tharëse flokësh Ionic Pro Hair me sistemin jonizues nga seksioni i flokëve

Përdorimi i një tharëse flokësh jonizues Ionic Pro Hair për flokët, ju mund të mbroni curls tuaj nga efektet e dëmshme të energjisë elektrike statike. Duke përdorur pajisjen e re, do të harroni për bravat e "kashtës" dhe curlat e thyer! Pas përfundimit të një kursi tre javor, duke përdorur sisteme moderne, rritja e flokëve do të kalojë më shpejt. Ionic Pro Hair ndikon në mënyrë të favorshme llamba sipas parimit të përpunimit të keratinës.

tharëse flokësh Ionic Pro Hair me sistemin jonizues nga seksioni i flokëve

Duke përdorur pajisje klasike, curls do të duken si një leckë e fillesave disheveled. Më pas, flokët nuk do të kombinohen. Këshillat do të fitojnë veti të tilla të pakëndshme si brishtësia, dullness. Ekspozimi ndaj fillesave me ngjyra i ekspozon ato në rrezik.

Nëse keni nevojë për alopeci për t'ju kaluar, atëherë është më mirë të përdorni efektet shëruese të sistemit për jonizimin. Tharëse flokësh ka përparësi të konsiderueshme, përkatësisht:

 • mbron nga elektriciteti statik;
 • rikthen gjëndrën e flokëve;
 • rrit rritjen;
 • i jep flokëve një pamje elegant.

Me një miqësi analfabete, hairstyle juaj kthehet në një bishtalec, dhe flokët tuaj kanë një pamje të pajetë? Përdorimi i shamponave dhe balsameve të mira nuk do të jetë i dobishëm nëse i thani flokët me një tharëse flokësh të zakonshëm.

It'sshtë koha për të përdorur një jonizues Ionic Pro Hair për stilimin e shëndetshëm dhe rigjallërimin e mprehtë të strukturës së fillesave!

Floktarët evropianë tashmë kanë vlerësuar avantazhet e pajisjes Ionic Pro Hair dhe ata e përdorin atë në proces. Për të mbajtur folikulat e shëndetshëm në shtëpi, floktarët rekomandojnë të përdorni një sistem jonizues. Karakteristikat e pajisjes përfshijnë:

 • sensorë për matjen e temperaturës me saktësi të rritur;
 • efekte të dobishme në lëkurë;
 • stimulimi i keratinës dhe shkëlqimit;

Falë kujdesit të duhur, lëkura nuk mbinxehet, gjë që siguron mbrojtje nga djegiet. Flokët nuk hollohen; humbja e flokëve ndalet. Teknologjia më e fundit jonizuese rikthen strukturën e llambës. Kruajtja dhe zbokthi do të zhduken, dhe curls do të kenë një shkëlqim të shëndetshëm pas aplikimit të tharëse flokësh.

Tharëse flokësh është një kategori e pajisjeve teknologjike për industrinë e bukurisë. Do të keni qasje në një çmim të shkëlqyeshëm nga një prodhues gjerman. Mbi 500 000 Konsumatorët evropianë dhe aziatikë tashmë janë përgjigjur pozitivisht në vegël dhe rezultatin e shkëlqyer që ajo ofron.

Sistemi jonizues i tharëse flokësh Ionic Pro funksionon si më poshtë:

 • zgjon llamba të fjetura;
 • ngopet me oksigjen;
 • siguron fortifikimin e lëkurës;
 • rikthen përgjatë gjithë gjatësisë;
 • neutralizon një ngarkesë elektrike.

Ky tharëse flokësh ka një sistem kontrolli të temperaturës që mban flokët të shëndetshëm në gjendje optimale. Falë joneve, prodhimi i keratinës është përmirësuar. Për shkak të kësaj, rritja e flokëve është e përshpejtuar! Stilim i thjeshtë dhe kaçurrela të buta elegant - ky efekt ju pret kur përdorni pajisjen.

Mimi dhe ku mund të merrni Ionic Pro Hair

Bleni tharëse flokësh Ionic Pro Hair për flokët me një kosto të mirë ekziston një mundësi në dyqanin online të prodhuesit. Fijet e shurdhër do të korrigjohen nëse filloni t'i lini ato me pajisjen sa më shpejt që të jetë e mundur!

Bleni tharëse flokësh Ionic Pro Hair me garanci

Provoni të thani me jone dhe pa energji elektrike statike, për të vlerësuar të gjitha avantazhet e pajisjes, çmimin e tharësit Ionik Pro Heir 2500 në Rusi, koston më të saktë dhe detajet e blerjes në vendet e tjera, mund të gjenden në faqen e prodhuesit.

