biorecin оригинален намален - 1

Агент за подмладување во форма на крем капсули наречен Biorecin Дали е аминокиселинска секвенца од гледна точка на составот, олеснувајќи го транспортот на протеин со последователно расцепување на сигналниот пептид. Таква сериозна формулација ...
Obzoroff
noia derm33 - 7

Секоја жена сака нејзината кожа да остане секогаш еластична, мека и свиленкаста, како во нејзината младост. Современиот пазар на козметологија нуди многу производи дизајнирани за борба против промените поврзани со стареењето. Кога ...
Obzoroff
масло кумкумади - 9

Power of Kumkumadi е уникатен козметички комплекс кој се состои од растителни екстракти и природни масла. Во однос на нејзината ефикасност, алатката може да се спореди со процедурите за хардверски салони и се препорачува за сите жени, ...
Obzoroff
14574113 223194634800028 2626918078314708992 n - 29

Интензивна маска за лице Kaprielle 24к златна маска изработена од златен лист Каприел за подмладување е модерна алтернатива на ботоксот, способна за брзо „затегнување“ на отечениот овал на лицето, подобрување на тонот, ...
Obzoroff
collamask4 1 300х200 5 - 31

Подмладување на лицето без операција и акупунктура е овозможено со маската Collamask содржи колаген, кој ви овозможува безболно да го победите стареењето и е еден вид „Знајте како“ во модерната козметологија против стареење. Со своите корисни својства ...
Obzoroff

Преглед на препарати за подмладување на кожата на лицето и елиминација на брчките на возраста и изразот