UpSize - krem ​​për rritjen e madhësisë së gjoksit

Sipas statistikave, 80% e vajzave nuk janë të kënaqur me bustin e tyre. Ndër pretendimet kryesore është madhësia, sepse pak njerëz kanë fatin që lindin me gjinj të mrekullueshëm. Tofarë duhet të bëni nëse nuk doni të shkoni nën thikë, por veshje me një qafë luksoze të bërë nga rafte? Zgjidhja do të jetë një krem ​​për shtimin e gjirit UpSize!

Pronë hipoallergjike, veprimi i së cilës bazohet në komponentë natyrorë, stimulon rritjen e gjirit që nga ditët e para të përdorimit. Kremi nuk përmban hormone, kështu që nuk dëmton shëndetin e grave dhe nuk ka efekte anësore. Rezultati është një bust i bukur, elastik, elegant, i zmadhuar nga madhësia 2-3 pa ndërhyrje kirurgjikale brenda një muaji. Përdorimi i kremës për të përshpejtuar rritjen e gjirit është shumë i thjeshtë, dhe këshillat paraprake mjekësore nuk janë të nevojshme.

krem UpSize për shtimin dhe rritjen e gjirit

Si vepron kremi për të përshpejtuar rritjen e gjirit UpSize?

Të përfshira në UpSize përbërësit ngopin qelizat e lëkurës me elementë të dobishëm dhe rrisin rrjedhjen e gjakut në indin e gjirit, gjë që kontribuon në rritjen e saj natyrale. Efekti është i dukshëm pas aplikimit të parë, por rezultati përfundimtar është i dukshëm pas ditëve të përdorimit të përditshëm 30-40. Për shkak të rritjes graduale, busti nuk është i mbuluar nga shenjat e shtrirjes. Nënat infermiere nuk mund të shqetësohen: nuk ka dëm për gjëndrat e qumështit.

Gjithashtu, kremi për zgjerimin e gjirit vepron në këtë mënyrë:

 • hidraton thellësisht lëkurën;
 • përshpejton procesin e rigjenerimit të qelizave, duke zgjatur rininë e gjirit;
 • rikthen elasticitetin e lëkurës dhe e bën atë të shtrënguar;
 • parandalon shfaqjen e kanateve dhe çarjeve, duke siguruar një efekt ushqyes;
 • zvogëlon numrin e shenjave të shtrirjes dhe parandalon shfaqjen e tyre;
 • i bën konturet e bustit të rregullta dhe të rrumbullakosura;
 • parandalon zhvillimin e sëmundjeve të gjirit, përfshirë mastopatinë dhe tumoret beninje.

UpSize aplikohet nga lëvizjet masazh që përshpejtojnë veprimin e substancave aktive dhe stimulojnë rritjen e gjëndrave të qumështit. Kjo është një mënyrë e padëmshme, optimale dhe e lirë për të rritur gjinjtë në shtëpi. Për të porositur një krem ​​për shtimin e gjirit, padyshim që ia vlen vajzat që ëndërrojnë të posedojnë kaçurrela, të veshin të brendshme të bukura dhe të ngacmojnë seksin më të fortë.

krem për të përshpejtuar rritjen e gjirit UpSize

 

Përfitimet e kremës UpSize

Për një kohë të gjatë, mamoplastika u konsiderua mënyra e vetme 100% për të rritur gjinjtë. Implantimi i implanteve silikoni është një metodë e shpejtë, por larg idealit. Ka një numër të metash të rëndësishme:

 1. Mimi i lartë. Mesatarisht, një operacion kushton nga 20 000 $, duke marrë parasysh procedurat e rehabilitimit.
 2. Mundësia e refuzimit të protezës. Kjo është e mbushur jo vetëm me dhimbje, por edhe me një rrezik të vërtetë për shëndetin e grave.
 3. Mungesa e efektit të pritshëm. Rezultati shpesh zhgënjen vajzat - gjoksi duket i panatyrshëm, ose implanti bëhet i pabarabartë.
 4. Efekt i dëmshëm në gjëndrat e qumështit.
 5. Nevoja për anestezi, ndjesi të dhimbshme pas operacionit.
 6. Shërimi i gjatë, prania e plagëve.

