Botox Active Expert maskë për shtrëngimin dhe rinovimin e shpejtë të lëkurës

Botox Active Expert Isshtë një elitë premium krem-maskë e krijuar për shtrëngimin e shpejtë të lëkurës së varur të fytyrës, qafës dhe dekoltesë, e cila, ndryshe nga shumica e produkteve të ngjashme, rezultatet e para të qarta bëhen të dukshme menjëherë pas aplikimit të parë, dhe me përdorim të rregullt, efekti ngritës fiksohet për një kohë të gjatë.

Rekomandohet të aplikoni kremin një herë në 7 ditë për të forcuar lëkurën dhe për të eleminuar pothuajse plotësisht rrudhat, Botox Active konsiderohet me të drejtë një zëvendësim i denjë për procedurat e shtrenjta të injeksionit në sallone bukurie.

Botox Active 3 në 1 maskë krem ​​për rinovimin

Ajri i ndotur, ushqimi i bërë në një mjedis industrial, uji i klorur, një mënyrë jetese e pamjaftueshme aktive nuk lejojnë të mirëmbani lëkurën rinore për aq kohë sa ne dëshirojmë. Me fillimin e pjekurisë, proceset e metabolizmit dhe rigjenerimit të qelizave fillojnë të ngadalësohen, lëkura bëhet letargjike, sagging, dhe pastaj zbehje.

Ngadalësimi i proceseve metabolike nënkupton një zvogëlim të sasisë së ushqyesve, epidermë humbet lagështinë dhe humbet aftësinë e saj për t'i bërë ballë ndikimeve të dëmshme të jashtme. Si rezultat, elasticiteti i lëkurës zvogëlohet dhe formohen rrudha, së pari të vogla, imituese, dhe më pas më të thella.

Almostshtë pothuajse e pamundur të ndalosh plotësisht procesin, megjithatë, ta ngadalësosh atë është mjaft e vërtetë. Produkt kozmetik cilësor Botox Active Expert zgjidh një gamë të tërë problemesh: hidraton lëkurën, ngop qelizat e epidermës me lëndë ushqyese, parandalon shfaqjen e rrudhave dhe ndihmon për të ruajtur rininë shumë më gjatë.

Maskë kremi Botox Active Expert ndryshon në të gjitha karakteristikat e listuara. Efektiviteti i tij bazohet në vetitë e dobishme të përbërësve natyralë dhe substancave që i nevojiten lëkurës së pjekur.

Sa është një maskë Botox Active Expert

Botox Active Expert fitoi popullaritet midis grave në shumë vende të botës, përfshirë në CIS. Secili vend ka rregullat e veta, kështu që kostoja është pak më ndryshe. Pricemimi i mëposhtëm është caktuar për një paketë të maskës së aseteve të Botox:

 • Federata Ruse - 997 rubla;
 • Bjellorusi - 32 rubla;
 • Kazakistani - 5496 tenge;
 • Ukrainë - 426 hryvnia;
 • Moldavia - 397 leu.

Blej Botox Active Expert është e mundur në faqen e internetit të prodhuesit, ndërsa ju jeni të garantuar të merrni mallra me shpërndarje dhe një garanci të cilësisë. Rimbursimi është i mundur brenda dy javësh.

blej Botox Active Expert për shtrëngimin e lëkurës

Përbërja e maskës Botox Active Expert

Strukturë Botox Active Expert përfshin përbërës me cilësi të lartë që kanë një efekt të dobishëm në lëkundjet e lëkurës, lehtësojnë rrudhat dhe rezistojnë me sukses shfaqjen e atyre të reja, shpërndajnë ushqyes në shtresat e thella të epidermës. Për të kuptuar më mirë parimin e maskës, duhet të kuptoni përbërjen e saj.