Shtatë probleme që shkaktojnë shqetësime te zonjat:

 • hairstyle "shpërndan" në anët pas 5-15 minuta pas udhëzimit të saj;
 • pamja e fillesave duket e thatë dhe e shurdhër, nuk i nënshtrohet krehjes;
 • formimi i tangles në kurorë, ose tërë gjatësinë;
 • energjia elektrike statike grumbullohet në flokë, madje duke përdorur llak dhe maska;
 • hija është zhdukur, fillesat janë "djegur" për shkak të ujit, diellit, erës;
 • shtresimi i skajeve të flokëve ndodh, edhe kur përdorni mjete speciale.

Thelbi i pajisjes Ionic Pro Hair goxha e thjeshtë. Ajo jep një temperaturë të tillë që në 100% të jetë e përshtatshme për fillesa dhe kokës. Mbinxehja e lëkurës dhe llamba nuk ndodh, zvarritja e fillesave në copëza dhe prishja e tyre pushon.

Restaurimi i flokëve pa investuar shumë

Blini në dyqan dhe përdorni maska ​​/ xhel / llak / balms të blera në dyqane. Shtë e dobishme për prodhuesit e këtyre produkteve të kushtëzojnë fillesat tuaja pak, por në përgjithësi ato janë "të sëmurë". Në fund të fundit, flokët plotësisht të shëndetshëm nuk kërkojnë blerje të shpeshtë të produkteve të kujdesit, gjë që nuk është e dobishme për prodhuesit. Ka një efekt nga kozmetika e tillë, por pas disa ditësh ajo zhduket.

 1. Aplikoni përbërës natyralë. Në këtë mënyrë, recetat lindin, bazuar në mjaltin, gjizën, vezën, qepën. E gjithë kjo është larë për një kohë të gjatë dhe ato lëshojnë një erë të pakëndshme, dhe efekti është praktikisht zero.
 2. Përdorni shërbimet e një floktari. Procedura e straightening keratin është mjaft e shtrenjtë, dhe efekti zhduket pas dy, tre javësh. Dëshiron të paguani dollarë 20-200 çdo muaj?

tharëse flokësh Ionic Pro Hair zgjidh lehtësisht problemet e flokëve! Nuk ka nevojë të bëj asgjë, nuk ka nevojë të shkosh diku. Thjesht përdorni një tharëse flokësh, si gjithmonë!

Pesë arsye për të blerë Ionic Pro Hair, në vend të një tharëse flokësh të zakonshëm:

 • duke përdorur pajisjen ju siguroni vetes një tharje të rregullt;
 • fillesat tuaja do të mbrohen nga zhvillimet moderne;
 • rivendoset struktura + aktivizohet rritja;
 • përqendrimi i keratinës në trup rritet;
 • përdorim i përshtatshëm dhe i rehatshëm.

Prodhues tharëse flokësh Ionic Pro Hair TEKNOLOGIE PROFESSIONELLE HAAR GmbH. Kjo organizatë gjermane ka qenë e pranishme në treg për më shumë vite 26 dhe ofron garanci 100%. Numri i përgjithshëm i klientëve është mbi 500 000 persona.

Cilat zgjidhje e bëjnë pajisjen shumë efikase?

 1. Kontrolli i temperaturës. Pajisja "ndjen" temperaturën e ajrit, mbron nga nxehtësia e tepërt. Kyçet e tua do të duken të gjalla, të mbushura me jetë, forcë dhe shkëlqim.
 2. Innovation. Falë tyre, akumulimi i energjisë elektrike statike është eleminuar, flokët ndalojnë të ngjiten.
 3. Sistemi i përsosur i jonizimit. Me ndihmën e saj, struktura madje edhe e qimeve individuale është rivendosur, skajet e shtresuara eliminohen, dhe fillimi i lëshimit të keratinës. Rritja e flokëve është 4 herë më e shpejtë.

A e dini se çdo stilist 3 në Evropë u rekomandon një teknikë të tillë klientëve të tij? Në një mënyrë pozitive, ata flasin Ionic Pro Hair të dy floktarët dhe yjet e biznesit të shfaqjes, aktorët e filmit dhe teatrit.

Parimi i funksionimit të pajisjes Ionic Pro Hair

 • Tharëse flokësh sensorë me precizion të lartë Ionic Pro Hair lexoni të dhënat çdo sekondë. Kjo mënyrë siguron mbrojtje nga luhatjet e temperaturës.
 • Sistemi i jonizimit. Falë saj, struktura e secilës fije floku është rikthyer, sigurohet qetësia e saj, "efekti i luleradhiqes" zhduket.
 • Termostat. Me ndihmën e saj, kontrollohet temperatura dhe kryhet mbrojtje nga ngrohja e tepërt, si dhe aftësia për të zgjedhur mënyrën optimale.