Një tjetër metodë e zakonshme për rritjen e bustit është miostimulimi. Shtë një masazh elektrik i zonës së dekolten, i cili kryhet nga një pajisje speciale Përforcues sytjena. Fatkeqësisht, efekti i stimulimit elektrik zgjat vetëm disa orë, dhe vetë procedura është e dhimbshme dhe nuk aprovohet nga mjekët.

Duke e krahasuar me metodat e tjera, mund të konkludojmë se një krem ​​për rritjen e gjirit është alternativa më e mirë në raportin e çmimit UpSize, cilësia dhe siguria. Përparësitë e saj:

 1. Efikasitetit. 100% e vajzave që morën pjesë në provat klinike vunë re një rritje të vërtetë të bustit me madhësinë 2-3.
 2. Hipoallergjiciteti dhe siguria. Përbërja e produktit përfshin përbërës të bazuar në bimë që nuk shkaktojnë kruajtje, acarim, alergji, varësi.
 3. Lehtësia e përdorimit në shtëpi, nuk ka nevojë për ndërhyrje kirurgjikale.
 4. Rezultati i shpejtë. Ndryshimet reale janë të dukshme që nga dita e 1, dhe pas një muaji mund të ndryshoni në mënyrë të sigurtë sytjena në ato të mëdha.
 5. Mimi i arsyeshëm. Për të blerë UpSize mund të jetë më e lirë se sa homologët e saj për të përshpejtuar rritjen e gjirit.

Përfitimet e kremës UpSize

Përbërja e kremës për të përshpejtuar rritjen e gjirit

Përbërja e kremës për shtimin e gjirit UpSize Përfshinë përbërës që janë testuar në mënyrë të përsëritur për cilësi dhe siguri. Ky nuk është një ilaç hormonal, pra, seksi i drejtë nuk mund të shqetësohet për shëndetin e tyre. Përbërësit e origjinës bimore sigurojnë ushqimin dhe hidratimin natyral, dhe një kompleks i vitaminave dhe mineraleve stimulon ndarjen e qelizave dhe ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës. Kompleksi unik i bimëve të mbledhura në vende të pastra ekologjikisht krahasohet në mënyrë të favorshme UpSize nga kremra të ngjashëm, për shembull Bust Salon SPA. Mund të mësoni më shumë rreth përbërjes në paketim, fotografia e së cilës është bashkangjitur.

Indikacionet dhe kundërindikimet

Indikacionet kryesore për përdorim UpSize:

 • pakënaqësi me madhësinë natyrale të gjirit;
 • nevoja për të përmirësuar pamjen e bustit pas lindjes së fëmijës, ushqyerjen e foshnjës;
 • moszhvillimi, asimetri e theksuar e gjëndrave gjitare, forma e tyre e parregullt;
 • humbje e mprehtë e peshës së trupit;
 • parandalimi i sëmundjeve të gjirit, përfshirë mastektominë nënlëkurore, mastopatinë;
 • përmirësimi i gjendjes së lëkurës.

Sa i përket kundërindikacioneve për përdorim UpSize, praktikisht nuk ka asnjë. Asnjë efekt negativ shëndetësor nuk është identifikuar si rezultat i testimit të kremit për shtimin e gjirit. Rekomandohet të bëni kujdes kur aplikoni kremin tek nënat e ardhshme, vajzat e mitura, gratë me sëmundje të lëkurës në fazën akute. Ndalohet aplikimi i kremës në plagë, gërvishtje, prerje të freskëta.

Si të përdoret UpSize?

