WOW Bust krem për përmirësimin e formës dhe lëkurës së gjirit

WOW Bust krem plotësisht natyral për të përmirësuar lëkurën e bustit. Prodhuesi i saj është prodhuesi i mirë-vendosur i kozmetikës natyrore Bernadette. Ai prodhon pothuajse çdo produkt të mundshëm për të përmbushur nevojat e të gjithë klientëve - nga përgatitjet për "dashuri femërore dhe mashkullore" te përmirësimi energjik i përbashkët.

WOW All Natural Bust Cream është një produkt natyral. Pjesët që përbëjnë produktin e bukurisë vizuale të gjirit zakonisht kanë një efekt kumulativ. Kjo strategji u përdor në të vërtetë nga Bernadette kur mendonte për krijimin e një produkti efektiv për gjoksin femëror. Kremi përmban gjalpë Shea, lëng avokado, Saw Palmetto, Laminaria Digitata dhe ekstrakt të embrionit të grurit të hidrogjenizuar. WOW Bust kremi po merr vlerësime fantastike në dëshmitë e konsumatorëve, komente mbi perspektivat për terapinë online të lëkurës në forume diskutimi në internet. Zonjat deklarojnë në rekomandimet e tyre se në fakt ata ndihen shumë më të mbrojtur, dhe gjithashtu pa rrezikun e shqetësimit se si duket busti i tyre. Një burrë, nga ana tjetër, zbulon se gratë e tij të dashura në të vërtetë duken më tërheqëse nga këndvështrimi i "mashkullit".

Si të merrni WOW Bust krem për përmirësimin e lëkurës së gjirit me një çmim të shkëlqyeshëm? A ka mashtrime të shumta mashtrimesh në faqet e internetit të tregtisë elektronike si Mercado Libre, ebay.com, Amazon, eMag, Alibaba dhe të ngjashme në AliExpress? A i ul faqja kryesore e internetit çmimet e volitshme, apo ju tërhiqet nga ideja e refuzimit, me një ofertë të tillë si "Merrni 3 WOW Bust  për çmimin e dy ”? Vetëm si mund ta përdorni kremin për zgjerimin e gjirit çdo ditë?

Gjeni përgjigjet për të gjitha këto pyetje, si dhe mësoni shumë më tepër duke lexuar përshkrimin e kremit WOW Bust!

Krem natyral për të përmirësuar lëkurën e bustit

7 mënyra natyrale për të shtuar një hijeshi të bustit tuaj

Ka shumë mënyra natyrore dhe më të mbrojtura për të rritur bukurinë e bustit tuaj. Kirurgjia plastike nuk përdor një zgjidhje të sigurt dhe të lirë. Ekzistojnë 2 revista fantastike se si t’i bëni gjinjtë tuaj shumë më tërheqës dhe gjithashtu tërheqës për sytë. Njëri prej tyre është një version i librit të Kaitlyn McKenna. Shtimi natyror i gjirit: Udhëzuesi i plotë për zgjerimin dhe forcimin e gjirit 2018. Një metodë tjetër është libri i Jenny Bolton "Grow Your Bust: Better for Women - Feel Safety!"

Disa gra duan që Nëna Natyrë të jetë shumë më me stil dhe bamirëse gjatë lindjes së tyre. Ata duan t’i bëjnë gjinjtë e tyre shumë më tërheqës dhe gjithashtu të ndryshëm nga seksi. Një deklaratë në lidhje me pamjen tuaj është thelbësore për gratë moderne. Matja e gjirit ndikohet nga një numër aspektesh, siç janë ndryshimet fizike. Aspektet specifike, si dhe kimikatet gjithashtu luajnë një rol të rëndësishëm në përmirësimin e bustit, si dhe matjen e sytjenave. Ushqyerja nuk duhet të neglizhohet, si dhe gjenetika.

