Caboki Trashësirë ​​e flokëve Kaboki për të maskuar arna tullac

Pasqyrë e fibrave për të maskuar arna tullac Caboki me një përshkrim të përbërjes, metodës së veprimit, udhëzimeve për përdorim dhe adresës së prodhuesit zyrtar. Trashësi i flokëve Kaboki mund të zgjidhë lehtësisht problemet e mëposhtme: tullaci e hershme, flokë të hollë dhe të hollë, ndarje të gjera, njolla të dukshme tullac. Tani, humbja e flokëve nuk është problem kur ekziston një ilaç i besueshëm për maskimin efektiv të njollave tullac!

Një përmbledhje e plotë e ilaçit super-inovativ në shtëpi për maskimin e çastit të pjesëve tullace, Trashësues për flokët Caboke, i quajtur ndonjëherë Tema. Ne kemi përgatitur një përshkrim të hollësishëm, i cili përfshin pyetjet kryesore: përbërjen e produktit, si ta përdorim atë në mënyrë korrekte, një video me rezultatet e arritura Para dhe Pas përdorimit të Kaboke.

Elena Malysheva foli për ndalimin e rënies së flokëve me pluhur Caboki në një intervistë me një trikolog në programin Live Healthy, dhe gjithashtu ka vlerësime reale pozitive, të cilët u ndihmuan nga trashësi i flokëve Kaboka.Caboki trashësues flokësh

Përshkrimi i trashë Caboki për flokët dhe si funksionon

Vetë trashësuesi Caboki, është një substancë e tillë në formën e një pluhuri, e krijuar për të simuluar menjëherë praninë e flokëve në pjesët tullac. Nuk promovon rritjen natyrale të flokëve, por krijon një "efekt të ngjashëm me flokët". Ndihmon për të fshehur copëzat tullace për disa minuta dhe ju lejon të ndiheni plotësisht të guximshëm dhe të sigurt në shoqëri (ka mjete të veçanta për rritjen e flokëve dhe trajtimin e alopecisë Minoxidil и Profolan).

Përbërja e risisë është e thjeshtë, është bërë nga një fabrikë, familja e pambukut Gossypium-Herbaceum, nga e cila aktualisht nxirren dhe përdoren fibra me cilësi më të lartë me origjinë natyrore dhe përdoren në mjekësi dhe kozmetologji. Struktura e fibrave të tilla është e ngjashme me atë të flokëve të njeriut, dhe për këtë arsye, pas aplikimit të Kaboki, nuk do të jetë më e mundur të vërehet prania e tyre në kokë ose mjekër. Struktura e këtyre fibrave lejon që qelizat e kokës të "marrin frymë" pasi nuk pengojnë rrjedhën e lirë të oksigjenit. Ky mjet eliminon çdo ndryshim në strukturën e flokëve.

nga se përbëhet një trashës Kështu duket bima nga familja e pambukut Gossypium Herbaceum, nga e cila prodhohet pluhuri për prodhimin e fibrave Caboki.

trashësues flokësh Caboki

Kostoja dhe ku mund të blini Kaboki

Aktualisht trashësues i flokëve Caboki Mund të blini vetëm përmes dyqanit në internet të prodhuesit, i cili i dërgon mallrat blerësit me postë, çmimi i Kaboka me zbritje gjatë periudhës së promovimit tregohet në faqen e internetit. Lajmi i mirë është se nuk keni nevojë të bëni parapagim. Të gjitha pas marrjes. Për të plotësuar një kërkesë, thjesht duhet të plotësoni një formular në faqen e internetit të prodhuesit: numrin e telefonit dhe emrin. Pas kësaj, përfaqësuesi do të telefonojë përsëri dhe të specifikojë adresën e dorëzimit.

Faqja zyrtare caboki porosisni me një zbritje

Karakteristika kryesore e fibrave që përbëjnë Caboke është vetia magnetike: në momentin e kontaktit midis këtyre fibrave dhe flokëve të njeriut, ato janë të lidhura nën ndikimin e energjisë elektrike statike. Ky fenomen është një efekt triboelektrik, i cili në thelb është i ngjashëm me dy magnet tërheqës.
Siç e dini, çdo objekt ka një polaritet. Kështu, flokët mbajnë një ngarkesë pozitive, dhe fibrat Kaboke janë negative, gjë që krijon një lidhje të fortë mes tyre.

Si rezultat i përdorimit të tij, jeta e dhjetëra mijëra njerëzve nga e gjithë bota ka ndryshuar për mirë! Mbi të gjitha, është i përshtatshëm për burra dhe gra dhe është absolutisht në përputhje me të gjitha llojet e flokëve.