Vendosëm të blinim një krem ​​për shtimin e gjirit UpSize? Shikoni udhëzimet e tij për rezultate maksimale. Pikat kryesore të përdorimit:

 1. Aplikojeni kremin në lëkurën e pastruar, të përgatitur në mënyrë perfekte. Merrni një dush ose dush të nxehtë për të hapur poret tuaja për thithjen më të mirë. Pastroni lëkurën tuaj me një xhel dhe / ose pastrim. Mos përdorni hidratues të tjerë!
 2. Duke përdorur lëvizje të butë, për masën e orës, aplikoni kremin në njërën gji, masazhoni për 3-5 minuta derisa të përthitni plotësisht.
 3. Përsëriteni procedurën në gjoksin e dytë.
 4. Në fund, masazhoni të dy gjinjtë njëkohësisht për 2-3 minuta.

Përsëriteni procedurën dy herë në ditë - mëngjes dhe mbrëmje, për ditë 30-40. Mundohuni të mos humbni një ditë të vetme për të maksimizuar efektin. Informacioni i detajuar tregohet në udhëzimet për kremën UpSize.

Ku të blini krem UpSize me një çmim të volitshëm?

Urdhër UpSize më mirë në faqen zyrtare të prodhuesit. Kështu që ju jeni të garantuar të mos blini një të rremë, dhe do të jeni i sigurt për cilësinë e ilaçit të marrë. Mimi i kremës për rritjen e gjirit është rubla 990, pa përfshirë promovimet dhe zbritjet. Ju paguani vetëm për përbërjen mjekësore të ilaçit, dhe jo për reklamat dhe punën e ndërmjetësve! Dorëzimi në vend - nga ditët 4 deri në 10, në varësi të transportuesit të zgjedhur. Ju mund të blini një krem ​​për shtimin e gjirit tani për t'u siguruar në efektivitetin e tij dhe përgjithmonë të ndryshoni jetën tuaj për më mirë!

blej UpSize krem

Për banorët e Evropës dhe Azisë, ekziston një mjet për rritjen e madhësisë së gjirit në formën e një kompleksi ProBreast Plus, i përbërë nga tableta dhe një krem ​​i veçantë që stimulon rritjen e bustit.

ProBreast Plus për shtimin e gjirit

Blej ProBreast Më shumë mund në faqen e internetit të prodhuesit, shpërndarja dhe shitja e këtij produkti të shtimit të gjirit është në dispozicion në vendet e mëposhtme: Mbretëria e Bashkuar, Hong Kong, Vietnam, Gjermani, Holland, Spanjë, Itali, Kanada, Norvegji, Poloni, Portugali, Rumani, SHBA, Tajlandë, Filipine, Francë , Republika Czecheke.

Shqyrtime të mjekëve dhe klientëve

Rishikimet e UpSize tërësisht pozitive. Vajzat që tashmë janë njohur me veprimin e kremës, vini re një efekt të shpejtë dhe të vërtetë, mungesën e reaksioneve anësore, çmimin e ulët, erën e këndshme dhe më shumë. Lidhur me reagimet e mjekëve për UpSizeAta e konsiderojnë shtimin e gjirit me krem ​​metodën më të mirë në dispozicion. Shtë i sigurt dhe i padëmshëm, nuk ndikon në aftësinë e një gruaje për të ushqyer me gji dhe nuk kërkon mbikëqyrje mjekësore. Nuk është regjistruar asnjë rast i vetëm për të shkuar në spital me shëndet të dobët pas përdorimit të kremës për të rritur madhësinë e gjirit.