 • Peptidet rrjedhin nga placenta e balenës vrasëse që jeton afër ishullit të Borneo. Parandalon thellimin e ekzistencës dhe formimin e rrudhave të reja për shkak të aftësisë së peptideve për të neutralizuar rrjedhën e impulseve nervore në muskujt e fytyrës. Kjo çon në një ulje të shprehjes së fytyrës dhe parandalon formimin e rrudhave.
 • Skavalan. Një përbërës me origjinë natyrore, mbron qelizat e lëkurës nga efektet e dëmshme të mjedisit. Krijon një pengesë izoluese dhe rrit aftësinë e lëkurës për t'i bërë ballë efekteve të dëmshme të rrezatimit ultravjollcë, ujit të fortë, ajrit të ndotur dhe toksinave. Skavalan ka një shkallë të lartë të pajtueshmërisë me përbërjen natyrale të qelizave të lëkurës, prandaj është në gjendje të depërtojë më thellë se substancat e tjera dhe të përmbushë në mënyrë efektive misionin e saj.
 • Gjalpë Shea I përket kategorisë së vajrave bimore të vlefshme për shkak të përmbajtjes së lartë të një kompleksi të tërë përbërësish të dobishëm. Siguron hidratim, zbut, promovon riparimin e shpejtë të qelizave dhe mbron nga efektet e dëmshme të mjedisit. Pas kontaktit me lëkurën, ajo neutralizon edhe lidhjen e fortë dhe gjithashtu heq peeling. Ka vetinë e stimulimit të prodhimit të kolagjenit dhe elastinës në shtresat e epidermës; prandaj, shpesh gjen aplikim në përgatitjet kozmetike kundër plakjes, përmirëson çehre, përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe jep elasticitet.
 • Gjalp kikiriku. Kozmetologjia ka qenë prej kohësh e njohur si një burim i ushqyesve: acide yndyrore të ngopura, proteina, vitamina dhe minerale. Ka një efekt shërues, përshpejton proceset e rigjenerimit, shëron dëmtime të vogla të qelizave. Pas kontaktit me gjalpë kikiriku, lëkura bëhet më e butë, dhe rrudhat e imta zhduken pa lënë gjurmë. Vaji i kikirikut është një ndihmës i besueshëm për plakjen, lëkurën e dehidratuar të prirur për flaking periodike ose të vazhdueshme.
 • Reduktin. Një mjet relativisht i ri që filloi të përdoret në kozmetologjinë kundër plakjes jo shumë kohë më parë. Ndihmon për krijimin e hidratimit normal të lëkurës, ngopet me lëndë ushqyese, stimulon rigjenerimin e shpejtë të qelizave të lëkurës dhe në këtë mënyrë ndihmon në rivendosjen e rinisë.
 • Mjalti nga lulet e sakures japoneze. Ashtu si mjalti tjetër, ai ka veti anti-inflamatore, antibakteriale dhe stimulon proceset metabolike në lëkurë. Përbërja e tij përfshin elemente unike gjurmë dhe një kompleks vitaminash. Si pjesë e maskës, mjalti sakura kryen këtë funksion: ushqen qelizat, ngop me lagështi dhe ndihmon në mbajtjen e tij për një kohë të gjatë, pastron poret, krijon një efekt ngritës, ton, krijon një efekt anti-inflamator.
 • Acidi hialuronik. Një atribut i vazhdueshëm i kozmetikës moderne kundër plakjes. Nuk shkakton reaksione alergjike, normalizon ekuilibrin e lëngjeve, neutralizon efektin e radikalëve të lirë. Sidomos rekomandohet për gratë më të vjetra se 40, për shkak të aftësisë së tyre për të rikthyer elasticitetin.
 • Vitamina. Maska me krem ​​përmban një kompleks të vitaminave antioksiduese: A, B, C, E, si dhe F dhe K. Falë pranisë së tyre, lëkura është në gjendje t’i rezistojë radikalëve të lirë, prodhimi natyral i kolagjenit është i përshpejtuar, dëmtimet e vogla shërojnë në një kohë më të shkurtër, lëvozhga ndalon .

