Busten Bustural - krem ​​për zgjerimin e gjoksit: krem ​​për të përshpejtuar rritjen e bustit

Busten Ky është një krem ​​modern për 2 madhësi të shtimit të gjirit brenda 30 ditësh dhe një mënyrë e shkëlqyeshme për të ndihmuar gratë të duken më tërheqëse për burrat. Jo shumë gra mund të mburren me një bust të bukur dhe të fortë. Më parë, e vetmja alternative ishte operacioni plastik. Por "implantet" e futura dallojnë fuqishëm një bust të tillë nga një gji natyral dhe është i dukshëm për ata përreth.

Me krem ​​të ri Busten për një rritje të shpejtë të gjirit, nuk keni pse të futeni nën thikën e kirurgut! Gjinjtë do të rriten në madhësi dhe do të bëhen më elastik me këtë produkt inovativ. Kremi është i këndshëm për t’u përdorur dhe rezultati do të jetë një rritje e gjinjve me disa madhësi, kështu që para se të blini një Bustural, duhet të blini të brendshme të reja me gota të mëdha!

Artikulli jep një përshkrim të kremës Busten, kostoja e tij, avantazhet mbi analogët dhe metodat alternative të korrigjimit të bustit, rishikimet e mjekëve dhe blerësve.

Bustural është zhvilluar nga dhjetëra shkencëtarë dhe ka kaluar të gjitha provat klinike. Kremi është hipoallergjik, nuk ka efekte anësore, dhe rezultati zgjat përgjithmonë. Boosten është i përballueshëm për çdo grua që dëshiron të ndryshojë madhësinë dhe formën e bustit të saj. Shtë shumë më lirë sesa implantimi, kostoja e tij është disa herë më e ulët. Kremi është shumë më i sigurt se operacioni.

Me moshën, çdo gji humbet formën e tij. Pas një periudhe laktacioni, gjoksi ul dhe bëhet jo tërheqës. Busten për shtimin e gjirit i jep lëkurës elastikë, për shkak të së cilës, gjoksi ngrihet dhe përsëri duket si në rininë.

Një fakt interesant! Shumë yje të Hollivudit përdorin kremra Busten и UpSize për zmadhimin e gjirit në një mënyrë natyrale. Gjinjtë silikoni me sferë kanë dalë prej kohësh nga moda.

Përfitimet e Krem Bustural Busten për shtimin e gjirit

Busten Ai përbëhet tërësisht nga përbërës natyralë, duke e bërë atë të përshtatshme për çdo grua.

Busten mjekësi lajmesh

Përparësitë kryesore të kremës Busten keto jane:

 • Efikasitetit. Kremi tregoi rezultate të shkëlqyera në provat klinike. Në 100% të rasteve, busti i grave pjesëmarrëse në studim u rrit me madhësinë 2 ose më shumë.
 • Rezultati i shpejtë. Përdorimi i kremës në një kurs do të sigurojë rezultatin e dëshiruar shpejt dhe përgjithmonë.
 • Pa dhimbje. Me krem ​​për shtimin e gjirit, nuk ka nevojë të drejtohet në kirurgji. Kirurgjia është gjithmonë një rrezik. Përveç kësaj, pas fondeve nuk do të ketë plagë dhe plagë. Implantet duhet të ndryshohen një herë në vitet 10, dhe kremi do të funksionojë një herë e përgjithmonë.
 • Lehtësia e përdorimit. Krem mund të përdoret kudo, merrni me vete në pushime. Përdorimi i kremës mund të kombinohet me një seancë masazhi, e cila është gjithashtu e dobishme për lëkurën.
 • Sigurimit. Cream Busten nuk ka kundërindikacione, nuk irriton lëkurën dhe nuk shkakton një reaksion alergjik.
 • Naturalness. Të gjithë përbërësit e kremës zgjidhen me kujdes, pastrohen dhe ndikojnë në mënyrë të dobishme në organet dhe indet e trupit.

Bustural përmban përbërësin "Volufiline", i cili provokon trupin të prodhojë kolagjen natyral. Ky ka një efekt të dyfishtë. Gjoksi rritet për shkak të ndikimeve të jashtme dhe të brendshme.

