se çdo pilulë.

Bëj një pyetje

Dmitry Novitsyuk

Urolog Novitsyuk Dmitry Fedorovich për 20 vjet është angazhuar në diagnostikimin, trajtimin dhe parandalimin e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar.

Obzoroff
Shto një koment