Avantazhet e maskës së ekspertëve të pasurive Botox

Do produkt kozmetik ka pro dhe kundër. Para përdorimit Botox Active Expert ia vlen të zbuloni nuancat në më shumë detaje. Shumë gra që ëndërrojnë të rikthejnë elasticitetin dhe rininë e lëkurës zgjedhin këtë maskë të veçantë, sepse ajo ka shumë përparësi ndaj prodhuesve të tjerë të kozmetikës kundër plakjes. Përfitimet e Botox Active Expert:

 • procesi është plotësisht pa dhimbje dhe madje i këndshëm, në kontrast me injeksione bukurie;
 • falë përbërësve natyrorë, reaksionet alergjike eliminohen;
 • pas seancave të trajtimit të 3, rrudhat e fytyrës zhduken;
 • nuk ka kundërindikacione;
 • shprehjet e fytyrës nuk shqetësohen pas përdorimit të ilaçit;
 • mund të përdoret në zonat ku ngritja në mënyra të tjera është traumatike dhe e dhimbshme, për shembull, rreth gojës;
 • zbut efektivisht rrudhat e thella;
 • stimulon procesin natyror të prodhimit të kolagjenit, i cili do të ndalojë me moshën;
 • Ka një kosto relativisht të ulët kur krahasohet me ilaçet e tjera kundër plakjes.

Trajtimet kundër plakjes me një maskë ofrohen edhe në sallone bukurie, megjithatë, procesi është aq i thjeshtë sa mund të kryhet pa pengesa në shtëpi. Ky është një avantazh i rëndësishëm, pasi ul ndjeshëm koston e seancës dhe nuk kërkon aftësi të veçanta.

Si funksionon një maskë kundër plakjes?

Algoritmi i veprimit të maskës së kremit Botox Active Expert përbëhet nga fazat e mëposhtme:

 • 1-7 ditë. Pas kontaktit me maskën, lëkura merr ushqim të përmirësuar dhe hidratim, proceset metabolike përshpejtohen dhe afrohen me ritmin karakteristik të një moshe më të re. Qelizat epidermale furnizohen me materialet e nevojshme për rigjenerim, membranat qelizore bëhen më të dendura, produktet e kalbjes ekskretohen në një periudhë më të shkurtër, përmirësohet rezistenca e përgjithshme ndaj efekteve të dëmshme të faktorëve të jashtëm. Tashmë në fazën e parë, çehra është e niveluar, njollat ​​e moshës bëhen më të lehta ose tërësisht largohen. Acidi hialuronik nxit hidratimin intensiv, duke e bërë rrjetin kapilar më pak të dukshëm.
 • 8-14 ditë. Proceset metabolike në qelizat arrijnë nivelin e dëshiruar, aktivizohet prodhimi natyror i kolagjenit dhe elastinës, lëkura bëhet dukshëm më e zbutur, numri i rrudhave të fytyrës ka tendencë të vazhdueshme në zero, rrudhat e thella zbuten ndjeshëm. Qërimi tërësisht largohet.
 • 15-21 ditë. Qelizat janë të ngopura me kolagjen dhe përbërës të tjerë ushqyes, ovali i fytyrës është forcuar, kalon sagging. Peptidi i marrë nga placenta e balenës vrasëse ka një efekt kumulativ dhe bllokon intensivisht aktivitetin e fibrave muskulore të fytyrës, duke kontribuar në relaksim. Lëkura problemore me puçrrat bëhet më e rregullt, skuqja në mënyrë të konsiderueshme kthehet e zbehtë, proceset inflamatore ndalen dhe procesi i shërimit zë vendin e tyre.
 • 22-28 ditë. Përdorimi i vazhdueshëm i një maskë krem ​​çon në një heqje pothuajse të plotë të rrudhave të thella. Pas aplikimit për ditë 28-30, arrihet efekti vizual maksimal: lëkura rinovohet dhe rinovohet, fytyra fillon të duket 10-15 vite më e re.