Një shembull i përdorimit të produktit mund të jetë një takim biznesi ose një datë e këndshme, kur është jashtëzakonisht e rëndësishme të kujdesesh për pamjen tënde. Dihet prej kohësh që përshtypja e parë e një personi është vendimtare për rrjedhën e mëtejshme të komunikimit. Sipas statistikave, janë flokët që para së gjithash bien në fushën e shikimit të bashkëbiseduesit dhe, bazuar në këtë, kujdesit të tyre duhet t'i kushtohet vëmendje e veçantë! Tani nuk ka rëndësi - Kaboki do ta fshehë problemin e të pasurit flokë të hollë dhe të hollë!

Kur blini, kushtojini vëmendje se si duket paketimi i fibrës origjinale Caboki dhe të rreme, të cilat shpesh mund të gjenden në reklamimin e rrjeteve sociale dhe në bordet e mesazheve private.

Trashësues origjinal dhe i rremë i flokëve Caboki

Udhëzime se si të aplikoni fibra Caboki

Një model i ri i flokëve do të ruajë pamjen e tij të bukur për një kohë të gjatë, nëse mësoni të përdorni trashësin në mënyrë korrekte, për këtë duhet të ndiqni tre hapa të thjeshtë:

  • Hapi 1. Lani dhe thani flokët plotësisht, pastaj tundeni enën me të Caboki... Pastaj aplikoni produktin në mënyrë të barabartë në zonat problematike të kokës.
  • Hapi 2. Pas procedurës së aplikimit të kaboka në sipërfaqen që do të trajtohet, duhet ta fërkoni butësisht mbi kokë me dorën tuaj në mënyrë që fijet të shpërndahen në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen dhe të ndodhë ngjitja në flokë.
  • Veprim 3. Shijoni kokën tuaj të re të flokëve, pa asnjë shqetësim dhe kufizim!

Rezultatet para dhe pas përdorimit të trashësit të flokëve Caboki

shtimi i flokëve

Paleta e trashësit është në dispozicion në ngjyra që janë perfekte për çdo flokë. Fibrat qëndrojnë në kokë gjatë gjithë ditës, madje edhe me shi, erë dhe madje edhe djersitje të tepruar, kabuki nuk do të "ikë" nga koka. Për të hequr produktin, mjafton të lani plotësisht flokët me shampo.

Në grup Caboki përfshin një pluhur që peshon 25 gram, i cili është i mjaftueshëm për 50-75 aplikime dhe një llak për fiksimin e flokëve me një vëllim prej 200 ml, i cili është i mjaftueshëm për një përdorim mesatarisht prej 6 muajsh.

flokë të hollë zmadhohen

Shqyrtime dhe shembuj para dhe pas aplikimit të Kaboki

Caboki rishikimet kanë vetëm pozitive nga shumë njerëz që kanë provuar efektin e saj në vetvete. Ekziston gjithashtu një analog i Caboke i quajtur Toppic, një përshkrim i të cilit mund të gjendet në artikullin e Elena Malysheva mbi rënien e flokëve dhe një metodë për rivendosjen e rritjes së tyre, si dhe lexoni komente dhe komente të vërteta nga njerëzit që kanë përdorur këtë mjet.

Mënyra të ndryshme do të diskutohen më poshtë. përshpejtoni rritjen e flokëve... Janë analizuar arsyet e humbjes dhe azhurnimit të ngadaltë të tyre. Ai gjithashtu flet për ushqyerjen dhe kujdesin për flokët, pasi ky është një faktor i rëndësishëm në rritjen e gjatësisë së cilësisë. Jo të gjithë janë në gjendje të rritin një gjatësi të mirë, për fat të keq, faktori kryesor në rritjen dhe bukurinë e flokëve është gjenetika. Por është e mundur dhe e nevojshme për të përmirësuar situatën dhe për të ndihmuar trupin tuaj.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Kryeredaktor i revistës Obzoroff, specialist profesionist në fushën e mjekësisë, kozmetologjisë dhe dietologjisë. Shkruan dhe përmbledh materialin e shkruar nga mjekët.

Së bashku me përkthyesit, ai përgatit artikuj për lexuesit e huaj bazuar në materiale të përgatitura nga autorët e faqes me kualifikimet e duhura.

Menaxheri i projektit Obzoroff Ai është bashkëautor i shumë artikujve mbi shëndetin dhe metodat moderne të trajtimit të sëmundjeve të zakonshme, të shkruara së bashku me praktikues me përvojë, biografitë e të cilëve gjenden në faqen e autorëve.

Rrjetet sociale të autorit: Facebook Twitter YouTube
Shto një koment