Këtu janë disa nga vlerësimet e klientëve për kremin për përmirësimin e gjirit UpSize:

Anastasia, 38 vjet: “Unë pashë një reklamë UpSize në internet dhe vendosi të provojë të ndryshojë gjoksin e saj, madhësia e së cilës ishte gjithmonë e pakënaqur. Rezultati ishte i këndshëm: pas tre javësh ndryshova sytjena të madhësisë 1 në madhësinë 2. "

Victoria, 22 i vitit: «Kremi është një mrekulli e vërtetë! Më parë, nuk besoja në fonde të tilla, por shoqja ime më këshillonte, pasi e provova vetë. Gjoksi jo vetëm që u bë më i madh, por gjithashtu duket shumë ndryshe. Lëkura është kontur i butë, i butë, i shtrënguar - një ëndërr e çdo vajze! "

Veronika, 28 vjet: «Burri im gjithnjë nënkuptonte se i do vajzat me uniforma. Kam menduar edhe për operacionin plastik, por prapë nuk kam dashur të bëj një operacion. Dhe pastaj miqtë më këshilluan të provoja UpSize, dhe vendosa të shfrytëzoj një shans. Unë do të them me guxim: rritja e bustit me madhësinë 2 nuk është një mit, por një realitet. "

Irina, 45 vjet: "Unë jam nënë e shumë fëmijëve dhe kam ushqyer me gji të tre foshnjat. Sigurisht, tani nuk mund ta shikoni pa lot: lëkura e mbytur, forma ka ndryshuar dhe madhësia nuk është aspak e njëjtë me rininë. Up Size zgjidhi të gjitha problemet në vetëm një muaj e gjysmë. Unë e rekomandoj atë për të gjithë! "

Alexandra, 19 vjet: "Gjoksi im u ndal përsëri në vitet e 15, dhe unë do të mbaja me" unitetin "deri në fund të jetës sime, nëse jo për këtë krem ​​të mrekullueshëm. Prindërit ishin kategorikisht kundër bustit të silikonit, por ata e mbështetën idenë me krem. Tani unë me guxim vish rrobat e hapura dhe shfaqem në plazh, sepse me një copë të fortë është më e lehtë sesa me një liri të hollë. ”

Olga, 33 i vitit: “Me ApSize, ndryshova madhësinë e gjirit nga 2 në 3 në vetëm një muaj përdorimi. Ndihem mirë, nuk kam parë asnjë efekt anësor. Unë planifikoj të përdor kremin gjithashtu, dhe këshilloj të gjithë që njoh. "

Pse gjarpërimi i gjinjve: 5 arsye të mundshme

Si duhet të duket një gjoks i përsosur? Në fakt, nuk ka asnjë ideal, gjithçka varet nga normat e bukurisë, karakteristikat kulturore dhe stereotipet shoqërore. E vetmja gjë që mund të thuhet me siguri është se askush nuk i pëlqen gjinjtë që kanë humbur formën dhe fortësinë e tyre. Kjo është arsyeja pse është shumë e rëndësishme që të keni të gjithë informacionin në lidhje me shkaqet kryesore të rënies së gjinjve dhe metodat efektive të parandalimit të këtij problemi.

Pse gjarpëron gjinjtë

Fatkeqësisht, deri më tani askush nuk ka arritur të kapërcejë forcën e gravitetit. Herët ose vonë, graviteti do të mbizotërojë, dhe forma, madhësia, pozicioni dhe simetria e gjinjve do të ndryshojnë. Shtatzënia, ushqimi i dobët, humbja e papritur e peshës dhe ushqyerja me gji gjithashtu mund të shkaktojnë këto ndryshime. Për më tepër, mos harroni faktin se vitet gjithashtu japin ndikimin e tyre, veçanërisht kur një person mbush moshën tridhjetë vjeç.

Tundja e gjinjve me moshën është një dukuri plotësisht normale, sepse çdo vit fibrat e kolagjenit të lëkurës shkatërrohen dhe humbasin elasticitetin. Me fjalë të tjera, është thjesht e pamundur të fitosh luftën kundër moshës.