Ku mund të blini bustural për shtimin e gjirit

Blej Busten Ju mund të bëni në faqen e internetit të prodhuesit zyrtar, i cili garanton cilësinë e produktit 100% për shtimin e gjirit. Përveç garantimit të cilësisë dhe rezultateve, duke blerë Busten nga vetë prodhuesi, mund të merrni një zbritje të shkëlqyeshme deri në 30% të kostos së shitjes me pakicë të kremës. Sajti zhvillon rregullisht promovime për të kursyer edhe më shumë para.

blej Busten për shtimin e gjirit

Banorët e Emirateve të Bashkuara Arabe mund të blejnë Krem Bustural për zmadhim të gjirit me çmimin e 129 Dirham.

Busten Bustural - krem ​​për shtimin e gjirit: krem ​​për të përshpejtuar rritjen e bustit

Warning! Mos blini Krem Bustural për Zgjerimin e Gjirit në vendet e pa provuara dhe të dyshimta. Vetëm në faqen zyrtare mund të blini një krem ​​të vërtetë BustenTestuar klinikisht. Blerja e një rreme mund të kërcënojë jo vetëm një humbje të hollë të parave, por gjithashtu nuk garanton siguri. Kujdes nga fallco!

Si të përdoret bustural për shtimin e gjirit

krem Busten Projektuar për përdorim në shtëpi, është i lehtë për t'u përdorur vetë. Kushti kryesor është përdorimi i vazhdueshëm, i përditshëm, gjatë gjithë rritjes së bustit, i cili zgjat ditë 30.

Udhëzime për përdorim Bustural:

 • Lëkura e gjoksit duhet të pastrohet plotësisht nga ndotësit. Për të arritur një efekt më të mirë, fillimisht mund të shtriheni në një banjë të nxehtë, atëherë poret do të hapen, dhe produkti do të përthithet më mirë.
 • Aplikoni krem Busten në njërën gji. Masazhojeni me kujdes me të dy duart, në një lëvizje rrethore. Përsëriteni për 5-7 minuta.
 • Përsëriteni procesin me gjoksin e dytë, duke përdorur një sasi të mjaftueshme për një masazh të rehatshëm.
 • Lëreni kremin për zgjerimin e gjirit.
 • Masazhoni të dy gjinjtë në të njëjtën kohë për dy minuta.
 • Përdorni kremin e Bustenit dy herë në ditë, në mëngjes dhe gjatë gjumit.

Për të garantuar rezultatin, ndiqni me kujdes udhëzimet. Efekti nuk do ju mbajë duke pritur dhe pas disa javësh do t'ju duhet një grup i ri prej liri, me më shumë gota!

Si funksionon kremi i bustit? Busten

Përbërësit natyrorë të Krem Bustural, duke vepruar në kombinim, mund të rrisin njëkohësisht madhësinë e gjëndrave të qumështit dhe ta bëjnë lëkurën më elastike. Busti do të rritet në madhësi gradualisht, mos prisni për një rezultat të menjëhershëm kur aplikoni Busten një ose dy herë në javë.

Parimi i kremës Busten konsiston në faktin se çdo përbërës ka një efekt të dobishëm në indet që rrethojnë gjëndrën e qumështit. Ajo rrit rrjedhjen e gjakut dhe qelizat e nevojshme për procesin e ënjtjes së gjirit. Ekziston një rritje natyrale e indeve të gjëndrave rreth gjëndrrës së qumështit.

Mos u shqetësoni për shenjat e shtrirjes. Rritja e shpejtë e gjirit nuk do të lërë asnjë efekt në lëkurë, sepse do të jetë i ngopur me kolagjen, falë përbërësit Volufilayn. Për më tepër, mjeti lufton me shenjat ekzistuese të shtrirjes!

Kremi nuk ndikon në vetë gjëndrën e qumështit, kështu që nuk do të bëhet pengesë për ushqimin e fëmijëve.

Rezultatet e kremit të zgjerimit të gjirit

Busten për shtimin e gjirit jep rezultatet e mëposhtme pozitive:

 • i jep një formë të bukur, të rrumbullakosura bustit;
 • rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës, e bën atë të qetë;
 • zmadhon gjinjtë me të paktën dy madhësi;
 • eliminon shenjat e shtrirjes;
 • ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës;
 • heq defektet e jashtme, e bën gjoksin simetrik.

