Hackивотен удар при купување кинески еротски производи

Ако сакате разновидност во вашиот интимен живот, одете во продавницата за еротски производи, овој едноставен животен упад ќе ви каже на што треба да обрнете внимание пред сè за да избегнете разочарување по купувањето. Можете дури и да ја напуштите сексуалната продавница со празни раце. На крајот на краиштата, трговската маржа за овој вид производ е висока. Дали луѓето со буџет се лишени од можноста да доживеат нови сензации? Ние побрзам да се молам, тоа не е така. Ви стојат на располагање големи мрежни платформи кои снабдуваат производи од Кина по пошта.

Производи од секс-продавница

Кинески производи за секс

Меѓу илјадниците наслови, има сè - па дури и малку повеќе. Асортиманот на повеќето продавници содржи Дојан стап за стеснување на вагината. Дали разбирате колку е развиена фантазијата на производителите од Средното Кралство? Во пракса, стапчето Дојан за намалување на wallsидовите на вагината има многу корисни својства, што се потврдуваат со реални факти.

Изборот на еротска долна облека е импресивен. На виртуелните полици има и класични заводливи кроеви и латекс комплети за познавачи. Има многу интересни работи за луѓе со нестандардни барања. Машки кожни шорцеви кои непречено се вклопуваат во главата за силно држење на партнерката. Патем побарувачка.

Seeе видите еротски играчки од сите бои и големини. Неверојатно, цената на производите започнува од педесет рубли. Има причина да се верува дека ова се истите производи што се наоѓаат на полиците на руските продавници. Само со потрошувачки-пријателски цени.

Лубриканти со дополнителни својства. Греење, ладење, стегање. Со мирис на овошје и цвеќе. Отсуството на натписи на руски и објаснувачки слики ви овозможува да не ја криете посакуваната цевка од pryубопитните очи. Во кој случај, производот може да се пренесе како лосион за тело.

Стапици при купување производи за секс

Сето ова е охрабрувачко. Постои желба веднаш да нарачате неколку парцели од Кина. Но, пред да направите уплата, проверете ги спецификите на локалната стока. Оваа информација ќе го избегне разочарувањето.

Внимателно прочитајте го описот. Обрнете посебно внимание на големината. Ова се однесува на облека, еротски играчки, производи од цевки и шишиња. Во спротивно, ризикувате да добиете комплет долна облека, која ќе треба да и биде претставена на мачката. Затоа што тоа нешто нема да одговара на никој друг.

Кинескиот имитатор на фалус не е погоден за секоја жена воспитана во бајки за големи руски херои. Дури и XXL големина од азиско потекло не е секогаш во состојба да ја задоволи потребата за loveубов и наклонетост. Не верувајте во ветувачки ознаки. Побарајте декодирање во сантиметри или инчи.

Забавата за мажи исто така не е секогаш соодветна поради физиолошките карактеристики. По неколку обиди, фрустриран клиент оди да напише негативен преглед. На крајот на краиштата, сексуално зрелиот маж најверојатно нема да може да користи производ со ознака 18+. Советот е ист: побарајте ја големината пред да купите.

Кинезите се весели и сакаат да даваат позитивни емоции. Долгите и триаголни предмети се спакувани на таков начин што формата на предметот лесно се погодува. Ова овозможува да се разбере дека вреди да се достави известувањето што е можно побрзо.

Постави прашање

Obzoroff

Главен и одговорен уредник Obzoroff, професионален специјалист во областа на медицината, козметологијата и диететиката. Пишува и сумира материјал напишан од медицински лекари.

Заедно со преведувачи, тој подготвува статии за странски читатели врз основа на материјали подготвени од авторите на страницата со соодветни квалификации.

Менаџер на проект Obzoroff Коавтор е на бројни статии за здравјето и современите третмани за вообичаени болести, напишани во соработка со искусни медицински лекари, чии биографии се наоѓаат на страницата за автори.

Социјални мрежи на авторот: Facebook Twitter YouTube
Obzoroff
Додадете коментар