Këtu janë 7 mënyra natyrore për të përmirësuar bukurinë e bustit tuaj:

 1.  Hani shumë më tepër ushqime që janë të shumta në numër dhe janë kritike për përmirësimin e aspekteve të trupit femëror. Shembuj të ndryshëm përfshijnë thjerrëzat e kuqe, embrionet e grurit, bananet dhe qepët.
 2.  Ushtroni rregullisht për të ndërtuar muskujt e gjoksit.
 3.  Pini shumë lëngje duke e mbajtur të lagur gjatë gjithë kohës.
 4.  Hani çajra natyralë, të cilët dihet se shkaktojnë baktere të prodhojnë kimikate të rëndësishme. Këto janë ato të bëra nga luleradhiqja, palmeti i sharrës dhe farat e koprës.
 5.  Vishni një sytjena që i përshtatet gjinjve tuaj, si dhe trupit tuaj.
 6.  Vishuni sipas nevojës për të shmangur shqetësimin e përshtatjes natyrale të bustit tuaj.
 7.  Masazhoni formën e gjoksit me vaj ulliri.

A janë klientët të kënaqur me mënyrën se si WOW Bust punon - Shqyrtime dhe mendime në forume!

Rezultatet reale të aplikimit të kremës

WOW Bust Kremi është një produkt natyral për rritjen e gjirit që ka marrë vlerësime fantastike në dëshmi, komente dhe rekomandime të ngjashme në forume në internet. Konsumatorët vlerësojnë shumë pikëpamjet e tyre të përbashkëta. Kjo e bën prodhuesin Bernadette një furnizues jashtëzakonisht të besueshëm të produkteve të tilla. Kompania me të vërtetë ka zgjedhur me kujdes një grup përbërësish të ndryshëm që rrisin kryerjen e detyrave false për gratë.

Shumica e grave moderne koordinojnë arritjet e tyre në komente, si dhe rishikime për përdorimin e kremit WOW Bust në forumet e diskutimit në internet që busti i tyre është bërë shumë më tërheqës. Burrat patjetër që mbajnë të njëjtin qëndrim në rishikimet e tyre, si dhe rekomandime të ngjashme, duke deklaruar se ata që u pëlqyen vërtet dolën të ishin joshëse dhe tërheqës. Praktikisht nuk ka probleme me atë se si saktësisht të përdorni kremin për të rritur elasticitetin e lëkurës së gjirit. Askush nuk flet në shqyrtime për shfaqjen e efekteve anësore, kundërindikacioneve ose reaksioneve alergjike.

Këtu janë disa përfitime kryesore. WOW Bust Krem, siç shpjegohet në dëshmitë e konsumatorëve, komentet dhe perspektivat e bisedave në internet në forume në internet:.

 •  Kujdes i plotë për lëkurën e bustit;
 •  E bën sipërfaqen e dermës rreth konturit të bustit më elastike;
 •  Çmim i mirë dhe cilësi origjinale në faqen zyrtare të internetit WOWBust;
 •  Dorëzimi në kohë dhe në të njëjtën kohë çmimi WOW Bust e njëjta gjë në të gjithë botën!

Kushtoj vëmendje! Asnjë problem nuk shqetësohet se sa saktësisht WoW Bust Krem punon si në rekomandimet e konsumatorit dhe në rishikime, nuk komplikon kundërindikacionet. Klientët duhet t'i përmbahen standardeve të përdorimit të aplikuara nga prodhuesi Bernadette në paketimin e produkteve!

Si të aplikoni WowBust krem për të rritur atraktivitetin e gjirit! Si të aplikoni WowBust krem

Padyshim nuk ka asgjë të vështirë për tu shqetësuar se si të aplikoni WOW Bust për të përmirësuar bukurinë e lëkurës. Një nga elementët më efektivë të shqetësimit është mungesa e efekteve anësore të njohura, kundërindikacioneve ose reaksioneve alergjike që lidhen me përdorimin e përditshëm. Konsumatorët thjesht duhet të mbajnë mend që t'i përmbahen standardeve të gjera të përdorimit. Ato përdoren në paketimin e një produkti veshje si një udhëzues privat i detajuar.

Këtu janë 3 hapa të thjeshtë për t'u përdorur WOW Bust krem çdo ditë:

 1.  Vendosni një sasi të vogël kremi mbi formën e secilit gji, duke pastruar.
 2.  Prisni që përmirësuesi i bustit të funksionojë plotësisht duke thithur në lëkurë.
 3.  Mos harroni të mbani të hidratuar, ushtrime fizike dhe të hani një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar!

Cilët janë përbërësit në formulën e atraktivitetit të gjirit?