Veçantia e vegël qëndron edhe në aftësinë e tij për të aktivizuar llamba "gjumë" me jone. Ju mund të shihni që shpërtheu “gëzhoja” e parë e vogël. Pas muajve 2-3, flokët do të jenë 2 herë më të mrekullueshëm.

Si të përdorni tharëse flokësh Ionic Pro Hair? Pasi të keni lënë dush, fshijini fillesat me një peshqir, lidhni pajisjen dhe filloni të thaheni! Procedura është e njëjtë si me një tharëse flokësh të zakonshëm. Por rezultati është shumë më i mirë.

Ku të blini tharëse flokësh Ionic Pro Hair?

Për momentin, pajisja është në dispozicion vetëm në burimin zyrtar. kostoja e Ionic Pro Hair ulur nga 4980 rubla në 2490, nxitoni ndërsa zbritje të tilla janë në dispozicion. Pajisjet nuk mund të blihen në dyqane online, në tregje ose në një qendër të rregullt tregtare. Mos e humbni vigjilencën tuaj, në mënyrë që të mos hasni në një të rreme.

blej tharëse flokësh Ionic Pro Hair

Hulumtimi i kryer dhe mendimi i ekspertit

Vegël ka kaluar teste, teste në laboratorë. Nëse është e nevojshme, mund të dërgoni një kërkesë për të dhëna nga një përfaqësues i kompanisë. Gjithashtu, ai mund të tregojë vlerësime të mira për yjet Ionic Pro Hair, do të sigurojë të dhënat e operacionit, ndalimet.

Cilat rezultate garanton prodhuesi i tharëse flokësh? Ionic Pro Hair? Pajisja do t'ju ofrojë rezultate të tilla si:

 • përmirësimi i strukturës së flokëve dhe kthimi i tij në forcën e saj të mëparshme;
 • duke hequr qafe brishtësinë dhe thatësinë;
 • parandalimi i "shiritave" dhe copëzave të plagëve të flokëve në një krehër, në banjë, në dhoma;
 • kthim natyral i ngjyrave;
 • stilim i thjeshtuar dhe kursim kohe;
 • duke kursyer para në produktet e kujdesit;
 • fillimi i rritjes së flokëve.

Smirnova Valeria, floktar, Moskë:

Vegël është shumë efikase. Sallonet tona i përdorin në mënyrë aktive. Falë tij, kokës përmirësohet ndjeshëm dhe zbokthi zhduket, elektrifikimi eliminohet, stimulohet prodhimi i keratinës, humbja e flokëve ndalet. Epo dhe natyrisht, hedhja është e thjeshtë dhe e këndshme.

Rishikimet e Ionic Pro Hair të braktisur nga klientët

Blerësit e tharëse flokësh Ionic Pro Hair lini komente të tilla:

 • Marina, vit 31, nëna në pushim të lehonisë. Deri në fëmijën e dytë, ajo kishte flokë të shkëlqyeshëm pa bel, dhe më pas ata u bënë një "bisht i minjve"! Përveç kësaj, nuanca natyrale kafe e lehtë u zhduk. Përkundrazi, flokët e tij dukeshin "të venitur". Filloi të përdorë pajisjen Ionic Pro Hair dhe presim një rezultat të shkëlqyeshëm.
 • Alice, 26 vjeç, menaxhere. Stili i flokëve është bërë më i lehtë dhe më i shpejtë. Unë qëndroja para pasqyrës për gjysmë ore dhe zemërohesha. Për momentin, pas tharjes normale, flokët duken sikur i kam "feniluar" për gjysmë dite.
 • Anastasia, 19 vjeç, student. Shtë vërejtur që flokët ndalonin "duke u ndezur" përreth. Asgjë nuk mbetet, nuk asfoli. Edhe une perdor Megaspray flokësh për të përshpejtuar rritjen e flokëve dhe për këtë arsye gjithmonë dukeni shkëlqyeshëm!

Kryeredaktor i revistës Obzoroff, specialist profesionist në fushën e mjekësisë, kozmetologjisë dhe dietologjisë. Shkruan dhe përmbledh materialin e shkruar nga mjekët.

Së bashku me përkthyesit, ai përgatit artikuj për lexuesit e huaj bazuar në materiale të përgatitura nga autorët e faqes me kualifikimet e duhura.

Menaxheri i projektit Obzoroff Ai është bashkëautor i shumë artikujve mbi shëndetin dhe metodat moderne të trajtimit të sëmundjeve të zakonshme, të shkruara së bashku me praktikues me përvojë, biografitë e të cilëve gjenden në faqen e autorëve.

Rrjetet sociale të autorit: Facebook Twitter YouTube
Shto një koment