Në mjekësi, gjinjtë e lëkundur njihen më mirë si mastoptoza. Sidoqoftë, mos u frikësoni para kohe, sepse ende mund të merren disa masa parandaluese. Nëse kujdeseni të mbani forma të përsosura, madje edhe në moshën madhore, gjinjtë tuaj do të duken mirë.

Shkaqet e zakonshme të gjumit të varur

 1. Ushqimi jo i duhur. Nëse në dietën tuaj të përditshme ka shumë ushqime të yndyrshme, dhe mënyra e jetesës tuaj është pasive dhe joaktive, atëherë me kalimin e kohës kjo me siguri do të çojë në një grup paund shtesë. Kur një person vuan nga pesha e tepërt, fibrat elastike dëmtohen, dhe është pothuajse e pamundur t'i riktheni ato. Lëkura humbet elasticitetin e saj dhe fillon të lëkundet, sepse kolagjeni nuk formohet në sasi të mjaftueshme. Ky fenomen mund të shkaktojë gjithashtu gjinj të gjumit.

Dhe elasticiteti i lëkurës dhe prodhimi i kolagjenit varen drejtpërdrejt nga ato lëndë ushqyese, vitamina dhe minerale që hyjnë në trupin e njeriut me ushqim.

Për të parandaluar probleme të tilla, ju rekomandojmë të shtoni produktet e mëposhtme në dietën tuaj ditore:

 • Mishi i shpendëve;
 • Ushqim deti;
 • Mëlçia;
 • vezë;
 • oatmeal;
 • arrat;
 • fasule;
 • Perime.
 1. Mungesa e aktivitetit fizik. Vini re se gjëndrat e qumështit në 90% përbëhen nga yndyra. Kjo do të thotë që nëse një person udhëheq një mënyrë jetese të ulur, gjoksi humbet elasticitetin dhe fillon të ulet. Nëse dëshironi të parandaloni zhvillimin e këtij problemi, duhet të punoni rregullisht në këtë pjesë të trupit për të ruajtur masën e muskujve.

Në këtë rast, trajnimi në peshë është shumë i rëndësishëm. Nëse drejtoni një mënyrë jetese aktive dhe futeni në sport, mund të harroni një ashensor të gjirit me ndihmën e operacionit plastik.

Për të rivendosur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës, rekomandohet të kombinoni aktivitetin fizik me kozmetikën. Kështu, ju do të jeni në gjendje të parandaloni gjinjtë e gjumit dhe të ktheheni në formë perfekte.

Mos harroni se lëkura në gjëndrat e qumështit është shumë e ndjeshme. Në mënyrë që gjoksi të ketë gjithmonë një pamje të rregulluar dhe tërheqëse, rekomandohet ta ushqeni dhe hidratoni rregullisht.

 1. Mbrojtje jo adekuate e diellit. Nuk është sekret që rrezet e diellit ndikojnë shumë negativisht në gjendjen e lëkurës. Kur gratë veshin rroba me qafë të mëdha gjatë sezonit të nxehtë, janë gjoksi i tyre që bëhen pjesët më të rrezikuara të trupit.

Besoni se mbrojtja nga dielli është e domosdoshme jo vetëm nga një këndvështrim estetik. Nëse dëshironi të mbroni lëkurën tuaj nga shenjat e plakjes së parakohshme, rekomandohet të përdorni rregullisht kremra mbrojtës nga dielli. Mos harroni se ekspozimi i zgjatur ndaj rrezeve të diellit kontribuon në shfaqjen e rrudhave dhe papërsosmërive të tjera të vogla në gjoks.