Të gjithë përbërësit në WOW Bust përbëjnë formulën natyrale të kremit, domethënë ato janë me origjinë natyrale dhe gjithashtu nuk kanë efekt negativ në lëkurën e gjirit. Rekomandimet online të konsumatorëve me të vërtetë nuk kishin asnjë problem me rishikimet e reagimeve alergjike. Konsumatorët thjesht duhet të mbajnë mend që ta ruajnë kremin në një vend plotësisht të thatë në një temperaturë mesatare dhome.

Përbërja e kremës së lëkurës së gjirit

Më poshtë janë përbërësit kryesorë të kremës WOW Bust për shtimin e gjirit:

 • Gjalpë shea, që e bën lëkurën e gjirit të butë dhe të zhdërvjellët. Produkti i vajit mbështet dermën dhe largon lëkurën e thatë. Kjo jo vetëm që funksionon, por gjithashtu sheshon sipërfaqen e bustit.
 • Vaj i embrionit të grurit të hidrogjenizuar: Ky element ndihmon në rigjenerimin e plakjes dhe lëkurës së varur. Tonifikon, rinon, rikthen elasticitetin e lëkurës dhe gjithashtu e bën atë shumë më elastike.
 • Vaji i avokados stimulon rritjen e qelizave të gjirit dhe gjithashtu zvogëlon rrezikun e zhvillimit të qelizave kancerogjene. Përmban elementë që përmirësojnë bukurinë e bustit.
 • Ekstrakt Saw Palmetto: Forcon lëkurën dhe gjithashtu mbështet gjinjtë, duke u dhënë atyre shkathtësi.
 • Ekstrakti i algave Laminaria Digitata: ky përbërës natyral ka një efekt të fortë forcues, hidraton, zbut dhe mbron nga ptosis. Rivendos strukturën e lëkurës, e ngop atë me aspekte të rëndësishme për shëndetin.

Si mund të Blejmë WOW Bust me çmimin më të mirë në internet?

Metoda e shpërndarjes së kremës

Bernadette thotë se blerësit duhet të jenë të kënaqur me çmimin në faqen e internetit të prodhuesit WOW Bust dhe për këtë arsye ata duhet të refuzojnë çdo ofertë në Mercado Libre, ebay.com, Amazon, eMag, Alibaba dhe ngjashëm në AliExpress. Përveç kësaj, kremja nuk shpërndahet nëpër farmacitë tregtare. Prodhuesi e bën këtë qëllimisht në mënyrë që WOW Bust shiten lehtësisht me të njëjtin çmim pothuajse kudo në botë - si në Evropë dhe Azi.

Klientë që kërkojnë të marrin Wow Bust me një çmim të shkëlqyeshëm duhet të blini kremin në faqen zyrtare të internetit.

Bleni krem Wow Bust në faqen e internetit të prodhuesit

Ja se si ta blini këtë krem ​​me çmimin më të mirë në internet:

 1.  Vendosni emrin tuaj dhe numrin aktual të telefonit në formën online në faqen zyrtare;
 2.  Merrni një telefonatë nga një punonjës i kompanisë së shpërndarjes dhe specifikoni detajet e dorëzimit;
 3.  Filloni të përdorni kremin WOW Bust menjëherë pas marrjes së mallit dhe shijoni lëkurën më të fortë dhe më të bukur të gjirit!

Shumë gra e kanë të vështirë të shqetësohen për madhësinë e sytjenave të tyre. Ata nuk duhet. Ka shumë qasje të ndryshme ndaj zmadhim gjoksiqë ata mund t’i përdorin çdo ditë. Si një ushtrim i një lloji për ndërtimin e muskujve të gjoksit. Ose një dietë më të shëndetshme.

Si të zmadhoni gjinjtë pa silikoni?

Shumë gra bëjnë të njëjtën pyetje në forume: "Si të zmadhoni gjoksin pa silikon?" Redaksia obzoroff.info gjeti përgjigjen për këtë pyetje! Pra, na duhet fzgjidhje isiologjike, e përbërë nga një tretësirë ​​9% kripë në ujë të distiluar, sepse është një lëng natyral për trupin, prandaj është absolutisht i padëmshëm.