Rezultati i aseteve të Botox

Udhëzime për përdorim Botox Active Expert

Ju mund të zhvilloni një seancë përtëritje në dhomën e kozmetologjisë nën mbikëqyrjen e një kozmetologu, megjithatë, procesi është aq i thjeshtë sa nuk është e vështirë të bësh një maskë në shtëpi. Në këtë rast, ju mund të kurseni një sasi të konsiderueshme dhe të shmangni stresin e panevojshëm që lidhet me vizitën në sallon. Udhëzim për përdorim Botox Active Expert vërtet e thjeshtë:

 • Hiqni përbërjen, lani lëkurën tuaj me një pastrues të butë.
 • Mblidhni flokët në pjesën e prapme të kokës, pin atë mirë, ose vendosni një kapak të veçantë.
 • Përdorni një shpatull ose duar të pastra për të shpërndarë në mënyrë të barabartë maskën. Lëvizni rreptësisht përgjatë vijave të masazhit për të stimuluar qarkullimin e gjakut dhe për të ndihmuar ilaçin të depërtojë. Nëse dëshironi, produkti mund të aplikohet vetëm në lëkurën e fytyrës ose të shpërndahet gjithashtu në qafë, dekolte.
 • Mbajeni maskën për 17-25 minuta, merrni një pozicion horizontal dhe relaksohuni. Komponentët aktivë do të fillojnë të ndikojnë, duke depërtuar thellë në epidermë dhe duke ushqyer qelizat.
 • Pas kohës së treguar, hiqni mbetjet e materialit të palabueshëm me një jastëk pambuku, dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë.
 • Aplikimi i një maskë më shumë se një herë në ditë nuk rekomandohet rreptësisht.
 • Pas një seance për rinovimin në shtëpi, aplikoni hidratuesin tuaj të zakonshëm.
 • Koha më e mirë për t'u përdorur është në mbrëmje.Botox Active Expert maskë për shtrëngimin dhe rinovimin e shpejtë të lëkurës

Përshtypjet e maskës së kremit Botox Asset dhe vlerësimet

Përshtypjet pozitive të klientëve të cilët kanë përjetuar tashmë efektet kundër plakjes së maskës Botox Active Expert - ky është një rekomandim më bindës sesa premtimet e prodhuesit, pasi zbulon plotësisht dhe sinqerisht efektin e përbërësve anti-plakje. Këtu janë përshtypjet e disa klientëve:

 • Oksana, 43 e vitit. Kur jeni prapa 40, nuk është më e mundur të ruani bukurinë natyrore pa metoda të veçanta, dhe unë nuk jam përjashtim nga ky rregull. Unë jam një person aktiv, emocional, shpesh i buzëqeshur, por edhe shpesh i vrenjtur. Si rezultat, linjat e shprehjes filluan të shfaqen mjaft kohë më parë. Gjendja e financave e bën të pamundur ndjekjen e procedurave të shtrenjta, kështu që unë isha në kërkim të një ilaçi efektiv, por të lirë për rrudhat e urryera. Dhe pastaj e zbulova: kjo është një maskë kremi Botox Expert Active! Duke përshkruar mjetin me disa fjalë, unë do ta them këtë: të lira, efektive dhe të përshtatshme. Në situatën time, rezultati nuk erdhi sapo u thanë udhëzimet, por rezultati u admirua: lëkura u shtrëngua dukshëm, thatësia dhe zhvishem u zhduk plotësisht, rrudhat e fytyrës u zhdukën, sikur të mos ishin fare, dhe kremrat e themelimit filluan të shtrihen në mënyrë të përkryer edhe pa ndonjë përgatitje. Aktgjykimi im: një mjet i shkëlqyeshëm!
 • Elena, 48 vjet. falënderim Botox Active Expert Arrita të shpëtoj nga rrudhat, të rivendosja vetëbesimin dhe bukurinë time të mëparshme. Elsefarë tjetër ka nevojë për një grua! Kam dëgjuar shumë komente negative, kështu që unë refuzova menjëherë injeksionin e Botox, kisha frikë nga një rezultat i pasuksesshëm dhe çmimi ishte i tendosur. Një maskë kremi është absolutisht e sigurt. Unë mendoj se do ta përdor përsëri për të konsoliduar efektin.
 • Tatiana, 45 vjeç. Sot ka shumë reklama për produkte kundër plakjes, kështu që është kaq e vështirë të ndalesh në një gjë! Për mua, faktorët kryesorë ishin kostoja e ulët, siguria dhe efikasiteti. Unë zgjodha Botox Active Expert dhe nuk jam penduar kurrë. Rezultati nuk vonoi shumë: pas përdorimit të parë ose të dytë, çehre u bë më e barabartë, njollat ​​e vogla të pigmentit u ndriçuan, "lehtësimi" u rrafshua. Kostoja e maskës është vetëm 1900 rubla. për një çantë, dhe nëse arrini të kapni një pjesë, atëherë edhe më pak. Shtë e rëndësishme të blini fonde të tilla vetëm nga një shitës i besuar në mënyrë që të mos bëheni viktimë e mashtruesve.
 • Olga, 52 e vitit. Shumë kanë lënë mendje me edukatë se dukem më i vjetër se sa bashkëmoshatarët e mi. Unë rrallë përdora kremra tërë jetën, me siguri, për këtë arsye grumbullohem shumë rrudha. Ngjyra e lëkurës ishte gri, njollat ​​e pigmentuara në faqe dhe tempujt filluan të shqetësojnë. Kur bleva, nuk besoja me të vërtetë në performancën, por vendosa ta provoj, çmimi nuk është i lartë. Pas procedurës 6, lëkura u freskua qartë, u shtrëngua pak, rrudhat u bënë më të vogla. Unë madje fillova të buzëqeshja më shpesh. Miqtë filluan të pyesin nëse ajo kishte rënë në dashuri me pleqërinë, apo diçka ishte shumë e re. Ky është komplimenti më i mirë për mua!
 • Marina, 42 vjeç. Pas 40 vjetësh, reflektimi në pasqyrë ka pushuar së pëlqyeri, por unë ndoshta kurrë nuk do të kisha pranuar masa radikale. Maska Botox u bë një shpëtim i vërtetë: E aplikova, u ula për 20 minuta, e lava - dhe mbarove. Rezultati ishte një surprizë e këndshme!

Besohet se bukuria sigurisht kërkon sakrificë, por një maskë rinovuese Botox Active Expert plotësisht hedh poshtë një deklaratë të tillë. Ajo pa dhimbje eliminon rrudhat, aplikohet thjesht dhe shpejt, mund të përdoret në shtëpi, kushton shumë pak, dhe rezultati është i dukshëm!

Si duket një fallco?

Fatkeqësisht, reklamat agresive janë duke u zhvilluar në rrjetet sociale duke ofruar për të blerë njerëz produkte të ndryshme mjekësore, ndër të cilat ka shumë falsifikime në kozmetikë të ndryshëm. Fotografia tregon një kuti maskë kremi Botox Active Expertështë i rremë. Le të arsyetojmë logjikisht:

 • Një ilaç i shtrenjtë nuk mund të jetë më i lirë se në faqen e internetit të prodhuesit;
 • Botox Active origjinal është në dispozicion në formën e paketave për procedura një herë, të dozuara në vëllim;
 • Një rremë e lëshuar në banka është më e lirë dhe nuk jep efektin e dëshiruar;
 • Çmimi i një maske kremi të vërtetë, nëse do të prodhohej në kavanoza, do të ishte 10-12 herë më i shtrenjtë;
 • Duke mos marrë parasysh sa më sipër, personat që lëshuan një rremë kanë bërë një gabim të madh duke bërë mallra të falsifikuar në enë më të mëdha.

falsifikim Botox Active Expert

Vlerësoni sa tërheqës jeni. Ky test, bazuar në përgjigjet tuaja, do t'ju ndihmojë të përcaktoni sesa të tjerët ju konsiderojnë tërheqës, si dhe faktorët që duhet të përqendroheni në mënyrë që të mbetet gjithmonë e bukur!