Për të parandaluar gjinjët e gjirit, ju mund të përfitoni nga zakonet e tilla të dobishme:

 • Përdorni krem ​​dielli çdo ditë.
 • Shmangni ekspozimin në diell për periudha të zgjatura.
 • Nëse vëreni njolla të dyshimta në lëkurë, rekomandohet që menjëherë të kontaktoni një specialist të kualifikuar dhe, nëse është e nevojshme, t'i trajtoni ato.
 • Përdorni kremra hidratues që janë të pasura me vitamina A dhe C rregullisht.
 • Bëni karrota, domate dhe fruta të freskëta pjesë të dietës suaj të përditshme.
 1. Ju shpesh bëni një dush të nxehtë. Fatkeqësisht, shumica e njerëzve zakonisht lahen në ujë, temperatura e së cilës tejkalon dukshëm 37 ° C. Megjithatë, në fakt, është më mirë të mos e bëni këtë, sepse uji i nxehtë është i dëmshëm për trupin. Sidomos negativisht, një temperaturë e tillë e ujit ndikon në gjendjen dhe pamjen e lëkurës.

Nëse rregullisht merrni vetëm dush të nxehtë, me kalimin e kohës kjo mund të çojë në lëkundje të lëkurës, dhe gjithashtu të rrisë ndjeshëm rrezikun e rrudhave të parakohshme.

 1. Menopauza.

Kur bëhet fjalë për shkaqet kryesore të sagging të gjinjve, vlen të përmendet edhe menopauza. Në këtë periudhë të vështirë për çdo grua, ndodh një rënie e mprehtë e nivelit të estrogjenit në trup, gjë që çon në lëkurë të varur.

Menopauza shkakton ndryshime fizike dhe emocionale në trupin e një gruaje. Estrogjeni është një hormon femëror që është përgjegjës për rregullimin e ciklit menstrual, nivelet e kolesterolit, dhe madje edhe seksin.

Përveç kësaj, një sasi e pamjaftueshme e këtij hormoni mund të provokojë shfaqjen e parakohshme të njollave dhe rrudhave të pakëndshme në lëkurë. Mungesa e estrogjenit do të thotë që fibrat e kolagjenit humbin qëndrueshmërinë e tyre dhe gjinjtë bien.

Rekomandime të dobishme për varjen e gjinjve

 • Përdorni locione speciale për të pastruar lëkurën tuaj të paktën një herë në javë.
 • Për të stimuluar prodhimin e elastinës, mos harroni të përdorni rregullisht ushqime dhe shtesa ushqimore me vitaminë C. Kjo substancë gjendet shumë tek domatet, agrumet dhe avokadot.
 • Shqetësohuni për rivendosjen e ekuilibrit të ujit si nga jashtë ashtu edhe nga brenda. Mos harroni të pini gota me ujë 6-8 çdo ditë dhe përdorni kozmetikë të veçantë për të njomur lëkurën tuaj.
 • Mos harroni një ëndërr të mirë. Kohëzgjatja e pushimit të një nate duhet të jetë afërsisht 8: 00. Netët pa gjumë ndikojnë negativisht në trup dhe provokojnë rrudhat e parakohshme.
 • Mësoni të kontrolloni emocionet tuaja në situata stresuese. Kur një person shpesh përjeton stres, hormoni kortizol lëshohet në sasi të mëdha në trup, gjë që çon në një rritje të sheqerit në gjak dhe shfaqjen e shenjave të plakjes së parakohshme.

Krem për paraqitje për gjinjtë e varur

Nëse dëshironi të keni një pamje tërheqëse dhe të ndjeheni mirë, mos harroni të kujdeseni rregullisht për gjoksin tuaj, sepse kjo krem ​​do t'ju ndihmojë Upsize... Përdorimi i kremit Apsize do të ndihmojë për të forcuar bustin tuaj dhe për ta bërë atë më elastik, edhe pse qëllimi kryesor i këtij xheli është të rrisë madhësinë e gjinjve tuaj.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Doktor Ermakova Angela Ivanovna obstetër-gjinekolog, endokrinolog i kategorisë më të lartë me përvojë vjet 16, specialist me përvojë me ultratinguj, gjinekolog pediatrik. Angela Ivanovna është autore e rreth punimeve të publikuara 70 dhe udhëzimeve për gjinekologji.

Shto një koment