Sidoqoftë, disa gra me implante të kripura raportojnë se uji gurgullon në to, gjë që i zhvlerëson pacientët. Dhe gjiri është i panatyrshëm në prekje, pasi lëngu mund të rrjedhë lirisht në implant. Silikoni ndihet shumë më tepër si ind natyror në prekje.

Kirurgët japonezë kanë gjetur një mënyrë tjetër për të zmadhuar gjoksin pa silikoni. Në vend të implanteve artificiale, ata përsëri morën indin dhjamor të vetë pacientit. Sigurisht, vetë ky fakt nuk është aspak i ri. Por deri më tani, gjatë operacioneve të tilla, një pjesë e rëndësishme e qelizave yndyrore të transplantuara vdiqën, dhe në të njëjtën kohë, u formuan vulat që i ngjajnë një tumori kanceroz. Prandaj, këto transaksione nuk u njohën.

Por Dr. Yoshimura e çoi këtë metodë të shtimit të gjirit në një nivel krejt të ri duke propozuar përdorimin e qelizave burimore që merren nga indi dhjamor i njeriut. Risia tashmë është testuar në biznes, pasi ka kryer më shumë se 40 operacione dhe asnjë komplikacion serioz nuk është vërejtur në asnjë prej pacientëve. Një sukses i tillë i rëndësishëm mund të konsolidohet dhe zhvillohet shpejt, duke zhvendosur silikonin në vendin e dytë.

Kotaro Yoshimura është një kirurg në Universitetin e Mjekësisë të Tokios. Sipas tij, kjo metodë ju lejon të zgjeroni gjinjtë tuaj me dy madhësi pa probleme. Operacionet që ai kreu e konfirmojnë këtë. Sidoqoftë, jo të gjithë kirurgët i morën lajmet në mënyrë optimiste dhe vazhdojnë të rekomandojnë përdorimin e kremit. Wow Bust... Shumë ende kanë frikë nga shfaqja e komplikimeve të ndryshme me kalimin e kohës. Megjithëse zhvillimi konsiderohet i denjë për vëmendje, por jo në formën siç është tani, por në atë të rishikuar. Shumë e shohin potencialin, por nuk nguten ta zbatojnë atë në praktikë. Në përgjithësi, qelizat staminale kanë rënë në sy të shkencëtarëve të ndryshëm, të cilët gjejnë aplikime të reja për to. Me ndihmën e tyre, operacionet e zemrës u kryen në Spanjë. Ato përdoren gjithnjë e më shumë në trajtimin e sëmundjeve të ndryshme. Tani ata kanë arritur në kirurgji estetike.

Për të marrë materialin e nevojshëm për shtimin e gjirit, pacienti së pari i nënshtrohet liposuksionit. Yndyra që merret si rezultat i këtij procesi pastrohet plotësisht dhe pasurohet me qeliza staminale. Vetë këto qeliza staminale janë të afta të formojnë jo vetëm qeliza të reja dhjamore, por edhe enë të gjakut. Kjo tretësirë ​​e lëngshme futet më pas në gjëndrën e qumështit përmes një kateteri.

Indet e tilla të futura nuk refuzohen nga trupi dhe nuk vdesin, pasi për shkak të numrit të madh të qelizave burimore, shpejt formohen enët e gjakut të nevojshme për çdo ind, të cilat i sigurojnë asaj të gjithë ushqimin e nevojshëm. Çdo implantim artificial, qofshin të kripur apo silikoni, janë një trup i huaj për trupin. Dhe indi i tij dhjamor e rrit gjoksin pa asnjë shenjë të ndërhyrjes së jashtme, duke i bërë gjëndrat e qumështit natyrore, vetëm të zgjeruara në madhësi.

Tani zgjedhja është e juaja: aplikoni kremin Wow Bust për shtimin e gjirit ose përdorni metoda të tjera që përshkruhen në këtë artikull!

Pasojat e operacionit të shtimit të gjirit

Përveç ndërlikimeve të përgjithshme të mundshme që lidhen me operacionin, të tilla si mundësia e infeksionit, formimi i hematomës, shërimi i vonuar i plagës, etj., Ekzistojnë një numër rreziqesh specifike. Për më tepër, procesi infektiv, në të cilin përfshihet një trup i huaj (dhe implanti është për trupin tonë), është më pak i shërueshëm, ndonjëherë kërkon heqjen e implantit derisa infeksioni të shërohet plotësisht.