Si të zgjatni rininë e një gruaje

Aktualisht, kur rritja e jetëgjatësisë me çdo vit bëhet jo vetëm një arritje e dëshiruar, por edhe një fakt i vërtetuar, mund të thuhet me besim se vitet 50 nuk janë aspak periudha e fillimit të pleqërisë, por vetëm mosha mesatare. Sukseset e mjekësisë moderne dhe popullariteti në rritje i një stili jetese të shëndetshëm lejojnë që një grua më e vjetër se vitet 50 të jetë tërheqëse, të mbajë forcë dhe aktivitet. Aplikimi maskë Botox Active Expert në kombinim me këto rekomandime do t'ju ndihmojë të mbani rininë dhe të heqni qafe rrudhat.

Sidoqoftë, ia vlen të pranohet se, për fat të keq, nuk ka ku të shkojë nga ndryshimet në zhvillim hormonal - trupi fillon të rindërtohet dhe të jetojë në një mënyrë të re pas viteve 50. Prandaj, është kaq e rëndësishme në këtë kohë të armatoseni me disa këshilla të dobishme që me një shkallë të lartë efektiviteti do të ndihmojnë në luftën kundër plakjes.

Ushtrime për ndërtimin e masës muskulore. Nuk është sekret që pas 50 vjetësh, poroziteti dhe brishtësia e kockave rritet ndjeshëm. Kjo është për shkak të ndryshimeve hormonale. Për të mbrojtur veten nga thyerjet, natyrisht, mund të filloni të merrni ilaçe të përshtatshme, por kjo metodë gjithashtu ka një numër disavantazhesh në formën e efekteve anësore të padëshiruara.

Sipas mjekëve sportivë, forcimi i muskujve bëhet shumë më i sigurt dhe më i dobishëm, sipas mjekëve sportivë. Ky fakt është shumë i thjeshtë për tu shpjeguar - korniza e fryrë e muskujve mbron dhe mbështet kockat dhe nyjet, zvogëlon ngarkesën në to. Përveç kësaj, trajnimi i forcës, siç doli, kryejnë një funksion tjetër të rëndësishëm - ata parandalojnë plakjen e trurit.

Kur zgjidhni ushtrime për të forcuar muskujt, këshillohet të konsultoheni me një trainer. Një specialist do t'ju ndihmojë të zgjidhni ngarkesën e duhur, duke marrë parasysh gjendjen e shëndetit, peshën dhe strukturën e trupit dhe karakteristikat e tjera.

Ecja e shpejtë. Një problem tjetër i zakonshëm pas moshës 50 vjeç është rritja e gjasave të sëmundjes kardiovaskulare. Për shkak të një rënie në prodhimin e hormoneve në një grua, niveli i viskozitetit të gjakut dhe nivelet e kolesterolit rriten. Në të njëjtën kohë, ka një përkeqësim të gjendjes së përgjithshme të trupit, dobësi të shpeshtë dhe lodhje.

Forcimi i enëve të gjakut, rritja e tonit dhe rinovimi i zemrës do të ndihmojë në ecjen e thjeshtë. Shëtitjet e rregullta duhet të zgjasin të paktën gjysmë ore. Këshillohet që t’i kaloni në mbrëmje, para gjumit. Për efektivitetin maksimal, kardiologët këshillojnë ecjen me një ritëm të shpejtë, aq shpejt sa lejon frymëmarrja, deri sa të shfaqet gulçim.