Falë kremës Bustural, çdo grua mund të bëhet më e sigurt në vetvete dhe më tërheqëse për të tjerët.

Rishikimet e mjekëve në lidhje me kremin Bustural për shtimin e gjirit

Sipas mamologut, shumica e grave kanë komplekse që lidhen me madhësinë dhe formën e bustit. Problemet shkaktohen nga mungesa e vitaminave, estrogjenit dhe kolagjenit. Shumica e grave nuk dinë si të kujdesen siç duhet për gjinjtë e tyre dhe të marrin veshje të mbrendshme të grave. Sytjena nuk duhet të jetë vetëm e bukur, por edhe të fiksojë me siguri gjoksin. Gjithashtu, sytjena e ngushtë që shumë vajza pëlqejnë të veshin për të dhënë elasticitet vizual ka një efekt shumë të keq në rrjedhën e gjakut në gjëndrat e qumështit.

Mjekët nuk e mirëpresin operacionin për të korrigjuar formën dhe shtimin e gjirit. Ky është një rrezik i pajustifikuar me rezultate të paparashikueshme. Metodat alternative, sipas mamologut, janë joefektive dhe jetëshkurtra.

Shqyrtime të mjekëve në lidhje me kremin Busten

Busten për shtimin e gjirit, rezultoi shumë më mirë në praktikë. Falë Krem Bustural, gjinjtë rriten natyrshëm pa pasoja negative.

Si të rritet efekti i përdorimit të një krem Busten

Në kombinim me krem Busten Prodhuesi rekomandon:

 • fle ne shpine. Pas aplikimit të kremës, gjaku fillon të qarkullojë në mënyrë aktive në gjëndrat e qumështit, mos e bllokoni hyrjen e saj për të fjetur në stomakun ose anën e saj;
 • ushtrimet fizike do të japin një efekt shtesë, figura do të forcohet dhe rezultati do të jetë edhe më i mirë;
 • Qëndrimi - Një shpinë e sheshtë do të theksojë një gjoks të bukur dhe shpërndan në mënyrë të barabartë ngarkesën në shpinë.
 • ushqimi i duhur - një sasi e mjaftueshme e vitaminave ndikon në mënyrë të favorshme në trup si një e tërë.
 • mbathje të zgjedhura si duhet, një aspekt shumë i rëndësishëm, pa të cilin është e pamundur të arrihet rezultati i dëshiruar - një gji i bukur.

Kujdesi i gjirit duhet të fillojë me vite 20, atëherë busti do të mbetet tërheqës për shumë vite, edhe pas lindjes së fëmijëve. Bleni Bustural për zmadhim të gjirit dhe përmbushni ëndrrën tuaj të dashur.

Shqyrtime të klientëve

Shumë klientë kanë vërejtur veti të tilla të dobishme të kremës. BustenSi:

 • zmadhim i dukshëm në gji pas kalimit të kursit ditor 30;
 • në gratë me defekte në bust, gjinjtë u bënë simetrik;
 • lëkura është bërë e lëmuar dhe e butë;
 • Mimi i Bustural është dukshëm më i ulët në krahasim me mjetet alternative, dhe gjithashtu mund të blihet në mënyrë anonime në faqen e internetit të prodhuesit.

Busten rishikimet e klientëve

Përfundim: Kremi për shtimin e gjirit është një mjet efektiv i përbërë nga përbërës natyralë. Busten i sigurt për t’u përdorur, nuk shkakton alergji, brenda një kohe të shkurtër do të ndihmojë për të rritur bustin në vëllim, t'i jepni një formë të rrumbullakosur dhe ta bëni lëkurën të hollë.

Doktor Ermakova Angela Ivanovna obstetër-gjinekolog, endokrinolog i kategorisë më të lartë me përvojë vjet 16, specialist me përvojë me ultratinguj, gjinekolog pediatrik. Angela Ivanovna është autore e rreth punimeve të publikuara 70 dhe udhëzimeve për gjinekologji.

Shto një koment