Pra, pasojat e operacionit të shtimit të gjirit mund të shoqërohen me implantet e instaluara. Komplikimi më i zakonshëm është kontraktura kapsulare. Një lloj kapsule formohet rreth implantit, e cila është një fenomen normal i mbylljes së një trupi të huaj në trup. Por në disa raste, kjo kapsulë trashet dhe fillon të shtrydh implantin, dhe në të njëjtën kohë indet afër bëhen më të dendura, ndonjëherë bëhen të dhimbshme, ndërsa forma e gjirit mund të mos ndryshojë për mirë. Ky fenomen quhet kontrakturë kapsulare. Më shpesh, kjo kërkon ndërhyrje shtesë kirurgjikale për të hequr ose zëvendësuar implantin.
Implanti gjithashtu mund të ndikojë në rezultatet e mamografisë. Zonat e dyshimta të indeve mund të errësohen nga protezat, duke e bërë ekzaminimin të vështirë dhe të vështirë për të zbuluar kancerin. Prandaj, është e domosdoshme të paralajmëroni mjekun para ekzaminimit në mënyrë që, nëse është e nevojshme, pajisje shtesë mund të përdoren për të siguruar dukshmëri maksimale të të gjitha indeve të gjirit. Për më tepër, depozitat e kalciumit janë të mundshme në indet përreth implantit, gjë që është e dukshme në mamografinë, dhe më shpesh është e mundur ta dallosh atë nga depozitat e tjera të kalciumit që mund të tregojnë kancer vetëm me anë të biopsisë.

Alsoshtë gjithashtu e nevojshme të jesh i vetëdijshëm se gjasat e nevojës për operacion të përsëritur janë mjaft të mëdha. Me kalimin e kohës, pamja e gjirit mund të ndryshojë (veçanërisht me zmadhim të lartë), kështu që implanti do të duhet të hiqet, zëvendësohet, ose thjesht bëhet me një ngritje të gjirit. Dhe shfaqja e kontrakturave kapsulare ose infeksionit do të kërkojë gjithashtu një operacion të ri. Rreziku i mundshëm duhet të diskutohet me mjekun tuaj paraprakisht.

Pasoja të tjera të operacionit plastik të gjirit janë gjithashtu të mundshme. Për shembull, në disa pacientë, ka një ndryshim të përkohshëm ose të përhershëm në ndjeshmërinë e thithit dhe madje edhe të të gjithë gjirit, dhe në disa ndjeshmëria është e humbur ose e shurdhër, ndërsa në të tjerët mund të përkeqësohet. Ndonjëherë implanti mund të zhvendoset, gjë që mund t’i japë gjirit një pamje jo të natyrshme. Në këtë rast, endoproteza mund të ndihet përmes lëkurës, të dalë dhe të japë asimetri gjëndrave të qumështit. Sigurisht, ky rrezik zvogëlohet shumë nëse implanti vendoset nën muskulin e kraharorit, dhe jo direkt nën gjëndër.

Gjithashtu, pamja e gjirit mund të prishet nga zgjedhja e pahijshme e madhësisë së implantit ose lartësia e vendosjes së tij. Për shembull, një implant i rrumbullakët me një madhësi të madhe, dhe madje edhe një i vendosur me lartësi, i jep një rrumbullakësi të panatyrshme pjesës së sipërme të gjirit, duke i dhënë asaj një origjinë artificiale. Mund të ketë edhe ndonjë asimetri, ndonjëherë thitha dhe areola janë në pozicion të gabuar. E gjithë kjo mund të kërkojë ndërhyrje shtesë.

Veryshtë shumë e lehtë të shmangni shumë probleme: para se të bini dakord për masa radikale kirurgjikale, së pari duhet të provoni mënyra alternative për të rritur madhësinë e gjoksit me një krem WOW Bust.

Bëj një pyetje

Anzhela ermakova

Врач Ermakova Angela Ivanovna obstetër-gjinekolog, endokrinolog i kategorisë më të lartë me përvojë 16 vjeçare, specialist me ultratinguj me përvojë, gjinekolog pediatrik. Angela Ivanovna është autore e rreth 170 punimeve dhe udhëzimeve të botuara për gjinekologjinë dhe endokrinologjinë.

Obzoroff
Shto një koment