Ushqimi i duhur. Ngadalësimi me moshën, shkalla e metabolizmit në trup bëhet shkaku i fitimit të peshës së tepërt të trupit dhe, si rezultat, shëndetit dhe pamjes së dobët. Prandaj, gratë mbi moshën 50 duhet të rregullojnë dietën e tyre.

Para së gjithash, ekspertët kundër plakjes këshillojnë zvogëlimin e marrjes së ushqimeve të yndyrshme dhe sheqerit, d.m.th. konsum më i ulët i kalorive. Përveç kësaj, rekomandohet të kufizoni konsumin e mishit të kuq (viçi, qengji), një sasi e madhe e së cilës në dietë ndihmon jo vetëm të përshpejtojë ndryshimet e plakjes në trup, por gjithashtu rrit rrezikun e kancerit. Përndryshe, përdorimi i enëve me perime dhe frutave të pangopur, është i mirëseardhur.

Nga rruga, shkencëtarët referojnë lloje të ndryshme lakre (lulelakër, filizat e Brukselit, kohlrabi), domatet, avokadot, manaferrat (rrushin, boronicat, boronicat), sojën, vajin e lirit, ushqimet e detit, maska ​​për bletët në të ashtuquajturat produkte anti-moshë (kozmetikë kundër plakjes). Healthyshtë i shëndetshëm dhe të tjerët.

Humor i mirë. Sfondi hormonal ndikon në mënyrë të pashmangshme në humor. Dhe jo vetëm tërheqja e jashtme, por edhe mirëqenia ndonjëherë varet nga disponimi. Prodhimi i endorfinave dhe seratoninës (hormonet e gëzimit dhe lumturisë) promovohet nga aktiviteti fizik i mundshëm, shëtitjet në ajër të pastër dhe përdorimi i produkteve të caktuara, të tilla si bajame, banane, gjizë, djathë.

Gjumë i plotë. Një pushim i mirë është i nevojshëm për trupin në çdo moshë, kështu që është aq e rëndësishme që të merrni gjumë të mjaftueshëm siç duhet dhe plotësisht, në mënyrë që të ruani forcën dhe energjinë për ditën e ardhshme. Dihet se gjatë gjumit, melatonina formohet në trup - një hormon që ngadalëson plakjen dhe zgjat jetën. Kulmi i prodhimit të tij ndodh nga orët e mesnatës deri në 4 të mëngjesit, kështu që ju duhet të shkoni në shtrat jo më vonë se 24-00 dhe të kaloni të paktën 480 minuta në shtrat.

Ekipi ynë dikur u interesua për një trend të modës: tregtimin e kriptomonedhave. Tani arrijmë ta bëjmë shumë lehtë, kështu që fitojmë gjithmonë fitim pasiv falë informacioneve të brendshme për "pompat e kriptomonedhave" të ardhshme të publikuara në kanalin Telegram. Prandaj, ne i ftojmë të gjithë të lexojnë rishikimin e këtij komuniteti të kriptomonedhës "Sinjalet e pompës kripto për Binance".

Dermatologu Bazilevskaya (Genina) Anna Evgenievna, një trajner i certifikuar në teknologjinë lazer, ka më shumë se 13 vjet përvojë praktike në specialitetin e dermatologut.

Përvoja praktike e mjekut i lejon asaj që të heq lehtësisht lythat dhe të kryejë "konturimin e fytyrës". Gjithashtu, duke pasur përvojën e një kozmetologu, ajo mund të korrigjojë çdo ndryshim në lidhje me moshën tek pacienti i saj dhe të kryejë një operacion për rinovimin e fytyrës.

Anna Evgenievna Bazilevskaya është autorja e shumë artikujve tiparë mbi kozmetologjinë, përtërirjen, trajtimin e sëmundjeve të ndryshme të lëkurës dhe detoksifikimin e trupit.

Shto një koment