Bez nazvaniya 3 - Dr. Derm për trajtimin e psoriazës: udhëzime, vlerësime, çmimi

Dr. Derm është menduar për trajtimin e psoriazës pa përdorimin e metodave kirurgjikale, ajo kryhet duke kundërvënë akumulimin e leukociteve. Droga frenon sekretimin e enzimave lizosomale, ndërmjetësuesve inflamatorë, nxit eliminimin e fryrjes dhe shtypjen e ...
Obzoroff
removeio 6 - REMOVIO për heqjen e lythat dhe papilomat

REMOVIO është një xhel shtëpiak për heqjen e lezave dhe papillomave që përmban përbërës që vrasin virusin e papillomës njerëzore. Tani nuk keni nevojë të përdorni kirurgji lazer, ...
Obzoroff
bacteoff protiv parazitov i glistov - BacteOFF - një ilaç për të pastruar trupin e parazitëve

BacteOff është një kompleks i bërë nga ekstrakte bimore që kanë një efekt negativ në aktivitetin jetësor të viruseve dhe parazitëve (ndonjëherë i gjetur nën markë Bactefort) Në procesin e stimulimit të sekretimit dhe formimit të fshikëzës së tëmthit ...
Obzoroff
wormin përgatitje antiparazitarnyy - Wormin për të mbrojtur trupin nga krimbat dhe parazitët

Wormin është një ilaç antiparasitik. Përdoret për të trajtuar shumë sëmundje të shkaktuara nga krimbat parazitarë dhe viruset infektive. Ky ilaç përdoret zakonisht për sëmundje të tilla si neurokistikerkoza (që prek trurin, muskujt ...
Obzoroff
342 vetme e paracaktuar - Alkotox me varësi të alkoolit: tipare dhe aplikim

Препарат Alkotox - Një ilaç inovativ për alkoolizmin kronik. Ilaçi bëhet në formën e pikave, i përshtatshëm për t’u përdorur, i sigurt edhe me terapi të zgjatur. Suksesi i trajtimit varet nga dëshira e pacientit për të hequr qafe ...
Obzoroff
tipologija kozhnogo dermatita - Llojet e dermatitit dhe rekomandimet për trajtimin e tij

Dermatiti është një proces inflamator që karakterizohet nga sëmundje të theksuara të lëkurës. Ndërveprimi me lëkurën e substancave kimike, biologjike dhe fizike çon në një reagim të domosdoshëm alergjik. Nuk është një sëmundje infektive, që do të thotë ...
Obzoroff
lechenie psoriaza zakonisht psorilax - Xhel Psorilax për trajtimin e psoriasis

Psorilax Shtë një xhel për trajtimin e psoriasis, i cili jo vetëm që lehtëson dhimbjen, por ndihmon gjithashtu në eliminimin e shkakut të sëmundjes. Ky produkt farmakologjik karakterizohet nga çmimi i përballueshëm, lehtësia e përdorimit dhe përbërja natyrale ....
Obzoroff
nxjerr në pah dhe kontur - Fshirësit e fytyrës dhe si të kurseni para në kozmetikë

A keni një datë me një djalë të ëndrrave tuaja në disa orë ose në një takim të rëndësishëm biznesi, dhe e gjithë fytyra juaj është e shpërndarë me puçrra të mëdha të kuqe? Skuqje e torturuar dhe skuqje? Dndërrimi i një ideali ...
Obzoroff
Dermatologu Bazilevskaya (Genina) Anna Evgenievna, një trajner i certifikuar në teknologjinë lazer, ka më shumë se 13 vjet përvojë praktike në specialitetin e një dermatologu.Përvoja praktike e mjekut i lejon asaj që të heq me lehtësi lythat dhe të kryejë "konturimin e fytyrës". Gjithashtu, duke pasur përvojën e një kozmetologu, ajo mund të korrigjojë çdo ndryshim të moshës në pacientin e saj dhe të kryejë operacione për rinovimin e fytyrës së saj.Anna Evgenievna Bazilevskaya është autorja e shumë artikujve tipar në kozmetologji, përtëritje, trajtimin e sëmundjeve të ndryshme të lëkurës dhe detoksifikimin e trupit.