Крем против стареење Здрав од брчки Антижа: состав и опис

Преглед на лековит козметички производ за нега на кожата на лицето "Крем здрав од брчки", чии прегледи се благодарни на производителот. И како што се испостави не е залудно!

Оваа алатка навистина направи револуција во светот на козметологијата! Создаден е врз основа на пчеларски деривати и екстракти од лековити растенија. Ефикасно за брчки, има општ ефект против стареење. Може да се користи на која било возраст на која било возраст и за решавање на проблеми како што се, на пример: корекција на дефекти на кожата (мозолчиња, разни иритации на кожата и прекумерен пилинг).

Тој е целосно безбеден и лесен за употреба, и што е најважно, помина голем број клинички испитувања и е сертифициран. Текот на подобрување на кожата на лицето со крем-восок Здоров ќе ви овозможи да се ослободите без никакви проблеми:

 • какви било мимички брчки - од најмалите до возрасните, подлабоки;
 • зголемена сувост;
 • осип и потење од акни;
 • лупење на дермисот;
 • подпухналост на лицето и кеси под очите;
 • прекумерна пигментација на кожата.

Во програмата Liveиво здраво, Елена Малишева зборуваше за козметички новитет за подмладување и како да се ослободите од брчките за 14 дена користејќи крем од восок од серијата Здрави, а вистинските прегледи го потврдија овој факт.кремот е здрав против брчки

Каде да купите крем против брчки

Сега кремскиот восок Здрав од брчки може да се купи само во онлајн продавницата на производителот, која ја испраќа стоката до купувачот по пошта. Позитивно е што не е потребна претходна уплата. Сè по приемот. За да поставите апликација, треба само да пополните формулар на веб-страницата на производителот: телефонски број и име. После тоа, претставникот ќе се јави и ќе ја одреди адресата за испорака.

Колку чини овој прекрасен мелем? Цената е означена на веб-страницата заснована на 1 целосен тек на апликација.

Официјалната веб-страница на кремот Здоров

Производот е сертифициран и достапен за продажба во повеќето земји во Европа и ЗНД.

Состав на крем-восок Здрав од брчки

 • Екстрактот од прополис е добро познат безбеден антиоксиданс! Вклучува процес на регенерација на кожата, ја ослободува од подпухнатост и штити од ултравиолетово зрачење, произведува подмладувачки ефект;
 • Пчелин восок - ја започнува функцијата за измазнување на кожата што ја прави поеластична и цврста;
 • Сибирска кедрова смола - ја нормализира природната функција на клеточната делба со нивно заситување со кислород, со што се продолжува животниот век на клетките. Овој процес забележливо доведува до подмладување на кожата, како резултат, неговиот изглед е значително подобрен;
 • Маслиново масло - богато со витамини и богато со корисни минерали, што пак ја стимулира нормалната циркулација на крвта;
 • Пчелин молец - има корисен ефект врз обновувањето на кожата;
 • Пчелен отров - промовира производство на колаген, кој ја штити површината на кожата од надворешни фактори и ја осигурува нејзината еластичност;
 • Екстракт од коњски костен - ја намалува пропустливоста на wallsидовите на капиларите, а со тоа придонесува за обновување на кожата!

Состојките на кремот се специјално избрани, така што секоја од нив го подобрува и помага на дејството на другиот, а со тоа се постигнува максимален ефект од нанесувањето.

Ефект на подмладување за 28 дена на употреба

Здрав против брчки

Позитивниот ефект по нанесувањето на кремот на Здоров ќе стане забележлив скоро веднаш, односно по две апликации. Производителот силно препорачува 28-дневен курс според резултатите од кои:

 • Beе има 95% измазнување на брчките, таканаречен ефект на подмладување на лицето;
 • Таканаречениот "пилинг" на кожата ќе исчезне;
 • Comeе дојде целосно заздравување на микрокриците;
 • Пигментирани точки и мали лузни се оставени на лицето;
 • Кожата ќе ја врати природната здрава боја и повторно ќе стане млада и еластична!

регенерација на кожата на лицето

Упатство за употреба на крем против брчки Здоров

 • Пред употреба, треба да го измиете лицето и да се ослободите од сите видови козметика, а потоа да го избришете;
 • Нанесете го кремот рамномерно на површината на кожата, слојот не треба да надминува половина милиметар!;
 • Почекајте додека кремот не се апсорбира целосно;
 • Повторувајте ја постапката секој ден непосредно пред спиење!

Анти-стареењето крем од брчки Здоровје

Прочитајте исто така за друг лек што се докажал меѓу илјадници луѓе: Крем Collamask за подмладување на лицето замена на операции, нано ботокс и акупунктура.

Нашиот тим еднаш се заинтересира за моден тренд: тргување со криптовалути. Сега успеваме да го направиме тоа многу лесно, па секогаш добиваме пасивен профит благодарение на инсајдерски информации за претстојните „пумпи за криптовалути“ објавени на каналот Телеграм. Затоа, ги покануваме сите да го прочитаат прегледот на оваа заедница на криптовалути “Сигнали за крипто пумпа за Binance".

Дерматологот Базилевскаја (Генина) Ана Евгениевна, овластен тренер за ласерски технологии, има повеќе од 13 години практично искуство во специјалност на дерматолог.

Практично искуство на лекарот и овозможува лесно да ги отстрани брадавиците и да изврши „контурирање на лице“. Исто така, имајќи искуство со козметолог, таа може да ги поправи сите промени поврзани со возраста кај нејзиниот пациент и да изврши хируршка операција за подмладување на лицето.

Ана Евгениевна Базилевскаја е автор на многу тематски статии за козметологија, подмладување, третман на разни кожни болести и детоксикација на телото.

Додадете коментар